Защо жените смятат, че красивата външност е разменната монета за богат мъж?
Не мога да разбера кой им внуши това, че толкова вярват на това и се опират на него непрекъснато? Богадството на един мъж обикновено върви правопропорционално с интелекта му, а от там се получава противотежест на това жената да пробие при богат мъж разчитайки на нагримираното си лице с хубави черти, напомпани цици и джуки и добре оформен задник. Не случайно почти всички най-големи милиардери на света имат съвсем скромно изглеждащи и дори често грозни жени, като с това са пренебрегнали километричните опашки от жени с външност на модели, които са се избивали да се омъжат за тях(те винаги се редят на километрични опашки за такива мъже). Причината вече я споменах, няма как успял и богат мъж да е глупав и наивен, за да се хване на толкова евтин трик. Нещата вървят в комплект. Богатите мъже понеже са винаги интелигентни винаги преценяват и тестват една жена за това да не е с тях порди факторът, че са богати. Не ги интересува дали жената ги избира такива, защото търсела сигурност или е сто процентов голд дигър. Все им е гнусно и я режат. Така и са си избрали жените пренебрегвайки километричните опашки от кандидатстващи за тях жени като модели, а са избрали да споделят живота си само с жена, която са сто процента сигурни, че не е с тях и един процент заради факторът, че са богати. Като за това и са я тествали така, че тя да не може да излъже за това. Начини има много. Повечето богати и известни мъже като актьори примерно се женят за богати и известни жени като актриси и певици за да са сигурни, че бракът им не е по сметка, тъй като жената тогава също е богата и успяла и тогава действително може да имат брак с красива жена, но това става не защото жената е красива, а защото знаят, че не е по сметка, но топ милиардерите на света понеже не могат да намерят жена с еквивалентност на тяхното богадство, тогава те от купата със сеното с размери на Стара планина са извадили иглата от него и са я взели за себе си, а другото са подминали. Джеф Безос, Бил Гейтс, Лари Пейдж, Марк Зукърбърг и като цяло който се сетите друг от топ милиардерите на света имат съвсем обикновено изглеждащи жени с нищо не различаващи се като външност от продавачка в сладкарница в България и често направо грозни жени, които са мнооого далеч, като външност от млади нагримирани и накундени моделки с големи цици и напомпани джуки, всяка такава от които са можели да имат с нулево усилие, ако са искали. Но са избрали да споделят живота си с жените си, защото са знаели, че избраните и тествани от тях жени ги обичат истински, изцяло заради персоналността им и нито грам заради богадството им, както е при милионите други моделки с нагримирано лице и напомпани цици и джуки от купата сено с размери на Стара планина всяка една от нея натискала се за тях да им бъде жена, защото са си мислили, че щом имат такава външност значи като равновесие заслужават и могат да имат богат мъж. Просто вижте за да се убедите и престанете да си мислите, че външността ви ви дава някакви кредити пред истински качествените и богатите мъже. Мъжете не сме тъпи, нито лесни за управление, колкото и да ви се иска да е така.

Коментари

1.   А, защо всички търсят красиви, защото не всички са красиви.

3.   Богатството на един мъж обикновено върви правопропорционално с интелекта му" - не и в България :) Когато казваш "ние мъжете" кого имаш в предвид? Само тези с които ти общуваш или всички? :)

4.   А ти защо реши, че красивите жени са тъпи? И не могат да играят роля. Да се правят на скромни докато хлопне мандалото. Умната жена може да играе много роли. И аз така "со кротце со благо" си постигам целите. Имам нежно и миловидно излъчване, но никой не преполага какви схеми ми се въртят в главата. Знам как чрез манипулация да излъжа всеки. Мога да кажа, че никой не ме познава в действителност. Дори родителите и сестра ми. Всичко, което ми е било в глвата като цел е изпълнено. Пиша това поради анонимността на форума. Иначе не споделям нищо с никого. И те ме мислят за мила, наивна и добра и казват че "вятър ме вее на бял кон". Милите душици.

5.   Защото на повечето до там им стига акълът.

Нали се сещаш, че е по-лесно някой да я "коригира" срещу някакви пари, дето тя има от не знай се и къде, отколкото да седне да се взира в себе си, да си види недостатъците, да ги променя, да се научи да общува и да е по-стойностен човек, да е интересна личност и т. н.

