За какво ми е мъж,ако с всичко се справям сама?
Здравейте! Имам въпрос. Всички говорят как жена трябва да бъде независима, да работи, да върши домакинска работа, да гледа деца, да дава секс на мъжа си за да не и бъде изневерено, да изглежда добре на външен вид, да е винаги добра и усмихната, да прави всичко и да бъде щастлива и да не се оплаква. Ами на нас за какво ни е мъж? Мога да Ви кажа, че ако една жена си има работа и си харчи собствените пари само, може да готви и да върши всичко и да се грижи сама за себе си и умее да се задоволява сама сексуално, обича себе си и има високо самочувствие, то на нея не и трябва мъж. Преди като бях на 19 и нямах работа още и пари, мъжът ми беше полезен. Но сега вече като си изкарвам пари и нищо не ми липсва осъзнавам, че мъж изобщо не ми трябва. Какво може да ми даде? Най-много само да ме натоварва допълнително. А и повечето мъже, ако сте забелязали са много глупави. Смисъл, не искат да носиш по-разголено облекло като къса пола например, но в същото време за тях не е проблем те да гледат порно или да заглеждат жени на улицата. И да, както и да е. Според мен за една жена тип домакиня или златотърсачка и такава, която много държи да има деца мъжът е важен, но в другите случаи е ненужен.

Коментари

51-100 от 109

55.   Номер 46, след като твърдиш, че "мъжете умират за теб", би ли написала колко мъже вече успяха да умрат за теб? Това, че целево си излагала на показ някаква част от тялото ти и се е намерил някой и друг зяпач, не те прави по-различна от всички останали жени, които търсят мъжкото внимание по същия начин.

Иначе моралните ти устои (чукане със случайни мъже и бърза смяна със следващия) са гордост за всяко дете на такава майка. Никой друг не ти е виновен, че съзнателно си избирала една малка групичка от всички мъже и после поради този ти избор си се будила до типове с вмирисан дъх и увиснал задник, както сама обрисуваш твоето минало. "Случването", което ти се е случвало (и най-вероятно продължава да ти се случва, съдейки по изповедта ти), е плод на твоите решения пред кого да се разкрачиш и пред кого не. Ако даден твой избор на негодник се окаже смазващ психиката ти, не вини за това целия мъжки пол (мъжете, които ти НЕ СИ избирала), а погледни очите, които виждаш в огледалото си и потърси отговорите там!

Ти написа:
"Мъжете са абсолютно жалки същества, нищо общо с достойните мъже преди 100 години. "
Смени "мъжете" с "жените" и твърдението ти ще придобие смисъл. Обаче е глупаво да обобщаваш за всички и да не знаеш, че има изключения. Опитай се да не произвеждаш толкова гняв в себе си и бъди по-смирена и уравновесена в изказа си - така, както подобава на една женствена жена!

- Кифлоприземител

57.   Нагледен пример на еманация на народопсихологията. Съединението прави силата. Душички, колкото и да се преобличате, пак сте в тия! Била щастлива, набила му шутовете, а "ремаркенцето" на какво го учиш- къде е примера? Други, пък на дърти години още се радват на родителската любов- едно на мама и на тате, изградено от егоизъм и още обгрижвано и на 40. Потребители за манастир, старчески домове и не дай Бог, ако не издържат на стреса в спец. мед. заведения. Сам да се вкараш в изолатора на живота!?

58.   ДО 57 - Почва да се изтърква тази плоча за манастири и старчески домове, както и това за котките. Примери за изоставени хора от деца и умиращи в самота много. Дай нещо ново. Горда егоистка съм. Ако аз не мисля за себе си кой? Ще живея така както на мен ми е кеф, не както комшийката иска. Да търпя някой индивид от мъжки пол само защото "трябва да имам семейство и деца" значи да направя компромис със себе си. А аз мразя да правя компромиси. Убиват ме хората с това соц. мислене. 21 век сме и жената има право на свободен избор. Но има и жени, които са нещастни със семейства и мъже. Когато видят свободна и щастлива жена имаща всичко сама започват да завиждат и злобеят и трябва да я унижат. Така де откъде на къде тя ще си живее живота, трябва и тя да слугува на някой от сутрин до вечер.

