Връзка с дебелана
Здравейте.
Въпрос към мъжете. Бихте ли се хванали с дебела жена,? Колко от Вас харесват пухкави жени? Ако се хванете със слаба и тя надебеле, ще я зарежете ли? Ако харесвате дебелана, а роднини и приятели се подиграват какво ще направите?

Коментари

51-68 от 68

57.   Момчета, внимавайте с кетото, силното увеличаване на протеините може да увреди бъбреците и да нанесе поръчения тна вътрешни органи като мозък и сърце. Въглехидратите са важна част от много вътрешни процеси и не е добра идея да се изключват напълно.
Разберете какви са стойностите на макрото ви при различните храни (мазнини, протеини и въглехидрати) и съставете план според тях!

Лола

59.   Не знам защо на дебеланите толкова им бърка в здравето спорта. Дори и да не станат много тънки, коренно им се променя визията и самочувствието. А те се дзверят като им кажеш нещо.
Гледам че при бойните изкуства в началото жените имат големи предимства- по разтегнати са и понасят продължителни натоварвания по- лесно. Повечето почват да правят техниката по- рано от мъжете.
На кик бокса дойде преди около година една ниска дебела пичка. Стопи доста голяма част от сланината, взе жълт пояас, взе да прави доста неща, почна и да се млати с пичовете на спарингите, въобще много се мотивира. И въпреки че не е кой знае какво, сега много пичове и се натягат. И то стройни, високи и яки момчета.
Дори на един младеж без да искам му разбих устата понеже се опита да се изфука пред нея като ме набие. А аз много мразя да ме бият заради пичка. Добре че имаше протектор на зъбите.
Тъй че и дебелите имат шанс мъжете да се бият за тях. Ама с ядене на торти не става.

60.   Лола, кетото не е високопротеинова, а вискомазнинна диета. Глюкозата е важна част от много вътрешни процеси, а не въглехидратите. Глюкоза тялото и само може да си изработи чрез процес наречен глюконеогенза. При кетото идеята е да влезеш в кетоза и тялото ти да използва кетони за въпросните важни процеси. Има тъпи хора, ама тъпи тела няма - демек никой не е умрял от липса на въглехидрати.

61.   Лола, имаш предвид високопротеиновата диета, а не кето.
При кетото въглехидрати не се взимат. Повечето плодове и зеленчуци не се ядат понеже съдържат въглехидрати. То няма да е кето ако има въглехидрати. Ескимосите са на кето- ядат сурова риба, тюленова мас и квот там намерят. В миналото през зимата се е минавало на кето.
Кето не се препоръчва за повече от 2- 3 месеца.
Аз я пробвах от любопитство и даде удивителни резултати. Един приятел също- с кето си стопи "козунаците" около хълбоците.
Но може да се отслабва и с всяка друга диета с калориен дефицит.

62.   Авъорката
59 Не ме бърка спорта(по принцип). Вкъщи съм се занимавала много време, велоаргуметър, упражнения, бягане, колоездене. Прсвила съм по 30 000 крачки на ден - определени периоди. В моя смотан град няма много избор. Има някаква зала с кълчене наблизо-не знам с какво се занимават, чекнат се.
Бойните спортове - винаги съм искала, но няма около мен. Не заради фигура да вая, а да се науча да ступвам дразнители.
На фитнес съм ходила няколко пъти за по месец - малоумни програми и се задушавам там.
Месец два не спортувах поради здравословни причини, сега всичко е наред, но просто отвикнах и нямам мотивация. Все има нешо по-важно, все отлагам пак да почна.

63.   Авторке- супер си.
Продължавай със спорта. Ако днеска е късно, отиди утре в парка и направи малко лицеви опори, коремни преси, клекове подскоци, квот можеш, половин час само. Прави го всеки ден като увеличаваш поека лека натоварването (без да прекаляваш). Най- важното е да не пропускаш ден. Спирай сладките неща и алкохола.
Аз бях закъсал с теглото и кръвното и така направих ( кетото). След 2 месеца не можах да се позная. После дойде есента и почна да вали нон стоп (става дума за Швейцаря). Имаше един иранец при който много отдавна тренирах таекуондо и му се обадих. Оказа се че смесил таекуондото с бокс и станало кикбокс. Та след малка война с жена ми почнах отново при него. Пича е на 63 години сега. Изкарва като на майтап цялата тренировка без да се умори, докато на нас ни се разказва играта. Даже разправят че на изпитите за черен пояс които са много тежки се присъединява към изпитваните.
Въобще някой иска ли нещо- граници няма.

64.   Тъкмо издирих един изключително готин мъж от моя град във фейсбук. Супер красив, висок сигурно 2 метра, поддържан и строен. Жена му е някакъв трол!!! Ниска, дебела, дори не прилича на жена, а е същество някакво. Обаче той си се снима с нея и явно много си я обича. Като се мисля аз как се червя от него като го видя, а ето жена му на к'во прилича. Виждала съм я из града и никога нямаше да свържа мисловно него и такава жена, че могат да са заедно. Поредното доказателство, че нещата не са черно-бели...

