Никой готин мъж не иска връзка в днешно време
Защо се правите на ударени, а не си признаете очевадната истина вие мъжете - еми не искате връзка, камоли сериозна. Досадно ви е скучно ви е, мразите да сте ангажирани с някой, не ви се занимава. Какво все жените са ви виновни на вас и в тях тъсите причина за несериозното си отношение към любовта и живота? Никой мъж не иска да поема ангажименти в днешно време, а стане ли дума за семейство и деца, направо му прилошава. Друго си е запой с приятели и компютърни игри до зори. Друго си е секс без ангажименти.
Жените отчаяно се опитват да си вярват, че не е така и просто отново са случили на неподходящ мъж. И този бил търсил само секс, поредният.... Дай на следващия още месец да не пускаме, за да не ни използва. То сексът не е причината за нищо. Просто мъжете освен секс нищо друго не искат като цяло. Никой не ви използва, просто никой не иска нищо повече от само секс. Защо да си разваля рахата? Да не е луд?
И кои мъже всъщност искат връзка? Само тия, които трудно си намират секс по друг начин. Колко от готините желани пичове ще се вържат да са само с една? Колко от вървежните мъже се влюбват? Нула. Мъжете искат връзка, само ако са на сухо и са отчаяни от липса на женско внимание. Самотни са, тъжни, депресирани. Колко от мъжете, които имат социална среда и купонясват редовно са се закахърили, че нямат сериозно гадже и бебе? Нула. Всичките в сайта, които реват, че няма свестни жени, са неудачници. Не им върви в любовта и най-вече в секса. Еми не са виновни жените. Жените дават мило и драго да си уредят личния живот и пак не става. Търпят кво ли не, чудят се как да замотат някой, поне с някой отчаян, ако нещо като връзка стане, ама не и не. Жените няма накъде повече от това да си намаляват критериите. Ходят с дебели, с плешиво, със смотани, с импотентни, с квото бог дал, само и само да не са сами и използвани за секс. Почти всички жени над 30 искат семейство и деца. В същото време мъжете до 40 се назландисват и се чудят дали е време за гадже вече или още малко да почакат. Накрая се получава така, че ако една жена изобщо иска връзка, трябва не да си сведе претенциите до минимум, ми направо да забрави, че има критерии за мъж до себе си.
Изписаха се купища теми в тоя сайт безсмислено. Истината е една. В днешно време готин мъж, търсен и харесван от жените, който да търси връзка, брак, семейство и деца, няма!!!
Набийте си го в главата и престанете да се самозаблуждавате, че точно вие ще извадите късмета да сте изключението. Проблемът е в мъжете и в мисленето на съвременното общество. Вече никой истински мъж не иска обвързване, всеки иска само да ебе и бяга. Факт. Защо да купуваш цялата крава, ако млякото, в случая сексът, е безплатно? Едно време за да правиш секс, е трябвало да си женен. В днешно време не е така и все по - невъзможно ще става да се създаде семейство.

Коментари

51-87 от 87

57.   Готини мъже, алфи, вечните ергени, непостижимите, простотии. Не разбрахте, че докато има балъци, ще има тарикати. Ще го играе готин докато има пред кого.