6.   " БогаДството на един мъж обикновено върви правопропорционално с интелекта му"
" Богатите мъже понеже са винаги интелигентни винаги преценяват и тестват една жена за това да не е с тях ПОРДИ факторЪТ, че са богати. "
"но топ милиардерите на света понеже не могат да намерят жена с еквивалентност на тяхното богаДство, "
" нито грам заради богаДството им"
и кууууп липсващи запетайки и други дреболии!

Хахахахаха! Е, явно ти не си.... богат!

8.   Аз съм мъж на 32 От София.

Реално ако един мъж има пари няма причина да си взема грозна жена. На теория може да си мислиш че тя ще ти харчи по малко, но на практика не е така. По точно моят опит показва че тя даже ще харчи повече. Няколко по грозни жени имах в началото като прохождах финансово и при всичките беше едно и също. Понеже те знаят че не са толкова хубави те се опитват да компенсират с придобивки.

Примерно излизаме няколко 2 ки на заведение. Моята поръчва от най скъпите алкохоли за да я видят буквално че има пари, който реално аз плащам. Дрехите винаги гледат да са им по скъпи от на другите лъскави мацки. Логиката им е нещо от сорта "може аз да нямам тялото което тя има ама гледите каква рокличка и чантичка имам"

Чувал съм даже да стават за подигравка. Бяхме излезли на доста скъпо заведение преди години няколко 2 ки. Хубавите 3 мацки за цялата вечер изпиха по 100 грама водка или 1-2 сока, моята цяла вечер скъпи коктейли. Нейната сметка беше нещо от сорта на 8 пъти повече от моята. Чух едната от нейните приятелки да вика на другата : ами виж как поръчва и пие защото той плаща, като излезе с нас и е на един бейлис цяла вечер.

Да не говорим за комплексите. Не искала на плаж срам я било да се съблече, постоянно ревнува - тая ти се сваля, оная си я погледнал. Излишни проблеми са това.

Другото като си с хубава приятелка всички твой приятели те гледат като бог. Другото което става като опция е размяната на гаджета. Като е хубава някой приятел може да ти го предложи да си рамените приятелките за вечер, като е грозна никои няма да иска. Понякога и жените са си ок с това. Малко разнообразие да вкарате.

Да не говорим че секс с хубава жена не е като с грозна. Съблича се и си надървен на макс. С грозната пак ти е станала патката ама не същото. Върши ти работа ама не ти прави кефа.

9.   То и с мъжете е същото. Който е красив, може да си намери богата жена.
Имах приятел. Много красив, но не особено амбициозен. Не беше материалите. Жените му се лепяха-красиви, грозни, слаби, дебели, добри, ковани. Подбираше такива, които много му харесват. Живееше ден за ден. Намери си богата жена, създаде семейство и деца с нея. Без усилия си осигури разкошно жилище, нова кола, хубава работа. Има доста висок стандарт на живот.

10.   богатство

11.   Само тези милиардери, които си изброил са с нормални жени. Даже Джеф Безос заряза дългогодишната си жена си и се хвана точно със силиконова кукла. Всички други са с 25 годишни модели. Единици са мъжете, които са благодарни на жената, с която са изградили империя от милиони/милиарди и мислят за тях повече отколкото за млади моделки. Всички други биват заменени ако не със силиконки, то с много по-млади и хубави момичета с перфектен външен вид. Виж Елън Мъск, има деца от няколко жени даже, такива красавици каквито ти надълго и нашироко разправям, че милиардерите не ги и поглеждали :D.

12.   То това си е от време оно ве. Избивате комплекси бедните мъже, не са ви виновни жените, пе нямате успехи в живота. Аз лично съм инвестирала в себе си толкова учене, спорт и финансови средства за правилно хранене, козметика и процедури, а да изглеждам зашеметяващо. Бих се оценила за 9 от 10, и съжалявам, но всичко това не бих го визила в Неудачия или ЧиКия на някой бачкатор, изтеглил 20 к за кола.

13.   Има немалко красиви и умни жени, затова разбира се, когато мъжът има избор ще предпочете жена му да е с всички екстри. И умна, и красива, и със стегнато тяло.

