Тежка дилема
Имам доста странен "проблем". Изпитвам силно влечение (отсега казвам, че не става дума за любов, само и единствено за плътско желание) към близка моя роднина. И двамата живеем в един и същи град, става въпрос за един от 3те големи града в България. Тя е 10-12 години по-възрастна от мен, но пък е страшно секси, няма абсолютно никакви корекции, поне не ми се е набило на очи нещо кой знае какво. Добре приета е в обществото с мъжа й, води си напълно нормален живот и не дава сигнали за някакви лоши навици или зависимости. Може би от около 4-5 години Изпитвам животинската нужда да я чукам, единственото което ме притеснява е, че сме близки роднини и евентуален мой опит може да се окаже с доста неприятни последствия за мен.

Знам, че ще подпукате от първия коментар с какви ли не нападки за нулевия ми морал, ценности и т. н. и сигурно ще сте прави. Това обаче няма да ми намали нагона или пък да ми смали ерекцията всеки път, когато я засека някъде из града. Та въпросът ми е как да се опитам да я прилъжа без това да доведе до някакви семейни проблеми..

Коментари

1.   Привет,

Никак. Няма как да я подлъжеш, всеки опит би те направил "прасе", "луд", "извратеняк" и тем подобни. Ще ти лепне един път етикет родата и отърване няма. Да не говорим, че шансовете за успех са нулеви. Не виждам каквато и да било стратегия да съблазниш жена с близка роднинска връзка. Казвам го като жена с много братовчеди от мъжки род, през ум не би минало.

Та така, забрави, намери си друга мацка и дерзай напред!

3.   Авторът е. Разбирам те напълно и си права, но често ми се случва да мастурбирам на нейни снимки и ми е много трудно да си я избия от главата... имах някакви взаимоотношения с жена на моите години, но по една или друга причина, нещата между нас не се получиха, вероятно и аз нося вина..

4.   Хлопа ти дъската. Иди на психиатър!
Едно е да се тийнейджър и да се влюбиш в братовчед си или братовчедка си, и съвсем друго да си вманиачен.
От колко години не си бил с жена! Ако изобщо някога си бил? Гледането на порно и дългогодишното чекиджийство ти е изпило мозъка.
С нетърпение очаквам втория ти пост, в който се жалваш как мъжът й те е потрошил от бой.

5.   И от толкова жени как пък точно роднината си, че и омъжена искаш да плющиш? И да се съгласи, няма да свърши добре цялата работа ако се разчуе (а то обикновено рано или късно излиза наяве и се разсмърдява). Намери си свободна жена!

6.   Авторе, н. 1 греши! Ако ѝ предложиш достатъчно много пари, би се съгласила. ПОВЯРВАЙ!

7.   Ей такива боклуци сте някои "мъже" после жените не били "свестни".
Дано те усети навреме мъжът и...

8.   За едното чукане да те подпукат. Струва ли си?

Ж 46