58.   Ами, авторке, не съм съгласен с теб. Много мъже даже и под 30 искат семейство и са сериозни. Не е добре да се генерализира и да превръщаме темата "мъже срещу жени". Свестни хора има и от двата пола, както и обратно. На мен по-скоро ми е интересно защо много жени на около 30 се сещат, че искат сериозна връзка и семейство. Няма как до 30 да сменяш партньори безразборно и после да очакваш да те приемат насериозно. Не казвам, че твоя случай е такъв, но наблюденията ми са, че много жени го правят. На 30 не си като на 18 и вече човек малко или много преценява потенциалния партньор, а подобни неща трудно остават скрити. Случвало ми се е да попадам на такива жени и знам за какво става въпрос, като пак казвам, че съм далеч от идеята да правя генерални заключения за всички. Със сигурност има жени на 30, които просто не са попаднали на подходящ мъж преди това. Една голяма част обаче от тези, които се сещат, че вече искат семейство, искат просто удобството на семейството. Партньорът няма значение за тях, стига да може да ги осигури материално. Няма никаква химия, тръпка, любов и т. н. Както казах, попадал съм на такива жени и във всичките случаи историята беше една и съща - безразборен секс до 30, а след това тънки сметки кой, колко може да предложи. За едната дори впоследствие разбрах, че си имала приятел, но старателно го криеше и се представяше за сама. Някъде по това време е въртяла и връзка с женен мъж, доста по-голям от нея. Иначе впечатлението, което се опитваше да създава беше като на излязла от приказка - образована, обича да готви, да рисува, да ходи на театър и т. н. Това, което й липсваше на нея и на другите беше отношението и емоцията. Кръгла нула. Само тънки сметки и безизразност. Важното е не кой съм аз и какъв съм, а какво работя, колко пари изкарвам и какви имоти имам. Еми, няма как да стане. Със студена кукла нямам намерение да живея.

59.   Коментар №41 е най-болезнено вярното нещо, което съм чел напоследък. Подписвам се под всяка една дума. Въобще тази публикация събра доста стойностни коментари. Браво на техните автори.

60.   Женените мъже по принцип са закъсале за секс. Мен жена ми ме е държала по 2- 3 месеца без секс. А аз по принцип имам нужда от секс всеки ден. Ако не си женен можеш да направиш нещо по въпроса- можеш да идеш на проститутка, можеш да намериш някоя курва, въобще поне веднъж в седмицата можеш да си уредиш секс. Ако си женен зависиш от милоста на жена си.
Като гледам, положението при моите приятели е подобно.
Ако може, нека някой ме светне какви са ползите от женитбата.
И не казвайте че някой ще ми готви, чисти и пере, понеже дори и женен тези неща си ги върша сам.

61.   Номер 60, я кажи, преди да се ожениш, всяка седмица ли се уреждаше със секс с нова мацка? Ама без проститутки.
Защото мъжете все си мислите, че сте много готини и всички са примряли за вас, ама в реалността сте супер отчаяни и никоя не ви иска.

62.   60- ами накарай жена си да те поиска, бе! Ако си голям пич ще я накараш тя да те моли. Ама ако не ѝ е кеф с теб за какво да ти пуска?

64.   Номер 60 до преди да прочета твоят коментар исках да се женя. Там със всичките му церемонии. Но като прочетох каква е ситуацията със секса и тя да благоволяла размислих.
Отказа ме.

65.   Номер 60 - а защо да не може да ходиш поне на масаж с освобождаване. Рално жена ти не изпълнява съпружеските си задължения без да има основателна причина. Спокойно може да отидеш при платена. Прочети как се е случвало това в Япония. Там жената е уреждала сама куртизанка за мъжа си. Не се е възприемало нормлано, а и не е нормално да оставаш без секс. Не си продуктивен, мислиш за глупости и семейството не върви добре. Ставаш като магаре, не мъж.

66.   Как искаш готин мъж, като ти не си готина жена?
Изчисти главата си от илюзии и комплекси докато си млада. Като искаш връзка, оглеадай се за мъже, които предлагат такава.
Споделям лични впечатления на моя близка позната, която мина през много мъже в Тиндър само за секс. Повечето са искали връзка с нея въпреки, че предварително са били наясно, че ще е само секс и вероятно го е лапала на някой друг предната вечер. Защото просто е слабичка, мила, няма 30г и е добра в леглото. Това е, дори не е красива - 6/10. Вероятно не подбира само готини мъже.
Пълно е с мъже, които търсят нормална жена за връзка. Мъж съм и общувам с много други. Ако реално си жена и наистина искаш връзка, можеш да я намериш за отрицателно време. Няколко познати жени си намериха такава от приложения за запознанства за не повече от два месеца. Обаче знаеха какво търсят и кой мъж ще им го даде. За много мъже е трудно да си уредят дори една среща за същото време. Самите жени не искате връзка вече, ако някой ви я предложи.
Лично аз също не подбирам толкова. Бил съм с красиви жени от различни страни, които подбират по-малко от обикновените тук, които също съм канил. За да поканя жена е достатъчно да ми е приятна, защото с месеци не съм излизал с подобна. Последно бях с красива украинка на морето, която се чудеше как е възможно никоя да не ме е вързала досега. Просто с месеци не мога дори за едно кафе да уговоря някоя. Да не почна да изреждам какви червени флагове пренебрегваме мъжете, само и само да се постараем да опитаме връзка по някакъв начин. Трябва да се знае, но много дълго ще стане.

