Женски хитринки
Мили дами, как успяхте и завладяхте сърцето на мъжа до себе си? Как го впечатлихте? Кои свои качества включихте в действие? С интелект с амбиции или просто разтворите крака ( защото знаем че мъж ме може да устои на това ) защото беше по лесно?
Какви хитринки приложихте или всичко беше честно и културно без да ви е нужно да сте хитри и лукави Лисички?
Благодаря!

Коментари

1.   Каня мъжете на кафе и ги посрещам гола, защото е по-лесно. Влача ги до спалнята и ги заключвам. Н'екви други въпросчета

2.   Мъжът или още от самото начало е впечатлен и иска много да е с теб или не. От моя опит съм разбрала, че важно е: да имаш хубаво тяло с приятни форми, да си допаднете в секса, да има теми за разговор.

3.   Цитат:
"защото знаем че мъж ме може да устои на това"

Това беше хубав виц. :)

- Кифлоприземител

4.   Просто разтворих крака... след като 4 месеца го въртях на бавен огън.

Хитрата лисичка

5.   Друго по тъпо нещо не можах да измисля да се заям си мен нали съм 40 г ерген не ме свалят жени. Не съм виждал скоро жена. Далече е времето когато ме ухажеага и не помня! По принцип ми се крачеха ама аз нали съм свестен мъж и не одобрявам такова поведение....

- Кифлоприземител

6.   Кифлоприземителя номер 5, давал си си вече рождената дата в тоя сайт-по официални данни-трябва да си поне на 45г., по неофициални данни и имайки предвид този ти коментар н. 5 където сам си се изкарал с 5 години по-млад, то имайки предвид манията ти да лъжеш на поразия, най-вероятно по неофициални данни си поне на 65г. -още повече и старовремският ти начин на изказване в много от темите в сайта.
А пък това, че разни жени ти се разкрачвали, а ти си отказвал... ами между сънища и реалност има една тънка граница, ако не знаеш...

7.   Не е нужно да си хитра и лукава, а да бъдеш себе си в най-добрата си светлина, защото само тогава ще попаднеш на подходящия за теб мъж. Всичко останало е плява.

8.   Номер 5 не е Кифлоприземител, а симпатично и с добри помисли момиченце, случайно представящо се него. :)

- Кифлоприземител

10.   Просто съм себе си - ето това е неустоимо. Автентичността в човека е най-важна, но много малко я притежават :)
Неслучайно към днешна дата всички жени, които хвърлят око на бившите ми ме имитират, искайки да им привлекат вниманието... и все не става особено добре. Просто не могат да бъдат мен, а тяхната индивидуалност е нулева. :)
Съвет и към двата пола: Бъдете себе си.
Към автора: Японците имат божества с лика на лисица - не навсякъде животинката се счита за лукава, хитра и има негативна аура.

11.   номер 2,

Общо взето това е. Секс и приятна компания. Не изискваме много мъжете, нали? )))

15.   Настоящият никога не съм целяла да го впечатля, още по-малко да завладея сърцето му. По-скоро той правеше опити да ме спечели и в крайна сметка изглежда че успя.
Може би факта че винаги съм била себе си и че съм мръсница в леглото също е имало значение.