Новият колега
Секретарка съм в една българска фирма. Наскоро назначиха при нас един нов колега. Колегата е симпатичен и е около моята възраст, т. е. около 45. Мисля, че има интерес към мен и му харесвам. Постоянно идва да си говорим. Прави ми намеци. Понякога се навивам да го карам с колата след работа до някъде. Дори ми пуска леко ръка в колата, уж небрежно. Не крия, че колегата ме възбужда. И двамата обаче имаме семейства. Много ме изкушава, признавам

Коментари

1.   Оффф, поредната, дето се изкушава на работното място... е, знаеш го лафа, нали? Замисли се защо ти се случва? Удари спирачки моментално, нищо хубаво за никого няма да произлезе, ако не го направиш. Мисли с главата си!

2.   Там сте, за да работите, или да се сваляте? Страшна работа вършите. Пък и го караш с колата все едно той е жената, или някоя кралска особа- смях.
Освен да те мине и после да те одумват, друго няма да стане. Цялата фирма ще знае каква си в леглото и ще се подсмихват.
Жената не може да си пази репутацията и това е. Достатъчно и е някой да и смигне, каже две изтъркани думи, пипне и забравя и мъж, и деца и, че това е някакъв женкар, който после ще я отбягва като чумава след акта.

3.   Аз само да попитам-вие за какво ходите на работа, да си вадите хляба или да си събувате гащите? Този хубостник едва дошъл на работа и се оглежда с коя да се чука? Ама и ти, авторке, не си по цвете от него, жена на години си, не ти прилича. Ако си сама-иди дойди, търсиш си, ама жена на тия години със семейство-голяма излагания. Не си ли в критическа вече?

4.   Принципно на работа сте за да работите, не да правите връзки. Има едощно златно правило, което спестява главоболия - там където си вадиш хляба не си вади оная работа.

5.   Накрая ще те изпраска без ангажименти (от негова страна), ти ще хлътнеш, защото са ти "слаби ангелите" както се казва. Той като усети усложненията ще те зареже. По държанието явно е коцкар, не си му първата любовница, няма да си и последната. Ще започнат клюките в офиса, а плъзнат ли веднъж, ще стигнат и до семействата ви, следват скандали и неприятности.
Помисли си дали едното е*ане с някакъв мазник си заслужава.

6.   После защо ни обиждат, че жените сме били к****… на първия срещнат ще скочи, че и с колата ще го кара, че и на работа ще се излага. Семейството го споменаваш с една дума все едно имаш куче. Аман от измет.

Ж26

7.   Караш мъж донякъде понякога? А, кифли с мляко купуваш ли му?
Със сигурност, няма да има нещо против безплатен таен секс. Но има опасност от "инфекции", ко ма разбираш какво искам да ти кажа.

8.   Нито ще си първата, нито последната, която ще бъде наебана на работното и място. Вече си решила да му пуснеш. Въпросът е: знаеш ли кога да спреш, за да не бъде късно?

10.   До 7 - кво лошо има жена да кара мъж? Нали искате равенство??

11.   Много хейт, ако се искате отдайте се един на друг пък каквото излезне. Живота е кратък забавлявайте се и живейте
М 34

12.   Ей, хора, прочетох коментарите и вече имам надежда, че все пак у хората е останало нещо човешко, някъкъв макар и незначителен морал, някакви макар и елементарни ценности просто защото никой не е подкрепил тая недо. бана -уф, как да го кажа, че да го пуснат, тя ще се сети как искам да я нарека

13.   Пфу,

Вместо да будиш мъжа си със свирка и той да лети за теб ти се самонавиваш да правиш свирки на сульо и пульо.

Пълно е с парантии!

15.   Авторке,
Разкажи равитието на историята.
Тръпнем от любопитство.
Правихте ли вече секс?

16.   Момченцата тук ще пукнат от яд, защото тях никой не ги обгрижва :D. Аворке, не виждам нищо лошо да се насладите един на друг. Един живот живеете. Предтави си, че с него правите най-якия секс в живота ти и си паснете във всичко. А ти откажеш заради някакви глупости. Кое е по-важно собствения ти кеф или приказките на някакви псевдо моралисти? Аз ако бях хич няма да се замисля. Бих ощастливила човечеца и себе си.
Виж в какво скапано време живеем, пандемии, войни. Направете си кефа и да не ви пука.
Ж, 28

17.   16 - Ами да, то семейството- съпругът и децата са просто някакви глупости. За такива е най-важното да ви пълнят дупката между краката.

18.   Искам продължение на историята, какво се случи? Моралът ли надделя или...

19.   До 16. Явно си добро курве, такива ги обичам много, а и на авторката не бих простил, ако ми падне. Добре, че има такива жени като вас, иначе само по проститутки трябваше да ходим.
Само така, яко с путето напред. И аз така викам един път се живее!

20.   Вече знам отговора. Ще му даде на задната седалка на семейното комби. Ще обяснява как не е правила такъв вълнуващ секс от години. Ще се разчуе и в офиса, ще започне едно шушу- мушу и на финала единия ще стане излишен. На шефа, му трябва котка която лови мишки- не мишки. Следва темата "Преластена и изоставена".