Тъпо ми е
Как ще коментирате това. Имах връзка с жената на мечтите ми. В началото всичко беше идеално, дори си избрахме в кой град ще живеем след няколко години и колко деца ще имаме. Обаче следващия месец почна да следи много мъже и да обсъжда колко са секси и такива. Докато на третия месец спря да ми отговаря на съобщенията, освен ако не и спамя, ама тя тогава се ядосваше. Един мой приятел ми вика "Ей рогоносец, жена ти защо идва при мен."
После се опитах да ги спра, ама така и не успях. И накрая таз ми вика, че иска само да сме познати, защото вече обичала друг човек, изгубила чувства, вече ме харесва само като човек. А всъщност се оказа, че просто ми няма доверие, а интересното е, че една от най-добрите и приятелки ми има доверие и съм много близък с нея. Искам да уточня, че моята (вече бившата ми де) по едно време ревнуваше и ми забраняваше да си пиша с една от тези нейни приятелки и аз и пишех по-рядко, ама се оказа, че тя е по-свястната (не че ме иска, говоря по принцип, с нея сме си близки, но няма нещо повече). И също аз не можех да общувам с други жени, а тя общуваше с много мъже и накрая ме остави, заради един от тях. А с нея си приличахме много и сега ми е тъпо за всичко това.

Коментари

1.   Използвала те е за внимание, намерила е по-добър и те е оставила. Не се занимавай.

2.   Не прави планове. Нали знаеш- Човек предполага, Господ разполага. Може да си я уплашил с тези планове за бъдещето. Давай напред и се поучи от тази случка.

3.   Хващай приятелката й!!! Момичето й се скача през месец на различен ***, това е положението, нищо не можеш да направиш, затова не се влюбвай ей така, само ***** в днешно време и само болка ще видиш. Бройкай ги и това е, ако дойде някоя, която заслужи шанс, да, но иначе пори наред, без да си отпред. Успех.

4.   Виж приятел искам без да ми се обиждаш да прочетеш внимателно какво пиша поне 10 пъти и вникни в смисъла на думите : КОПЕЛЕ, СТЕГНИ СЕ И ВЗЕМИ ЖИВОТА СИ В РЪЦЕ!! Не знаеш хората какви проблеми имат.
Поздрави!

5.   Да познато, аз също имах се опитах с едно момиче което наистина мога да кажа, че беше "момичето на мечтите ми", обаче не се получи между нас заради други простотии, та знам какво е да си обичал някого и да ти липсва. Но твоят случай е малко по-различен извинявай, че я наричам така но тази курва въобще не те е заслужавала. И на твое място бих се опитал с най-доброта и приятелка, така, че ако имаш някакъв шанс с нея просто действай няма какво да загубиш. А ако не искаш, най-доброто което можеш да направиш е да я забравиш и да продължиш напред и да станеш по-добра версия на себе си и да я накараш да съжалява какво е изгубила. И въобще не се обвинявай, ти не си виновен с нищо, даже тя въобще не заслужава и да мислиш за нея. Но да, знам колко е трудно ако наистина си имал чувства и мога да ги пожелая само късмет, и се старай никога повече да позволяваш на такива пачи да ти навлизат в живота.

6.   "а интересното е, че една от най-добрите и приятелки ми има доверие и съм много близък с нея. Искам да уточня, че моята (вече бившата ми де) по едно време ревнуваше и ми забраняваше да си пиша с една от тези нейни приятелки и аз и пишех по-рядко, ама се оказа, че тя е по-свястната"
Ето ти отговора, но нямате оправия някои и това е.

7.   И какво не е ясно? Излизал си с някакъв миндил, дето се е подиграл с теб и ти сега ще страдаш за нея? Я стига, тя изобщо не заслужава да я взимат на сериозно, камо ли да страдат по нея. На такива им знаем предназначението и си ги ползваме по него. Само от време на време заблудени братлета като теб се влюбват в тях, което по начало е ясно къде ще свърши, ама като се осъзнаеш малко се сещаш колко не си струва. Хващай свестните приятелки или някакви други свестни мацки и такива като бившата само си ги слагаш на оная работа междувременно. Така ще си тежиш на мястото повече като мъж и ще се чувстваш по-добре.
Да се сърди която иска феминиста - така работи света, има хора дето само за едно нещо стават и колкото и да се мъчиш за повече с тях, то просто не е правено за това.
По-мъжката за напред!

8.   Благодаря за съветите, особено на коментари 3, 5, 7.
До номер 2- тя самата почна с тези планове...

9.   Навремето и аз имах същите преживявания с "момичето на мечтите". Тя флиртуваше с всеки, същевременно ревнуваше като разбере, че съм говорил с някоя. Обясняваше ми коя каква курва била, колко добре се познавали и такива. 7 години напразни надежди изгубих. Но пък цяла година паралелно спах с най-добрата и приятелка.
Направо е невероятно как едно иначе красиво и мило същество може да те вкара в ада. Тя се набутваше непрекъснато, а аз я вадех от калта и за благодарност тя се отдаваше на други...

10.   Значи като съм сам, съм се спасил от мнооогооо главоболия!!! Сега съм фокусиран само върхо мойте неща. Май така е най-добре за модерния мъж. Жените са само за секс за нишо друго през 2022!

11.   Май наистина ще се окажете прави някои хора, че жените само за секс стават вече.

12.   Към номер 10
Не е така!
Да случва се. Има кофти хора, напразни надежди, инат, лудост, любов, късмет и тн... Аз бях в наистина страшни филми заради нея. Тя тръгна с друг, после той решил, че му изневерява с мен и го прави на глупак и я мъчел и тормозел с месеци. Историята ни е достойна за филм. Беше изгубила всичко. Беше я превърнал в боклук без семейство и приятели. Върнах и живота. Бях готов да дам своя за нейния, въпреки всичко. И когато си стъпи на краката пак тръгна с друг... И когато пак ме потърси ги прасках и двете и ми беше все тая за всичко. После се отдалечихме много, намерих си страхотна жена и дори след толкова години страстта и любовта ни са силни. А тя си остана сама. Вече младостта и е минало, свестни хора на нашата възраст дето не са обвързани почти няма и така и ще си остане.

13.   До номер 4 : доколкото виждам преди теб има само 3 коментара няма как да си писал 10 пъти

14.   13, човекът очевидно има предвид да прочетат 10 пъти написаното от него, а не, че го е писал 10 пъти. Ако пък това е тъп опит за смешка, здравей, Евтим Милошев! Къде се загуби, човече? Чух, че си станал продуцент и вече си по-често извън кадър.