14.   Даже не го прочетох до края. Една интелигентна жена има мнение и виждане на нещата, което отстоява. Такива жени не се оставят да бъдат просто водени и не се съгласяват с всичко. Богатите мъже са не само интелигентно, но имат често и много силно его, което не може да се примири с това, някой да му протеворичи. Рядко са мъжете, които го могат. Те си взимат и интелигентна жена, която не е с фалшиви нокни, мигли, устни, коси и не знам още какво. Интересно е че даваш пример със световните богаташи - погледнал ли си новата на Безос? Много "естествена" изглежда, нали? Или Мелания на Тръмп?

15.   "няма как успял и богат мъж да е глупав и наивен"

Ооо има... Даже повечето са такива. Но обикновено глупавите мъже обичат да си обясняват живота по прост начин.

Иначе да ти отговоря на въпросът... ще трябва да е с въпрос: Какво друго имат.

" тествани от тях жени ги обичат истински"

Недумай... Можеш ли да дефинираш изразът "обичат истински". Особено използван от мъж, звучи силно детински. Никой женен мъж, не е особено интелигентен да ти кажа, защото не знае нещо просто от живота - няма нищо вечно, особено пък женската любов. Много богати мъже го научиха по трудният начин и вече не са толкова богати. Т. е. и по твоята собствена дефиниция - не са особено умни :)...

16.   Не сме "вярващи" - не вярваме- ЗНАЕМ!

18.   „Богатството на един мъж обикновено върви правопропорционално с интелекта му“ - не е задължително, хеле пък в България. Разбира се, има си съвсем адекватни богати хора, но има и немалко кроманьонци, обикновено наследили парите си, които се мислят за голямата работа и не оценяват какво имат и как се постига по честен път.
Не виждам никакво предимство да си вземеш грозна жена - хем няма да те привлича, хем (по мои наблюдения поне) ще злобее - против хубавите жени, против теб, дори да не ги заглеждаш, против мъжете като цяло и по-скоро ще ти дръпне една реч как не струваш като мъж, отколкото да си оправи хранителния режим, например. Номер 8 добре го е обяснил. Няма гаранция и че като е грозна, ще е по-интелигентна или дори по-лоялна.
По-скоро стандартите за красота тук са изкривени - поради някаква причина доста жени се мислят, че като си напомпат устните като на орангутан, сложат си силикон и значителни количества грим и ще се превърнат в Пепеляшка. Не знам, на колегите тук може да им харесва, за мен е страшно грозно - предпочитам една жена да изглежда естествено женствена, а не да лъха на пластмаса.
Колкото до жените на милиардерите - Безос се е оженил много преди да стане богат, а жената на Цуки не изглежда никак зле, пък и той май си пада по азиатки човека, така че пак не е вярно, че си ги избират грозни.

19.   Думата "богаДство" нарочно е написана по този начин, за да бъдат преброени хората, които ще се заядат за нея.

Номер 4 е права, че много жени като нея са лицемерни използвачки и често постигат пъклените си планове с измама. Такива като тях, обаче, не са в състояние да се възползват от нормалните, разсъждаващи мъже, които ценят душевните качества на жената и съдят за нея по трайните ѝ действия, а не по думите или краткосрочните театрални изпълнения. Въпросните лицемерки не могат да издържат на темпото на осъзнатите мъже: редовни разходки и спортни дейности заедно, искрено земно общуване, събуждане със свирка и 2-3 пълни програми всеки ден, готвене и чистене ЗАЕДНО, нежност, ЗАСЛУЖЕНО доверие, жестове към мъжа месеци и години след запознанството им.
Само ще поправя номер 4, че тя не описва умните жени, а подлите и хитри такива. Умната жена е достатъчно наясно, че ако е открита с мъжа до себе си, той сам ще иска да прави за нея несъизмеримо повече, отколкото ако тя с лукавство цели временно да му влезе под кожата, за да се облажи от него краткотрайно и после да повтаря номера отново и отново при следващите доверили ѝ се, което да затвърждава у нея усещането, че е "умна". Но откъде толкова ум в главиците на някои пресметливи душички... Научете най-накрая български език и значението на думите в него! :)

