Споделена история от Тинейджърски

Той ми изневери, а аз все още го искам обратно
Здравейте. Момиче на 20 години съм. Ходихме 3 месеца с въпросното момче - също на 20г. - моторист (ако е от значение), допаднахме си и нещата бързо се развиха между нас. Всичко изглеждаше прекрасно в началото, срещахме се почти всеки ден. прекарвахме часове заедно. Той постоянно ме търсеше и си пишехме през цялото време, запозна ме с цялото си семейство. Когато излизаше с приятели винаги ме вземаше със себе си. Бяхме като "дупе и гащи" както се вика. Още в началото обаче усетих и нашите различия. Той обича купоните, дискотеки, пиене, бясно каране, а пък аз спокойствието, уединението, внимателността. Сподели ми, че е преживял тежко първата си любов, имали са много проблеми, събрали са се веднъж след раздяла, но не се е получило. В крайна сметка много горчив спомен му е оставила, не е искал изобщо нищо общо с нея. Твърди, че след нея е започнал да спи със случайни момичета по 1-2 пъти и е отивал при следващата. Когато ние се срещнахме твърдеше, че от месец се е спрял и е бил отчаян, че не може да си намери сериозно момиче. Аз от друга страна бях девствена, пазих се до последно, защото не исках да преспя със случайно момче. Уви, направихме го и то още през първия месец от връзката ни. Изглеждаше, че го цени. Повтаряше, че не съм момиче за един път, а за нещо повече. Всичко продължаваше да върви като цветя и рози, показваше ми грижа, и аз съответно отвръщах със същото, постоянно внимание, преспивах у тях, свикнах и със родителите му и още повече се привързах към него. Семейството му много ме харесa, но познаваха и сина си, сякаш им беше ясно, че няма да ме задържи за дълго... Мина се още месец и започнах да забелязвам разни малки неща, започна да ми пише по-рядко, все беше изморен след работа да се виждаме през седмицата, но продължаваше да ме взема у тях през уикенда. Тези два дни наистина прекарвахме неотлъчно един от друг.
Не съм от ревнивите обаче в един момент забелязах, че започна да си придърпва екрана на телефона към себе си, даже и когато спях до него. Не си отваряше чатовете пред мен, не отговаряше на почти никого през времето, когато прекарвахме заедно. Не си мислете, че съм му казвала нещо. Премълчах си го, както и това, че харесваше снимки на разголени момичета в социалните мрежи. Никога нищо не му казах и си затварях очите, тъй като не исках да му се меся в личното в пространство. После започна съвсем да ме пренебрегва, започна да излиза с приятелите си без да ме кани, както беше в началото, не ми отговаряше на съобщенията с часове. А после пак всичко беше както обикновено, когато излизахме само двамата, продължаваше да ми говори за бъдещи планове за съвместен живот с мен, твърдеше, че до 2 месеца искал да се изнесе от техните и да живеем в отделен апартамент само двамата. Тъй като съм неопитна, признавам си го, даже и да виждах, че много други неща куцаха, се връзвах на тези приказки и наистина му повярвах, че преминава през труден период. Работата му не е лесна, натоварването е много, опитвах се максимално да му влизам в положението. Опитах се и да разговарям с него, за да разбера какво не е наред, тъй като през последния (3-ти месец) от връзката ни не бяхме правили изобщо секс, а в началото го правехме всяка седмица по няколко пъти. Представете си как се чувствах. Тъкмо започнах да водя полов живот и това ми се случи. Не е като да не съм се постарала, правех му масажи, когато ми казваше, че го боли тялото от работа, правех му орална любов, за да видиш ли, да не остане незадоволен, целувки, нищо не помогна, сякаш той мислеше само за себе си и за нищо друго, и когато аз го исках, той ми казваше, че по-късно ще го правим