Човек плаща за грешките си
Имах много дълга връзка, но уви с женен мъж. Това беше мъжът на живота ми. Всичко правихме заедно, непрекъснато се търсихме, правихме страхотна любов, той непрекъснато повтаряше, че съм неговата половинка и че не може да живее без мен, до преди седмица, когато ми каза, че не знае как, но жена му е бременна.

Ужасно ме боли, а той непрекъснато се обажда и ми казва, че ме обича, но няма да се раздели с жена си, а тя е категорична, че няма да направи аборт и ще роди детето.

Човекът, на който си дал всичко, ти забива най - големият нож ужасно дълбоко и БОЛИ, ужасно боли...

Коментари

101-112 от 112

105.   Към 82
И аз съм била съпруга. Тогава се молех съпруга ми да не се прибере у дома. Живота ми не е бил никак лесен. Приклучих брака си с един счупин нос и няколко ребра. Тръгнах си оттам с две деца едното на 5 другото на 2, 5 в 11, 30 вечерта и незнаех каде да отида. Благодаря на Бога, отгледах си сама децата, вече са големи хора. Успух да завърша няколко виши и в момента имам много добре действащ и печеливш бизнес но никога досега несъм се връщала при бившият си съпруг. Дори през ум не ми е минавала. Просто не съм го обичала, омъжих се за него от съжаление, че е изоставено дете.
Сега обаче нещата са съвсем различни, аз просто обичам този мъж. Аз не съм слаба жена, но в тези два месеца осъзнавам всъщнос че много от нещата е лесно да кажеш на някой друг но трудно да изпълниш когато има чувства.
Последно му наговорих толкова лоши неща за да го отблъсна от себе си. Най - лошото е, че се наказвам ужасно. Живея в някакъв кошмар, непрекъснато мисля и разумът казва едно, а в последствие сърцето друго.

Не знам как ще се справя но трябва.
И мили хора хубаво ме обиждате и за много от вас съм боклук но аз не съм влязла в къщата на нито една съпруга за да и отнема мъжа. Н съм го накарала на сила 12 г. да е с мен. Не съм го вързала за себе си.
Всеки е свободен да върши каквото си пожелае!

106.   84, защо да е изритана? Това са 12 г., не е шега работа. И какво значение има дали ще е първа или втора цигулка? Важното е двамата да се чувстват добре. Явно първата цигулка издиша и добре е заместена от втората, а дали ще има и трета, това никой незнае. А може и двете цигулки да сменят оркестъра и диригента...

107.   Много добре те разбирам. Когато има чувства е трудно... С времето ще разбереш как да постъпиш... Чувстваш ли се излъгана? Удовлетворява ли те положението(преди бременоста е било различно) С времето ако тези въпроси те измъчват... ще вземеш и решение. Преди явно е имало надеждата, че той ще направи избор, но сега?
Човек трябва да преследва щастието си, но не и да си затваря очите, когато го лъжат...
Весели празници ти желая и бъди силна

108.   Пак съм 84: Авторке, явно си преживяла доста тежки неща в живота си. И именно заради това изобщо ама изобщо не оправдавам историята ти. Да беше помислила за децата си и да беше довела у вас някой мъж, който да ти е отдаден изцяло. И за какви чувства ще ми говориш след толкова много години.
Не искате да проумеете, че всички вие любовници сте креватното разнообразие, от което се нуждаят повечето хора след дълга моногамна връзка. И само това. А за партньор в живота и човек който ще бъде приятел и спътник до старини е избрана друга, не вие. И колкото и да си мислите, че сте много по-добри, след като се чукате с него, всъщност сте една вечна резерва, един нагон и нищо повече. Каквато се съгласява да бъде и авторката, продължавайки да прави секс с мъж, който има бременна съпруга. Всеки си заслужава съдбата, нали знаете. Дано да нямаш дъщеря!

109.   84 ти май не разбираш! Пожелавм ти да се влюбиш за да прогледнеш за много неща.

И впрочем не съм правила секс сама! Той горкия не знаеше, че съпругата му е бременна като идваше при мен или като звънеше по телефона непракъснато. Мен обвиняваш, а него оправдаваш! Не се гордея, а се опитвам да справя със ситуацията и мислиш ли, че ако беше само секс връзката ни щеше да е толкова дълга. Не секса е причината за да не мога да се отдалеча. Има нещо по силно от секс в една връзка и то е духовната близост, тя е проблемът ми. Ако не можеш да напишеш нещо смислено, а само ще обвиняваш би ли престанала да пишеш по темата моля!

