Вече почва да ми става кофти....
Здравейте пийпъл ще се опитам да бъда максимално кратък. Дълго време/години бях извън БГ и преди година се прибрах у дома. Мъж съм на 35 след няколко месеца дори 36. Разделих се с жената до мен след няколко години връзка заедно просто всичко между нас се изчерпа и стана токсично и решихме всеки по пътя си. Прибрах се преди година у дома в моя малък югоизточен провинциален град по неволя и се лекувам от дискова херния на вратът ама без особен ефект ;(. От тогава не работя и не пътувам почти заради дисковата просто това е ужасно нещо спира те от живота. Контактите ми тук са супер ограничени и вече ми става дооста самотно и гадно. Почти всички жени тук са омъжени или другата крайност са някакви малки дечурлига. Опитах тук там нещо, но забелязвам, че жените в този малък град не само че са кът ами самотните мъже пък обратно тях с лопата да ги ринеш. Та малкото останали свободни жени тук се имат за някакви недостъпни принцеси понеже ги окумяват един куп мъже и буквално са загубили връзка с реалността... Опитах с Тиндъри, Баду и разни други апликации за запознанства ама и там не става защото разстоянието е огромно и вече не знам къде да си намеря ако не приятелка то приятна женска компания. Мои познати (жени) ми казват в СФ и Пловдив се избиваме за читав мъж а тук какво е това... някаква мъжка агония за жени... Ако имате идеи или съвети приятели ще се радвам да ги споделите в коментар. Поздрави!

Коментари

1.   "Дълго време/години бях извън БГ"
И за няколко години, и ти ли забрави българския?

"Мои познати (жени) ми казват в СФ и Пловдив се избиваме за читав мъж"

Ами те са ти го казали. Да, повече жени търсят големият град защото има повече пари и забавления. Само превод на "читав" ти трябва от "женски". Значи здрав, хубав, висок мъж с много пари който води интересен живот. Ще те разочаровам, ама с тая дискова херния и без работа, няма да се впишеш и ще трябва да се присъединиш към все повече нарастващата група на отхвърлени мъже... Тъй че гледай си здравето и не си губи времето с жени.

2.   За Пловдив не знам. В София си търсят чужденци предимно.

3.   Никъде не се избиват за мъже, във всички възрастови групи под 60 има по няколко хиляди мъже (по около 10 000 ) в излишък, между 40 и 45 май е най-зле, както и между 30- 40.
Ти си на 35, спокойно можеш да си хванеш жена между 20-30, ако имаш финансови възможности.

4.   Иглотерапия ти е спасението от операция.

5.   Чак пък да се избиват за читав мъж в СФ и Пловдив е леко казано смехотворно. Да има свободни млади жени в големите градове, но ти трябва да си стабилен. Писа и в друга тема, че си зле със здравето и парите. Първо си управи тия проблеми, понеже едва ли ще се намери някоя да се зароби да ти става хем болногледачка хем да те издържа.

Чингис Хан-Скандинавеца

6.   Да, в малките градчета няма млади неангажирани жени.

7.   "... в СФ и Пловдив се избиваме за читав мъж... "
Това пък кога стана?

9.   Започни да си търсиш рускини и украинки. Един тук писа, че се напълнило с тях в София и дебнели да си намерят мъж. Ела в София и може някоя да те набара. Даже човека се притесни, че нямало да останат мъже, щом има такова голямо търсене от страна на тези жени, може да се пробваш там.