- Кифлоприземител

20.   Красотата е и ген, това забравяш. Ако е естествена красавица е твърде вероятно да имат красиви деца. Доста богаташи в един момент искат семейство. Предпочитат красавиците, а защо не? И аз да съм богаташ, и аз ще търся красавица, само че естествена, а не с 10000 процедури. Една жена

21.   4-ти, Не съм решил така, знам, че красивите жени играят роли и точно за това са тъпи. Защото смятат, че като са красиви значи заслужават богат мъж и смятат, че хубавата им външност е разменната монета да имат богат мъж. А точно това ги отблъсква от богатия мъж, защото, ако при некрасива жена той има подозрения, че тя е с него поради факторът, че е богат, то при красивата тези подозрения са умножени на корен квадратен, тъй като тя за разлика от некрасивата жена е с навирен нос и огромно самочувствие и смята по презумция, че заслужава и може да има само и единствено богат мъж. А това я дескредитира като доверие в очите на богатия мъж, който не желае сериозна връзка и брак с жена, която го подбира дори един процент поради факторът, че е богат. Както казах през оная му работа е, че жената подбира богатия, защото имала нужда от сигурност или пък защото е изцяло голд дигър и парите му и действали като разхубавител и умагнетител по отношение на мъжа. Все е противно, фалшиво и отблъскващо. Бих казал това е дефект в жената. А никой богат мъж не си взема дефектни и евтини неща. Затова и всеки милиардер подлага на тестове всяка жена кандидат преди да влезе във връзка с нея, независимо дали тя е красива или не. Но както е видно по крайните резултати обикновено само не особено красивите жени издържат теста за това, че са с мъжа без нито един процент заради фактора, че той е богат. Само такива жени заслужават за брак такива мъже, а не накунтдените кокошки, които си мислят, че заслужават по презумция такъв мъж само, защото са красиви и с добри форми, но най-вече те НЕ заслужават такъв мъж, защото те го подбират отчасти заради това, че той е богат. Аз преди да прегърна Якудза и да заеба всички жени, знаеш ли кога щяха да ти минат ролите и номерата и правенето на скромна при мене? Точно никога. Намерих си приятелката като отидох на пазара да се представям като най-обикновен продавач на магданоз и там се закачах с която ми хареса от купуваките. Нещо като при приказката Сливи за смет. От сто такива като теб, които ме подминаха като пътен знак тогава, сто и първата ме уважи заради отношението ми и ми даде телефона си. После се опознахме като през цялото време до последния момент ме оценяваше изцяло като човек, без въобще да предполага за Бентлито и всико останало скрито от нея и, което се появи чак най-накрая когато вече я имаше връзката и, че всичко беше нагласено от мен именно с тая цел-да я открия и подмина купищата като теб.

Авторът

24.   Аз не мога да разбера идеята на цялата тема? !

Какво значение има дали някой е красив или не за теб, след като всеки е красив в очите на любимия човек, например? Всеки има различни разбирания за красота.
Винаги съм твърдяла, че приридно красивите са изключително малък процент хора. Всичко останало в днешния свят е торба с грим много процедури от всякакво естество.
Нека една от промотираните кифли да я видим излезнала от банята, без екстеншъни в косите, без перманентен грим на вежди, мигли, устни, без пластика на носа, приличащ на малък фъстък, филтър в устните дали ще можем да я познаем изобщо?
За мен изкуственото не може да се нарече красиво, то е илюзия да красота.

25.   :D Как се засегнаха авторът и Кифльото. Искал бил събуждане със свирка чистене и ходене по чукари. Ще си искаш дълго време още. Няма балами вече. Само ще вметна, че пак благодарение на същите ми качества все се уреждам на хубава работа и заплата. И аз като 12-ти съм инвестирала много в себе си. И продължавам да инвестирам. Затова няма как да съм с кой да е. По-добре сама, отколкото зле придружена. Имам си критерии и няма да ги снижа. А бедните мъже подсмърчат жално след жени като 12-ти. Ама няма как - както се казва от различни светове са.
От 4-ти

27.   Богатите, ама богадството? Авторе... Каква беше целта на тази тема? Освен очевидната - да ни покажеш, че не си много грамотен!