59.   До 46. И преди 100 години са били такива. И преди 1000. Просто не винаги имат възможност да изявят изцяло себе си защото не винаги са имали свободата която ние имаме през последните 20-30 години. Все пак различни политически системи и жестокости на религията не позволяват на хората да отпуснат себе си. Във времена, в които е имало такава свобода - мъжете са ставали точно такива каквито са си били винаги. По природа - коцкари, използвачи, безотговорни оплодители. Сред тях все пак има единици, които са някаква висша форма на мъж, който има едно нормално отношение към жената, което не значи обаче че не му се искат много жени. Освен това много си обича децата и ги вижда като истински човешки същества и има родителския капацитет да ги направи силни и нормални хора. Освен това е и с идеи за работа работлив и уважителен към хората. И всичко това той прави естествено и без никакво усилие. Но това са изключително редки екземпляри. Всичко друго за нищо не става.

61.   Авторке, добре, че ни успокои! Поне теб да не те мислим!

62.   Жени и мъже с такова мислене унищожават семейството. В един етап от живота си много ще искаш с кого да си продумаш... ама както казват хората.. вземи си котка

63.   Защо ми е необходим мъж? Защото имам потребност от обич и топлина. Имам нужда да усещам любовта на мъж. Имам нужда от споделеност - на всички чувства, които имам - възторгът, който изпитвам, когато гледам природата, умилението от различни малки животинки и т. н. Харесва ми да чувствам заедно с някого - и двамата да се прехласваме по пейзажите пред очите ни. Харесва ми да споделям мислите си. Да усещам , че някой е на моя страна. А това усещане ми е особено ценно, когато се сблъскам с откровена човешка лошотия навън. Емоционална ми интелигентност, чувствителността ми ми създават тази необходимост - чувствата в мен са като струни, за да се извика музика от тях, трябва "дразнител" - мъж.
Усещам щастие единствено, когато цялата ми чувствителност е реализирана и всяка струна е погалена.

64.   58, прав си! От името на Пухчо, Мър-мър и Лапичка съм упълномощен да заявя, че те с такива същества избягват да общуват. А сега ме извинете, но е време за сутрешната молитва! :D

65.   До 46
Уау, Уау!!! Какви суперлативи си преписваш. "Изглеждам ослепително, мъжете умират за мен". Ама ти сериозно ли говориш? Ако ти изглеждаш ослепително мъжът ти няма да отиде при една грозотия, а ще се радва на красотата ти сексуално. Това може да го каже само една жена на която и липсва нормална външност, а иска да изпъкне с приказки само. Дори си мисля, че си доста грозничка та затова мъжа ти е отишъл при друга по-малко грозна от теб. Мъж от ослепително-красива съпруга никога не бяга а ще и се радва с цялата си мъжка потентност. Мъжете търсят красиви жени, но ти наистина не си една от тях. Примири се с нещастната си съдба.

66.   Ауу, ама 58, колко си лоша - не знаеш ли, че след като си го приютила в твоя дом, родила си му дете, е трябвало и да го оставиш и да ти изневерява и да ти следи за какво си харчиш парите?
Иначе си много лоша егоистка, тцтцт, не те е срам...
Виждаш ли, според 57 е липса на ценности свободна жена да спи със свободен мъж и да си харчи парите, ама мъж да изневерява не е липса на ценности...

67.   Да, в 21 век не ти трябва мъж да те издържа, защото работещите жени се справяме и сами, но къде останаха нещата като обич, емоционална подкрепа, грижа? Аз не съм с мъжа си за пари, особено при положение, че печеля повече от него, с него съм защото го обичам! Защото ми е хубаво вечер да има кой да ме гушне, да ме изслуша, да ми помогне с вечерята, с когото да си поговоря на всякакви теми. През отпуската да има с кого да пътувам, с кого да планирам следващата екскурзия...
Да, разбира се, че мога да си сготвя сама, да си резервирам хотел или да си купя самолетен билет, но знаеш ли, няма нищо по-хубаво от това да се разхождаш из Рим хваната за ръка с любимия човек.
Не знам за теб, но аз съм социален човек и просто не мога да си представа вечер да се прибирам в празен апартамент, пък бил той и обзаведен по последна мода, защото колата, мебелите или големия телевизор няма да ме гушнат, да ме питат за деня ми, да ми направят чай когато съм болна и т. н.

