С каква жена не бих имал сериозни отношения
1. С къса коса и неестествени цветове - зелен, син, лилав и тн
2. Да е спала с много мъже - с такъв човек трайна емоционална връзка е почти невъзможно да се създаде, а и винаги ще ме сравнява с бивши и потенциални бъдещи мъже.
3. Татуировки - нещо дискретно с лично послание/значение - да, но цели ръкави/полуръкави и други показности - не
4. Домът й е разхвърлен и мръсен
5. Не спортува
6. Да е спала с мой приятел - приятелите ми са също мъже желани от много жени и е нормално всеки да има личен живот, но не искам един ден като ги поканя на сватбата ми някой да ме потупа по рамото и да ми каже - честито, мн се е*е.
7. Самотна майка с дете

Та това е в общи линии, за забавление стават, не и за връзка. М28. Можете да добавяте и вие.

Коментари

1-50 от 79

1.   И кой го интересува това?

2.   Какъв е проблема при самотна майка с 1 дете ако жената си струва?

3.   Съгласен съм с теб. Бих добавил такава на която не и пука за мен и не показва достатъно интерес, разиграва ме и отменя уговорки, занимава се с няколко пръча едновременно ( повечето жени в днешно време са такива). Най-важно ми е отношението да виждам, че държи на мен и се интересува истински. Това за връзка иначе а с изброените не ми се занимава даже и за един път да ми въртят игрички! За съжаление почти не останаха жени дето не въртят курвенски номерца! Все им е тая с тебе или без тебе нали чака друг баламурник на опашката! Ето така мислят жените господа ако искаме да изравним баланса на силите трябва и ние да смя така! Но уви слаб ни е ангела!

4.   Към точките на автора добавям още няколко:
1. Ненадеждна, което включва да не е искрена и с поведението си да е показала, че не може да ѝ се има доверие. Липсва ли това простичко условие, всичко останало е без значение и тя е негодна за сериозни отношения;
2. Мързелива нагаждачка и недопринасяща за общото благо;
3. Зла и надменна;
4. Опитваща се да оказва подъл натиск над мъжа по какъвто и да било начин;
5. Върла пушачка;
6. Пошла чалгаджийка;
7. Вярваща в магии и гледачки на кафе/карти/длани;
8. Предубедено съдеща за хората според зодията им;
9. Вманиачена в гледането на турски и индийски сериали;
10. Преяждаща, неспортуваща, с увиснали меса и гърди, с неприятен за гледане полов орган, с лошо миришеща пот;
11. С изкуствени вежди, надути джуки, протези в гърдите и прочее хирургически намеси, които са израз на чудовищни комплекси за малоценност;
12. Без смислени цели в живота и без добри обноски, ценности и обща култура;
13. Неженствена, страстоубийца;
14. Необичаща общуването и разходките заедно.

Разбира се, и двата пола следва да правят дружни усилия за връзката, така че нещата са двупосочни.

- Кифлоприземител

5.   Забелязала съм, някаква все по-нарастваща тенденция-мъжете все да се оплакват и жалват по повод жените. Това при жени-рядко се забелязва, въпреки че жените имат много повече основания да се оплакват от мъжете. Повечето мъже сте едни женчовци, кифли, жалвате се, самосъжалявате се, играете го жертви, но вашето си е чисто Лицемерие.

6.   Аз също не бих бил с жена, която отговаря на всичко, което си изброил, с изключение на точка 5 - да не спортува. Не всеки е спортен тип, а и когато имате деца, не остава време за такива неща.
Но бих добавил други неща, които също не мога да приема:
1. Да е нимфоманка. Или дори да не е нимфоманка, сексът за нея да е най-важното нещо в отношенията.
2. Да пие алкохол (ако е в малки количества, все пак съм склонен да го приема) и да пуши.
3. Да ходи всяка седмица по дискотеките или често, вместо да си гледа семейството.
4. Да е грозна. Знам, че не трябва да бъдем повърхностни, но все пак и външният вид има значение. Никой не иска децата му да са грозни, още повече че аз, колкото и нескромно да звучи, съм красив и респективно бих искал до себе си себеподобна.
5. Да не поддържа елементарна хигиена. Ако е закръглена или пълничка, но не се занемарява и има нужната хигиена, за мен лично не е никакъв проблем (стига, разбира се, да е хубава).

