Мъжете и диваните (според жените)!
Често срещам женски мнения, в които се говори с някаква дълбока горчилка относно най-често срещаната мебел във всекидневните - диванът. Тези жени считат дивана като място, употребявано от техните настоящи или бивши мъже и приятели с цел разполагане на мързеливото и отпуснато тяло, лично избрано и търпяно от същите тези оплакващи се жени. Ключовото тук е "след като вече мъжът е работил здраво и се е върнал уморен", макар че това бива едва-едва споменавано - като дребния шрифт в банковите договори, за да не привлича внимание.

Парадоксалното е това, че повечето от тези нервничещи жени прекарват часове на ден на същия този "лош диван", взирайки се в малкия екран и попивайки всичко от турските и индийските сапунени сериали - с всичките им там интриги, клюкарствания, лъжи, изневери, проклинания на майките на мъжете, нарочване на мъжете за вечните гадни неудачници и на жените за вечните онеправдани жертви. Цялата тази екранно-диванна промивка на мозъците попива в нечии главици и после оказва пряко или косвено влияние над съзнанието на гледащите.

Лошо ли е човек, независимо от пола, да лежи на диван с цел да си почине от работата през целия ден и защо това в женските усти се е превърнало в нарицателно за вид обида? Защо тези жени никога не споменават полезната употреба на дивана с цел оползотворяване на разпалените любовни страсти, а са все черногледи и с такъв лош личен опит, който е следствие от личния им избор на мъже през годините? С какво им е виновен диванът на тези диванни жени? И защо последните все имат навика да нарочват ВСИЧКИ мъже, че били лежали мързеливо, пиели бири и гледали футбол, след като почти всички мъже всъщност работят (често изпълнявайки натоварена и/или опасна дейност), а доста от тях изобщо не пият бира, не следят спорт, не гледат и телевизия като цяло?

Коментари

51-55 от 55

62.   54, жените са щедри и затова ще ви оставят да обирате ларвите за домакинството, пък през това време те могат да се разходя по баровете с приятелки и да намерят Мъж, с който да сменят мързеливците като теб...

63.   60 избесня, запали метлата и изфуча през прозореца на помощната стая използвана от камериерките на хотела в южния испански остров. Изказа е много важен- тук е простено, вече е с испански акцент и издава интелект, култура и обноски.

64.   Н 63 "60 избесня, запали метлата и изфуча през прозореца на помощната стая използвана от камериерките на хотела в южния испански остров. "
:))) Мога да го направя, да. Значи, работила съм в Испания (преди доста години вече) и камериерка и сервитьорка, даже и за 2 месеца чистих къща. Вече с друго се занимавам, дългогодишно хоби, което ми е и работа. Но нямам никакъв проблем да се върна и работя в хотел, заведение или къща.
Да, жените се движим, развиваме, затвърждаваме, докато сульовци като теб си стоят на едно място, не смеят да мръднат в страни, целуват шефски задници за 800 лв и хапят всяка жена без значение колко е успяла или не, в "сподели" а на живо мигате на заето малко по- нагоре ;)
Защо? ! Ами защото си абсолютният неудачник, ако можеше поне на половина от което може една средно амбициозна жена, ..
Срамна работа няма, има срамно мързеливи тюфлеци като теб явно.

65.   62, кофти опит за затапване. Върви в кухнята, драга! Не си интересна на никого тук!

66.   65 като не знае какво да прави с жените ги праща в кухнята. Предполагам, че него пък някой мъж го праща в кухнята ...

51-55 от 55