Не е ли време правителството да приеме еднополовите бракове?
Какво мислите, защо партиите не мисля за тази пристройка от населението, което реално погледнато те живеят заедно аз познавам гей мъже си живеят вече повече от две години!

Коментари

1-50 от 60

1.   НЕ, не е време! Единственото, за което е време, и то КРАЙНО време е, педерасите, джендърите, травеститите, проститутките, феминистките и всякаква подобна сган, да се избият всичките до крак, за да не мърсят качествената част от населението с извратенията си. Слава Богу, сирийските бежанци вече са започнали активно да вземат мерки, по въпроса за изтребването им, и всеки педал или травестит, който го видят на улицата директно го ЗАКОЛВАТ на място, без много да му мислят. Или най-малкото му дръпват един як бой и кур, като за урок. С нетърпение чакам абортите, осиновяването на деца от педали, операциите за "смяна на пола" и т. н. извратении да се забранят със закон в нашата държава, и шериата да се въведе тук, като основен закон. Тогава правителството няма да ръси излишни пари за педерастки паради и демонстрации, които могат да отидат за нуждаещите се деца в домовете за сираци, а ще ги използва точно по предназначение - за изхранване на народа, и минималната заплата ще се вдигне от 710 лв. поне до 3000 лв. НО пак казвам, това ще е само и единствено, ако народът се осъзнае навреме, и спре да подкрепя същите краварски, джендърски подлоги, които ни управляват и сега, само срещу 30 лева и 2 кебапчета!!!

2.   Преди да почнат приказките за ПП и ДБ. Бъдете спокойни, няма да приемат еднополовите бракове. Със сигурност голяма част от хомосексуалните българи са техни избиратели, но не осъзнат, че те са просто избиратели. Същото и с турците и българите мюсюлмани, които са основно избиратели на ДПС, а пенсионерите са основно избиратели на БСП. Всички партии са уж загрижени, но просто използват избирателите си за гласове и нищо повече

3.   Има и хетеросексуални, които си живеят цял живот без брак. Не виждам каква е логиката.

4.   Ако наредят от ЕС правителството на бързо ще ги приеме.

5.   Очаквам много хомофобски коментари тук.

6.   1, по-разумно е да разбереш как се става такъв. Понеже повявай ми, децата ти не са застраховани, а като разбереш че причината за хомосксуализма са родителските грешки, а не (само) едни лоши чичковци, работата става дебела. И хората не са виновни че са такива (стига да не са от войнстващите хомосексуалисти... ).

7.   Време е умните и красивите да бъдете изпратени в канализацията.

9.   Хаха номер 1, ти мъжко или женско си? Или не си се определило?
Или сигурно си от тия, дето ги мързи да учат и се надат минималната да стане 3000 лв?
Та ако тя стане толкова, на мен колко да ми дават? 20 000 ли?
Ми те всички тия дето си ги изброил са все на високи заплати, щото са мега интелигентни и умни. Те ти движат икономиката и плащат огромни данъци за да ти дават на теб тия 710 лв.
И те са тия, които могат да спасят поредното, дето някоя циганка на минималната го е "изс*ала" и не му знае даже и името.
Те могат да му дадат истинска подкрепа в живота, да го образоват и най-важното - да го обичат!
Те понеже хетеро браковете са идеални, не се развеждат след 1вата година и не оставят децата на побърканата им майка, дето ще го храни само с авокадо, няма да му дава да пие мляко за да няма лактозна резистентност и т. н. глупости.

Имам брак, с мъж, отгледали сме 3 страхотни деца и не, не ми трябва да ми решава правителството нищо. Имаме си от всичко по много. Най-вече обич. Даже децата, които идват в нас да се забавляват викат искаме и ние така да си имаме 2ма татковци, щото е много яко. Това е понеже техните татковци ги вълнуват глупости и нямат време за децата си.

А тия глупости дет ми ги дрънкаш, прати ми сирийците или ела ти, да те видя, че май ще им се опра на всичките. Много ми е мерак да пошамаросам някое хомофобче да види как пердаши гей.

10.   До 5

А аз бих се радвал, ако има само хомофобски коментари, защото това ще покаже, че не искаме да търпим нещо подобно.
Не може да ми се обяснява как това е нормално нещо.
Не, не е нормално. Педерасите, и всички гей-лесбо двойки да си се шибат някъде на тъмно без да се показват на хората, без да парадират и да ни се навират в очите. Без да осиновяват деца и да ми обясняват как това дете ще живее в нормална среда.