9.   А не е ли по- добре да изключиш "НЕ" и вместо това да започнеш да мислиш и проектираш в позитивна посока.
"С каква жена бих имал сериозни отношения"

10.   Карай си на чикия като до сега - явно изобщо нямаш опит с никакви жени, щото 7 точки са си нищо ;) Ако случайно попаднеш на мадама извън твоите 7 точки, няма как да не откриеш нови :))) Смяташ ли, че ако момиче (извън твоя списък) има подобна точкова система, ти няма да си вътре по някоя и друга точка?

11.   Мързелива, глупава, нискоинтелигентна, материалиска, наркоманка, бивша наркоманка, хазартно зависима или бивша хазартнозависима. Алкохоличка или често употребяваща алкохол. Прекалено страстна пушачка. С лоши зъби. Неподържана, запусната. Хипарка, металиска, не обличаше се добре. Не владееща умението да готви. Не умееща да борави и да цени парите. Живееща ден за ден или за мига. Непорасноло дете. Безволева. Без норми и морал. Между другото авторе, на жените с миловидна визиономия или бейби фейс ужасно добре им седи къса коса.

Чингис Хан-Скандинавеца

12.   За забавление стават? А ти за какво ставаш? Или този въпрос не стои.

14.   Ой ой ой само ако започна да изброявам и отиде, та се не видя. Но обобщено мога да кажа - ако някоя прекалява с нещо. А и външният вид - никаква женственост и все едно влак я е газил брррр.
Само да спомена за самотните майки. В началото всичко песен, секс, дете, планове, а/у, ама на жената нещо вътре в главата й прещраква и се побърква и става непоносима. Съжалявам тези които се решават да живеят с луди маймуни.

15.   Като останеш сам на 50 години, ще се задоволиш и с жена с 2 деца, с татуировки, с червена коса и дебелана.

Най-важните неща, които една жена трябва да прави, за да си с нея са следните, подредени по значимост:

1. Да те обича.
2. Да прави секс с теб.
3. Да гледа децата ти.
4. Да готви.
5. Да върти дома.

Някои неща и мъжът може да ги прави и сам (като например секса с ръка), но е добре да се разделя труда 50/50, затова тези умения са важни и са в списъка.

16.   Само с точка 2 не мога да се съглася по простата причина, че няма начин да се докаже с колко мъже е преспала. Може да си мислиш, че са малко, но да не са.
С всички останали критерии съм напълно съгласна.

17.   1. Да е спала с много мъже.
2. Татуировки - нито дискретни, нито никакви!
3. Наркотици, цигари, алкохол, всякакви зависимости /шопинг, хазарт - все тая/.
4. Властна тип "трябва да контролирам всичко и всички" - с такава не можеш да живееш, а само да служиш за захранване на нуждата от налагане. Все някой ден ще ти писне, а дотогава ще си загубиш времето.
5. Надменна.
6. С каквито и да било комплекси, които влияят на връзката ни.
7. Самотна майка с дете.
8. Егоистка.
9. Вечно вкисната или друга форма на токсичност, неспомената дотук.

В общи линии всяка, която ще прави живота ми по-лош или ще има проблем да бъде част от едно цяло, т. е. да мисли като част от двойка, а не като конкистадор, дошъл току-що в Америка и видял някакви там диваци, дето имали наглостта да си живеят добре без него. Тук добавяме и онези, чието минало влияе върху настоящето.

18.   В моя списък под номер 1 съм поставил: Да няма приятели. Това почти винаги е индикация за тежък характер, а дори когато не е, липсата на близки хора със сигурност рефлектира негативно върху връзката като: 1) жената е прекалено обсебваща, задушава мъжа, достига до болезнена ревност; 2) жената намира в мъжа единствен свой отдушник и целият й гняв и разочарование от едно или друго нещо се стоварва директно и изцяло върху него.

Номер 2: Не спортува. И тук не става въпрос толкова за запуснато тяло, колкото за цялостното скапване от липсата на спорт и движение, започвайки от разклатено здраве и свършвайки с цялостното психическо състояние, което при неспортуващите е просто дроб сърма.

Скандалджийка, мърлячка и хипохондричка са типовете жени, които също не бих изтърпял дълго.

19.   С всичко съм съгласен без т. 5. А за последната точка в повечето случаи не бих бил, но все пак зависи.