67.   Да свалиш някого/я за еднократно не е трудно, въпросът е да го задържиш.

68.   До 61,
С никви мацки не съм се уреждал преди да се оженя.
Но жалкото е че като се ожениш имаш жена, но пак нямаш секс. И това се случва на мнозина. За сметка на това имаш задължения, чести скандали за съвсем незначителни неща и безброй ограничения. Не можеш да се виждаш с приятели понеже жена ти не ги харесва или иска свободното време за нея. Не можеш да караш ски по черни писти понеже жена ти иска само на сини. Не може на плаж или на SUP падлинг понеже имала целулит. Не може още много други неща които не и харесват.
Това което го разправя 65 става навярно само в Япония. Но там жените нямат думата. Мойта жена твърди че не толерира изневярата и се отнася много негативно към нея. Не прави разлика между изневяра и проститутка. Не виждам коя пък би се съгласила мъжът и да дава от семейните пари на друга жена за секс.
До 62- не съм голям пич, затова не мога да накарам жена ми да ме поиска. Дори преди време се отнасяше много грубо с мен. Взе да се държи нормално когато поисках развод. Дори е секс взе да дава. Но отношенията ни отдавна са счупени.
Ако можех да върна времето назад нямаше да се оженя. Живея в страна с много висок стандарт на живот и заплатата ми доста добра. Не ми е проблем да си плащам на проститутки. Също като гледам какво става лятото по канарските и зимата по алпийските курорти, предполагам че дори и аз ще се уреждам там с някоя от време на време.
Въобще ако си между 30 и 40 и имаш пари едва ли ще си зле.
Ама... човек и добре да живее се жени. А аз се ожених преди да почна да живея.
Май брака не е от полза за повечето мъже. Алфа мъжкарите не им трябва понеже лесно получават секс без задължения.
Убитите хуища (бета мъжете) пък получават задължения без секс.
Навярно само жените които вече са си навъртяли километража имат полза от него (ако хванат бета мъж).
64- сам си прецени за себе си и не се влияй от мнението на такива като мен. Ако искаш да имаш деца, ще трява в някой момент да влезнеш в групата на прецаканите.

69.   Номер 66, браво!

70.   Ами, авторке, аз съм мъж и също търся сериозна връзка. Винаги съм търсил такава, дори и когато бях на 16. Никога не съм търсил бройки. Наскоро се регистрирах в два сайта, уж за сериозни запознанства. Писах и харесах профилите сигурно на поне 30 жени около 30-те. Нито една не ми отговори. А смея да твърдя, че изглеждам добре, качил съм си и снимка. Та, не съм особено сигурен мъжете или жените не искат сериозни отношения.

71.   До 70,
Може да искат сериозна връзка но нормален мъж не отговаря на изискванията им. Онлаин запознанствата им създава фалшифа представа че могат да хванат мъжете за които всички мечтаят.
Вече твърдят че в България намало красиви мъже.
Също че в България мъжете били ниски. Но все пак са средно с около 10см по високи от жените.

72.   Не съм съгласна с темата.
Ж

73.   „Защо всички топмоделки искат само много богати или много красиви мъже, или и двете? “ Авторке, ти без проблем отписваш огромен процент от мъжете като неудачници и после се сърдиш, когато топ 10-20% от мъжете те отпишат теб. Впрочем, в целия този словесен кръстоносен поход аз не видях защо са неудачници и ти какво разбираш под „готини мъже“. Само най-красивите и най-уверените или какво? Например аз като съм в този сайт и искам връзка това автоматично ли ме прави неудачник, или има и други критерии, които трябва да (не) покрия?
Поне ако поясниш малко вижданията и изискванията си, ще можем да ти кажем нещо по-конкретно.
На момичето на 25, която обясняваше как 90% сме били примати, неискащи връзка ще кажа само - не е вярно.