и все не идваше време, то ние през седмицата не се виждахме, а освен през тия две вечери, тъй като през деня техните бяха в апартамента, нямаше кога. Всичко се случи много набързо. На 26 дек. сутринта ми каза, че ще ме вземе да празнуваме Нова година с негови приятели на една вила, но през целият ден нито дума от него, аз пак си премълчах и си казах, че няма да му досаждам, все пак беше на работа. На следващият ден имахме уговорка да излезем заедно и когато му се обадих в последния момент ме отразя и каза, че ще излиза с приятели и по-късно сме щели да се видим. Е, целя вечер не ми писа след това, и да, наистина излезе с приятели, тъй като видях от стори... На следващият ден 28 дек. вече, усетих, че не можем да продължаваме така, казах му, че имам нещо спешно да му кажа. Целият ден не намери време да уговорим час, та се видяхме чак вечерта и с цялото си нахалство даже не дойде сам, а с приятеля си, а аз дойдох сама с колата си. Та разбира се, че се разревах веднага щом влезе в колата. Попитах го какво не е наред, в мен ли е проблема, има ли смисъл да съм част от неговия живот. Той ми каза, че даже много му помагам и че ме иска в живота си, имал чувства към мен, но не ме обичал, бил много объркан, не усещал искрата, миналата му сериозна връзка го била съсипала, мислел как да ми каже, че обмислял да направим почивка. Имал ми вяра, повече от на всеки друг, доказала съм се пред него, че съм вярна, и никъде не съм бъркала. Тъй като често се сбиваше и се замесваше с драми, се оправда, че трябвало да се отдалеча за моята безопасност, тъй като не се знае кой можело да ми навреди. Последните му думи бяха "пази се", прегърнахме се за последно и от тогава никакъв контакт.
2 дни по-късно точно, ден преди новогодишната нощ, приятелят му ми звънна и пожела да се видим спешно. Той ми поднесе шокиращата новина, моят вече бивш приятел му е споделил, че е ходил да спи с друго момиче зад гърба ми. И това го е казал, след като приятелят му се е опитал го убеди да си ме върне, тъй като си личеше отдалеч, че аз го обичах. Излиза, че всичко, което бившият ми е наговорил е било лъжа, даже и не си призна изневярата, още по-лошото е, че съм била поредната бройка, а той знаеше, че ще ми е първият. Когато аз плачех и му се обяснявах, той гледаше в земята, определено не е било случайност, не можеше дори да ме гледа в очите. Приятелят му ми показа и чат с бившия ми, където той беше написал, че не можел да преспи с някоя на спокойствие, тъй като аз след това писах на въпросното момиче, и то каза че са само приятели, не се издадох, че знам истината, за да не предам приятелят му. Бившият ми разбра единствено, че го подозирам, не че категорично съм наясно.
Цялата тази история, колкото и нелепа да звучи изключително много ме нарани. Чувствам се измамена, унизена, глупава. Замазах си очите с всичките му лъжи, повярвах на всяка дума. Дори му написах последно съобщение с пожелание да го наранят, така както той мен на 31 дек., е така и не го отвори. Аз го премахнах от приятелите си, отследвах го от социалните мрежи, той продължава да ми гледа всяко стори в първите минути след като го кача, не ме е отследвал. Не разбирам защо продължава да го прави, ясно личи безразличието му спрямо мен и моите чувства. Просто се надявам наистина да не се връща, тъй като не мисля, че ще мога да се отдръпна сама от него, а не искам да бъда използвана.
Моля да не ме нападате, осъзнавам, че постъпих глупаво, даже неподходящо за годините си, но през тийнейджърските си години не се занимавах с момчета, не си го изживях навреме. Бясна съм на себе си, повече отколкото на всеки друг, защото с моите решение се доведох до тук. Ще се радвам да споделите опит от подобни случки.