20.   Предполагам от женско внимание не се отървате, та затова претенции за дори смешни неща. Няма лошо, дори супер щом сте толкова "вървежни" че да избирате сред десетките жени, увиснали на вратовете ви в отчаяни опити да ви задържи всяка за себе си.
Горките, само мога да предполагам колко ви е трудно да избирате сред толкова много, а те (жените) с влажен поглед и трептящо сърце да чакат благословията ви.
Интересен детайл в "изискванията" ви е, че искате жена без комплекси, а всички до тук изказали се са с такива... хм. А още по- интересното е, че само Чингиса се е изказал с изисквания за ясни личностни характеристики и липси на токсични навици, като изключим за метъл- истката, защото е просто предпочитана музика. Тоест, дотук само Чингиса заявява нормални за здрав човек изисквания, без да е вложил лични недостатъци, комплекси, без почти да се чува през екрана цивренето, без да се чувства отчаяната нужда от "мама и психотерапетв" в "предпочитаната" жена.
Подозирам, че покрай желираните мъжленца напоследък, дето ореваха сайта, Чингис си е дал сметка за някои важни неща и е осъзнал къде е корена на проблема... или вече има любов до себе си и вече знае, че всичко друго е второстепенно. Но факт- изненадващо, уж човека с най- просташки изказвания доскоро, сега на фона на неговият коментар, другите са просто розови ревльовци. Или просто проговори в теб повече другият ти ник... ;)
Поздравления, Чингис!

Кифльо... хаххаххах продължава чичо да се мисли за младеж. Никоя не се е засилила, ама той и претенции предявява :) Няма лошо, мечтите са хубаво нещо.

За така въвежните мъжленца:
Оставяйте по нещичко и за по- нормалните мъже, които пък просто искат да са с една жена, с която да се слеят като едно цяло, без всяка половина да е крайно зависима от другата, да си е завършена половинка, която е перфектната част от цялото.

21.   Момци, много критерии!? Направо да бяхте написали- манастирско чедо. И дядо преди 100 години го е искал, ама не би. Тук по тия ширини дамския прототип се е изграждал в пълен недоимък и това не е било по тяхна вина. Сега, гледам, са взели нещата в свои ръце и нищо, че нямат Тур, се справят по- добре от майките и бабите си. И на мен не ми харесва, но те пак не са виновни. Други изтърваха инициативата.

22.   С какъв мъж не бих била
Нервак, командващ, чакащ да върша всичко вкъщи, пушач. Да няма деца от предишни връзки. Да не пие, Да имам свобода - ако искам татуировка, хилаурон или някаква друга промяна, неговото мнение не би имало значение, не бих искала разрешение за подобни неща. Да не е залепен 24/7 за мен - лепки не понасям. Да не ме кара да излизам винаги с него - искам да имам време само за себе си. Имам изключителна силна връзка с родителите и сестра ми - те винаги ще са на първо място, ако някой се опита да всява някакви интриги е чао. Да не ме кара да му давам отчет - мойте пари са си мой.

23.   Аз например имам само скромните 2 изисквания за партньора до мен.
1. Да не е злобар.
2. Да не е тесногръд/задръстен.
Така че, Авторе и подобните на теб из сайта, най-вече подписващите се, отпадате моментално.
Между другото, аз не съм в никоя от 7-те ти точки, не е от засягане. :)
Ж23

24.   Чета ви критериите, и съм съгласен, логични са и според моя опит. НО... ми пичове, то аз жена, която да не спада към поне 10-20 от всичките неща, които сте изброили, даже не съм срещал. Може би като бях в гимназията може и да е имало някоя друга дето да се вписва, ама.... :D

25.   24, има такива жени, просто не ги харесвате. И вероятно си срещал такава жена, но не си я отразявал. Сметнал си я за недостойна, заради това, че не носи пошли дрехи и не се държи фриволно.