74.   Аз явно съм от тия готините мъже дето визираш. Последните 5 години не съм спирал да работя върху себе.
Личният ми опит показва, че момента в който реша да имам сериозни отношения с някоя, започва една борба да бъда пречупен, за да бъда само нейн. Ще се опитва да ме дъвче психически докато не стана една подметка. Що тренираш, що работиш, що четеш, ама аз искам това, онова. И като правиш каквото тя иска, ставаш едно лайно като другите и вече не си интересен.

Това го наблюдавам и сред другите ми по-готини приятели.

Та как да се доверя на повечето жени за нещо по-сериозно.

За това подкрепям и мнението на 33

75.   Аз пък съм на 30 и точно обратното - попадам все на мъже, които искат сериозни връзки и деца, а аз деца грам не искам. Може би по закона на Мърфи, всеки привлича това, което не желае.

76.   Дам, и аз, като бях на 25 така ми се струваше. Готините не искат връзка.... Така ли. Ето ме на 36, разведена с едно детеи не мога дс се отърва от готини и то за сериозни неща. Да вярно хубава съм, имам собствено жилище и съм добре с финансите, но защо ли? Готините и богати мъже искат връзка, но не с всяка. Не може да си с обувки за 50, , той с обувки за 500 лв и да ви се получат нещта. Дори и много да те е харесал, ще е само секс. Най-добрия съвет, който съм дала на приятелки е, : (давам го и на теб безплатно)-хората трябва да са от една черга. Вие младите жени си мислите, че чичко паричко ще ви позлати. Жестоко сте се объркали. Учи здраво, ако нямаш богати родители, намери си момче с нормални доходи и ще имаш хубава връзка. Тия готините са за високата класа жени, с пари и визия. Едното да нямаш не си подходяща. Малко съм грубовата в изказа, но няма друг начин да ви сваля от облаците.

77.   От аврорката до номер 76: Красива съм и от заможно семейство, имам апартамент. Нито съм бедна, нито си търся чичко паричко. Мъжете в днешно време не знаят къде се намират изобщо. Имат претрнции за всичко, най - малкото нещо да не им хареса в трбе и си пълно чао. Предлагаш интелект, перфектен външен вид, чар, чувство за хумор и те пак не са доволни. От никоя не са доволни. Хващат се с простакеси, които просто не им държат сметка и не натискат за нищо сериозно. Това е важно за мъжа - да няма нищо сериозно. Те не си правят труда вече нито да те гоняят, нито да те натискат. Няма и на кого да се дърпаш и правиш на недостъпна. За какво му е като си спи регулярно с 2-3. За да станете гаджета, трябва освен да си по добра от тия две три в леглото, също да е готов да ги зареже заради теб. Доста рисковано, нали. Изведнъж му се вижда тясно около врата да е само с една. И не, не се влюбват. Точно тези нирмалните не се влюбват. Влюбват се отчаяните, коити просят внимание на всяка цена. Аз преди ги търсех винаги първа мъжете. Резултата беше кръгла нула. Кръгла. Спрях да се държа като мъж и да ги гоня. Резултатът е същия. Хатесват ме много и пак искат само секс. Съжалявам, ама проблемът не е в мен. Няма как да повярвам, че има нормални.

78.   76 Напротив, такива са дребнавите мъже. Ако мъжът е мъж не би му пукало. Имам и скъпи обувки и чанти, купила съм си ги сама) и евтини. Не мисля че мъжете се впечатляват от това. Много си личи обаче когато една жена е отчаяна, каквато е авторката. Сигурно когато срещне някой "готин" на 3-та среща говори за сериозни връзки. И аз да съм ще избягам. Ето, аз съм над нещата, на 33 съм и поодобни неща са ми напълно безразлични. Не тичам след никого, те тичат след мен. Понеже нито искам да променям някого, нито искам 24/7 внимание. Даже ми се сърдят, че ако те не ме потърсят аз не се сещам. Самостоятелните и самодостатъчни жени са магнит. Така мъжът се чувства ловец. А в случая на авторката ловецът е тя. Никой не иска напористи и нахални жени.