68.   Напълно си права, авторке за България. Българската жена е жената - чудо. От нея се иска да е хубава и слаба, да има образование, да работи и да изкарва пари, да роди и отгледа деца, да готви, чисти, да е добра в леглото и да иска секс. В никоя друга държава не се иска толкова от жената. В Западна Европа жените са дебели и развлачени, но мъжете си ги водят за ръка и си ги обичат. Дори в арабския свят жената не работи, а си стои вкъщи и гледа само домакинството. Но никой не иска всичко от нея. Тук това си е чист тормоз върху българките. Че на всичкото отгоре не сме защитени от закона. При развод в Германия, германката взима къщата, пенсионния фонд на мъжа, издръжка - но не 150 лв. и пр. Тук жената може да бъде оставено на улицата с детето със мизерна издръжка.

69.   Изключително красива, умна, самостоятелна, високо платена или получаваща заплата по стандарти за мега- международна компания или организация. На 28 и половина покорила всички житейски върхове, надбягала в равен старт всички мъже на тази позиция. Е къде са тези куклички? В каталога на Дисни, Ейч Ем или Виктория Сикретс? Да, на тези дами не им е необходим един мъж.
Крайно недостатъчно е наистина

70.   Бутай вибратора там и не ни занимавай с глупости!

71.   68, вярно е! В Западна Европа мъжете водят дебелите си и развлачени жени за ръчичка, докато бройкат други мъже. Чак и дебели манекенки добавиха, защото досега имаше някакви там кльощави и неприемливи. Но не се притеснявай за жените - те пък метат белтъци на останалите жени! Спокойно - наскоро от Испания тръгнаха обяснения, че не е педофилия, ако възрастният и детето правели доброволен секс. Какво ли разбира някое 7-8 годишно от доброволен секс? Карай, важното е, че не се е оплакало!

Дааа, и в Арабия нищо не искат от жената! Даже не си и помислят да я накарат да ходи на работа. Тя там е със статут на предмет, вещ от домакинството. Но вещ, имаща доста ограничения и правила за спазване. В един Иран наскоро пребиха до смърт 22-годишна жена! Сигурно ще ти е интересно да разбереш с какво е заслужила побоя! Както и да чуеш защо в мюсюлманските страни и при арабите жена може да бъде удряна с камъни! Стои си вкъщи, но пък сексът е саааамо с благоверния! Е, той може да си има и харем, но за нея втори мъж йок! Вие това ще го изтърпите ли? Като ви хванат, има наказания и то сурови!

Накрая стигнахме и до мокрия сън на някои жени тук - да приберат всяка стотинка и актив на мъжа си! Въпрос: госпожици от НАП, нямате ли работни ангажименти, за да седите тук и да мечтаете как прибирате всичко на някой мъж и въобще прибирате пари от хората? Разбирам, професионално изкривяване е, но все пак хората очакват да сте на работа вместо тук, мечтаейки за пари над сумата на дължимите данъци от данъкоплотците! Хайде на работа, че ако шефът ви види... Още ли ви е началник Спецов или го смениха?

72.   Винаги се дразня, когато чуя, че на жена и е нужен мъж и че на мъж му е нужна жена. Човек просто се влябва и създава семейство с някой. Като се съберете с някой помислете нещо "Ами ако спечеля от тотото ще искам ли този мъж до себе си? Или вече няма да ми е нужен? " Ако си отговорите, че няма да ви е нужен се разделете навреме. Аз чакам любовта и тези пеперуди много повечете от това да ми е "нужен" мъж.

73.   Аз да питам авторката пък защо ми е българка ако са ниски, трътлести и мургави като по-добре някоя синеока словачка или чехкиня, която няма да ми се надува, а активно показва, че ме харесва?