Black Sabbath

26.   Когато любовта те удари с мокър парцал последното, за което ще си мислиш ще бъде някакъв списък. Съвсем друга е ситуацията, ако търсиш уредена връзка - например за запазване на богатството или за отглеждане на дете - тогава е нормално да имаш критерии, но имай предвид, че тя ще ги има също :) Ти БМВ ли си или форд? Имаш ли правилна самооценка? И последно - точно приятелите ми, които са прекалено придирчиви обикновено си седят сами, а аз се подхилквам на изискванията им от уютния си дом с приятелката си, която обичам и последното, което ме интересува е в какъв цвят ще реши да си боядиса косата. Върха бяха някои коментари по-горе за "увиснали меса и гърди, с неприятен за гледане полов орган, с лошо миришеща пот". Не знам с какви жени сте били, но дебелината или личната хигиена е нещо, което се вижда от пръв поглед, а пък половите органи надали при когото и да е от нас ще спечелят конкурс за красота. Досега си мислех, че само жените могат да изкарат такива безумни списъци - наистина съм изумен, че тия неща вече почват да се появяват и при мъжете. Джендърството не прощава.

27.   Жена съм. Като чета коментарите се комплексирах. Големи претенции, голямо чудо. Мъжете, които ги пишат, вероятно са едни честни, чисти, работливи, умни, спали само с едни чисти и честни момичета преди да изберат въпросната за по-сериозна връзка/брак/майка на децата им, имат прекрасен бащински усет и са егати потентните, на всичко отгоре са много отговорни с парите и не харчат за глупости, не пият, не пушат, за дрога и проститутки да не говорим - ни са ги виждали, ни са ги чували, ни са ги пипвали. Както вие мислите, че повечето жени за нищо не стават, така и повечето жени мисля че и повечето от вас за нищо не ставате. И с основание.

29.   Ще напиша и аз с какъв мъж не бих била:
1. Който има към мен неуважително отношение и иска само неангажираща връзка за начало пък после ще видим. Държа от самото начало да виждам че интереса му е насочен конкретно към мен, а не да се пробва с различни.
2. Ако е от тия които ползват приложения тип тиндър или ходят често на проститутки например
3. Който е простак
4. Който е стиснат и иска да си делим сметките и за най малкото нещо, не подарява подаръци, не иска да пътуваме и т. н
5. Не харесва животни и не иска животни вкъщи.
6. Пише неграмотно, няма интереси към нищо, не иска да се развива, не може да осигури финансова стабилност за семейство
7. Навлиза ми в личното пространство, влиза в ролята на наставник да ми казва какво да правя и каква да бъда, поставя ми изисквания.
8. При секс не ме задоволява и не мога да свърша аз, а гледа да му харесва само на него.
9. В някои случаи ако възгледите ни за различни неща не съвпадат, но това вече зависи.
10. Да има нехигиеничен или прекалено неподдържан външен вид.

30.   Пичове, прочетете няколко пъти 22 и ще ви стане ясно от какви жени да се пазите. Ако искала да си сложи силикон или подобна глупост да не и пречели... майко мила колко си проста.

31.   22, очевидно не държиш да е грамотен.

32.   Кифьо, ти в една тема наскоро-си даде рождената дата и искаше от момичето да ти прави Хороскоп, а сега лицемерно си написал, че не си падаш по това. Нещо да кажеш по въпроса?

33.   Номер 22 би била подходяща жена за много мъже (не едновременно), ако е в състояние да изпълни две лесни условия:
1. Да се научи как се пише хиалурон (учудващо много жени произнасят/пишат думата погрешно);
2. Да няма дълбоки комплекси относно външния си вид, заради които да изпитва нуждата да си издува джуките с хиалуронова киселина.

- Кифлоприземител

34.   1. С къса коса и неестествени цветове - зелен, син, лилав и тн

Чудесно, покривам този критерий. Имам дълга кестенява, чуплива коса и не се боядисвам.

2. Да е спала с много мъже - с такъв човек трайна емоционална връзка е почти невъзможно да се създаде, а и винаги ще ме сравнява с бивши и потенциални бъдещи мъже.

Не съм спала с никого, нямам сериозни връзки, значи покривам и този критерий.

3. Татуировки - нещо дискретно с лично послание/значение - да, но цели ръкави/полуръкави и други показности - не

Така и не си направих татуировка, исках да е нещо силно, като значение, но не можах да избера нищо. Отговарям и на това, защото нямам.

4. Домът й е разхвърлен и мръсен

Домът ми е голям, стремя се да го чистя, но не съм чистофайница. Не е като аптека. Не е и особено подреден. Но правя ремонт. Но добре, това е първият критерий на който не отговарям.

5. Не спортува

Обичам да се движа и разхождам сред природата, да пазарувам, но не съм спортен тип. Имам слабо тяло, но е ген.

