Какво значи жена да търси зрителен контакт?
Здравейте,
От известно време ми се стори, че една жена май нещо ме оглежда, но без да го виждам - просто го усещах интуитивно. Не обрънах внимание, тъй като виждам, че е с деца, но честно казано от много дълго време не съм я виждал с мъж. Наскоро, като се разминавахме, изведнъж ме погледна в очите при което засякох погледа и също я погледнах в очите, но си отместих погледа.
Няколко дни по-късно отново се разминахме и тя пак ме погледна директно в очите, но този път не си отместих погледа и се гледахме докато не се разминахме. И нещо тази жена ми влезна в ума. Най-странното е, че седмица преди тези погледи за много крятко сънувах как ми се натиска и е супер секси! Не вярвам в разни енергии и т. н, но когато сънувах това не се и замислих, тъй като ми беше все тая, но след тези погледи си спомних и за съня:)
Дали ме харесва или нещо се вкарвам в джаза?
А е хубава жена и може да има много мъже, а аз не съм голям красавец!

Коментари

1.   Нищо не значи, не се филмирай. Погледнала те два пъти, ти вече мокри сънища сънуваш. :))))) Пък може като те гледа да си мисли "Я какъв е грозен тоя, кво ме е зяпнал! "

2.   Да, точно точно така се търси и намира зрителен контакт.
Защо го търси, не е ясно.

3.   Мен всеки ден ме гледат жените. И в очите, в оная ми работа постоянно ме гледат, все едно нещо се вижда, ама те си гледат. Оглеждат ме целия.
Представят си, облизват се

4.   До 1
Честно дя ти кажа успа да ме разсмееш:)
Широко скроен човек съм и обичам да се самоиронизирам.
Може пък и така да е... знам ли? Затова пиша тук, но като гледам май, няма смисъл освен ако не се включи и някоя жена, че да анализирам женското виждане за този случай?
Не съм някой закъсал и загорял девственик и горе- долу съм наясно с езика на тялото.
До 2 Прав/а си, но точно това ме човърка - какво цели?
До 3 Да ти кажа, имам някакъв опит в свалките и това ми се случва доста рядко - да ме гледа така в очите.
И не всичко е секс.

5.   Заговори я и ще разбереш какви са и намеренията

6.   За мен е отврат подобно поведение. Като имаш нещо за казване, отиваш и го казваш. Най-мразя някой да се вторачи в мен като бльон. Особено на някоя опашка. Обръщам гръб и да ме гледа колкото си иска. Докато се гледате като телета нищо няма да излезе.

7.   До 5
Това и смятам да направя тактично.
До 6
Извинявай, но тя започна с това поведение, не аз. Аз просто повторих нейното повединие, но тя не избегна погледа ми както направих аз първия път!

8.   Във влюбването от пръв поглед това митично минало се завръща и за кратък миг ни откъсва от реалността. „Прехвърча иска между нас“, „свива ми се стомаха“, „сърцето/ дъха ми спира“, „онемях“, „подкосиха ми краката“ и прочие са изразите, които в българския език се използват, за да маркират този момент.
Очи обещаващи, очи очароващи, очи вълнуващи, очи възбуждащи, очи желаещи, очи пленяващи, очи галещи, очи говорещи … в шепот приглъхнал … за време изгубено.
;)

9.   Има такива жени, които обичат да си пробват психическите способности, така както други следят за овациите към дълбоките си деколтета.

10.   И аз имам един познат, дето от години не е пипал жена, а може и да е девствен, ако не е ходил на платена любов. Същият постоянно говори как го заглеждали жени. Неотдавна се срещнахме с него на по бира и в рамките на 2 часа и нещо поне 4-5 пъти спомена, че някоя го е гледала. То не беше сервитьорката, то не беше момиче от съседната маса, то не беше случайна минувачка по улицата и т. н. Като толкова те гледа и я харесваш, иди я заговори и готово, не зяпай като теле. Мен преди години така ме заглеждаше едно момиче на спирката. Беше очевадно, че ме харесва. На третия път се престраших и я заговорих, после и на кафе ходихме, но нещо не си допаднахме и не стигнахме до никъде.

11.   Авторът съм
До 10
Определено не съм такъв случай, какъвто описаш с приятеля ти.
През годините окрито са ме сваляли поне 30 момичета/жени, като свалките, като по-малък бяха по тийнейджърски - идвали са директно при мен, питали са за мен, изпращали са приятелки да ми кажат, че ме харесват и т. н. Сядали ли са ми директно на масата в заведения, канили са ме на танц в дискотеките. Като по-голям ми се е случвало и по-възрастна жена от обща компания да ме извика уж да и я чакам пред тоалетната и да и държа чантата, а от вън ми се предложи! Оказа се разведена, която отдавна не е правила секс. Вече не мога да си спомня за всички. С много малко от тях съм стигал до секс, тъй като все пак не съм жиголо и съм искал жената да ме привлича. Този поглед не мога да го сбъркам и съм сигурен, че тази жена има някакъв интерес към мен, но съм много внимателен, тъй като виждам, че има деца, но не съм сигурен в каква семейно положение е и не искам да правя нещо ако има мъж до себе си! Не искам да развалям семейство. Най- много да да завържа някакви общи приказки, което няма да е много нахално.

13.   Жена с деца заглежда случаен мъж....

Очевидно жената е отчаяна, оглежда те защото се нуждае от ресурси, не от твойте специално, а по принцип. Осъзнава че е бита карта и би се закачила за теб и за всеки способен да я издържа заедно с децата й като удавник за сламка. Естесвено ако и попадне по-финансово стабилна сламка би се преместила на нея.

14.   До 13
Не ми изглежда на отчаяна, а и не изглежда да е зле материално. Предполагам, че тя горе-долу е добила някаква представа за мен, въпреки, че не се познаваме лично и трябва да и станало ясно, че не бих станал източник на ресурси. Не съм типичния непознат - напримир, знае къде живея и т. н.
По- скоро ми прилича на човек, който е харесал друг човек и бленува за малко внимание и любов.
Но както и да е. Мисля, че темята горе-долу се изчерпа.
Благодаря на Всички за насоките и препоръките:)

15.   Жена съм. За мен този неин продължителен поглед е знак, че проявява интерес към теб, но може би иска ти да я заговориш първи.

16.   Автор.
15 - права си;)
Вече почти го направих - получих и усмивка с доза вълнение:)
Спрях да пиша, тъй като много рядко има коментари, които да отчитат всеки един детайл в историите! Повечето са - "отвратително е някой да ме гледа така", "сигурно си грозен" и т. н.
Не знам как, но съм развил хищнически инстинкт за всеки детайл, който издава езикът на тялото, а погледът е най-мощното средство, което просто няма как да се сбърка.