79.   Евала 76!!! Най-после да видя някоя жена с реалистично мислене!

80.   Номер 77, щом твърдиш така самонадеяно всичките тези неща, идваш в Пловдив без грим и се виждаме очи в очи. Подготви се добре, понеже бързо-бързо ще излекувам всичките ти самозаблуди за това колко неискрени, несериозни и безчувствени са мъжете. :) Не е необходимо да пиша на латиница пощата си в абв, за да се досетиш как да се свържеш с мен, понеже си достатъчно умна и досетлива. Огромна е вероятността при срещата ни да се окаже, че си обратното на това, което заявяваш горе, затова по-добре побързай да си измислиш някакво глупаво оправдание да не се видим. :)

- Кифлоприземител

82.   Чакай, чакай.... Отказвала съм секс на мъже и съм била обиждана за това. Последно един се преструваше на приятел, докато не започна да ме обижда, че не отговарям на зачестили намеци за секс: според мен ме мислеше за тъпа и държеше на доуточнения, за да разбера, друго исках да кажа.... Ако някой предлага секс, това масово даване също не е ок. Да каже, че мъжете търсят само секс може да каже жена, която е давала секс или е седяла във връзка без сериозни заявки за нещо повече от една връзка: без деца.... брака не го броя, някои жени мислят, че като направиш тържество на 30 е нещо уау, по-нвщи уау е детето, то е по-обвързващо от някакъв си документ. Та, усещам, че ти си разочарована била в такива връзки или бърз секс без връзка по-нататък: според мен бързият секс е грешка за жени, които искат нещо повече от това. Една част от мъжете се възползват от бързия секс и нищо друго не искат. Да, мъжът е сексуално същество, но разбира се, има мъже, които стават за връзки. 30 разбира се, че са малко, защото свестните от тях вече са семейни и с деца, ако някоя мисли, че 30 е срещнала много хубав, много свестен: не, не си момиче. Ако е бил много свестен отдавна да е имал жена и дете, това е истината. За да няма такива и да е в прясна връзка 30 значи има дефицити. Същото важи и за жените. Ама отлагали, кариера, университет. Не е и като и ние да не сме имали кариера или учили в университет, някои даже доста по-успешно от отлагащите. Да си след 30 да имаш идеята да си със семейство има няколко причини да не стане: или имаш дефицити, във външния или вътрешния ти вид или както много често в България става са ти се троснали двама възрастни болни родители, фукали навремето пари по безсмислици като маркови дрехи и подобни и сега някой трябва да ги издържа. Моите родители никога не са имали маркови дрехи, не бяха и бедни. Помня още насмешливите погледи на някои хора с маркови дрехи над тях. Да, но на моите родители децата им нито изплащаха ипотеки, родителите ми си осигуриха материално старините: две големи вече деца с две свои семейства. Ако трябваше да давам 800 по тях всеки месец, нямаше да имам семейство. Тук се навлиза в една тема, че хората, които го правят изкарват нас нехранимайковци, а те се изкарват много помагащи. Не сте помагащи, родителите ви са егоисти, а ние помагаме финансово на своите деца и това е нормално. Кравата не суче от телето.

83.   Чудя се защо готин мъж в днешно време трябва да иска връзка.
Какво ще даде обвързването на един готин мъж според явторката?
Специално за мен:
Аз съм женен, но не съм готин. Ако бях готин мъж нямаше да се женя.