11.   Не е време. Тия неща изискват етапност, а ние още не сме стигнали предния етап, в който еднополовите връзки да се приемат за есетествени. Всичко по реда си. След примерно 15-20 години може би ще е време и за това. Сега не е.

12.   НЕ!

13.   Това трябва да мине през Народното събрание, да се внесат промени в закона. Парламента не може да се оправи с бюджета, само му е до еднополовите бракове. Предстоят избори на пролет, никоя партия няма да тръгне да внася такъв законопроект.

14.   Дори и да ги одобрят, аз пак няма да живея тук. Как се живее в страна, където всички са враждебно настроени към теб и искат да те убият, само защото си гей? За мен лично, най-добре ще бъде да емигрирам някъде и там да си бъда с мъж като мен. То бива бива агресия, ама вие прекалявате. Гейовете не искат нищо от вас, повечето от тях даже и не натрапват ориентацията си и вие пак изливате злобата си над тях.

15.   А кога ще разрешат брак между жена и куче? И в животинска връзка и в еднополова или в двуполова не консумират ли самата връзка като такава? Каква е причината татко 1 да дава разрешение на татко 2 да отпътува с осиновеното дете в джендър- Европа или Америка? Документално могат да сключат брак и извън България. Пак закон за някакво малцинство със самосъзнание "Содом и Гомор"!

16.   До автора.
Първо, кажи ти от кой пол си. Мъж ли си, или си жена? И на колко си години? Защо искаш правителството да приеме закон за еднополови бракове. Толкова ли ти липсват еднополовите бракове. В никоя страна не са забранявали еднополови личности да живеят заедно. Това не е ли достатъчно. Но вие искате прекалено много. Ами след няколко години, а може и по-рано, вие ще поискате да узаконят педофилията и инцестта. Тогава вероятно ще сте най-щастливи. Безсрамни и извратени мисли имате. От такива като вас нормалните хора и семейства ще страдат. Вие сте обезумели и луди.

17.   До номер 1. Пич... ама ти за качествен материал ли се имаш? Никакви познания за това каква е човешката природа, биология... психика. Никакви познания за това какво е икономика и как въобще работи. И при положение, че сме в 21 век. Ми що да е 3000 лв само... направо минималната заплата по твоята "качествена" логика да стане 3 млн. кво шса мъчим да смИ беднИ. А като те управляват краварски джендърски бля, бля... ей я къде е Русия бе... кво чакаш? О ма забравих при лилеяната ти Русия където няма курви и педераси мин заплата наскоро се повиши до 15000 рубли или цели 215 долара. Та за да имаш едно общество което твори, произвежда нещо ново и въобще е развито, не се възпира, трепе, изкоренява и пр. до момент в който живее в панелите иска да взима по-висока МИНИМАЛНА заплата щото за никъв не става и не може и все друг му е виновен за това, че е некадърен. А еднополовите бракове не се приемат заради промитите индивиди като номер 1.

18.   И да се приемат еднополовите бракове, какво ще се промени? Проблемът си е най-вече във хората, даже не е в политиците, те са просто отражение на простия народ. (:
Единствената нормална и спокойна опция за такива хора е емиграцията. Познавам няколко такива души, и никой не съжалява, че го е направил. Няма тормоз, обиди и тъпи подмятания. А и повече “права” - като например да си узакониш връзката и да нямаш ядове после с наследство и т. н.
Даже като се замисля, това не е минус, а един плюс. Не си пропилявайте живота да се опитвате да разбутвате някакви закостенели балкански мозъци и системи. Един живот имаме и трябва да го изживеем добре.
Ж23

19.   Против съм създаването на закони за еднополови бракове, както и осиновяване на дете от двойка от един пол. Нямам проблем с това, че живеят заедно мъж с мъж, както и нямам проблем да имам такива колеги, съседи и т. н. Категорично съм противник на всякакъв вид насилие ( физическо или вербално ) по отношение на хората с такава ориентация заради различността им.
А иначе , 1 - къде в страната сирийци колят по улиците гей хора. Живееш в твой си измислен свят. Да виждаш неща, които ги няма, напомня на шизофрения. Щях да те посъветвам да отидеш на лекар, но няма да ме послушаш. Ако искаш шариат има достатъчно страни, в които да се преселиш. Тук подобно безумие от 6 -7 век няма как да надделее.