65.   Скъпи 60 и 61 и от къде взимате мазнините? От животински източници. А какво има още в тези животниски източници на мазнини?

Номер 60: сигурен ли си? Или диагнози от типа на инсулт, сърдечен удар, високо кръвн, паркинсон, заболявания на бъбреците нямат в основата си метода на хранене. Още Хипократ е казал, че храната лекува и разболява. Разбирай го както искаш.

Номер 61: съгласна: Калориен дефицит зхачи отслабване. Важно е само че и какъв вид калории се приемат. Калориите от едно шоколадово бонбонче са като калориите на една ябълка, но има огромна разлика в хранителната стойност.

Лола

66.   Авторке, бойните спортове наистина много помага, аз съм жена и също практикувах доскоро.
Помагат и да поставиш правилни лични граници на хората и да преодолееш страх от конфликт (ако имаш такъв), а не само да се научиш да се защитаваш.
Кетозата може да бъде опасна за бременни, затова кето диетата не е препоръчителна за бременни.

67.   Лола, и вегатарианци могат да направят кето но при тях е доста по- трудно. В Швейцаря меките салами като сврвилат и лионер са с 0. 5% въглехидрати и много мазнини- да речем 25% мазнини и 14% протеини. Пастетите и сиренето за мазане (филаделфия) са с много мазнини. Като правех кето ги ядях, сега не. Българските може и да не стават понеже съм чувал че слагат нишисте. Сиренето и кашкавала са с много мазнини. Ядките стъщо. Бях написал че си правех хляб от бадемово брашно, става и от кокосове. Някои риби като сьомга са много мазни. Авокадото е много подходящо за кето (70% мазнини). Не казвам че е много здравословена. Доколкото знам епилептиците карат дълго на кето понеже им намаляват пристъпите.

68.   Важно е какво означава дебела и пухкава
Мъж съм и нямам проблем да съм с приятно закръглена или с пухкава мацка, но с някоя дебелана не бих и няма да ми е приятно.
Ако все пак в последствие започне да се превръща в дебелана бих и казал че не съм ОК с това и да вземе мерки за да влезе в що годе някаква прилична форма.

69.   До 64,
Познавах един дето ходеше с една дебела, но не беше чак толкова красив като твоя. Каза че ходел с нея понеже пичката и била много тясна.
Един приятел пък имаше приятел журналист дето харесваше само дебели. Обичал като вдигне завивките да каже: "Ето всичко това е мое".
И дебелите си имат фенове, ама май не стигат за всички.

70.   Лолче, мазнини има не само в животинските продукти. Освен това, при кето търсим съотношение около 5-10% въглехидрати, 25-30% протеин и 60-70% мазнини. Ако не знаеш, 1 гр протеин и въглехидрат имат по 4 калории, а 1 гр мазнина 9 калории, оттук сама можеш да си направиш теоритичните сметки колко точно може да се изяжда от всеки макрос при Х калории на ден. Те някои хора на "кето" ядат и хамбургски салам запържен в олио, но класическият режим не се свежда само до това колко ядем, а и какво. Аз с кето оправих и захар, и липиден профил, и инсулин, и чернодробни показатели. Но правено по правилния начин, а не с кафета с масло, салами, кашкавали и забрана за три резена лук като при Атанас Узунов промерно.

71.   68, а ти ако по време на връзката ви започнеш да оплешивяваш трябва тя да ти каже да вземеш мерки и да си присадиш коса, защото тя не е ок с това.

72.   Никой не харесва дебелаците, и от двата пола.
До всички: почвайте да тренирате.

75.   Е бях чувал, че дебеланките били добри в леглото. Един приятел си избираше само такива. Попитах го защо?? Пробвай и ще видиш.. взе да ми изброява.. Лесно се свалят, нямат обожатели. Не са като кифлите да им сваляш звезди и да ти кажат ООО аз има приятел, може би друг път. Не са претенциозни. Харесва им всяко внимание. В секса нищо не отказват, защото може да им е за последно. Стараят се да ти хареса и да искаш пак. Малка е възможността да ти изневерят. Отпускаш се с тях. може всичко да правиш склони са да опитат всичко, и да се представят като опитни. Е аз опитах с една сладурана, пълничка. Не беше девствена макар, че беше на 20 г. и е имала само един приятел преди това. Пожар се оказа в леглото. На втората среща и отзад искаше, а и беше за първи път. Винаги готова за секс. В едно барче пийнахме и казах хайде да отидем навън за малко искам една свирка.. ОО да излязохме и седнахме на пейка. за 10 мин ме свърши като облиза всичко.. Като се върнахме приятелката и каза, червилото ти се е размазало и се усмихна. Разбра защо.... Така, че за всеки влак си има пътници. Дебеланките не ги изключвам имат доста обожатели.

76.   Не ме интересува хорското мнение, ако дадено момиче ми харесва бихме били заедно, като цяло харесвам приятно закръглени мацки, леко пухкавки но да не са дебели, да са в порядъка на 60-85кг

77.   Зависи колко дебела. Има си някаква граница, над която е грозно. Но има и такива, които са секси.

51-68 от 68