Да бягам ли от него?
Имам отношения с един мъж на 39г.
Никога не се е женил, няма деца, нито жена/приятелка от 1-2г. насам, а може и повече.
Не знам каква е причината. Малко е особен. Шегаджия е, но понякога прекалява и буквално наранява с думите си. Също така е егоцентричен.
Пиша това, защото онзи ден видях на браузъра му, че е търсил компаньонки (работим заедно и използваме един и същ компютър). Веднъж водихме един откровен разговор за мъжете и жените, и той ми сподели, че сексът, който прави е основно и само с такива.
Работата е там, че доста се сближихме (не сме стигали до нещо по-така... но имаше директни предложения, на които не съм откликнала все още). Честно казано си мислех, че се бъзика за платения секс, ама изглежда, че е бил откровен. Лошото е, че започвам да си мисля, че може би му има нещо, което не съм уловила все още. Замислих се - ако наистина е такъв пич, защо е сам и защо прибягва до курви (имаше някакви зебежки с бежанки) и проститутки, а не се опита да изгради връзка с жена.
Изпитвам несигурност да задълбоча отношенията си с него поради тази причина.

Коментари

1.   Има нещо гнило със сигурност, нещо е или в характера му, което му пречи да поддържа нормални отношения с жена, или може да е някаква форма на социопатия. Може да е свикнал дълго време на самозадоволяване и порно и да не му става от нормален секс. Щом казваш, че е егоцентричен, това означава, че не е склонен да показва емпатия, съпричастност, а предимно гледа на нещата от собствената си камбанария и не е склонен да прави компромиси, все неща които ако липсват няма как да се изгради смислена връзка. Като ти е споделил за платените услуги, ти не го ли пита защо предпочита това, а не иска да си има нормална връзка? Като цяло не бих те посъветвала да се занимаваш с него, много трудно би се променил на тези години, не си е работа да се натоварваш с емоционалния му багаж. Явно е обременен психически.

2.   Чичо ми беше много свестен човек, който така и не успя да създаде семейство, така че всякакви случаи има. Но това с проститутките не говори добри за твоя, може да е заразен...

3.   Като човек, който е на 36 г., без сериозна връзка и без жена в момента - мога да предположа, че човека все още не иска да създава семейство. Все повече мъже създават потомство след 40плюс години. Жена и сериозна връзка са необходими, когато човек реши, че е готов за деца. Когато не е узрял за подобна крачка или не се е наживял - тогава няма смисъл да се гаджосва и е. е една единствена.. Иначе, ако ти си засукана и хубава, и му пуснеш - най-вероятно ще те изкърти от секс. Пък, ако спонтанно се появи достатъчно химия - току виж си го оплела в мрежите си и да го укротиш. Ако ти се прави секс с него - ще си го получиш. Ти си тази, която ще реши какво ще последва. Интересно ми е каква е тази работа, че работите на един компютър? Би ли споделила повече за себе си?

4.   Ами задълбочи ги (отношенията), тъкмо ще му спестиш парите, които дава за проститутки.
Иначе пишете километрични списъци с претенции към бъдещия и какви червени флагове ви се веят при запознанствата...

5.   За какво ти е тоя лекия? ! Кой го знае колко болести има!

6.   Ама нали не си на 20? !

7.   Не се занимавай. Говорим за човек на почти 40 години, който се държи арогантно с другите и постоянно сменя жените, за които на всичкото отгоре си плаща. Ще имаш само ядове. Ако имате по-голям спор във връзката, това ще е първото нещо, което ще направи, защото знае как и така е свикнал, на лесното. Ще си загубиш времето.

8.   Напълно безсперктивен, не става за никакви отношения.

9.   Е, нямате нищо общо, усещаш че нещо не е както трябва а се вреш. То бива ама. Толкова ли няма мъже. Най-добрия вариант е да си спести някой лев с тебе. Мъжете ходят по платени много по-често отколкото предполагаме. Сегашния ми приятел си похождаше, но ние не бяхме гаджета, а и той в много еблив, но е доста по-млад. На 40 да скитори, нищо не направил в живота само точи лиги по платени, не е сериозен.. Сигурно е от ония, дето си правят тънки сметки че да даде 100 лв. за един секс им е по-евтино от една среща(то може и да е вярно), но с такъв човек нищо сериозно, дори на тия години колко го бива е под въпрос, най-вероятно не повтаря, ако те изпраска за няколко минути ще лежиш незадоволена, да си ходи по курви най-добре.
Benjamina

10.   Въпрос към Н 36

Мога ли да попитам какви са причините да сте сам и да не искате да създавате семейство?
Не е заяждане... всеки има право да си живее живота както реши.

Благодаря предварително за отговора!

Ж

11.   Необвързаните хора преценяват за себе си какъв, с кого и кога, секс да правят. Каква е разликата между не ангажиращ секс с проститутка, от сайт за запознанства или на случаен принцип за една нощ когато си необвързан?

12.   Проституцията е най-древната професия. Практикуваще се предимно от жени.

Чингис Хан-Скандинавец

13.   И аз се занимавах малко време с един такъв 40 , с тази разлика, че има дете, вече голямо, но жена му го е оставила преди години, защото не става за семейство по ред причини, просто е била млада и се е подлъгала, забременяла е бързо, грешка на младостта. Искам да кажа, че дали е стар ерген или формално не се води такъв, само защото има дете, не е определящо за това кой е читав за връзка. Този имаше доста личностни проблеми, не му ставаше като хората и като цяло доста натоварващ егоцентрик беше. В началото ми беше споменал, че преди време е ходил на някаква проститутка от улицата, с която и нищо не е могъл да направи, защото не му е станал, абе жалка работа. Помъчих се известно време с него, нищо хубаво не можеш да получиш от такива обременени с годините хора, гледат да ти прехвърлят негативизъм и да си излеят липсите върху теб. Щом е опрял до курви и не поддържа нормални връзки го пере съчмата на някаква тема и няма смисъл да се вкарваш в такъв филм.

14.   Да, най-вероятно е зле в леглото. От моя скромен опит с мъжете, смея да твърдя, че му е малък. За справка - спала съм с около 60 мъже. Ако искаш го пробвай и ще видиш.

15.   Доста от мъже нямат лесен достъп до жени.
За някои проститутките са единствената алтернатива.
Щом няма приятелка от 1-2 или повече години, значи навярно е от тях.
Дали ще се ебеш с него или не- твоя си работа.

16.   Ха ха, а той твърди точно обратното, едва ли не, че е Дон Жуан и всичките жени са в краката му. Не знам какво да си мисля, просто знам, че накрая ще пострадам аз.