74.   Не ти трявба. За мен е бреме. Мъжът иска грижи като малко дете. Цял ден на работа - връщаш се и трябва да се занимаваш с него - все едно още си на работа. Ако иска да излиза - щеш/ не щеш трябва да излизаш, ако иска домашна храна трябва да готивш. Мъжете си мислят, че жената трябва да се подчинява на всяко негово желание. Виж само какви ненормалници публикуват коментари - "жената нямала право на личен избор, трябвало да се подчинява на мъжа". Такъв ако ми е пред очите ще го сритам в междукрачието та да ме запомни. Живея си живота, щастлива съм сама, хич не ми трябва някакъв да ми трови нервите.

75.   Утре, ако не дай си боже стане истинска война, тогава ще разбереш за какво ти е мъж!

76.   Въпроса ти показва че у съзнанието ти мъжа е обектифициран: за кво ми е съдомиялна като си ги мия на ръка? Верно по-лесно е, ама па ми аби ток.
Оттука автоматично следва че ако не чустваш нужда от такъв предмет наистина не ти требва. Продукт на консумеризма си - зимаш, ползваш, фърляш на боклука и китайците прават ново.
Погледнато от друг ъгъл въпроса би бил "що да си сподела живота с некой като мога да си го живея сама (или с 13 котки)? " Но пак отговора е твой личен избор.

77.   Мила женице! За съжаление много хора разсъждават като теб! Безсмислено и адски тъпо! Явно хора като вас не да разбрали смисъла на живота! И си живеят скучно сиво и безсмислен животец! Едно много много жалко съществуване! Един мъж и една жена т. е. човешкото същ степ не е създадено и не сме съьдадени за да се използеаме взаимно и да имаме изгода един от друг! Важно е какво взаимоотношения и какви хора искаме и задържаме в живота си! Ако беше така Всевишния щеше да направи или само жена или само мъжа а за да ги създаде като двойка значи има някакво знач ние! Това е проблема и ако всеки тръгне да се обеьдушава и да става безразличен към хората ( отсрещния пол ) човечеството няма да оцелее! А сега мили ми същества разбрахте ли защо БГ намалява? ! И няма население и деца? ! Защото 70 % от хората са такива и каквото и да им наливаш в акъла то източен през било пишка или в случая долната предна дупчица! Това за мен са роботи без мозък и сърчица душички! ; Изключително са ми жалки и грозни! Никой не е казал че ако си омъжена карй! Свободата ти свършва! Няма такова нещо! Само трябва да знаеш как да си го направил! А който не знае... Си остава сам самичък под предтекст - ама свободата ми! Може би това да ипра Дания че не струват като хора у нямат нищо с което да задържат мъжа до себе си и всеки ги отритва! И нвмад доблестта да си го признаят пред себе си и започват да плюят мъжете! Ама за какво са ни? ! Ами на такива щом ви харесва да си съществувате безсмислено като фантоми правете го! Но не натоварвайте с това останалите които знаят как да живеят и да се наслаждават на живота със смислени и прекрасни взаимоотношения включващи МЪЖА!
Жена на 25 г

78.   Еми да, така е. Те жените се омъжват, щото ги карат родителите, а не щото искат. Искат деца, раждат, после им писва с мъжете им. Или им изневеряват и пак се разделят. Смисълът е оплождане и секс редовен иначе можеш и с приятелка да си живееш.

80.   Вие "самостоятелните" жени не знаете какво искате от живота! Да ви пере тока през вибратора или докато си сменяте крушката!? Някой да ви смени гумата или да ви оправи без гума пак за време една смяна на гума. Изкарвате толкова много кинти, че не знаете за какво, кога, как и с кого да ги изхарчите. Видно е че ви липсва мъж с фантазия, всестранно развит, психически и физически здрав и с много умения- всеки втори реално.

81.   Н 80, о знаем и ви го казваме, но не сте достатъчно развити някои, където трябва, че да разберете.
Не, мъжете тип лакеи които си описал, съвсем пък не ни трябват.
Обичайте си се по между си този тип мъже, за какво ви е на вас пък жена? Че вие нямате идея какво да правите с нея! Тя вас да обслужва, друг нея ще трябва да обслужва... е, за какво толкоз' финти?