Понякога в живота се случват неща които никой не е искал и дори не си е представял, че могат да му се случат.

110.   Е, авторке, даваш повече информация. Така можем да ти дадем и ние от другата страна. Разведена жена с деца е най-често срещаната плячка за любовница. Тя е толкова зажадняла за мъжка ласка, че е готова на всички лишения и каквото той каже. Затова е продължила толкова дълго връзката ви. Продължаваш да се примиряваш и пишеш в сайтове.
П. П. А за спечелила "битката за любовта" просто нямам думи или мога само да кажа:"за такова първобитно същество като завоеванието ти надали ще намериш конкуренция. Повечето жени бягат през девет планини в десета от такива простаци. Те правят само "грешки" и природата трябва да ги спре да се размножават. "

111.   Не бих харесала мъж, който нарича жена си "патка", децата си- "грешки". Не говорете, че на всички може да ни се случи, защото явно някои хора са различни от други в това отношение... Лика прилика с мъжлето....

112.   Сега прочетох всички коментари по-горе и направо се изумих колко ограничени и злобни жени може да има. Как обиждат и нападат съпругата. Била забременяла нарочно, била еди каква си... Авторката сама каза, че съпругата е казала на мъжа си, ти ако не искаш детето аз ще си го отгледам сама при родителите ми. Ми значи жената просто иска това дете. Но вашите мозъчета трудно могат да проумеят тази безкористна майчина любов. Ако е искала да задържи мъжа си е нямало да говори така. А тя му е дала да разбере, че с него или без него това дете ще се роди. Което й прави огромна чест. Авторката и всички които започват връзка с ясното съзнание, че човека до тях е обвързан са жалки. Самия факт, че зряла жена с деца е започнала връзка със семеен... Не знам. Ужас направо. А седнала да се жалва и оплаква тука като многострадалната Геновева...

113.   Нито за миг не съм се оплаквала! Никого освен себе си не съм обвинявала и затова ще си понеса последствията. Все ще намеря начин да се справя!

На всички които се отнесохте с толкова злоба пожелавам никога да не изпадате в такава ситуация, защото живота е една голяма загадка и никой от нас незнае в следващия миг какво ще се случи!

За мен темата е затворена и участието ми в сайта също!

114.   Авторке, защо изобщо им обръщаш внимание? Данък обществено мнение предполагам не плащаш.
Да си лаят кучетата, с тази злоба и негативизъм сами се тровят, главно и основно себе си.
Плюят те не, защото си лош или недостоен човек, а защото повечето жени са неспособни да задържат вниманието и уважението на един мъж и той им изневерява с момичета като теб. Защо според теб се изсипа толкова злоба и обиди? Нали знаеш - истината боли. Само, че колкото и банално да звучи за една изневяра или раздяла винаги виновни са двама. И вместо да плюете по млади момичета, които се сблъскват с любовта и живота, мили дами вижте си боклуците до себе си.
Авторке, по темата няма да пиша - не съм била нито от твоята страна, нито от на съпругата. А и едва ли ще чуеш нещо ново, което не знаеш. Пожелавам ти сили, за да се справиш и късмет.

Весели празници
Лоша

115.   Лоша, а пък ти си много добра :)
Нали знаеш, че няма никакъв героизъм в прелюбодейството. И ако на кръшкачите в това време им кръшка половинката значи ли, че са тотално нехаресвани, нежелани, некачествени, за боклука.
Стига с тези прословути достойнства на любовниците и от двата пола - всеки може да чука чуждо или да бъде чукан от чуждо, с извинение...

116.   Лоша, както вече казах, за проблемите м/у жената и мъжа и са си виновни двамата, за наличието на любовница- най-вече мъжът, както и самата любовница, но не и съпругата. Като не е бил доволен от брака да се е махнал, никой не го е карал да остава и да изневерява. Аз не видях чак толкоз злоба към авторката, колкото към жената, а и дори да има, нима тя не го ли заслужава? Точно по темата пишеш, защото оправдаваш авторката едва ли не и нека ти кажа, че не само мамени жени пишат по темата. И аз не съм била на мястото на нито една от двете страни и хич не мисля, че, видиш ли, трябва явно да галиш хората с перце, дори, когато вършат такива "геройства" като горното, само за да не дойде Лоша да те нарече "злобен". Що се отнася до злобата, от това, което съм чела от теб в една тема, мога да ти кажа, че ти си много по-злобна от всички писали тук и то само за да си направиш кефа на гърба на друг.

101-112 от 112