Мъжът ми разбра за жиголото, ПОМОЩ!
Здравейте, още докато бях в уни с мои колежки си поръчахме жиголо за парти, уж на шега. Взе, че ми хареса. Не се притесняваш кой на кого ще каже, не се правиш на недостъпна 20 години, не мислиш “сега кога да му отговоря, той защо не ми отговаря” и т. н. А и момчетата са професионалисти.
След уни и по време на, се възползвах от услугите им от време на време, когато ми се правеше секс и не ми се занимаваше с простотии.
Обаче бях споделила, по-скоро без да искам се изпуснах пред една приятелка, тя каза на мъжа ѝ и той казал на моя приятел. Направо откачих, той ме побърка. В началото го излъгах, че не е вярно, но той ми изкара разпечатката на телефона и стана по-зле!!! Той не спира да ми говори за това, казва как е било по-добре да не се е раждало нашето дете, че съжалява, че се е хванал с мен изобщо. Моля ви, не ме съдете, много обичам мъжа си, обичам детенцето ни много. Това съм го правила без да влагам чувства, казвам го на мъжа ми, но той още повече се ядосва. Вчера се изнеСе на хотел и не съм спряла да плача, детето самп ме пита къде е. Как да спася семейството си, моля ви, помогнете ми, много съм уплашена да не изгубя целия си живот! Това е било просто секс, дори без чувства!

Коментари

1.   Това заслужавате ходещите по проститутки и жиголота.

2.   От авторката до номер 2: злобен човек сте. Детето ми да расте без баща, защото съм спала няколко пъти с жиголо? По-добре ли щеше да бъде да съм имала афера с чувства? Ами мислете преди да пишете!!!

3.   Е ако е било по време, докато си била с него, какво очакваш?
Ако си била сама, не е редно пак, ама си е твое решение, не си лъгала никой.

4.   Аз не разбрах преди да се хванеш с мъжът ти ли си ходила на жиголо или след като сте били във връзка? Ако е второто си заслужаваш съдбата!

5.   Точно това заслужаваш за дето така потъпкваш достойнството му

6.   Това прилича на измислена история (може пък и да е истинска и такива неща се случват).

Мъжът ти ако е мъж НЯМА да се върне при теб.

И какво това преиграване, че ще си загубиш целият живот? Мъжът ти ще тръгне по свой път ще си намери по-свястна жена, ти ще си поръчваш жигули и лади колкото ти душа иска и всички ще са щастливи.

7.   Трудно. Той е мега комплексиран и консервативен. Българите са такива, не си ли забелязала. Ти си супер разкрепостена, аз не знам как си се влачила с такъв досега и въобще не е за тебе. Трябва ти мъж, който да те пидлудява в леглото. Той представяш ли си как се комплексирс, като знае, че си спала със супер яките пичове, надарени оборотни, а той не е толко опитен в секса....

8.   Като почнете да ми се превземате... "целия ми живот... " бла-бла дрън-дрън. Ако беше целият ти живот и ние ти знаем, че нямаше да ходиш по мъжки проститутки. Е. ти и гнусотията, и от мъже ходещи по проститутки и от жени. Ако беше срещнала някой друг и го беше обикнала, бих приела. Винаги съм била максимално либерална. И бих простила изневяра със случайна жена. С проститутки - никога. Ходи ди прави изследвания вместо да цивриш. Ако съм на мъжа ти - развод. И основания да ти вземе детето има. Ти си стой с проститутките.
Ж, 28

9.   Ами виж, мила, ще му трябва малко време да те разбере. Но, ако си добър човек и се грижиш за семейството си и ги обичаш заслужаваш прошка. Не слушай злобните коментари тук. Аз съм духовен човек и ти казвам, че, ако мъжът ти си слуша егото също прави грешка. Поне да мисли за детето! Иска в момента само да ти отмъсти, защото вижда, че те боли.
Всеки човек прави грешки, а повечето мъже в този сайт са толкова груби и лоши, нека докажат, че не са правили никога такива неща!
Мислете за детето! Много любов ти изпращам!

10.   Престани вече с измислените си истории. Имам чувството, че от последните 10 теми половината са твои. Все в същия стил и слабо вероятни.

