Порноактьор - втора част
В продължение на предишната ми история, искам да споделя, че въпросното момче започна да де държи изключително грубо и обидно. Според мен ме манипулира и понеже често мъжете го правят искам вашето мнение.
Той си търси някакви поводи, за да се заяде с мен и да ме изкара виновна. Засега само си чатим, не се виждаме. Директно ме обижда колко съм била проста и кви простотии съм приказвала. Конкретния повод за това е "великият" HPV вирус, като той почна да ме обвинява, че съм имала HPV (папиломавирус) и че съм проста и не знам какво е това. Не само че съм наясно, ами съм се имунизирала срещу папиломавирус преди време. Изтърси го, след като казах, че не съм свикнала да правя секс с презерватив. Той почна да разпитва с колко съм правила без и споделих, че до преди месец съм имала сериозен приятел и с него винаги съм правила без. Имали сме си доверие.
При положение, че той разправя как ще се снима в порнофилм, да ми държи сметка за някакви неща и да ме изкарва проста, е чиста комплексарщина за мен. Той буквално все едно на него си ги говори тия неща и му отговорих "А според мене ти имаш HPV". Последва игнор 1-2 дни от него, после упреци що съм си била изтрила съобщенията. Според мене просто е надут и се е самозабравил отвсякъде. Изобщо нямам намерение да му ходя по задника, просто се държах любезно и най-нормално му обясних, че и да съм казала нещо, което го дразни, в никакъв сличай не е било нарочно. Той само ме напада, била съм спорила с него, не знам си какво и всичко това стана, след като му отвърнах, че той има папиломавирус. Смятам, че тва го издразни.
В момента нямам никакво желание да се виждам с него, но се чудя защо изгрубя толкова и какво толкова съм направила. Някакси той ме кара да се чувствам виновна.

Коментари

1.   Абе я го разкарай тоя пишман порноактьор, не знам на колко години е, ама по това което разказваш, все едно за някой пубертет става въпрос. Щом е тръгнало от сега на разправия, по-добре няма да става.

2.   Бягай надалеч, пълен комплексар

3.   Първо-между порно-актьор и такъв, който си мечтае да се снима в такива филми-има голяма разлика. И второ-зарязвай го тоя тъпанар, не се занимавай с някакъв неориентиран сополонко.

5.   А според мен той има този вирус и сега подготвя почвата, за да излезе, че ти си му го предала. Ако имаш активна имунизация срещу вируса, простият е друг... Това да не ти е ваксина срещу Ковид? Тия ваксини са мааалко по-дългосрочни!

6.   Каква стана тя с "мократа мечта на всяка жена"? От "красив, уникално секси и надарен, държи се много мило и романтично" стана "държи се изключително грубо и обидно, манипулатор, заядлив" и т. н...
Не напразно е казано "На прехвалени с голяма кошница не тръгвай! "
Какво толкова съм направила, питаш? Нищо, само си помислила за злато една проста жълта тенекия.

7.   От авторката до номер 5: И аз така мисля. Заяжда се все едно иска да си прехвърли отговорността за собствените грешки. Аз такова чудо бе съм срещала досега и такива директни у вулгарни обиди тип " Я си виж папиломата на путката бе, щото и с просто око се вижда".
Ако някой има нещо, тва е той.
Последната менструация ми беше толко болезнена, че чак почнах да се оритеснявам да не ми е леонал нещо и ще ходя на прифилактичен преглед.
Иначе тва е прехвален модел в България. Гледайте го по Планета. То на тия, дето ги показват там им е такова нивото.

8.   Той ако е снимал без дори да знаят момичетата някой клип докато правят секс и е качил в някои сайтове, може и да се е помислил за порно актьор.
Ти се моли да не цъвнеш в някой сайт като порноактриса с него..