Коментари

1.   Ами като си взимаш моторист, който често се бие демек лошо момче, и с пари щот моторизма е скъпо удоволствие какво се оплакваш? Намери си нормално и скромно момче и няма да имаш такива проблеми. Ама не искаш такъв нали? Еми тогава ще ти изневеряват, ще те нараняват и ще си поредната бройка.

2.   Типичната история.
Сваляч като по учебник. Ако прочетеш малко теми подобни на твоята тук, ще видиш схемата.
Свестните, възпитани, неопитни момичета хлътвате по такива лъжливи боклуци. Ще забележиш, че те винаги са "по живота", но с наранени от бившата сърца, вече не вярват в любовта и затова се търкалят с всяка, която им върже. Но вече в твое лице намират сериозната, достойната, следват обещания за съвместен живот и всякакви розови мечти... След като се убедят, че вече са те закачили на въдицата, губят интерес и започват да са уморени, заети с приятелите си, не пишат, крият се като мишки, лъжат на поразия. Докато накрая по-умните момичета се усетят и спрат да се занимават с тях. С все още заблудените или спират контактите или накрая ги отрязват директно. Разбира се, през цялото време не спират да се плющят с други зад гърба на "избраницата". Това им е играта. Абсолютни егоисти, не ги вълнува колко ги обичаш и колко си наранена, тях ги кефи бройката.
Лошото е, че страдат добрите момичета, на к*рволяците не им пука, те са същите безчувствени твари, само че от женски пол.
Авторке, историята ти с този вече е приключила. Дано си направила извод за бъдещето- да не си затваряш очите, когато ти светне "червената лампа", да не вярваш на всички празни и мазни приказки, които чуваш, а само на делата и да не премълчаваш това, което не ти харесва, защото той щял да се засегне и да те остави. Е, като толкова си била внимателна и удобна за него, не се ли случи пак същото?
"Просто се надявам наистина да не се връща, тъй като не мисля, че ще мога да се отдръпна сама от него... " Това ще значи, че не си извлякла никаква поука и заслужаваш да ти се случи пак същото. Щом не уважаваш себе си, не чакай уважение от другите.

3.   Разбирам те, миличка, и ти съчувствам, но това е живота - няма нищо постояно и завинаги... Не се ядосвай нито на него, нито на себе си - вие сте още млади и трябва още да се наживеете и да си да си научите "уроците"... Запази си хубавите спомени и давай смело напред.
с топла прегръдка - едно лелче :)

4.   Е и да споделим опит, кво? Работата при тебе е "като има овце, ще има и касапи". За другия път ще знаеш и ще мислиш повече. Успех.

5.   Чакаме като станеш на 30 да пишеш колко порядъчна жена си и не си падаш по badboy ама нямало свестни мъже.

6.   Единственото, за което смятам за нужно да те нспадна, че след всичко това ти още искаш да си с този лъжлив боклук! Съжалявам, че си преживяла всичко това, но го блокирай отвсякъде и си търси сериозен привтел, а не бройкаджия.

7.   Ти ли си това фантазьорче, дето писа "Изневерих ѝ, но искам да си я върна! "? Едни и същи тъпотии повтаряш, без даже да се усещаш. Айде върви на детска градина и стига си ни занимавало с твоите фантасмагории!

8.   Смотанякът с репутация на вървежен... Обичайните историики.

9.   И аз съм в подобна ситуация, само дето съм на 17. И на мен ми беше първия, само дето ми призна изневярата и аз го изгоних. Постоянно ми пише и иска да се съберем. Приятелките ми казват, че нямало смисъл и без това съм само 11клас, но аз все още се чудя. И той е бил badboy с тази разлика, че сме гаджета от почти 2г и съм сигурна, че до сега не ми е изневерявал. Това се случи някъде ноември. Целия декември искаше да сме заедно, да се съберем, на 25 сутринта даже тръгнах да извеждам кучето и намерих на вратата една червена роза с пакет от любимите ми шоколадови бонбони и белешка, беше от “Дядо Коледа” пишеше, че много ме обичал и бил готов да ме чака, докато му простя, че знае, че е глупак и не трябва да му прощавам, но ме моли за втори шанс, който нямало да пропусне, никога. Авторке в моята ситуация си, да му простя ли?

Да бе, нещо много истории “момчето изневери на момичето” какво се случва?

10.   Авторката съм. До номер 9, аз лично бих простила, защото никога не съм изпитвала толкова силни чувства към друг. Но ако трябва да сме честни, и ако не бях в същата ситуация, щях да те посъветвам да го забравиш и да си намериш по-свястно момче, което ще ти бъде вярно. Никога не бих изневерила по този начин, постоянно ми възникакват сцени как я е докосвал, как са се целували и са се забавлявали, била съм им тръпката, че правят нещо грешно зад гърба ми. И с какво заслужихме това, като не сме ги лишили от абсолютно нищо? То да бяхме по-големи, семейни, а ние сме млади. Сигурна съм, че ще срещнем по-добри хора. Мина почти месец, но ми е все още прясно. В моя случай той така и не ме потърси отново.