82.   Жена съм и със съжаление съм установила, че чисто биологически като СЪЗДАНИЕ мъжът има ПОТРЕБНОСТ от ТЯЛОТО на жената - за секс и поколение (ако му се иска). Говоря за чистата форма на създанието мъж и жена. След това, ако изобщо го интересува, идва ред на характера и излъчването й. Какви трябва да са те? Такива, които му носят радост, приятно усещане, сила. Дори да мълчи и просто да присъства, той трябва да чувства това. Ето това е истината - жената за мъжът е източник на секс, деца, радост, сила. Като всеки мъж вътре в себе си има един определен вкус който пасва на неговия типаж. Пак повтарям че говоря за чистата форма на създанията мъж и жена. Т. е. без наложените фалшиви социални модели и като "брак до живот ", "търпиш съпруга такъв какъвто е, понеже ти бил съпруг вече", "търсиш съпругата такава каквато е понеже ти била съпруга вече". Истината е че мъжете се зареждат от жените и получават необходимото да вървят напред. Те имат нужда от НАСИЩАНЕ - да е вечно наситен със секс, храна, количество деца, сън, радостно естествено излъчване. И това трябва да е един непрекъснат процес. Когато се насити на една, той има нужда от друга. Ето това е грубата истина. Не напразно богатите хора и владетели във всички времена са имали по много жени и често са ги сменяли. Защото той просто няма да има необходимата сила да извършва това което той има като задача. Как жената трябва да приеме това за да не се чувства робиня и за да е щастлива - това е друга тема, която още не съм изяснила, защото е малко болна, все пак съм жена. Но като цяло ми се върти из ума, че всяка жена има нужда и изпитва удоволствие да бъде "ползвана" от определени типаж мъже. Не е ли истинско удоволствие за нея това, което мъжът иска - трябва да смени мъжа.

86.   73, и аз да питам защо ми е мургав, шкембеясъл и занемарен българин- миризливец? По- добре светли шведи и финландци, които ще се отнасят с мен като с Човек.

Black Sabbath

87.   Забелязвам тревожно голямо количество жени в темата, които си мислят, че понеже те не искат дадени мъже, същите щели да си стоят сами и никой не ги искал. Това е като да откажеш предложение за съдружие с някой бизнесмен и да вярваш, че същият няма да си намери съдружник, понеже ти, видиш ли, не го искаш. Спокойно, ако не сте вие, ще се намери кой да заеме позицията "партньор във фирма Брак ООД"!

А вие някой ден ще сте като оня директор на студио, който някога казал на Харисън Форд, че никога няма да стане известен актьор. Все пак и такива хора трябва да има, но и в момента не мога да се сетя името на директора! Затова пък името на господин Форд го знам!

88.   80. - Нищо не ни липсва. Но нямои момченца не разбират и продължават да досаждат. Не знам какво толкова интересува и засяга хората, че една жена иска да е сама. Голяма драма, голямо нещо. Още едно доказателство че жените са силния пол. Жената може да е щастлива сама и не досажда на мъжете. Докато сам мъж е вманиачен от идеята за жена и деца.

89.   Виж какво мисля аз:
Аз съм мъж и мога всичко да си правя сам, къща, дете, работа....
Но да ти кажа под секрет, хубаво да има жена до мен.
Дори само да си мълчим е по хубаво от колкото да си сам

90.   Последната от хилядите като теб, с която говорих ми каза че се чувства "ограбена от женствеността си", защото е на 35 и няма деца. Няма и мъж. Нищо няма. Има само една насрана професия, която и аз имам.
Побърка се завалийката. Буквално. Изпадна в супер депресия и заряза всичките си приятели. Вече 2ра година е пропаднала алкохоличка. Даже вече май работа няма.