20.   От 1 до 9 мъжко съм да, и още как. Нямам нужда да се самоопределям, много добре си се знам от кой пол съм аз, не се безпокой за мен. По-скоро такива като теб трябва да се самоопределят, щото при такива "двойки" като вас не може да се определи, кой е "таткото" и кой е "майката", и никога не е ясно кой на кого го мушка. Всеки ден е различно при вас. Един ден единия е таткото, друг ден другия, неопределено. Постоянно си разменяте ролите на "бащата" и "майката", от толкова шибане вече вие самите не се знаете от кой пол сте и какво сте. Каква ти любов, какви ти 5 лева при двама гнусни педали, дето най-безсрамно се шибат пред очите на горкото дете, принудено да живее с тях и да търпи педерастките им извратении насила? !? Я стига глупости!! Никаква любов не искате педалите, знам ви много добре аз, какво искате всъщност. Искате само да се домогнете до клетите безпомощни дечица чрез закона, за да можете да ги мушкате безнаказано, без законът да ви направи нищо и да ги пристрастите още от малки да лапат пишки, да ги направите гнусни педераси и пендели, като вас!!! Педалите не знаете, що е това чувство ЛЮБОВ, това чувство е непонятно за вас. Това е едно съкровено, свещено чувство между двама човека от РАЗЛИЧЕН пол - МЪЖ и ЖЕНА, които с любов са заченали и създали това сладко създание. Педалите такова нещо, като "любов", не знаете. Вас ви вълнува, само да се шибате по дупките като някакви подивели, разгонени животни, каквито сте. Щом били толкова "интелигентни" педалите я посочи поне един "интелигентен" педал, открил нещо полезно за човечеството? Да, ама не можеш, щото такъв НЯМА. Само ще измислиш някоя тъпотия, колкото да отбиеш номера. Хетеро мъжете са по-умни от хомотата, дето знаят само да се шибат в дупките като някакви говеда, и не допринасят с нищо за човечеството, освен с лайняна диря след себе си. И да, на сирийците ще им се опреш, и на теб ще ти видят цаката, джендърче безполово, не се безпокой. Ти колкото и анаболи да блъскаш във фитнеса и да се правиш на много силно и безстрашно, със сигурност не можеш да се мериш срещу 1 нож. Радвам се, че вече все повече скинари, расисти и хомофоби се навъждат в България и трепят педалчетата като теб наред, дано да стават и още повече. Вече се правят и контрапротести на педалските протести, познай ако двете групи се срещнат, коя от тях ще победи. Ще ти дам жокер - определено не тази, която ходи със сутиени на главата, и полички в цвета на дъгата, придружавана от полиция, докато си развява грозотиите на пътя през Лъвов мост.

21.   Мила душичко, тук талибаните като ном. 1 ще излеят всичката пумия върху теб. Не си ли разбрал/а, че сме най-мразещия народец? Аз бих те посъветвала да емигрирате с твоя човек. Така ще направя и аз в най-скоро време. Макар че съм хетеро. Не искам да живея тук, Намерила съм купувачи продавам всичко от баби и дядовци и родители и си тръгвам. Да минат празниците уреждам всичко в административно отношение и сбогом, Гергино. Даже и за час няма да се върна.
Жр 30

22.   Не, не е време. Бракът е свещен съюз между мъж и жена. Хомо двойките няма как да бъдат семейство, защото Бог сътвори семейството от 1 мъж и 1 жена.

23.   До н. 1 и н. 20-пропуснал си да напишеш в коментара си, че селските мачовци и прости бай Ганьовци-трябва най-напред да се изтребят-първо те!
Виждам и как във втория си коментар си се определил, като, , мъжко''-мъжко животно, нали? Те животните само- се водят в среден род.
До н. 22-какъв, , свещен" съюз те тресе? ! Кой точно бог ти е казал за такова нещо? Тоя бог-дето го четеш в библията-наяве виждал ли си го? ВСИЧКИ религии са фалшиви-и са създадени да държат стадото в подчинение!
Колкото до неориентираните-хомосексуалната ориентация НЕ ЗАВИСИ ОТ домашното обучение, а е вродена. Нормалното положение е-ПОДОБНОТО ПРИВЛИЧА ПОДОБНО- на всяко едно ниво!