11.   От номер 9, аз познавам момичето, една патка, където все му се натиска, дразни ме това, че ми го направи за да ме ядоса, че не е бил трезвен ми е ясно, но все пак не го оправдава това. Аз не съм избухлива, напротив мога да си контролирам емоциите и да се абстрахирам от това, че съм ядосана, но все пак си имам детски травми и имам периоди през които имам нужда от подкрепа, вместо да ме подкрепи той ми се ядоса и ми изневери. В един момент съм, , какво ли не бих дала само пак да целуна НЕГОВИТЕ устни, да усетя аромата му, да вида тези красиви очи, да потъна в тях и.. ” в следващия момент се сещам как е чукал онази кучка, начина по който ме докосва и целува, така че да изтръпна дали и нея е докосвал по същия начин и на същите места? Дали и тя се е чувствала така? Започвам да се чувствам заменима, една от многото, изнервям се и си казвам, че заслужавам нещо по-добро и така се върти този омагьосан кръг. Попринцип за мен изневярата се прощава. Аз бих простила изневяра, въпроса е ако става на 20, ще стане ли пак и на 30, на 40, сега съм на 17, днес съм с него утре вече може да съм с друг, а като стана на 60, нещата няма да са така, тогава ако се хване с някоя 35г какво правя?

В твоя случай според мен не му прощавай, аз все още се чудя…

12.   Здравей!

Първо до авторката - за един месец не е изказал никакво съжаление, значи не съжалява. Ако ти цъфне на вратата след 10 дена ще е защото му е скучно и е решил, че си лесна защото си "влюбена" в него. Продължавай напред! Най-хубавото отмъщение знаеш ли кое е? Да си щастлива, но истински щастлива, а не в тъпите сторита. Остави социалните мрежи и започвай да си лекуваш раните. Не качвай там само за да видиш дали той ще ги види. Това е жалко. Ще дойде момента, в който ще си щастлива и няма да ти пука дали той го вижда и знае - тогава ще си се излекувала. Ще минеш през няколко фази - рев, самосъжаление, гняв, рев и накрая ще дойде най-хубавата фаза - НИЩО. Когато не усещаш нищо - нито яд, нито тъга, нито любов, тогава ще си излекувана. Отмъсти му и го преживей! А през това време ще ти кажа, че незнаението убива най-много. Накажи го с незнание. Спри да бъдеш активна в социалните мрежи и по този начин да го информираш за живота си. Млада си, много любов те чака още. Не заслужаваш унижение!

До №9, №11 - никой не трябва да се чувства втора класа човек. Да си представя как мъжа му е с друга и да се влудява. Мило момиче, няма да си помогнеш ако се събереш с него. Изгубеното доверие е изгубено. Според мен щом си го представяш с другата в момента и се побъркваш, няма да отмине. Не се пречупвай, а него не го мъчи. Кажи му, че е голям човек и е време да поеме отговорност за действията си. Пиян или не, взел е това решение, връщане назад няма.

Мили момичета, като бях 11-12 клас и мен ме размотаваше така едно момче от класа. Говореше ми за любов и как си представя, че не може друга да е майка на децата му, а ни въртеше две... Колко рев, колко безсънни нощи... След като разбрах, че сме 2 реших да си вирна носа и не показах колко страдам, запазих си достойнството. Отне време, но го преживях. Миналата година правихме 10 години от завършването и за мое най-голямо учудване той отново ме сваляше. Не сме се виждали от дипломирането в училище - 10 години. Но той пак ме гледаше влюбено точно както преди повече от 10 години. Каза ми, че никога не ме е забравял и съм била НАЙ-важната част от живота му. Всичкото го говореше за да ме вкара в леглото си. Аз сгодена, предстои ми сватба, а той с малко детенце. Останах потресена, естествено и през ум не ми мина да му се дам или повярвам на плоските лъжи. В края на вечерта му казах "изобщо не си се променил", но не в положителния смисъл на израза. Та така, женкарите явно дори след като създадат семейство си остават женкари и това е. Пример за това е моя съученик - такъв си беше, такъв си и остана. Не уважава жените, дори тази, която го е дарила със син! Вземете си поука от моята история. Тези мъже са шаблонни, няма кой да ги промени. Заслужавате по-добро и ще го получите, стига да се отлепите от тях.

Успех!

Ж29