Като казах на една друга моя приятелка (която е с 20год брак и две деца ) рече : "че аз ли й ограбих женствеността"
-----
Друга моя позната. Цял живот ходи по различни мъже, търсеше перфектния. Без да се усеща че попадаше на все по зле и по-зле. От пияница на наркоман. Накрая естествено набара най големия буклук. Беше на 34. Просто искаше дете. Ами направо й го. Както е правил 4 други деца на 3 други преди нея.
Детето се оказа с психични отклонения, очевидно заради бащиния си ген. Сега всяка вечер реве. Каза ми "всеки си носи кръста". Ами носи си го. Същото ще кажа и на авторката и аз. После кръста да не ти се стори леко тежичък обаче.

Както каза 6 (прекрасен пост). Вас дявола ви излъга, за кой ли път. И паднахте в капана на бездушието и хипергамията. Вземахте мъжете за част от екстериора и най егоистично се отрекохте от природата си. Щом като говориш за "взимане и даване " нещата са ясни.. Изпуснала си коня у ряката.

91.   Поиграх си с търсачката на сайта и намерих няколко щастливи сами жени. Нещо минорно звучат като за щастливи, но щом 88 казва, щастливи са! Никой да не спори, разбрахте ли?

http://spodeli.net/4/story-161962.html
http://spodeli.net/3/story-102356.html
http://spodeli.net/4/story-5801.html
http://spodeli.net/7/story-17597.html
http://spodeli.net/6/story-120658.html
http://spodeli.net/7/story-3890.html

Чак ми омръзна, а има още толкова жени, които могат да са щастливи сами видно по резултатите от търсенето! И които не са вманиачени по идеята за мъж или деца! Чак ме е страх какво ще правим при толкова много щастливи сами жени... епидемия е, няма да можем да отидем при всяка една и да се полюбуваме на щастието ѝ!

92.   81, 88 модела ти е без переспектива и живац. Огледай се, усмихатите хора са по двама- мъж и жена. Това, че си в удобна, комплексна изолация и си постигнала мечтата си- житейска отшелническа колония изпълва с умиление и съжаление огромната, по- идейната и съзидателна част от народонаселението. Но всяко малцинство като вашето се бори истерично и озлобено да докаже нещо недоказано и изначално сбъркано.

93.   Авторката,
като ти чета излиянията, разбирам, че си с деформирана психика и бедна душа и примитивно мислене. Такива като теб завършват като едноклетъчни, като амеби. Природата ни е създала така, че да имаме другар до нас, не за да ни задоволява идиотските капризи, а най- елементарното, да споделяме, да отдаваме топлината си един на друг, да има кой да ни подаде ръка, когато ни боли нещо. Нека ти кажа, ти си просто една куха вагина в която можеш да наместиш всичко, само не и онова което стимулира и зарежда с положителна енергия. Това че си способна да се справяш сама с всичко и себе си, доказва егоизмът ти, то показва, че не си нужна микому. От теб майка не става, съпруга също, ти си по- лоша и от джендър. Може да си много способна и успешна, но за себе си. Липсват ти най- човешките качества, хуманост, душа, дух! Други яче казано, от теб никой не се нуждае, ти си никоя. Самодоволен нарцис, който увяхва без да радва околната среда.

94.   88 как по-точно сте щастливи и не досаждате, като реално с тази цел целите натриване на носовене и да докажете нещо на себе си или на другите? ! Щастливите хора нямат нужда да пускат теми колко са щастливи, те са заети да бъдат щастливи.

95.   Що за въпрос? Все едно мъж да попита, за какво ми е жена като се справям с всичко сам? Болно ми става. че все повече питат това. И мен са ме питали за какво ми е мъж, като се оправям сама. Мъж, респективно жена не трябва, за да оправя нещо си. Трябва за да се постигне равновесие. Изконното човешко начало е дуалистично, за създаване на нов живот трябват две енергии, мъжка и женска. Само тогава се получава. Двамата сте заедно, за да направите живота си по-лек, а не за да замества единия домашна прислужница или касичка. Сега вярно е, че все по-трудно се намират оправни партньори и от двата пола, такива, които действително могат да се справят със задачата на истинското партньорство. Все пак това не е причина човек да се отрича от един от двата пола.