6. Да е спала с мой приятел - приятелите ми са също мъже желани от много жени и е нормално всеки да има личен живот, но не искам един ден като ги поканя на сватбата ми някой да ме потупа по рамото и да ми каже - честито, мн се е*е.

Няма шанс да спя с приятел на приятеля ми, имам големи морални принципи, които няма да престъпя.

7. Самотна майка с дете

Е, след като се отказах от принца на бял кон, мисля, че е добре да си имам дете, дори и да го отгледам сама. По-добре, отколкото да бъда напълно сама, както е било винаги.

За да обобщя, не покрих критериите на автора въпреки че винаги съм била от най-скромните, сред скромните. Пожелавам му успех, но се съмнявам, че някоя ще ги покрие.

36.   С какъв мъж НЕ бих била- 1. Да не е кифла, мижитурка, слабохарактерен;

2. Да няма шкембе, да не е дебел, да няма излишни тлъстини;

3. Да не е мамино синче;

4. Да не мисли само как да си почеше оная работа или пък задните части;

5. Да не е прекалено космат;

6. Да не върви, като горила по улиците;(знаете ги някои как вървят, като в някоя анимация, все едно са Йети ха ха);

7. Да не е селяндур;

8. Да не е чалгар;

9. Да не е прост;

10. Да не е футболен запалянко;

11. Да не пърди звучно, особено това да не го прави на обществени места;

12. Да не си намества постоянно -оная работа в гащите, особено ако наоколо има и други хора-защото е грозно направо;

13. Да не е някакъв мазник, лигльо;

14. Да не го играе жертва и да се оплаква за щяло и нещяло;

15. Да не е шофьор(таксиметров, на тир или камион доставки); да не е строител; да не е бачкатор-с една дума;

16. Да не стои, като залепен пред телевизора ;

17. Да не се опитва да ме манипулира по какъвто и да било начин;

18. Да не иска да му слугувам, да му готвя и чистя, ами и той да върши домакинска работа;

19. Да не иска повече от 1 дете и то трябва да е осиновено, защото нямам намерение да си развалям красивото тяло с бремености и раждания, освен това ми е слаба психиката за раждане на дете, който мъж иска деца-да ходи сам да си ги ражда;

20. Да не се събира постоянно с приятели или дори да го прави- да не се забиват в кръчмата и да не се наливат с алкохол, като прасета;

21. В къщи-никакви футболни мачове по тв, да ходи да си ги гледа у някой приятел;

22. Да си чисти космите, след като се е къпал в банята;

23. Винаги, когато излезе от тоалетната-да спуска тоалетната седалка;

24. Да не чете в тоалетната и да не виси 100 часа там, освен ако няма запек;

25. Да не ходи с миризливи чорапи, а да си ги пере или понякога и той да пуска пералнята;

26. Да не е фен на месото, защото нямам намерие да си цапам ръцете с кърваво, сурово месо и да правя пържоли, нямам намерение и сурова риба да чистя, като иска-купува ги изчистени от магазина;

27. секс се прави, когато и двамата искат, а не когато единият го засърбяло нещо... ;

28. Да не хърка;

29. Да не гледа новини по тв. , а да си ги чете на телефона; да не гледа формула 1;

30. Да не е военен, полицай, счетоводител или някакъв мазен костюмар;

31. Да не изневерява, да не флирува с други;

32. Да не ходи по простит. тки, както прават 99 процента от мъжете в България;

33. Да не, , бистри" политика по цял ден;

34. Да не е плешив;

35. Да не е дърт чичко;

36. Да не е мазен перверзник;

37. Да не е Хомофоб;

38. Да не е расист;

39. Да не е Сексист, тоест да не е селски мачо;

Това е на кратко, това са основните неща. Разбира се има и доста подточки, които не съм записала:)

38.   Добре съставено мнение на номер 29. Поздравления за което! Ако отговаря на същите условия, каквито има към мъжа, значи всичко е справедливо.
Само относно Тиндър не стана ясно, дали се касае за ползване на приложението с цел запознанство със стойностна жена, или за изневяра по време на вече зародила се връзка.