24.   Номер 10, колко работа могат да свършат тези клети нещастници, ако държавата само впрегне енергията им в нещо продуктивно, няма да имат подобна за глупости. Ние сме длъжни да дадем възможност на тези хора да се излекуват, а работата ще ги направи свободни, а нас преуспели.

25.   Номер 14, вие може да не я натрапвате, но вашите поддръжници искат да наложат помията невинни деца да бъдат предавани на ненормални семейства, ако нямате претенции за поробване на деца, правете каквото желаете, живота си е ваш в това отношение. Против съм и всякакво насилие, да ви бият, но за войнстващите дупедавци ще се намери работа в съотвентие учреждения.

26.   Н 21, ти пък, как ще разпродаваш и ще бягаш, като можеш да си вземеш един ганьо на отглеждане? ! Знаеш ли колко ганьовци сега като те прочетат, ще си почупят зъбите от скърцане с бяс? Българска жена със собствени имоти вместо да си вземе някой сульо и да си го гледа като домашен любимец, ще си бие камшика и вероятно ще се облажи от нея някой чужденец! Ей тц тц...

27.   От 20: исках да кажа "НЕ, НЯМА да им се опреш", извинявайте за грешката. Ако можете го поправете по този начин.

28.   Номер 9, ти си напълно откачена. В главата ти няма ни една-единствена логическа мисъл.
И 3 деца да си отгледсла, не си им дала много повече от една циганка. Живей си жалкия животец и ако искаш снеси още две от мъж номер 3 и мъж номер 4, че съседчетата да ти завидят.

Гейовете са дали много на света - Фреди Меркюри, Елтън Джон, Джордж Майкъл, Юнг и т. н.

29.   Първо ние, народът трябва да осъзнаем и приемем тези неща в живота и тогава Парламентът да реши проблема.
Но при това ортодоксално възпитание с турско- комунистически нюанси на морал е невъзможно. Аз съм родена в България, макар че съм французойка. Живяла съм там до 6 годишна, баща ми е имал два сезона дипломатическа работа. Ужасно ми е криво, че сами си създавате проблемите. Българите се открояват с качеството си да ровят като кокошки в мръсотията и да търсят винаги най- лошото. Колкото българи познавам, всички се оплакват и жалят, а самите те не предприемат нищо за да подобрят живота си. Дори хора образовани, дипломати ги чувам често тук да се оплакват пред нашите. Имате лоши навици, обичате да се плюете един друг, дори и тук в Евро- Парламента. Вие там си създавате сами табута, политиците Ви, между тях има и гей, но те подържат общото мнение от страх да не се компроментират. Да не говорим пък за инцест. Познавам български семейства, които го практикуват, а вият и реват като вълци срещу incest-а. Ето къде Ви е проблема и защо сте все назад. Ското няма да узаконите еднополовите бракове. А те не пречат никому, стига да не се демонстрират дръзко.
Лоредана

30.   От чисто любопитство, може ли някой да ми обясни, защо два индивида от един и същи пол, трябва да сключват бракове? (Оставям на страна психичното им здраве)
Мислих си за онези 20 годишни "дами" дето се хващат с 80 годишни милионери, че ще "налапат" парите на дядковците, евентуално. Дори в това има много логика...
Но защо гейовете трябва да сключват брак???

31.   По-горе са го казали - всичко с времето. Много спешно обаче трябва да се регламентира съвместното съжителство - както между хомо, така и между хетеро двойки. Нямах отношение към хомосексуалистите, докато не си дадох сметка, че страхът да не се регламентира съжителството между такива хора заради странни предразсъдъци пречи на правната регламентация на отношенията и между хетеро двойките, които живеят ма семейни начала. Така при евентуална раздяла остават нерешени проблеми със собствеността, родителските права, правата при маследяване и т. н. Ма хомофобите мога само да кажа - не можете да спрете гората да се разлиства

