"Не искам да бързаме"
Едно момиче, с което ходех на срещи така ми каза имайки предвид да не правим секс в началото. Впрочем не съм и правил и реални намеци за секс, но както и да е.

В момента, в който ми го каза знаех, че ще е ташак работата, не заради липсата на великия секс, а защото много често жените държат някои мъже в "stand by mode" правейки се на много праведни.

Затова и продължих да си пиша с други жени. Въпреки, че честно казано нямах много енергия емоционално да говоря и с тях, но исках да се застраховам.

Познайте какво стана?

Ами минаха 2-3 месеца и накрая тази просто изчезна. И сто про се е чукала с някой през това време, а аз просто не съм разбрал.

Но на мен не ми пукаше толкова защото имах backup опции. Да, признавам. Не ми се занимаваше да ги градя. Честно. Просто нямам енергия.

Но се радвам, че го направих, защото забих една от тях. А ако бях разчитал на праведницата щях да се чувствам като мега тъпак.

Така, че пичове. Ако някоя много се бави. Да знаете, че едва ли е а защото е "различна" или монахиня.

Ами просто или не и се занимава с никой. Или само с теб. И най вероятно много са а чукали и бегали и сега иска ти да обереш всичко.

И в двата случая духаш.

Коментари

1.   Не че и ти си чакал. Не че не си нямал и ти 2-3 на опашка. Хората не могат да са моногамни и това е. Като толкова ти е приоритет секса, ми да беше я насилил. Само мъжете се изказват толкова гнусно за секс като за пускане, като за някакво подаяние.
Ми като не можете да предразположите така е. Стой си със забивката, която сигурно освен еднократно минаване друго не е станало.

3.   Като чета какви ги редиш, много правилно е постъпила, че не се е занимавала повече с теб.

4.   Братле, ти си просто една подвижна патка и нищо повече.
Според мен момичето е видяло що за стока си и затова е отлагало, докато се убеди, че си читав.
А на теб, горкичкият, така ти се е е*ало, че не е истина...
Хубаво си направил, че си се докопал до по-дашната мацка.
Другата сигурно предлага едно нещо (върху което ти плюеш с всяко изречение в темата си) - любов. :)
На такива като теб любов не им трябва, само развлечение и секс.
Егати бездушниците сте в днешно време...

5.   И аз съм го правила, просто не ми дава сърце да да го изрежа през кръста. Добро момче беше, но със средни доходи, а в същия момент около мен се назландисваше настоящият ми приятел, който е от доста богато бизнес семейство.

6.   Правилно е направило момичето — разбрала е бързо какъв човек си и какви всъщност са намеренията ти, а именно — реално необвързващ те с нея с*кс, който по хитър начин да изопачиш и да превърнеш в псевдовръзка. Мога единствено да се радвам, че не се е поддала.

Класика в жанра! А на теб умът не ти побира, че хората (включително момичето) е възможно и да не са като теб — да те поставят, както си се изразил, на „изчакване”. Проектираш — смяташ, че това, което ти вършиш (с всякакви „варианти“ — впрочем, хората са същества, а не предмети/обекти, че да представляват „вариант“), всички ще го направят с теб.

7.   От автора:

Не съм искал секс от нея. Дори не съм и намеквал. На първата среща само я попитах дали иска да се целунем. Тя каза: "Може би друг път. "

Това е.

Вие ме изкарахте секс маняк.

8.   Ти нямаш енергия.
Без енергия нито му се общува на човек, нито секс му се прави.
"Не искам да бързаме" значи че те тества дали си за секса само
Не сте били искрени и двамата един към друг.

10.   Тия неща пич не се споделят, а само се практикуват... Има неща които ВСИЧКИ правят, ама като някой ги каже на глас... включва се "моралната полиция", т. е. лицемерието. Да ги питаш какво точно видяха от тая история, че скочиха. Чак смешно изглежда... Излизал си и си си писал с няколко жени без да сте стигнали до нещо сериозно... Уоу, нечувано...

Докато тук половината теми са за сериозни връзки или бракове с деца, и някой кръшка без капка свян. Даже правиш впечатлението на задръстен, че смяташ това за голямо откритие, и другите не знаели как се прави. Знаят... Даже не спират когато уж са се разбрали, че имат "сериозна връзка".

11.   7, то от целувките се започва.
Личи си, че си лек. Явно ти е важно да има в какво да вкарваш, а не кой е насреща ти. Може да е пълен дзвер, но е важнен секс да има.

12.   Бахти що феминистки в тая тема. Бас държа, че до една са чукани и зарязвани и затова сега реват.

Правилно си направил пич. 3 месеца и не сте докоснали. За кога е това "не бързаме"? хаха За като сте на 90?

13.   Явно не си и допаднал и деликатно е искала да те отреже без да те обиди. Всеки има право на отказ все пак.

