Допада ми, но е обвързан
Здравейте.
Имам следния казус. Един мъж проявява интерес към мен от много дълго време. Но понеже имах чувства към друг, не си давах вид на заинтересована, а и не бях честно казано. В последствие момчето си хвана приятелка, с която е и в момента, но въпреки това продължава да има интерес. Понеже искаше много да се опознаем, го отдавам на факта, че явно не е много влюбен в приятелката си или убива време с нея.... Не го познавам много добре, а и е чужденец и не живеем на едно и също място. Сериозен е, стабилен има собствен бизнес и т. н, но си казвам, че щом има приятелка и въпреки това не му пречи и продължава да иска среща с мен, ако аз съм негова приятелка може да направи същото.... Големи хора сме все пак на по 30г. Аз разбрах случайно, той не я показва много, но попаднах на стори, на което бяха заедно. Веднъж го попитах, първо отрече уж на майтап, че не се е сгодил все още е свободен, но аз упорствах до си признае, защото знаех и той си призна.
По принцип никога не се намесвам в чужди връзки или ако е женен мъж абсурд.... но си казвам, момчето не е лошо, той какво е виновен, че аз толкова време не му обръщах внимание. Много ясно, че ще си хване приятелка... Имам симпатии към него, но той повече ме харесва и иска да се опознаем, но факта, че има приятелка много ме разколебава... Вие как мислите?

Коментари

1.   Първоначално, дълго време въобще не ти е правил впечатление човека, ти си си имала своите предпочитания към друг, но когато "си изтрезняла" и си НАПРАВИЛА РАВНОСМЕТКА, си РАЗБРАЛА каква голяма КЕШОВИЦА изпускаш. И сега ще го превръщаш в КРЪШКАЧ, ще направиш така, че друга жена да страда, за да НАБАРАШ ПАРАТА!

Иначе колко сте добре жените, колко сте харизматични, мили, нежни създания, колко сте невинни с ангелски излъчвания, как все имате нужда от помощ и закрила, но да крадете от щастието на друга не е проблем за вас.

Дано и на теб мъжът ти изневерява и да оправя други. Нищо лично. Но каквото посееш, това трябва и да пожънеш. Аз на това му казвам справедливост.

2.   "но си казвам, че щом има приятелка и въпреки това не му пречи и продължава да иска среща с мен, ако аз съм негова приятелка може да направи същото"

Уоу, ти си направила рядко логическо съждение за жена... Дали ще го последваш е друг въпрос...

3.   Мисля, че ако утре ти си му приятелка, ще постъпи и с теб, както сега постъпва със сегашната си приятелка.

4.   “Има собствен бизнес” - това ли те влече да си му изтривалка на този чужденец?

5.   Айде, бедняците веднага се изхрачиха.
Не разбират, че жените тях не ги харесват не защото са финансово бедни, а защото са емоционално и духовно бедни.
Иначе авторке, аз не бих се занимавала с този - както днес изневерява на нея, така утре ще изневерява на теб.

6.   Ами какво да ти кажа, понякога хората се разминават. Харесват се, има шанс за добра връзка, но първо единият е зает, после другият, общо взето - съдба. На мен самата също ми се е случвало, тъжно ми е било, но се преживява. Най-важното за човек е да запази достойнството си, това смятам аз. Не се намесвай, продължи както досега. Когато е свободен (ако някога отново е), тогава да, но не и докато е във връзка.

7.   Чужденец, собстве бизнес, има си приятелка.
Ключовите неща, които те карат да ти "харесва".
Класика в жанра

9.   От темата разбрах, че жената е на 37 място по разсъжднения след мисирката.

Чингис Хан-Скандинавеца

10.   Номер 5, и, естествено, всеки "финансово беден" е и "емоционално и духовно беден", нали? Ама че готина логика, позволяваща ви да харесвате все "финансово богатите"!

11.   Номер 10, емоционално и духовно богатите нямат нужда да храчат непрекъснато по другите, както ти правиш, просто защото не се класираш в ничий критерии.