- Кифлоприземител

39.   22 До 30 Тялото си е мое. ОК? Не съм ничия собственост, за да ми се налага как да изглеждам. Вратата ми е широко отворена и всеки е свободен да си ходи, ако нещо не го кефи. Сама си изкарвам парите за тези процедури и не дължа отчет на никого.
33 Благодаря за поправкатта. В обкръжението ми има много жени с хиалурон в устните и ако те не споделят този факт никой няма да забележи. Например миналия месец колекжа си сложи минималното количество. Аз лично следващия месец ще премахвам гневна бръчка. Макар на 30 г съм и вече се забелязва под определен ъгъл. След време ако реша ще сложа и в устните.

40.   Пропуснали сте най-важния критерии: да е МЛАДА! Максимум 23 г.
Вече е навякъде видимо какво се случва с жените над 25 - тотал щета във всяко едно отношение. Силни, независими, саркастични, с амбиции, с къси коси, татуировки и поглъщащи огромни количества алкохол. Типични мъжки черти... А ние мъжете търсим точно обратното - слаби, нежни, послушни, грижовни и невинни / непорочни жени.

Генерализирам - не всички жени са такива. Но мнозинството (75%) са точно такива. Всеки мъж е длъжен да заложи на сигурната инвестиция - по-млада девойка = по малко направени глупости / грешки през живота! Като бонус получава по-стегнато тяло и по-малко мрънкане.

41.   Да, и аз не си падам по мъже Телци.
Виж, Скорпионите са друго нещо. Огън, страст и дълбока душевност.

42.   Да видим и аз покривам ли критериите:
1. С къса коса и неестествени цветове - зелен, син, лилав и тн
С естествена средно дълга кестенява коса съм
2. Да е спала с много мъже - с такъв човек трайна емоционална връзка е почти невъзможно да се създаде, а и винаги ще ме сравнява с бивши и потенциални бъдещи мъже.
Ами ако трябва да бъда честна до секс съм стигала с малко мъже, за да се пазя от бременност и болести, но до заиграване и еротика с доста. Така че не знам отговарям ли на този критерии, при мен е специфично относно това.
3. Татуировки - нещо дискретно с лично послание/значение - да, но цели ръкави/полуръкави и други показности - не
Нямам татуировки
4. Домът й е разхвърлен и мръсен
У нас е пълна кочина и никак не ми се чисти
5. Не спортува
Стегната съм, но не спортувам освен ходене пеша и не ми се спортува
6. Да е спала с мой приятел - приятелите ми са също мъже желани от много жени и е нормално всеки да има личен живот, но не искам един ден като ги поканя на сватбата ми някой да ме потупа по рамото и да ми каже - честито, мн се е*е.
Не знам кои са приятелите, но едва ли
7. Самотна майка с дете
Нямам дете и няма да искам дете освен ако не е стабилен мъжът за брак и дългосрочни отношения. Не ми се иска никак да съм самотна майка.
Тия критерии не са много лесни за покриване, успех в търсенето.

44.   И мен какво ме засяга ти какво искаш. Питай се дали теб ще те поиска някоя.

45.   Май още от коментар номер 1 дамите налазиха темата. Скъпи дами, точно вие съвсем наскоро се жалвахте, че мъжете оспамвали темите за жени, а сега дайте пример за подражание като не оспамите поредната, която е за мъже. Т. е. вие тук място НЯМАТЕ! Темата е мъжки изисквания за жените - те се обмислят и обнородват в Държавен вестник от мъже, а жените /т. е. ония 240 типа от НС/ не са включени в дебата по тях на никой етап!

Но се радвам, че я четете! Можете да си водите записки и да прецените каква част от мъжете биха ви харесали. Помага повече от това да решаваш, че щом ти е навит за секс, значи ще иска и брак. И като забележите, че да речем 10% от този сайт са ви навити, се замислете дали и извън него пак не сте на ниво "10% ме харесват". Това предотвратява много бъдещи житейски проблеми, причинени от надценяване на привлекателността ни за другия пол!

46.   До 40. И като мине 25- те и 30- те какво ще стане? Мислиш, че си я вързал ли? Опитай - или ще я депресираш и умориш, или ще ти бие шута, защото си използвал младостта й за да задоволяваш хамавите си критерии. Загубена работа сте това мъжете.

48.   Номер 40, уверявам те че ИСТИНСКИ НЕЗАВИСИМИТЕ жени никога не бихме се захванали с мъж с такива пещерни възгледи като твоите.

