Споделена история от Семейство

Бихте ли изтърпяли такова отношение от страна на майка ви
Здравейте!
Искам да кажа, че майка ми ме тормози психически.
Казва, че иска да ме няма в живота й. Не ми дава свобода да правя неща съвсем нормални за 10 годишна възраст (не мога да излизам до магазина). Не разбирам защо ме е родила, като мисли да ми провали цялото детство, все едно съм й някаква затворничка. В повечето случаи, ме кара да се чувствам по-зле, отколкото да ми съчувства.
Само да кажа, че тя не е била тормозена от никой като малка. Знам, защото съм й виждала снимките (тя е от богато семейство). Казвала ми е, че е живяла прекрасно, преди аз да се родя.
Като ми се скара за пълна тъпотия (всеки ден ми се сърди) после не ми се извинява НИКОГА.

Моля, дайте ми съвет какво да направя! Това не се търпи.

Коментари

1.   Слушай авторке, до кога ще продължаваш да се предствяш на все по-млада и по млада. Сигурно скоро ще се представиш и на 7 год. До скоро се оплакваше само от мъжете, а сега вече се оплакваш от жените и то от собствената си майка. Аз ако съм ти майка дори често ще те шамаросвам и често ще те водя на психиатър да ти препише някакви лекарства за да ти се пооправи поне малко психиката. Ако и това не ти помогне ше те закарам в клиника за психично болни и повече няма да те погледна. Ти си изрод, а майка ти е права. Спри с твоите болни фантазии защото ни омръзнаха вече.

2.   Таман си помислих историята за истинска! Грамотно 10 годишно няма.

3.   От автора
До номер 1

По-добре не пиши повече!

4.   Спрете вече тези измислици! Това е подигравка с децата, които наистина са подложени на насилие! Не ви ли е срам!

5.   До номер 3
Няма да спра да показвам гнусните ти измислени, лъжливи истории. Разбра ли дърта болна циганко. Ти опорочи този сайт завинаги. Собствениците на сайта трябва да те изгонят веднага шматко гадна.

6.   И аз имам 10 годишна дъщеря но тя не се изразява по този начин.

8.   Ей номер 5

Трябва да се засрамиш. Как може да обиждаш по този начин едно 10г дете!!!!
Ти си за лудницата....

9.   До номер 5

Трябва да си пиеш лекарствата. Наистина!!!
Ти си най-малоумното същество на света.
Обиждал толкова мръсно горкичкото детенце. ЗАСРАМИ СЕ!!!

10.   Номер 5

Ти си един боклук и не заслужаваш да живееш на този свят нито секунда повече.

Мило дете ти си прекрасно създание и не слушай лудите какво ти говорят. Майка ти просто е психически зле.

14.   Какво мило дете и аз имам дъщеря но тя не се изразява по този начин.

15.   Историята е измислена. Номер 1 е прав също и номер 5

16.   До 15
Да прав си, че исторрията е измислена. Обърни внимание, че тези от нас, които я критикуват тя, ако успее, им изтрива коментарите. Виж, че коментарите 7, 11, 12, 13 не са публикувани. Това е тя авторката-модераторка, най-гадното зверилище в този сайт. Сега ще видиш, че и този коментар няма да бъде публикуван защото ви казвам коя е тя.

17.   16

Аз също съм изпратила коментар и той не е бил публикуван.
Ако бях каквато казваш твоят коментар щеше да е изтрит.