Харесвам я, ама тя мен не
Здравейте, харесвам едно момиче, ама тя все още не ме харесва. Може ли съвет как да се отнасям с нея, какво да направя за да поиска да сме заедно? Обсебен съм от нея, постоянно мисля за нея.

Коментари

1.   Не си казал нищо, авторе. Пита ли я, че да знаеш? Ако си я питал - няма какво да направиш по въпроса. Ако не си - какво чакаш?

2.   Магиите за любов за какво мислиш че са?

3.   На днешно време всеки се е овълчил и гледа с какво да те прекара и как да те използва, а ти да си се влюбил и да си уязвим и да си свалил гарда? !

По-лошо от това няма ;)

4.   Щом си обсебен от момичето, има нещо в поведението ти, което я плаши.
Не е нормално човек така да се вманиачава.

5.   Насила хубост не става. Теб ако почне да те преследва досадница, а ти си падаш по друга, какво ще правиш?

6.   Абсолютно нищо, това е изгубена кауза, ти си във френдзоната, а оттам излизането е практически невъзможно, една жена, не те ли е харесала в началото, шансът да го направи след това е минимален, за това по-добре прекрати всякакви контакти с нея в началото ще ти е гадно, ама след некой месец ще ти мине, отколко да се надяваш и да загубиш години. Казвам го от личен опит, защото 5 години така чаках една и чак тогава осъзнах, колко съм заблуден.

7.   Каквото и да направиш щом не те е харесала при запознанството ти няма да те хареса. От опит ти го казвам. И мен един досадник ме преследваше докато не го блокирах навсякъде. Друг съм лъгала, че ще пратя брат ми да го ступа ако не спре да досажда, а нямам брат :D. Вече лъжа че съм обвързана. Та по-добре спри да досаждаш и ти. Такива обсебеняци плачете за жалба в полицията срещу вас, та да си научите урока веднъж завинаги. За последния тип вече бях започнала да се замислям за жалба. Ако живеехме в нормална държава бих го и осъдила за психически тормоз, защото беше започнал да ми презвънява след полунощ. Ама се размина, за съжаление.

8.   Първо, говори с нея нормално. Прави й комплименти, питай я за проблемите й, предложи й помощ, ако има такъв.
Второ, малките жестове винаги са важни. Отваряй й вратата, ако си още ученик, купи й нещо от лавката.
Трето, намерете общи теми, които да обсъждате - любими филми, сериали, книги, игри т. н.
Много е важно да се сближите. Харесването не става просто така само по външен вид. Става и с емоционална връзка.

9.   И за какво трябва да те хареса? Само защото ти си се обсебил точно понеже не можеш да я имаш? Може и тя да има друг, който харесва и съвсем да не ѝ се иска да е с теб. Но дори и да няма друг, пак не е длъжна да поиска да сте заедно.

10.   Разсъждение на дете...

11.   Номер 6 съм, запознавай се с нови хора, е аз след като през 2021г спрях всякакъв контакт с тази госпожица, където 5 години и ходих по гъза, в средата на милата година се запознах с едно много добро и свястно девойче малко над 20г, и ето сега след 2 седмици ще правим половин година заедно. В такива отношения не стане ли до макс 2-3тия месец си бий камшика с 200, и не си губи времето, аз го разбрах късно, но пак сега съм 100 пъти по-добре от 2020 някъде например.