Споделена история от Секс и интимност

Мисля само за секс
Мисля, че се побърквам от един месец мисля само за секс! Накратко аз омъжена имам дете на в години. Честно да си кажа мъжът ми не ме задоволява достатъчно, даже изобщо. Преди това не ми пречеше, справях се и сама, но последно време това не ми стига искам секс със мъж! Всичко започна преди месец, когато в чужбина видях един господин и полудях по него. Той събуди такъв пожар в мен, който не угасва и имам чувството, че съм в капан. Не знам какво да правя, ще мине ли това желание, някой бил ли е в такава ситуация?

Коментари

1.   Направо ти завиждам-благорлдно. Моита жена вобще не иска секс. А е на 42г И аз се справям сам, но това не ме задоволява за дълго. И аз питам дали, ще мине товачудо.

2.   Мъж съм и те разбирам добре. Мисля за секс редовно и самозадоволяването не намалява желанието освен за малко. Спокойно можеш да отидеш в някои сайтове- там има много мераклии. Не съм сигурен дали вибраторите помагат при жените.... Но има начин да бъдеш задволена многократно, приятно и навсякъде, ако го искаш

3.   Разведи се и тогава гаси пожара.

4.   Колко е "в" години? !

5.   Време е да си намериш и вземеш това което ти липсва! На ясно си със себе си... живей сега!

8.   Не искам да развалям семейството си, но и това не се издържа вече. А по тези сайтове за запознанства никога не бих влезнала. Говорила съм с мъжа си за това, че искам повече секс, как го искам, колко обаче пак не се получава.

9.   Според мен е добре да си намериш някой или няколко загорели мадежа, които ще ти се раздават на макс и ти за тях също. Предвид ръзрастовата ви разлика, няма да ти хитруват за да искат да се събирате и да имате сериозна връзка и така ще си ебана и щастлива. А за онзи мъж, който си харесала, не разбрах дали сте се запознали и имате ли конктат от тогава?

10.   8, не става ясно ти автора ли си? "Тя" споменава за "един мъж", но не уточнява за секс точно с него ли си мечтае или той само й е драснал фитила?
"На теб" ти е недостатъчен секса с мъжа ти. Би ли споделила кое по-точно - честота, овертюра, продължителност, размер, разнообразие, фетиши...? Имате ли/ползвате ли играчки?

11.   От автора
С въпросния мъж само си пишехме известно време, но в крайна сметка прекратихме контакт без да сме правили секс. Но не съм срещала такъв мъж, успяваше да ме възбуди толкова бързо и толкова силно само с нещата, който ми пишеше. Толкова сексуален, директен, страстен пълната противоположност на мъжа ми.
Секс с мъжа ми правим рядко, продължителността е доста кратка, разнообразието е крайно под всякаква критика. Докато преспя детето и хоп човека вече спи. Или като свърши го питам така ли ще ме оставиш сега и той пак бил изморен.

12.   Като свърши почти всеки мъж изключва. Ако е навит да направи нещо повече за теб, то трябва да е преди еякулацията. Лиже ли те изобщо? Играчки? Лично не издържам много, но правя максималното да я свърша. Тя (и всяка друга жена) няма проблем след това веднага да ме поеме. Тогава - колкото изкарам. Ако случайно продължа "наднормено", сменяваме пози, начини...

13.   И аз съм така. Постоянно мисля за секс.
А лятото, тези къси полички... направо откачам.
Жена ми почти е приключила със секса, а е на 43г...
Не иска, не я вълнува..
И години, само чикии..
Добре че си намерих любовница, уникална е...
Обича секса колкото мен...
Но рядко се виждаме, защото сме семейни и двамата.
М46

14.   При мен също е така..
Вече съм на 48 и все секса ми е в главата.
Случва се често и ситуация, в която, . след секс с жена ми,
след час, да си ударя и една чекия.
Жената не желая, втори път...

15.   Не си само ти.. Не знам защо мъжете си мислят, че жените им нямат нужда от секс.
Търпях много дълги години лошения, правих какво ли не, ако аз не инициирам нещата, той рядко има хъс сам да предприеме нещо.
С течение на времето стана ужасен егоист.

16.   Към номер 15. Да, ние жените имаме също толкова нужда от секс, колкото и мъжете. На някой обаче им стига веднъж в седмицата, други искат повече.

