Жените падат ли си по мъже тип "Иво Андонов"?
От опита си с жените знам, че се кефят на високи и оптимистични мъже, но като на ебавка питам някои какво мислят за различни актьори, най-много симпатии получава Захари Бахаров. В най-известния си персонаж Иво Андонов той придава енергия, далеч от оптимистична, и това сякаш му придава по-мъжествен вид. Наистина ли жените предпочитат "мрачните" на вид мъже? Може и да напишете от какъв тип мъже жените се привличат визуално и вътрешно

Коментари

1.   Аз съм на 29 и честно казано ми харесват мистериозни мъже. Не обичам оптимисти, които дрънкат само някакви празнословия и тъпи шегички. Предпочитам тихите, загадъчните. А тяло- тип скалата. Бахаров ми е доста слабичък. Предпочитам мъж с корем пред слаб мъж.

2.   Естествено.

3.   Има нещо такова … Като личност този персонаж ме отблъсква, но като типична жена сигурно щях да бъда с такъв мъж въпреки това, заради мъжествеността, която излъчва.
Иначе харесвам мъже с брада, без коса или с много малко коса, с тъмни очи и светла кожа. За нрав по улегнали и сериозни.

4.   Сещам се за една 19-годишна, пращам и хубави мои снимки, тази не ме харесва. Пращам и после една, където гледам лошо и съм облечен в черно, вика ми, че съм хубав и да си пусна брада. Това са комплексарки, липсва им баща, строга фигура.

5.   Усмихнат, средно висок, позитивен, с топли кафяви очи. Като ме погледне с тези очи на невинно кученце и се усмихне не ми трябва нищо друго. Нежен и внимателен. Да е с коса естествено. Голи глави не харесвам. Харесва ми да го галя по косата и да го масажирам нежно по главата

6.   До номер 5
А за мода случайно да искаш да си говорите?

8.   З. Бахаров ми изглежда противен.

9.   С дълга коса. Без коса - не. Никакви мрачни, сърдити и т. н. Само нежни сладурчета с дълги косички. Ръстът не е важен. Мъничките ги харесвам най-много даже.

11.   Харесва ми тип "Тарзан" висок, едър, с буйни коси по- дълги от нормалните мъжки прически, с трапчинки. Малко ме вълнува, че за останалият свят може да изглежда дори "агресивен" на вид, важно е за мен да си е топъл, любящ, като се гушна в него да съм си у дома. Желанието да виждам трапчинките е също голям мотив да се старая да е усмихнат.
Описвам реален човек.

12.   Харесваме готини, високи, мъжествено мъже, с хубави гени.
Пък ако е готин, дали ще е загадъчен, или ще е забавен и душата на компанията - няма значение.

13.   Странен вкус имат жените. Харесват мъже с неестествено и позьорско излъчване. А уж харесвали мъжете, които са себе си. Точно напротив - харесват мъже с изкусвено поведение и изкуствени стойки.

14.   Никак не харесвам гологлави. Външо ме привличат мъже с буйна коса, ако е дълга до раменете веднага печели моето внимание. Черна или кестенява. Ръста не е от значение, но по принцип не харесвам по-високи от мен (аз съм висока). Харесвам спортисти, добре развити мускули, ама да не са някакви баш напомпани фитнес манияци. Бради обикновено не харесвам, мустаци да.
Като характер харесвам мъже които не ги е страх да бъдат себе си. Всякакви дето се правят на интересни и играят някаква роля са ми досадни. Задължително да има приключенски нрав и да има желание за усъвършенстване.
Бахаров ми се струва грозен.

15.   До 6 - Защо не. Може да е моден дизайнер :3

16.   Не. Няма коса!

17.   Не, но това ми се предлага в тази страна. Мъже без коса, намусени, гледащи лошо и бабаити. Чалгари и изяваващи се като мутри.

18.   Щом като дори не знам кой е този и с какво се занимава, значи не е някой, от когото жените се впечатляват. И Захари Бахаров не знам кой е. Откъде ги намирате тези неизвестници, че й питате коя жена се била впечатлявала от тях.

19.   До 14

Скъпа, докато те четох ми стана ясно едно - Не знаеш и ти какво искаш.
Претенции като за световно, а тебе кой те знае каква си.
Да, да знаеме, сега ще напишеш, че си супер красива с руса коса и сини очи. В тоя сайт всичките жени сте такивам топ красавици.

20.   Задължително да има приключенски нрав и да има желание за усъвършенстване. - хахахахаха

А ти предлагаш ли същото бе?