32.   От 1, 20 до 23
Що за извратени, безумни феминистки глупости и простотии на търкалета си ги издрънкала ма? !? Очеизвадно ясно е, от просташкия ти женски коментар, че мозъкът ти е тотално и безвъзвратно промит от помийните западни медии. Нищо не съм пропуснал да напиша в коментара си, абсолютно всичко съм си написал вярно. Така, както е тръгнало, май не изброените от теб "селски бай Ганьовци", а по-скоро градските Ганки, като теб ще бъдат изтребени. Както се случва и всеки ден, междувпрочем. Можеш и сама да се увериш в този факт от медиите, които денонощно пищят за насилие и убийства над жени. Я някоя заклана, я застреляна, удушена, залята със сярна киселина или нещо друго. Това би трябвало да ти говори достатъчно красноречиво относно, кой пол съвсем скоро ще бъде изтребен. А съм се определил, като "мъжко" (в среден род), защото ако не си прочела, коментар №9 първо ме попита "Мъжко ли си, женско ли си? ", и аз му отговорих иронично в същия стил, че съм мъжко. Много ясно, че съм МЪЖ-човек. И №22 нищо не го тресе, просто е прав. Бракът наистина е свещен съюз между двама души от РАЗЛИЧЕН пол - МЪЖ и ЖЕНА, които заедно да заченат, създадат и отгледат едно дете в правилни-патриархални семейни ценности. А не в разни евроатлантически пенделски "ценности", в каквито се опитват да ги възпитат педалите. Няма нужда №22 да е виждал Бог, за да знае, че съществува. Това не е нещо материално, което можеш да видиш, чуеш или пипнеш. Това е висша духовна-спиритуална енергия и сила, която усещаш вътре в себе си, но неверниците като теб няма да го разберат. Феминистките сте върли атеистки и яростно отричате религията и съществуването на Бог, защото не искате да приемете, че Бог е МЪЖ, а не жена, както на вас ви се иска. Господ Бог създаде мъжа и жената, за да се любят и плодят, а не да се съвкупляват със собствения си пол- извращение с природата! Казах!!!

33.   Oт номер 9 - баща на 3 прекрасни деца!
Няма майки при нас, 2ма бащи сме.
Знаеш ли кво е интересното. И в училището един от татковците на съученик на сина ми така се ребчил. После като се видяхме на живо ми вика, ако всички гейове бяха като теб, щях да ви имам голям респект.
Тука мн ги разбираш и мн дрънкаш. Значи няма ни скинари, ни лайнари, нито никакви, дето смеят. Аз съм повече мъж от много мъже. Мъжа ми също. Няма какво да ни уплаши. А тия лайна дето плюеш, гледай наистина да не ти се върнат някой ден. От някое от децата, че те не само момчетата са хомо.
Големия ми син със сигурност е хетеро. И гадже си има, така че не сме го учили на нищо лошо. Освен, че е на ти с нещата свързани със секса и не го ограничавам за нищо.

35.   Против еднополовите бракове съм. Иначе не съдя хората кой с кого си ляга. Може би им е заложено да са привлечени от собствения си пол, не знам. Това, което ме дразни, е те те агресивно демонстрират предпочитанията си и искат да убедят всички, че те са нормалните. За какво, за Бога са тия гей паради, тия мераци за законни бракове, за Родител1 и Родител2? На кого е нужно това, обяснете ми?

36.   НЕ!!!
Н И К О Г А !!!

37.   А дали не е време да си намериш неква полезна работа?

38.   Не, не е време и се надявам никога да не се приеме в България. Отврат.

40.   Начи нека да ви светна малко за това каква е реалната картинка, особено в столицата!
На всички хомосексуалните са им виновни. За това, че са такива открито. Само дето връзка между 2 мъже или 2 жени винаги е изпълнена с любов и тези хора са много добри като хора. И най-вече са честни един с друг.
В същото време има "хетеро" мъже, които са всепризнати за нормални, понеже са женени и имат деца.
Само дето никой от обществото не знае, че същите тия мъжкарчета, ходят и плащат и се молят на травестити да ги из*укат едно хубаво, да им напълнят устите и после се прибират и си целуват децата.
Е тва за мене е много по долно и гнусно от това да си хомо. Щото тия и те са яко хомо, ама и нещо др им хлопа, просто щото на никой гей не му минават да прави такива неща с травестит и никога не би го и направил.
И ви го казвам от опит. Лично с очите ми видях как стават нещата, лично водих пазарлъка за тези услуги с "хетеро" мъжете и дори ми е гнусно да ви кажа какви са им желанията и молбите.
Така че, жени, помислете си много внимателно и си дайде сметка какво може да имате вкъщи.

41.   40., сори, ама предпочитам трудещите се хора, пред онези, които си бият отбой. Знаеш ли колко по-трудно е да отгледаш семейство, от колкото да си маеш краката "геройски", затова, че си имал някакво влечение!? Ами мен ако утре ме довлече да не ходя на работа, според теб в герой ли се превръщам? Аман от поучаване кой как трябва да си води живота. Във случая проблемът е, че хората не са искрени и нищо друго. А неискрени сме всички люде, уви. Но някои се стремим поне да бъдем.

