Харесвам мъжкарани. Къде мога да се запозная с такива?
Здравейте! Мъж в средата на 20-те съм и въпреки че до момента съм имал няколко връзки със съвсем нормални момичета, винаги съм си падал по мъжкарани и по-специално по жени с атлетични или дори релефни тела. Не знам как бихте определили това моето - като фетиш или просто като предпочитание. За мен си е предпочитание. Така или иначе това няма значение и въпросът ми е къде мога да срещна такива жени, какво да направя, за да привлека интереса им? Аз самият тренирам, но само и единствено лостове, а там много рядко мога да видя жени въобще. Иначе имам атлетично тяло и няма да е проблем да й бъда релевантен на такава. Предполагам в големите фитнес центрове в големите градове ходят жени с гореописаните характеристики, но там е проблемът, че не съм от голям град и ми е трудно да намеря това, което търся. Смятам, че сексът с подобен тип жена би бил невероятен и това е основната причина да искам да бъда с такава, пък защо не и да се получи сериозна връзка. И държа да подчертая, че изобщо не става въпрос за жени с много мускулна маса и големи бицепси, тъй като аз самият не съм баш такъв, не искам приятелката ми евентуално да е да по-силна от мен физически. Става въпрос за слаби жени, но с идеално изваяна фигура, не за културистки (още повече, че културистките никога няма да опрат до някой случаен като мен, тъй като далеч по-големи мачовци могат да ги таковат). Въпросът ми е как мога да се срещна с подобни типажи от противоположния пол?

Коментари

1.   Тук е пълно с такива! Гледаш мненията и търсиш такива, които обясняват, че ще премахват някого от генофонда, мъжете не стрували или пък заплатите им били по-големи от мъжките и това ги правело велики. Няма нужда да ми благодариш за съвета! Давай, тигре!

2.   Общо взето сам си си отговорил: в големите фитнеси в големите градове. Но в Бг не е много разпространено и прието жената да тренира тежести, повечето ако тренират изобщо, се занимават с кардио. Аз живея в чужбина и тук има много момичета които са запалени. Във фитнеса който посещавам има доста. Иначе като се прибера в Бг обикновено съм единствената жена при щангите. Все пак, много повече вероятност има да се запознаеш с такава жена ако посещаваш някоя голяма фитнес зала. Запиши се е най-близкия голям град и ходи веднъж седмично ако ще да е.
Друг вариант е да си харесаш някоя която все пак има някакъв интерес към спорта и да я навиеш да тренира.
Не знам дали твоето може да се категоризира като фетиш, но според мен си е в реда на нещата ако тренираш и обичаш спорта, да ти се иска и половинката ти да споделя този твой интерес.

3.   Около Гребната база в Пловдив има колкото щеш такива момичета и млади жени, както и из съседните тенис игрища и прочее, понеже там се намират няколко клуба по гребане, бойни изкуства, тенис и Спортно училище "Васил Левски".
Би трябвало и из други градове да има подобни заякнали жени из тенис игрищата.

- Кифлоприземител

4.   Това, което търсиш, не е тип "мъжкарана". Слаби жени с изваяни фигури са си слаби жени с изваяни фигури, но са си женствени, не са мъжкарани. Мъжкарана е съвсем друг тип жена, те дори не винаги са релефни, често пъти са просто едри жени. Има и мъжкарани без мускули, просто с мъжко поведение, нахакани и т. н. Както и да е. Подобни жени на твоите може да срещнеш като се добавиш в групи за фитнес и там просто гледаш коя какво пише, гледаш профилни снимки и така...

5.   Авторе,
и аз това си мислех до преди няколко години. Атлетични жени със релефни тела. Едната дори беше с плочки! Been there, done that. С едната правих секс точно 2 пъти. С другата по-рядко се виждахме, но за 6-7 месеца от дъжд на вятър. Не стават. Ще се разочароваш, честна дума. На пръв поглед и идея е дървещо, но след като правиш секс с подобна жена 3-4 път започваш да усещаш накъде духа вяътра. Сексът не е невероятен, както си мислиш. Ето Биологията на нещата (теорията): за да има една жена толкова релефно тяло - следва че подкожните ѝ мазнини са много малко. Жените като цяло имат по-високо количество подкожни мазнини. Считай ако една жена си извади плочките за какво става дума - тази конкретно мойта например с плочките, цикъла и беше по-объркан от главата на Анджелина Джоли.
Да, на подобни жени хормоните са им объркани (по една или друга причина). Те са мъжкарани в онзи смисъл - плътен глас, нямат гърди, широки рамена, челюст - чисто физически. Не че не бяха с дълги коси. НО поведението им беше същото в леглото - искат да доминират, да командват. Все се дърпат, борят, ей такива неща. Не се занимавам повече с такива, предпочитам нормални женствени жени с широк ханш, тясна талия и още по-огромни бомби.