Предполагам че за да искаш покорна и зависима мадама, имаш солидно материално имущество с което да я впечатлиш: Щом девойката ще зависи от теб, ще трябва да поемеш всички нейни разходи, от най-необходимите до капризчетата.

Уж искате "искрена жена която да не е златотърсачка", ама после с поведението си постигате точно обратното: лепят ви се най-големите интересчийки, които не искат мъжа, а спонсор.

Жените които не са материалистки са финансово независими. За тях материалното състояние на мъжа няма такова значение. Интересува човека, не банковата му сметка.

Най-вероятно дълбоко в себе си знаеш че единствения начин да задържиш една жена до себе си е чрез пари и емоционален шантаж. Такива комплексари естествено че ги искате млади, щото са по-глупави и с по-малко пари ще ги забаламосате. Нито една съобразителна и уважаваща себе си жена не би търпяла някакъв Ганьо да я командва и да се разпорежда с живота и, било то и срещу заплащане.

После да не ревеш че всички жени били златотърсачки. Ти точно такива заслужаваш и очевидно такива търсиш.

49.   Номер 26, много точно го каза.

50.   Алоооу жените, тази тема е за МЪЖЕТЕ с каква ЖЕНА не била имали връзка, не за вас какви претенции имате към мъжете! Никой не ви пита вас да си изреждате безброй претенциите към мъжете, така че не се обаждайте!

53.   До 40 - По-млада и по-глупава, за да правите каквото си искате, а тя да мълчи послушно и да трепери под строгия мъжки поглед, нали? :D :D :D Това време безвъзвратно изтече. Жената става все по-независима, по-умна и си знае цената. Затова и тепърва ще има много стари ергени. Жената днес може да има всичко сама - пари, коли, къщи, деца - тя няма как да е губеща. Губи Ганьо с хилядите си "прИтенции".

54.   Авторе, аз пък в стил "кифльо" ще "анализирам" твоите критерии :))))
1- сложил си го като първо и най- важно в такъв случай? Това е смешно. Нещо, което се променя лесно, пък и ако по цвета коса съдиш за човека под нея, ти имаш по- голям проблем със себе си, не с тях.
2- С първата част се съгласявам на 100%, същото важи и за мъжете. Но ето това "винаги ще ме сравнява с бивши и потенциални бъдещи мъже. " Как да го разбирам? Комплекси от сравнения, но и изключване ти да си последен. Недоверие в теб самият? Смяташ, че не можеш да спечелиш една жена за която да си последен? Отново: проблем имаш със себе си, не с тях.
3- разбираемо, всеки с възприятията си за това. Но поне наистина е нещо, което си остава за разлика от цвета коса. Аз самата съм ЗА татуировките, но разбирам и уважавам мнението на тези, които не са.
4- напълно съгласна и подкрепям на 100%
5- същото като 4
6- същото като 4 и 5
7- съгласна имайки в предвид, че си на 28 г и още ти самият нямаш собствени деца (ако нямаш). Все пак обаче не знаеш какво ще ти предложи животът ей така, даже да се бъзикне с теб. Представи си младо момиче/жена с дете, която е овдовяла например, или просто мъжът се е оказал насилник в последствие т. н. неща независими от нея. Обаче тя да е много коректен човек, мила, любвеовилна, равностоен партньор и ти да се влюбиш до ушите на всичко отгоре.
Смяташ ли, че ще можеш, пък и ще искаш да си без нея заедно с детето и? Аз се съмнявам, но... знае ли човек.

Ах и към всички "алоууууу, махайте се от мъжката тема" - няма пък!
Ей тук ще се заклещя с две ръце на "вратата" и се опитайте да ме изкарате :)))))))))) вие (особено чичо ви кифльо) сте във всяка женска тема. Като видя поне една тема за жени, неос•ана от мъже, ще се оттегля по терлички от тази и въобще други "мъжки".

56.   Авторът,
Първо благодаря за интереса към темата. Наистина темата е за мъжете във форума, но е хубаво и жени да дават мнение, нали живеем в свободна държава ))
Това с личната хигиена, и че трябва да се разбираме и да има интерес към мен не сметнах да го добавям, защото са неща, които смятам, че се подразбират. Едва ли някой, който се уважава, ще тръгне с нечистоплътен и/или неуважаващ го човек. Но и доста неща добавихте, които е добре да се имат предвид - зависимости. Имах една връзка с битова алкохоличка не бих казал, но си пиеше здраво на всеки голям повод и пушачка - ами беше си лек характер момичето отвсякъде.
Написал съм неща, с които компромис не правя по никакъв повод, а за спорта не се изразих правилно - просто да е физически активна и стегната - без крайности.