42.   40 - От написаното разбрах само, че си сводник. Много възвишено и морално занимание.

44.   Брака е отживелица и тъпотия, на никой НОРМАЛЕН ЧОВЕК, не му дреме за тъпия подпис.

45.   Ето това не мога да разбера, как мъж може да не харесва умна, високо образована, културна, с прекрасно възпитание, мила жена. Та това е най-хубавото създание на окаяната планета наречена Земя. Лично аз съм убеден, че ако истински /подчертавам за не разбралите - истински / жени управляват тази планета живота ще е по-добър. Не говоря за феминистки и някакви синтетични миксове, които американогейските, юдомасонски, демократични, неолибералсти се опитват на пробутат и наложат на обществото, като новата нормалност. Вярно има всякакви жени. Тъй като значителна част, при това младите години съм работил основно в колективи, в които жените са преобладаващо мнозинство имам известни наблюдения и впечатления. Има внимателни, мили и съпричастни жени, има егоистки, има манипулаторки. Има такива колежки, когато имаш проблеми се вижда истинска загриженост, желание да помогне, нежната И ръка лежи на рамото ти, искрено желание да създаде условия, при който да ти е по-добре и комфортно. Бях свикнал с женско внимание и ми беше толкова приятно, чак до там, че за малко да се разпадне семейството ни. Не го разбирам, това трансджендероване. Близостта на мила, позната жена вълнува, един нормален мъж по начин, който отваря галактическият безкрай. Нека допуснем следният случай, развиващ се по време на "тъмният социализъм". В един институт, петък вечер, от уредбата звучи хубава музика на Pink Floyd, а парчето е "Shine On You Crazy Diamond", вече е сравнително късно, светлините са приглушени и един млад мъж или по-точно голямо момче танцува с колежката, с която работят бюро срещу бюро. Тя е сплела ръце на врата му, тялото И е притиснато до неговото, той вдъхва аромата на парфюма И, и топлото И тяло. В ръцете си усеща гъвкавото И пъргаво тяло, постигнато от много аеробика. Говори му тихо и нежно в ухото му и топлият И дъх го гали и силно го вълнува. Той се опитва да бъде възпитан защото от алкохола, топлината, близостта, нежността, започва да се вълнува по един неповторим начин, сърцето му е изместило обичайното си място и се наместило някъде около трахеята, така, че усеща тъпа болка зад гръдната кост, та чак гърлото го заболява и гласът му звучи хрипкаво, и необичайно. Той иска да запази благоприличие, за да не обиди милата колежка, да бъде нещо като джентълмен, но е изключително трудно. Ами няма как да изпиташ такива вълнения, ако в ръцете ти има "нещо", което до преди няколко години е било мъж, абсурд. Остава една следа и това е " Y" хромозома, няма как да го скриеш. Вече съм стар, бих казал по новото демократично -лумпенско определение "дърт". Някога по време на "тъмният " социализъм след завръщане от казармата започнах да следвам и продължих да тренирам. Понякога след тренировки минавах през Докторската градинка, за да отида при баба, за да си поговоря с нея и заедно да пием кафе. В този квартал беше минало част от детството. В единият край на градинката имаше една тоалетна, която съществува и до момента. Край нея се навъртаха някакви странни персонажи. Бях скромно и стеснително момче, на което до момента живота му беше минал в учене, тренировки, казарма, пак учене, пак тренировки. Понякога макар и много рядко към мен се лепваше някое от тези същества и започваше с изискан и възпитан глас, да ми обяснява, как бил получил от чужбина, колет с няколко чифта дънки, и как живее наблизо, и съм могъл да ги пробвам, а за цената щели сме да се разберем. Вървя си аз, а той продължава да досажда. След като се поотдалечехме, по принцип му казвах да се разкара, а когато продължаваше с брътвежите, обикновено му "извъртах", я учи -мата, я о- сото -гари, въпреки, че го-сото -гори е по -удачна, я някоя друга лесна и бърза техника, запазваща правото положение на атакуващия. Избягвах техники базирани на бойното самбо, които бяха значителна част на ударите от СРБ, все пак бяхме десантчици. След това по "Априлов" или "Георге Георгио Деж", през дворовете изчезвах. Няма как хомосексуалисти да образуват нормално семейство, както и да се разтваря прозореца на Овертон, за да бъде въведена като перверзията като новата нормалност. Сигурно ще бъде обявен за ретрограден "хомофоб", да такъв съм. Сигурно ще бъда обявен и за беден мизерник, ами не знам, може и да съм такъв. По моята оценка, ако едно семейство, подчертавам -семейство, а не род, няма недвижимости поне за 1 милион евро -то е в горният край на бедната част от обществото. Да съпругата ми получава двойно по-високо месечно възнаграждение, а освен това тя получава и над 20 хил. -годишен бонус, същото се отнася и за дъщеря ни. И тримата сме инженери иновативни области на разпространение на ел. -маг. вълни, мултиплексирането, и тримата имаме степен Ph. D, като тази на дъщеря ни е направена в така желаният хомосексуален Запад