14.   Ами като не си искал нищо (дори и секс), защо си се мотал три месеца с нея? Колкото да не си сам?

15.   От Автора до Номер 10

Мерси, брат.

Не знам какво ме атакуваха. Въпросната дама дори веднъж ми върза тенекия на една среща.

Братче, бая комплексари (най-вероятно са предимно ганьовките), са били ебани и зарязани и сега си го изкарват на мен.

За справка:

Момичето от резервите ми е приятелка сега.

Хайде ганьовки. Слагайте ниски оценки.

16.   15, толкова и ще ти е приятелка и тя ми... Ако не я задържиш.

17.   Привет, авторе,

Темата ти е стара, колкото света! Има си "език" на срещите, който трябва да четеш между редовете за да схванеш смисъла. Например:

1. Не искам да бързаме - ще видя дали ще се насиля да те харесам или ако Иванчо/ка не ми върже, от няма и къде, ще се хвана с теб.
2. Не съм готов/а за връзка, тежко понесох последната - готов/а съм, ама не с теб.
3. Много си мил/а и добър/ра - предпочитам да пиша по анонимни форуми как някой женкар/кифла се подигра с мен, отколкото да съм с теб.

И още бая примери мога да дам. Това всички го знаят, просто много си се надявал. Сега поне вече знаеш.

Успех!

18.   Може да те е мотала, ама може и да е попаднала в някаква лична житейска ситуация. Никога не можеш да си сигурен кое от двете е. Но и ти не си много стока - щом си мислиш, че те е мотала, защо просто не я отряза или се надяваше, че може пък да реши да пусне все пак? Атакуваха те, защото си с ниско самочувствие и това си личи и от разсъжденията ти за резервите, и от въпроса ти дали можеш да я целунеш.

19.   Ако започваш дадена връзка с някого, независимо дали емоционална или сексуална (а може и двете), и от самото начало се застраховаш с други хора, за да не си прецакан накрая, как изобщо можеш да очакваш някакъв хепиенд? Че то това си е естественият и нормален завършек, ако ме питаш мен - да изчезне този човек от живота ти. А дали е била с други през това време или действително е различна, това няма как да знам. А вероятно вече и ти.

20.   До номер 17,

Бих се радвал да ми дадеш още примери. Ще ми е полезно.

21.   То било още по-зле от това да си обикновен бройкаджия, направо си клониш към нарцистично разстройство на личността, ако ме питаш.
Това, че си етикирал тази, която ти е вързала за секс "приятелка", не я прави по-малко "резерва" и "по-малко желаната опция", както сам си я описал в темата си и в коментарите.
Като цяло, пробваш се да се представиш за читав, обаче понакуцва.
Ако ще и до брак да се стигне, винаги ще знаеш, че въпросната жена е била "резервата", "бекъп планът", много по-малко желаната опция, с която си се примирил и която не си искал наистина. Колко романтично само... Всяка жена мечтае да бъде резервата в нечия история... :)

На мъже като теб им е заложено да се "обвързват" с която върже, за да не са сами и да могат да изглеждат (забележи, не да СА, а да ИЗГЛЕЖДАТ) стабилни и годни за връзка пред другите и да имат параван да петнят името на жените, които са им отказали секс. Повечето пъти самите им връзки се създават точно с тази цел - да покаже Ганьо колко е свестен и как оная не става, вината не е в него. Че даже си и пише сам подкрепящи коментари в анонимната тема в Сподели...
Виждаме, че си писал под номер 12 следното : "Правилно си направил пич. 3 месеца и не сте докоснали. За кога е това "не бързаме"? хаха За като сте на 90? ".
Та, да... определено не си особено наред.

Такива комплексари като теб - бол. Цели връзки заформят от едното его... понеже ако си сам, светът ще свърши или недай си боже, ако онази, която не ти е вързала се окаже хубаво и добро момиче и някой разбере, че ти е отказала и е постъпила коректно спрямо теб като е изчезнала от живота ти и си гледа своя - как може дребна душица като теб да го позволи това.
Не, щом ти е отказала - тя е отвратителна, забаламосваща, най-зле на тая земя.
Цяла тема пишеш, за да очерниш момичето колко те е мотало и да те потупат по рамото, че си забил случайна мацка, която си разтваря лесно краката и си я направил своя приятелка...

Съвсем ясно е - "избягалото" от теб момиче се е отървало на 100% от големи мизерии и най-вероятно ще си намери момче с подходящ характер, с което да има истинска и пълноценна връзка. А ти си злобей отстрани с резервата и си прави парадите. На бас, че доста хора са забелязали какви ги вършиш и ви коментират "връзката" с насмешка отстрани.

Аман от нискоинтелигентни е*ачи с претенции...