57.   Смешо е как авторът и всички пишат за изисквания, а не казват какво предлагат. Ако срещнете такава жена с какво ще я задържите? Защо ако съм жена отговаряща на изискванията ти да съм с теб. Какво предлагате? Кифлоприземителят с безкрайните си и безумни изисквания трябва да е милионер, за да го търпи някоя жена. Или да е Аполон. Същото се отнася и за много от пишещите тук. Обобщено казано искате естествена красавица с атлетично тяло, която да е умна, да изкарва парите си сама, да готви, чисти и пере, да е винаги готова за секс, когато на вас ви е кеф, . И да не иска нищичко от вас. Обаче един въпрос не ми дава мира. За какво й е на такава жена мъж?

58.   до н. 45 от н. 36-Вие мъжете си водете записки от критериите на жените, че да не ви минават нелепи мисли от рода-как някоя жена ще тръгне да ви се подчинява. Защото някои мъже си внушават, че като размахат пачка банкноти или висят във фитнеса да тренират, че едва ли не всяка ще ви се навие. Оставам с впечатлението, че някои, , мъже" си мислят, че като имат някакъв израстък между краката и всички жени припадат от възхита и потрес. Припадат някои жени, но от потрес пред кифленското поведение на т. нар. мъже.

59.   Номерче 57, това не са мъжки изисквания, както ти се струва на теб, а чисто и просто мъжете тук искрено споделят какви НЕПРИЯТНИ ПОРОЦИ и ПОДМОЛНИ ПОВЕДЕНЧЕСКИ ПРОЯВИ на жените не биха търпели. Някои мъже споделят и какви на вид жени биха или не биха допуснали до себе си, което е нормално, предвид това, че донякъде и външният вид е важен (за вас, жените, е дори по-важен, но рядко си го признавате), а и мързеланите и надменните жени не са мечта на никого, независимо от това с какво ви промиват мозъците с постоянните интриги в турските и индийски сериали. :)

Разбира се, нормалните жени също имат своето право да не търпят нежелани поведенчески прояви от гадните мъже, макар че - ако се съди по случващото се в обществото - доста жени всъщност нагледно показват, че за тях е присъщо години наред да са в ролята на жертви при поредица от "връзки" с все един и същи тип гадняри. Тези жени един ден може би ще срещнат щастието, когато/ако спрат да си избират подобни гадняри. Повечето жени имат силно завишени изисквания към външността и материалното състояние на мъжете (безработни или нископлатени жени с неугледна външност очакват само заради гримчето и "присъствието им" някой дейно спортуващ готин и атлетичен батко с яките кола и жилище да ги вземе при себе си), така че не зная защо при това положение по-хитрият и изискващ пол се учудва, че може и мъжете да имат своите предпочитания каква да бъде жената.

Аз считам за ползотворно това, че и жени се включват в темата, защото това я обогатява и дава по-ясна светлина над истинските нрав и отношение, които показват част от жените и какво точно могат да очакват от тях мъжете. На мен ми хареса отговорът на номер 29, който е поднесен сбито и съдържа разумни очаквания.

- Кифлоприземител

61.   Номер 58, пак го обърнахте на подчинение и контрол! Само БДСМ ли ви е в главите, муцинки? Тия "50 нюанса сиво" разкатаха фамилията на доста хора...

Другото продължава да важи - сравнявайте и установете точно колко вървежни сте сред мъжете откъм шансове за брак! Социалните мрежи съвсем объркаха жените и те вече си вярват, че мъжкото внимание им се полага безвъзмездно, а те контролират масите с помощта на секса. Добре дошли в бъдещето - вие пробвате да контролирате чрез секс, вас ви връщат жеста с помощта на вниманието. Искаш внимание, ще покриеш критериите! Не искаш да ги покриваш, ставаш по-невидима от Сюзан Сторм!

62.   Интересно... Ди Каприо от доста време сменя жените си с по-млади, когато минат 25. Какви са тия "истински зависими" девойки, дето му се връзват на тоя холивудски пещерняк?

1-50 от 79