Л

96.   88 Съм - Аз пък се чудя защо все обвързани типове че и с деца се държат като необвързани. И могат по всяко време да изневерят на "половинката". Защото по тийм билдинги все това виждам. "Един път се живее" е девизът им. И аз така един път живея. И ще живея както ми е кеф. А не както се опитват да ми натрапят. Защото сте много щастливи много от обвързаните търсят любовници. Защото много се обичате се разделяте докато децата са едва на по 2-3 години. Сори, нямам време за губене с подобни неща. Живея си спокойно и нямам нужда някой вечер да ми споделя и да ме натоварва, нито аз искам да споделям каквото и да било. Решила съм, че цял живот ще е така. Дори вече започнах да лъжа свалячи, че имам връзка, за да не се занимават с мен.

97.   Как за какво, за да лежи да пърди на дивана, докато ти вършиш всичко.

98.   Мъжете стават все по-зле. Даже и за секса не си струва да търпиш някакъв льольо. Гледай само в този сайт колко жени се оплакват, че са незадоволени. Кой знае още колко много има. И даже не се и птитесняват, че приятелката им може да намери друг. Абсолютни утьовци. Ти да им готвиш, чистиш, переш, а те само да ядат и с.. т, като в пансион.

99.   98 правилно не ти трябват вземи си един кашон със котки! И това вашето са нарича стандарти ако не знаеш!

100.   До 97 и 98

Уважаеми "дами", слагам го в кавички, че с тоя изказ сте всичко друго, но не и такива, а на външен вид само мога да си представя за какви тюлени става въпрос, но друго исках да кажа.
Мъжете ставали по-зле, а жените кога сте били добре? Мъжете поне се опитват в секса нещо да правят, а вие стоите като трупове и само мигате. Нещо да го предразположиш, да направиш, през акълава ви не може и да мине нещо интересно да направите, щото нямате въображение. То от толкова турски сериали през годините, толкова фейсбук и инстграм, сте толкова затъпяли, че елементарно удоволствие и разнообразие не може да измислите и предложите.
Готвила била, какво готвиш бе скъпа? Каккво толкова сготви ти, че това го слагате на масата, като нещо, което правите? Една кьорава манджа от немай къде направила и вече голямата домакиня.
Е за това не искаме да имаме нищо общо с жените, само се погледнете на какво приличате, как общувате, как разсъждавате. За какво да си тровиме нервите, за какво някаква шмугла да ти пили нервите?

101.   На тъпия ти въпрос и децата знаят отговора - хората имат едно нещо, наречено "чувства". Аз съм с жена ми, защото я обичам, не защото искам да я муфтя за пари. Ти явно си паразит и за друго освен колко можеш да вземеш от чуждата заплата не ти пука. И затова никой не те ще, Пенке. За какво му е на мъжа един безполезен паразит, който само се прави на жертвичка?

102.   99, като го каза... наоколо има доста бездомни котки. Какъв бизнес щях да правя, ако работех в приют! Прибирам ги, обезпаразитявам ги, придавам им търговски вид и после случайно минавам из онлайн групи, където често се споменават думите "независимост" и "самодостатъчна", както и участниците са предимно жени.

Бидейки там, лежерно подхвърлям линк към обява в ОЕлЕкса, декларираща желанието ми да продавам котки. Естествено, всички дружно ще ме оплюят, но пък аз ще чакам да мине първоначалното хранене, когато лека-полека ще започнат да идват клиентки. Те не за себе си, а за приятелка, която чула за мен и искала да си купи, ама я било срам да дойде лично! И аз, разбира се, ще продам на нея, за да занесе на приятелката си. Няма да оставя горката ѝ приятелка без котка, я! Да не съм сатрап или изрод?

Бизнес идея, която с удоволствие споделям с останалите! Ако ви хареса, помислете нещо хубаво за мен и така ще ми се отблагодарите!

103.   97, дивана си е мой и боба съм го сготвил аз, но нямам нищо против твоята изпускателна система, която няма нищо общо с ароматизатор! 88, за да се постигне желания ефект на многоточковия оргазъм, трябват техники и умения и от двете страни. По- добре се облекчавай с джудо или самбо. Явно там си подходяща, а и спортна злоба не ти липсва!