46.   При споразумение да спрат с тъпите гей паради!!! Нямам против тях, имам против да се натяква това. Аз защо не вдигам парад, че харесвам жени? Да си ги правят равни, ако спрат да вдигат джангър и да блокират градовете. И все пак едно е да си гей, друго е да си транс, мранс и тем подобни.

47.   Има много предразсъдъци по темата. Аз лично не одобрявам показността, но ако двама мъже се обичат и не натрапват отношенията си на околните, ОК, нека си живеят живота. Принципно хомосексуализмът е девиация на прирдоните закони, мо ако тази девиация не е агресивна към средата и не цели разрушаването й, то щом като съществува, навярно има за какво, например за намаляване на популацията, за да се постигне баланс. Аз лично имам много добър приятел гей, който ако не ти каже, че е гей, никога не би предположил, много читав, интелигентен, съвсем нормален човек. Т. е. тези хора не бива да бъдат дамгосвани заради сексуалните си предпочитания, според мен те са достатъчно наказани за това - много честно макар и да искат, не могат да имат деца, не ги възприемат нормално дори в семействата им, принудени са да се крият и т. н. Това което съм категорочно против е тази девиация да прераства в мода, да се рекламира, насърчава, да бъдат дискриминирани останалите хора за сметка на хомосексуалните, което също се наблюдава на места, не може и не бива да се насърчава девиацията за сметка на нормалността. Категорично против съм това да се измислят разни полове, има мъжки и женски според първичните полови белези. Промяната на половете е просто поредната суперпечеливша индустрия - от смяната на пола на един човек буквално се печелят милиони, а резултатът е един унищожен живот, неумолимата статистика показва, че тези хора до близо 100% от тях получават здравословни усложнения в течение на до 10 години след хирургическите и медикаментозните интервенции, до 15 години получават онкологични заболявания и др. подобни. Но фармаиндустрията не афишира тези данни, а кешира здраво, като финансира популяризирането на правото на избор на хората да бъдат жени или мъже чрез подкупни медии и политици!!! , насърчава смяната на пола особено сред обърканите тинейджъри, които просто хормонално още не са улегнали. Отново статистиката показва, че сред тинейджърите относително често възникват въпроси относно половата им идентичност, НО като навлязат в 20-те си години с настъпване на по-добър хормонален баланс, при 90% от тях отпадат тези вътрешни терзания и те си се възприемат такива каквито са си по първични полови белези. Ще завърша тук, защото темата е необятна и реално не мога да я изчерпя.

48.   47, много добре казано. Номер 40 съм.
Мен най ми е тъпо за показността да. И аз съм гей и партньора ми, но никой не предполага. Ако се срещнем с теб например, понеже по написаното си вадя извод, че си жена ( дано не греша) мога да ти направя впечатление на галантен и възпитан мъжкар.
Аз никога не съм парадирал с това, че съм хомосексуален, даже може и би да се водя, защото дълги години се насилвах да бъда с жени, докато се приема. Както и да е, по темата, единственото което ми е мъчно е, че не се разрешава на свестни двойки да си осиновят деца и да ги спасят от домовете, да ги направят хора, като го възпитат добре.
Кучета може, деца не може. А и двете живеят в мизерия. Това ми е тъпо, иначе ние деца имаме, но ги осиновихме през чужбина.
Но в Бг е трудна процедурата.
Но нямаме проблеми да живеем в БГ, живеем си нормален живот, нямаме никакви проблеми с обществото. Навън не мисля, че някой разбира, че сме двойка, ако сме заедно. Трябва да е мноого креативен човек или човек с опит в тия неща за да ни разпознае.
Има и жени, които са добри двойки, но за тях е по-лесно да осиновят, защото може да се видят приемни родители и после да си го осиновят. Според закона жените са по-кадърни, но не мисля, че за момчетата е по-добре да живеят само с жени. Според мен с 2ма бащи е по-подходящо, защото се учат на мъжки неща. И не говоря за педалски неща, големият ни син е на 15 и си има гадже и съм 100% убеден в хетеросексуалността му.