17.   Напълно те разбирам. На 25г съм и постоянно мисля за секс. Постоянно сънувам секс. Все си представям, че правя секс с познати и непознати мъже. Когато правим секс с моя е не повече от 2-3-5 мин. От много време съм незадоволена. Преди година си взех вибратор и сама се оправям, но си мечтая за хубав секс с истински мъж. Обмислям да си намеря някой мъж само за секс. Така сме вече две години и след много говорене няма промяна, а имаме и две деца.

18.   Вариант а) прави виртуален текст (с писане). Това е полу-чекия, така да се изразя, защото все пак осъществяваш фантази с реален човек, с когото пак има моменти на напасване, съобразяване и т. н. Проблемът е, че ако ти хареса, ще доведе до желание за реална среща и реална изневяра.

Вариант а) сподели на мъжа си, че имаш силни сексуални нужди и го питай дали е съгласен да имаш любовник. Ако се ядоса - кажи му, че го питаш, точно защото го уважаваш и не искаш да правиш нищо зад гърба му. Ако го приеме - начеши се :) Аз харесвам секса и в младите си години имах страшно силно желание (постоянно надървен, много силно, чекийки по 20-30 на ден, без преувеличение, секс с партньорка - по 2-4 свършвания по време на полов акт, след който, на сутрина пак надървен (но поне изцеден :) ). Та, знаейки, какво е това да притежаваш силно сексуално желание, не смятам, че би било справедливо да лиша жената до мен от секс, ако аз не мога да я задоволя. Няма да ми е приятно да си има любовник, направо ме погнусява мисълта, но не съм и чак такъв егоист, че да я измъчвам. Слава Богу, не съм опирал реално до такъв казус.

19.   От автора. Да, гадно е когато имаш дете или деца от един мъж, но секса с него не ти стига, не те удовлетворява, но не искаш да изневеряваш, не искаш да нараниш човека до теб. Пробвах също много пъти говорихме, обясних му какво искам, какво ми липсва, опитах различни пози, различно бельо, да е разнообразно всичко обаче това на мен не ми помага, а само на него му харесва и за него е в .
А с въпросния господин правихме виртуален секс и лошото е че много ми хареса и много го искам, но не ми стиска да го направя. Пак съм в задънена улица, нз колко ще издържа така. Надявам се мъжа ми да се активизира вече както си трябва.

21.   Авторке, виждам, че не си писала отдавна. Как се развиха нещата. Съвета ми е да продължиш да си пишеш с човека и дори по този начин да изживяваш емоцията си. С мъжа ти няма да станат нещата. Пожелавма ти да те пръснат яко! ;д

м28

22.   Имам подобен проблем и си масторбирам редовно. Ж 28г.

23.   И аз постоянно си мисля, сма какво от това?
С жената веднъж на месец... щото 'било достатъчно'...
С любовницата веднъж седмично.... щото все пак сме семейни и двамата....
Най -често на ръчна... почти всеки ден...
М44

24.   Мъж на 47 съм. Жена ми е на 48. Рязко преди месец спря да иска секс. А до преди месец се чукахме почти всяка вечер и то все едно сме на 20. Как така изчезна желанието и рязко нямам обяснение. За сега карам само на ръчна, но хем ми се иска да си намеря някоя приятелка, която като мен не спира да мисли за секс, и хем не искам да наранявам жена ми. Дилемата е голяма. Дори когато съм сам на работа гледам порно и се оправям сам.

25.   Жена ми не я интересува секса.. въобще...
Винаги е била така, но от десетина години, съвсем...
Но.. имаме две страхотни деца, и заради тях винаги ми се е изпарявала мисълта за раздяла....
Карам на ръкоделие.... отвреме на време ми направи някоя свирка... и това е....
Жалка история...
М43

26.   Жена ми спря да се вълнува от мен..
Секс нула...
И аз.. порно и чикии...
Здрав, прав мъж... на 46

27.   Вие, всичките, които споделяте, че половинките ви не се вълнуват от секс, сигурни ли сте, че всъщност нямате огромни рога.
Само болен човек може да не се интересува от секс.

28.   Ж. 45 съм и много обичам секса, за съжаление моят съпруг не е така. Третира ме като съквартирант. Случвало се е да се самозадоволявам докато той си хърка до мен..
Ужасна е тази сексуална несъвместимост между партньорите.
Чудя се на жените необичащи секса, а някои пък още от 30те
си го отказват. Не е нормално.