104.   До 100(нЕ)уважаеми господине, огледай се сериозно какви мъже има. Имам си и апартамента, (в който никога няма да търпя заповедите на някакъв муньо), имам си и парите. Мъжете седите и чакате на готово за всичко. Ако има жени, които са готови на всичко за някакъв тъпкач, то аз не съм.
Сещам се за бившия съпруг на сестра ми, отива на гости на родителите ми с ръце в джобовете, разполага се като бей и чака майка ми да му сервира, за да тъпче като не видял. И това по няколко дни. Е. ти плужеците, е. ти чудото. Тя беше малка и глупава, за да го позволи. Но си научи урока.
Никога за Ганьо няма да си мръдна пръста. Виж за някой красив италианец или французин, да.
МИЛИАРДИ пъти по-добре котки отколлкото някаква лехуса да ми пърди на дивана

105.   Аз затова винаги съм имала само отворени връзки. Никога не съм се привързвала сериозно към никого, не съм имала чувства. Никога не съм казвала "обичам те" и никога не съм искала да ми го казват. В момента, в който някой ми заговори за сериозно обвързване и съвместно съжителство прекратявам връзката. Не искам никой да ми се мота вкъщи, нито аз бих се преместила и бих излязла от зоната си на комфорт. Не ме интересува какво може да ми предложи някой, ако ще и да ми изсипе рога на изобилието и не знам какви доходи и възможности да има. На принципа "моето си е мое, твоето си го дръж" съм. Връщала съм подаръци, отказвала съм покани за почивки в чужбина. Не искам подаръци, екскурзии, вечери и т. н. Не искам и някой да очаква нещо от мен. Обичам си свободата, тишината и спокойствието вкъщи. Никога няма да живея с някой досадник и да се съобразявам с прищевките му.
Ж, 31

106.   Мъжете нямат право да се сърдят. Наистина сега, когато жената работи колкото мъжа И се изморява колкото него, а той очаква от нея домакинска работа, това е нечовешко!

Истината е, че мъжът наистина иска просто да се възползва от жената, преди парите бяха оправдание, но сега когато ние си имаме и пари, ако мъжът не ни дава уважение и любов наистина не ни трябва.
Слаби мъже, вече нямате избор, ако не ни уважавате и обичате за всичко, което правим за вас, все повече от нас също няма да искат да са с вас. Жена ви е раждала и изпитвала мъки!
Не обиждайте всички жени, защото една от тях е вашата майка!

Вие нямате грам уважение и към родителите си, срам и позор е станал мъжът в 21 век!

На много от вас само майката е била опора, а бащата си е гледал пиенето и ви е изоставил! По- неуважително същество от слабия мъж не съществува!

107.   106 никога не съм виждал жена по строежите или по мините! Работите колкото мъжа ама другия път! Пак няква илюзия!

109.   "но сега, когато и ние имаме пари... "

Имайте си ги! Молба: когато спрете да имате пари, не ни търсете! И с пари, и без не ви искаме! Жени, на които търсенето на мъж им е било начин да "имат пари", не си струват отделеното време.

110.   109 Няма по-обидно за мъжа една жена да не се впечатлява от имането му, нали :D. Той да иска да се изфука с "биеемвието" или "киу сидмицата" на лизинг, пък на нея да не и пука за таралясника му. Или другия селташки номер - да лапне пурата и да се преструва, че брой пари. Ставам и си тръгвам. Така пък да ми е кеф да режа брутално подобни типове. Оргазъм за душичката.

111.   Номер 6 е супер, по-натам спрях да чета коментаритеа. Аз съм жена на 33 и съм щастлива, че имам мъж до себе си. Авторке, ти имала ли си връзка? Да не би да си се разочаровала? Има и добри мъже, не са глупави, малко мъже искат жена им да се облича като развратница. Повечето май приемат къса пола, особено в жегите! Има и ревнивци, но защо ти е да се хващаш с такъв? Според мен мислиш материално и пресмяташ всичко, феминистката пропаганда те е объркала. Не знам какви истории си чувала, но хората като цяло се оплакват. Това не значи, че са нещастни във взаимоотношенията си. Пожелавам ти да се влюбиш и да разбереш защо хората са заедно!

51-100 от 109