Споделена история от Секс и интимност

Женския оргазъм-химера?
Здравейте! Аз съм жена на 24г. Имам приятел, с който сме от година и половина заедно. От около година водим полов живот. Проблема при е мен, че никога (поне така си мисля, защото незнам как трябва да се чувствам при оргазъм) не съм получавала оргазъм. Как да се науча да го достигам? Не съм фригидна, изпитвам удоволствие от секса. Не мисля, че проблема е в партньора ми, тъй като той е доста внимателен и прави това, което искам. Винаги се съобразява с мен. Аз ли нещо не съм наред?

Коментари

1.   И аз имам същия проблем и много се притеснявам. В смисъл, че приятелят ми не се чувства много доволен след като не може да ме задоволи мен самата. Аз смятам, че сичко зависи от човека..

2.   Достигането на оргазъм не зависи само от единия. Нито само от "правилните" неща. Всичко опира до опознаване на желанията и телата на партньорите, до освобождаване на мисълта по време на секс, до забравяне на предразсъдъците и грешно възпитание или информация.
Аз самата след 14 години сексуален опит и стабилен вече 6 годишен брак едва сега започнах да се УЧА да получавам оргазъм, но струва много труд и често се крие в някое дребно действие на партньора, което до сега си е спестявал (или аз не съм позволявала или поискала). Оргазъм почти със сигурност ще получите при самозадоволяване, опитайте ще ви покаже доста неща.

3.   Проблема е, че е прекалено внимателен и не може да достигне точките за постигане на целта

4.   Аз съм на 29, имала съм много мъже в живота си, секса ми харесва. Оргазъм с мъж не съм получавала. Изпитвала съм оргазъм само при самозадоволяване.

5.   Можеби трябва да комбинирате самозадоволяването със секса и така се получава, оставете ограниченията в секса настрани и ще получите не един а много. Или аз поне така правя. Ако се научите да казвате какво точно искате в леглото, не само ще имате пълноценен полов живот но и мъжа с когото сте едва ли ще помисли за друга жена. Както жените така и мъжете немогат да четат мисли, затова трябва да се говори

6.   Казвай му какво те възбужда без да те пита, къде и как да те гали пипа и т.н. Ти усещаш, а не той. Като научи местата ще е друго.

7.   проблема ти идва от не достатачно вазбуждане, гледаите 30 мин. порно след това 15мин. френска любов и на 5тата минута ще сваршиш гаранция

8.   Не се притеснявай, получих оргазъм на 40 с новия си приятел и оттогава-всеки път! Според мен зависи от опитността на мъжа.

9.   Не бързайте с проникването. Нека те възбуди до дупка и тогава. Виж в zamunda.net - сайт за филми по каталога еротични-документални има филми за възбуда и т.н.

10.   Абе според мен си е до физиологията на жената. Моята приятелка също не получава оргазъм, по време на акт. Получава само чрез самозадоволяване, а иначе много се визбужда и и е мн хубаво по време на секс. Единствения начин да свърши когато сме заедно е, когато правим много як, възбуждащ и т.н. вагинален секс, когато е вече мнооого възбудвна, да почна да я оправям отзад а тя да се пипа отпред. Това и докарва яки оргазми но ни се получава рядко:) Пробвай и ти така, може да свърши работа!

11.   Много важно е да опознаеш себе си, да знаеш къде е центъра на удовоствието ти! Купи си вибратор и експериментирай сама... виж кога ти е най хубаво, ъгълът на проникване, твоята поза на тялото... Купи си обикновен вибратор - те са и по-ефтини, а не ония със зайци, перли, топчета и т.н.

След като си купих вибратор много по често стигам до оргазъм без допълнителна стимулация на клитора с ръка!!!

12.   Аз съм момиче на 19. По време на секс си стимулирам клитора и понякога свършвам по няколко пъти. Наскоро започнах тази стимулация и се оказа ефективна, пробвай ти 100% ще успееш да свършиш, ако си го пипаш и се отпуснеш! Успех мила!

13.   До скоро не бях изпивала оргазъм с мъж, само при маструбиране, но задължително трябва да си пипам клитора, иначе нестава :( ! на 19 съм и мн искам да не изпитвам само клиторен, а и вагинален оргазъм, но нямам идея как да се случи? Маструбираи по време на секс и клиторен оргазъм е нещо, първоначално така, после може и да изпиташ и вагинален дано......Успех!

14.   Когато едни центрове в мозъка са възбудени, пречат да се възбудят други. Нещо като конкуренция. Като си задаваш въпроса сега ще получа ли, още преди да си легнала си възбудила едни центрове и пречиш да се възбудят центровете за секса. Затова изобщо не си задавай такъв въпрос, отпусни се напълно и казвай, показвай къде кое как ти доставя удоволствие. Ако усещаш дори, че ще ти е по-приятно го хващай за ръката и я слагай на желаното място. Така приятеля ти ще може да те възбуди, това още повече ще се отпуснеш и ще получиш оргазъм. Имай предвид, аз съм мъж, че само от дишането на жената - рязко поемане на въздух, издишване и т.н. мъжа възприема какво да направи, но ако се стягаш и няма симптомите,ако не казваш, той няма как да разбере какво да направи.
Ще го усетиш. Успех. (а си е удоволствие да гледаш как една жена се извива от удоволствие)

15.   Аз не съм на 19 но си получавам както редовен секс от приятеля си така и редовен оргазъм.. според мен при всеки човек е малко по индивидуално.. примерно когато се замисля че моментът наближава и всичко в мене угасва а когато си мисля моя приятел как би свършил и каква би била доволната му физеономия и такива неща свършвам без даже да съм го мислила ;) пробваи с това... или ако не .. правете го докато гледате порно трябва да стане поне малко.. или пък гледаи гърдите си и ги мачкаи (ако си ги харесваш де) намери си част от тялото си която те възбужда и която знеш че приятелят ти също харесва и злоупотреби с нея ;) поне едното трябжа да подеиства :)

16.   Тея нета са доста индивидуални, поговори без да се срамуваш с приятеля си какво ти харесва какво не, има разни спрейове на дурекс, примерно синия които го има във всеки магазин и пробвай всичко, без срам.

17.   Номер 4 ако ми кажеш как точно успяваш да постигнеш самозадоволяването .. моля. (девствена съм)

18.   Aз лично от много време не ссъм получавала оргазъм но сега след като родих и почнахме с мъжа мми пак да правим секс получавам и то всеки път зависи от жената има някой жени който са с лениви матки и е много трудно да не кажа невъзможно

20.   Много сложното идва от там, че видовете оргазми са различни. Аз например клиторния не го броя, защото не ме удовлетворява изобщо. Този при стимулиране на точката G е страхотен, сякаш те заливат вълни на удоволствие и всичко около теб става леко нереално за определени мигове - невероятен е, но просто липсват онези контракции на матката, които според мен са много важни. Те стават при вагиналния оргазъм и ето кое аз се опитвам още да постигна с мъж, иначе самостоятелно става. Мисля, че това е истинският оргазъм и просто трябва да ги има тези контракции. Както се казва, има какво да се учи още:) Има голяма доза експеримент и техника, а" откритията" често стават случайно! Успех на всички дами! ! !