84.   Авторке, не виждаш ли причината за това? Колко феми-мръсотия се промотира днес, как жената била "голямата" работа, пък мъжът не ставал за нищо? Така им трябва на жените, да си живеят докато умрат с котките си, без да имат мъж до себе си. Заради феминизмът ще страдат и свестните жени, това е мъжкото отмъщение. На мъжа освен за секс жена не му трябва. Децата са хубаво нещо, но повечето мъже предпочитат да са свободни без жени. По-висшият пол не иска да зависи от женско благоволение и предпочита безгрижие. Има свят, където жената е поставена в ъгъла и мнението и няма никакво значение. Само там мъжете се женят и създават поколение, което расте без просташко психическо напрежение, защото жените са безгласни в семейството и обществено политическия живот!

85.   76 не е с реалистично мислене. Мен ме хареса богат мъж, но не мутра, а такъв, който с ум и предприемчивост си е изкарал парите. Бях току-що завършила университета, работех, бях самостоятелна, но обувките ми не струваха повече от 100 лв. Дрехите ми бяха нови, но не някакви префърцунени марки.
И до ден-днешен няма да дам 500 лв. за обувки. Мога, но не ми се струва практично.
ПреОт дълги години този мъж е мъжът ми, .
А самозабравилата се госпожа 76, да слезе на земята - на кого му е притрябвала разведена с дете застаряваща "мома" с n на брой корекции и многократна употреба за нещо повече освен "Да мина да те взема или да взема да те мина". При всички случаи на някой закъсал, но не и на мъж с възможности, който може да си позволи значително по-млада и нераждала жена.
Кого си мислиш, че поучаваш или назидаваш.
Ще си кукуваш още дълго сама, защото налиташ на мъже, които не са лъжица за твоята уста. За тях си влажна кърпичка за еднократна употреба.
Дори бившият не е пожелал да те задържи.
Мъжете не обичат парвеню-мутреси.

86.   Причаната е проста - защото съвремената жена няма какво всъщност да предложи на един зрял мъж освен междукрачието си. Което не е голямо постижение, само по себе си.

И малкото мъже които са си вкарали таралеж в гащите, почват да компенсират с "игри, запои, курви" и тн... А всъщност си правят харакири...

Чудя се, ако дядовците ни можеха да стана от гробовете си, какво биха казали. На нас. И на жените из между които ни се налага да избираме. А за онези които си мислят, че не попадат в тази категория, щото по ирония на съдбата те са ужасно много - "де мотика де". Или както видех отдавна едно меме - "Начи, като фана едно д'ръво"...

87.   Направо съм потресен как е възможно г-жа Уонаби високата класа под номер 76 да събере толкова положителен вот с такова повърхностно обяснение на нещата. Както казваше един приятел: Някои хора са толкова бедни, че само пари си имат...

88.   С риск да изтъкна очевидното искам да ви обърна внимание на една малка но за сметка на това доста показателна извадка, по специално номер 39.

Обърнете внимание на изказа, епитетите, хм... "патоса" с който пише. Разбира се, че не всички споделяме общо мнение, това е нормално. Но все пак като една зряла личност (за която черта пък всички имате претенции) е редно да имате поне някакво уважение към събеседника си и да се въздържате от обиди, крайни изказвания и крясканици (писането с главни букви се приема за такова).

И това от една "стойностна дама", както тя самата се самоопределя. Хинт - те почти всички имат такова самочувствие. Което пък е показателено само по себе си, отново.

А сега само си представи това да ти е в къщата и да му слушаш излиянията през цялото време.... А за мен лично най обиден е фактът, че те винаги тръгват да ми обясняват на мене аз какъв съм. После пък ми става смешно щото си спомням как се самоопределят те а какво излиза на практика. Просто има такава гигантска пропаст между техните думи и дела, че чак е стряскащо. Така де, как ще те съди човек който не познава дори себе си?