12.   Вие как мислите, питаш? Мисля, че като те оноди 1-2 пъти ще загуби интерес към теб и пак ще е с приятелката си, а ти ще пуснеш тема "Защо вече не съм му интересна? ".

13.   От авторката :
Аз само едно не разбирам...
Добре, нямам кой знае какъв проблем този сайт е създаден за взаимопомощ.... Защо трябва да си избивате комплексите тук като оставяте такива злобни коментари... По -добре ли се чувствате? Май си оставате същите жалкари..? Като сте много напред в емоционално, духовно и финансово отношение, защо толкова се засягате от коментара на номер 5?
ИНАЧЕ по въпроса с момчето...
Нито е първия, нито е последния финансово стабилен, който има интерес към мен. И да естествено, че щом имам избор бих предпочела мъж, който си е стъпил на краката, а не някой прикрит, злобен комплексар като повечето коментирали тук...
Естествено, че не бих имала нищо общо с мъжа, докато е във връзка. Ако реша да предприема нещо изобщо към него, единственото, което бих направила е да оставя той сам да си прецени дали ще се раздели с приятелката си и чак тогава евентуално бих имала нещо повече с него.

14.   Е, как изведнъж ти допадна, а преди беше незабележим. Наскоро научи, че има бизнес ли?
Не е ли повече от ясно, че ще бъдеш поредната бройка?
А за какво ти е мъж, към когото нямаш никаква тръпка? Тръпката я има или при пръв поглед, или я няма.

15.   11, готин /и неуспешен/ опит за затапване! Напомни ми на случка от детската градина.

Казвам, че според вас "всеки "финансово беден" е и "емоционално и духовно беден"", без изключения - ВСЕКИ означава голяма бройка хора, а не само моя милост. Как мислиш - има ли значение какво ще напишеш за мен, докато има още много хора, на които не си успяла да "лепнеш етикета"? А можеше просто да си признаеш, че жените се сещате за емоционална и духовна бедност, когато не откриете финансово изобилие у кандидата си! Знаем какви емоционално и духовно бедни сте приемали - чели сме темите в сайта, общуваме и извън Споделито!

Истината е, че едно говорите, а друго правите. Ще ви заболи ли да си го признаете? Спокойно, пак ще се класирате за рая, когато ви дойде времето! Все още сте 99% светици - за тоя 1% ли сте?

16.   Ами 15, няма нужда да признаваме нещо, което не е вярно.
Но щом предпочиташ да виждаш неуспехите си със жените като следствие от липсата на финанси, а не дължащо се на отвратителния ти характер (недай си боже да признаеш, че имаш проблем и да работиш да го решиш, ауу, анатема направо) - карай си така, на мен ми е все тая.

17.   Хайде пак - четене с разбиране в кой клас се учеше? Кой ти говори за "моите неуспехи"? Къде освен в твоите опити за бягство по тъча се говори за мен? Мога да доведа съпругата си, за да ти каже колко емоционално беден съм, но ще си го спестя! В момента не е добре и смехът ще ѝ навреди. Пък и е проява на лошо възпитание да замесваш други хора в споровете си, затова само ще спомена "най-големият си неуспех", който ме накара да съм дори още по-краен към онези от вас, които продължават да дискриминират свестни мъже. Това, че аз съм успял някак да се размина с вашите предразсъдъци, не означава да оставя другите да се мъчат сами. С вас съм, братя! Докато дори един мъж е оплюван неоснователно, борбата трябва да продължава!

18.   Не мога да повярвам какви хора съществуват на този свят, къде е моралът? Къде е достойнството и съвестта на хората? Тръгват с обвързани или обвързани си хващат любовници... Поставете се и вие на мястото на този, на който изневерявате, добре ли ще се чувствате след като разберете? Аз лично ще се чувствам като ненужен парцал! Хората трябва да помислят дали биха могли да причинят това на някой невинен човек или на човека до себе си, който обичат и този, който обича тях!