11.   Това е ярък пример - за това как т. нар. мъже, които се имат за много толерантни се държат, като типични задници. Значи те мъжете могат да се развяват по проститутки и жените да мълчат и търпят, защото разбираш ли то било само секс, но ако жена го направи това и веднага сръдни и изнасяне от дома. Вижте си двойните стандарти-мъжленца... Сами се вижте!

12.   Повечето жени така правят - секс без чувства.
Секс за бутилка уиски на масата, без чувства.
Секс, че оня отсреща е екзотичен, мургав и мяка на развален български.
Секс без чувства, че ти купил обувчици и чантичка.
Секс без чувства, че те завел на Гърция на море.

Ти трябва да си на хотел, не той.

13.   За първи път чувам, че млади студентки ползват жигола, що за идиотия? ! Та само влизаш в някой чат и ще ти се нахвърлят 100 човека за 5 минути, БЕЗПЛАТНО, и можеш да си избираш. Тази история е тотален фейк!

14.   Освен да го молиш да ти прости - друго май не ти остава.

Сама си си виновна... Няма как да ти помогнем. Ти сама трябва да си помогнеш, като направиш всичко възможно да спасиш брака си и да оправиш нещата. Тоя "просто секс - дори без чувства" ще ти тежи до края на живота... Не зависимо дали е с чувства или без е голямо предаселство спрямо половинката ти!

15.   Викаш така се случи просто, не беше нарочно и повече няма да правиш така... иначе верно спрете с тия измислени истории, тоя сайт не става за нищо вече

16.   Защо се хващате да коментирате подобни глупости? Това е пълен фейк. За съжаление измишльотините на 2ма-3ма скучаещи и не дотам интелигентни индивиди напоследък пълнят сайта.

17.   11, не видях мъжът на авторката да е ходил по проститутки. А вие, дами, защо имате двоен стандарт? Значи ако мъж ходи по проститутки, е лош, но ако жена ползва жиголо, не е проблем, защото мъжете ходят по проститутки?

Авторке, мога да помогна на жиголото, за да не го пребият. Ако мъжът ти намери името му, да идва у нас! Ще го крия, докато бурята отмине. На теб... нямам мерак да ти помагам. Нали жените тук разправят, че сте били силни и сте се правели на слаби заради нас? Ето идеален случай, в който силните просто ще понесат последствията от делата си без да гъкнат! Дори те да включват раздяла. Ако се чувстваш неуверена в своята собствена сила, тук има една-две дами, които бързо ще ти обяснят колко силна и независима си. Сигурен съм, че ако мъжът ти те зареже и си зле с парите, тези дами ще ти помагат финансово /те изкарват и големи пари, независими са/ и дори могат да те приемат в домовете си, за да не спиш на улицата.

Ще се справите и без мъже да ви помагат! Силни, горди и независими! А сега ме извинете, но отивам да помагам на онези, които си признават, че са слаби! Няма да се хабя за She-Hulk или Super Girl, оставяйки истински беззащитните на произвола!

18.   Измислица

19.   Хора които си нямат грам представа за хората и света тръгнали да дават квалификации за измислици. Единственото измислено е светът в който живеят. Такива, ако видят зад завесите за какво става дума сигурно ще се гръмнат от комплекси за малоценност или ще припаднат.
Към авторката. Ако това е било преди да се събереш с мъжът ти, то той няма право да ти се сърди. Иначе наистина е страшно обидно за един мъж да разбере такова нещо. То е изневяра. Ако нещо не ти достига в бракът с него по-добре му го кажи, вместо да му слагаш такива рога, защото сега той силно се съмнява, че го обичаш и с приказки няма да го убедиш в нищо. Ако е така то и ти си си виновна, защото се се омъжила първосигнално. Разбирам, че на жените в България хич не им е лесно, защото в менюто навсякъде около тях има само един избор-остриган рапонест полупримат, необръснат, често и с кафеникава кожа и с анцуг и маратонки. И жената трябва да избира или такъв или без партньор. И за да не остане сама се хваща с такъв, но пропастта между тях е голяма.

Чорбаджията на курникът