49.   От 47. 48, всъщност съм мъж или може би н очакваше мъж да е толерантен към гейовете? Преди време не бях, но след като мой много близък приятел, живеещ в чужбина един ден като беше в България съвсем естествено сподели, че има приятел и т. н., първо много се изненадах, но после се замислих, че той е страшно интелигентен и свестен човек, не показва някаква показна педалщина по никакъв начин, значи нямам право да го съдя за това, че предпочита да си легне с мъж, а не с жена, негова си работа. Та всъщност този човек ми промени виждането и до ден днешен като си дойде в България се виждаме на по едно питие и си лафим за живота, пак казвам много стойностен човек. Не мога да кажа обаче, че в такива семейства от хора от един пол, децата ще получат оптимално развитие, просто защото на детето са му необходими родители от двата пола, за да получи житейските си уроци, иначе се получават липси, както се наблюдава при деца на разведени родители, отгледани само от единия родител. Не казвам, че децата ще бъдат гей, не, но се получават липси, които се отразяват на живота на тези деца, това са наблюденията ми.

50.   Имаме си конституция, авторе! Мила, прекрасна и незаменима конституция! Там ония лоши комуняги са написали "Бракът е съюз между мъж и жена". Всеки ден им благодаря за тая предвидливост!

Не, няма да приемаме нищо и не очаквай да стане! Ако някой се напъне да го прави, даже аз, дето съм от кротките, ще отида пред Парламента и ще им обясня къде се намират! Представям си как ще реагират бесните...

51.   Така, първо не виждам какво ви бърка кой с кого се жени и без това толкова рядко има някаква любов и стабилност между хората. Не знам как изобщо трябва да се одобрява или не, като не е ничия работа кой с кого ходи. Второ, от какъв пол и ориентация си няма нищо общо с това колко добър, интелигентен или качествен човек си. Трето, хомосексуализмът не е психично заболяване, надявам се някога да се образовате малко и да разберете. Факт е, че много хомосексуални имат проблеми с психични заболявания, именно защото от малка възраст живеят във всекидневен страх и срам от чудовища като вас, които не знаят как да си живеят своя живот. Относно традиционното семейство и, , двете фигури, баща и майка, , искам само да кажа, че нямам познат, чиито родители да не са разведени. Нямам познат, чийто баща да не е напуснал, да не е изневерил, да не е насилник дори. За това вместо да се чудите на къде да ви избие агресията и комплексите, гледайте своя си живот, своите деца, връзки и отношения и най-добре започнете някаква терапия, защото за хетеросексуални, някои тук са притеснително обсебени от това какво правят двама гей мъже или две жени в личното си пространство. Да не говоря колко е гнусно и отвратително агресивното отношение и дехуманизирането. Относно това, че някой ви проповядва хомосексуализъм, да видиш двама души хванати за ръка не би трябвало да ти промени ориентацията предполагам. Гей хората цял живот живеят с изцяло хетеро двойки по телевизията, около тях и като цяло навсякъде, а пак са хомосексуални, нали. Парадът и гей двойките по телевизията са не за да ви направят и вас такива (абсурдно и смешно) а за да образоват аудиторията, че има и такива хора, вместо да се отглежда поколение след поколение с омраза и страх. Надявам се някога да намерите мир в себе си, да осмислите своите лични травми и да спрете да травмирате, плашите и прилагате насилие върху хора, с които дори нямате нищо общо.

52.   Защо им е брак на еднополовите, като дори и да имат деца, те ще са само на единия?
Бракът има смисъл единствено само заради отговорността към общото поколение.
Бракът е зле за всеки, който е използван за финансова опора, но не участва с гените си в поколението.

53.   Защото повечето нормални хора не искат синът им да им доведе зет!

Чингис Хан-Скандинавеца

54.   Не!

1-50 от 60