Бих искал да кажа нещо и на другата страна, по конкретно на номер 33 - Пич, аз съм ти след тези 10 годинки. Мога да те уверя, че нещата не стоят така както си ги представяш сега. Да, вярно е, че на тези години сме в пъти по добра позиция от дамите. Да, имаме си свободата, утехата в малките си нещица. Да, нямаме нужда от нищо и никой а можем да имаме всичко което ни хрумне. Но пък иронията е, че единственото нещо което ще ти липсва ще бъде това, че няма на кого да дадеш себе си. Защото все пак не си глупак и знаеш, че нещата винаги трябва да са взаимни в една връзка. Сещаш се, да говорите на един език, да се разбирате, наистина. Или поне да се опитвате. Да се "виждате" един друг. Този тип взаимоотношения се оказва една далечна химера която имам чувството, че се отдалечава все повече и повече. Затова и не опитваш. А след време ще се чудиш дали пък не си забравил как се прави това упражнение.

След толкова лутане насам натам (както след време ще дефинирате изминалите си години), ще осъзнаете, че в тази нелепа комедия дето всички участваме, печеливши няма.

89.   88 - Напълно права е. Наркоманчето под ном. 33 под влиянието на опиати се е взело за Господ. Само дето такива арогантни типчета не си дават сметка че първо няма жена на света, която да поиска такъв за съпруг и баща на детето й. Виж само с каква гордост заявява че е наркоман. Не искам, вика, жена. Ами то и да искаш няма да имаш бе пич. Или някоя наркоманка, най-много. Иначе за парите, на които е отделил толкова редове ще разочаровам и теб и него и подобните на вас. Аз съм си на принципа "моето си е мое - твоето си го дръж". Умряла съм ви за екскурзииките и подаръчетата.
Ж, 30

90.   Ти описа всички мъже. И смотаняците не искат връзка. Мързи ги, не им се занимава, не искат да се ангажират с никого. Егоисти са на макс.
Но честно казано и жените са така. Хората са деградирали яко.

91.   До госпожата под номер 85. Нито съм мутреса, нито първеню. От доста арисъократичен род съм и не съм новобогаташка. Имам страхотна професия, която ми носи доста прилични доходи, плюс достатъчно имоти. Нямам една корекция, плюс всичко спортувам и имам страхотно тяло. Не ми сравнявайте времената, когато ви е харесал някой си, защото сега ситуацията е съвсем друга. На вас от далеч Ви личи, че сте простовата. Богатия Ви уж мъж, вероятно ви задържа, защото усеща, че имате нисък процент интелигентност. Много хора са оценили смисъла на коментара ми, за жалост Вие не сте от тях. Продължавайте да си носите евтините обувки и си затварайте очите за реалността. Слуашйте и слугувайте на богатия Ви мъж, че, ако ви изрита за по-млада, няма да искате мъж от народа. Вие се причислявате към жените, които винаги трябва да имат богато, мъжко, стабилно рамо. Прави са господата тук, не се търпите такива слугини с изисквания. За протокола моя бивш мъж беше момче от народа и аз се чувствах перфектно с него, други неща ни разделиха.
Ще си купувам разбира се, със собствените си пари и ще бъда по-любов с някой, не, като Вас, прилъгъла се, че принца с портфейла дошъл в живота и я избрал. За това сте и толкова кисела, личи си от всякъде, колко сте щастлива.

93.   До 89, ти затова си и на 30 без семейство и деца. И постоянно рИвеш...

94.   89, Кой ти каза, че "рИва"? Да съм го написала някъде? По-добре сама отколкото индивиди като ном. 33 да ми съсипват живота. Усещам ги такива и пускам бариерата и покер фейса. Оня ден един такъв неадекватник си мислеше че ще си тръгна с него от клуба. Но остана да гледа тъпо и недоумяващо.

95.   94, как само грозно се отнасяш към мъжете, които са с много по-голяма стойност от жените? Как е възможно да наричаш онзи мъж от клуба неадекватник, който гледал тъпо и недоумяващо. Това вашето вече на нищо не прилича! Веднага да го намериш и да му се извиниш за непристойното си поведение. Аааммаха. Вие жените нещо много си позволявате напоследък и е нужно ние мъжете да ви дисциплинираме. Пуснала бариерата и оставила мъжа в невидение! Къде се намираш ти ма?

96.   Под "готин мъж" може би се разбира някое мамино синче на богати родители с премиум марка кола и жилище или пък може би нацепена батка от кварталния фитнес?

51-87 от 87