Тя ме заряза!!!
Здравейте, на 22 години съм. До скоро имах връзка със 17 годишна и в началото нещата вървяха повече от добре... Говотехме всеки ден за деца, за секс и т. н. Обаче дядо й почина преди месец и от тогава тотално тя се промени започна да се държи студено и отдръпнато... Депресирах се свалих около 3 килограма и преди 3 дни тя ме заряза. Да наистина 2 месеца бях с нея кратко време, но много се привързах и сега в момента съм чувствам адски зле. Явно давам много от себе си за връзките и хората започват да се задушават.. Чудех се дали да продължа да я преслесяам обаче тя твърди, че не иска да се виждаме. Въпреки че аз вина нямам пак съм готов да поискам прошка и да се сдобрим.
Дайте идея как мога да я преживея и да се върна към нормалния начин на живот и да не я мисля вече, защото нещата отиват към фатален край!!!

Коментари

1.   За 17-годишна ли тъгуваш? Човек, я се стегни. Обикновено не си струва да ходиш сериозно с някоя, която дори не е завършила училище. В най-добрия случай щяхте да сте заедно още няколко години и да се разделите така и така.

2.   Говорил си на 17 годишна за деца и се чудиш защо те е заебала

3.   Изгубена кауза. Продължи напред и правилния човек ще дойде.

4.   Ако с дядото са били близки, може да е изпаднала в тежка депресия и да не иска да се вижда с хора. Особено, ако за първи път става свидетел на смърт на близък. Травмиращо е за нейните 17 години.

Black Sabbath

5.   Какви деца на 17 години, в 21-век и на 27 гидини е твърде рано за деца.
За сериозна връзка можеш да говориш, но за деца... Това е плашещо и ненормално!