Влюбен в семейна колежка с деца - сърцето ме боли от обич!
Не знам как да започна. Сега когато го пиша това болката отляво ме измъчва. Преди година на работа станаха структурни промени и в течение на няколко месеца двама от най младите колеги ги преместиха. Останах аз най младия и тогава една от колежките която никога не ми беше обръщала някакво особено внимание започна много да се върти около мен. Търсеше ме и извън работа. Малко по малко аз се привързах и влюбих. Сега говорим по телефона всеки ден с часове за най различни теми - обяснява ми какво правели децата и, как си чистела петната от бикините и други. Преди точно 5 месеца правихме и секс. Каза че отдавна не била получавала толкова оргазми. Всичко е много хубаво, но проблема е че е женена. Мъжа и пътува с камион и го няма често в тях. Тя ми е казала че и тук да е не и обръща никакво внимание. Не са правили секс от 1 година. Аз съм на 31, а тя на 39 и има две деца. Има някое кило отгоре, но за мен е симпатично пухкава. Не знам какво да правя. Казвала ми е че ме обича, а в същото време казва че няма да зареже мъжа и семейството си за никой и нищо! Преди два дена пак щяхме да правим секс, но в последния момент трябваше да води едното дете на лекар. Стана ми много тъпо, защото бях подготвил всичко. Също така много ме измъчва че секса е много рядко и то само за 30 минути. Направо не знам какво да правя. Всеки ден аз мисля само за нея. На работа постоянно обикалям да я видя, когато съм в къщи стоя само с телефона и чакам да ми се обади или пише. Правя всичко за нея и тя постоянно ме моли за някакви услуги, но в същото време сме максимално дискретни. Моля, дайте ми съвет преди да съм се побъркал.

Коментари

1.   Напусни работа и не се забърквай повече от това което е сега! Тя те ползва за вибратор! Има две деца, мъж и семейство което не ще разбие заради теб! Потърпевшия си ти махни се оттам спри да комуникираш с нея тотално и си намери не омъжена жена.

2.   Какъв да ти дадем, да не се занимаваш, жената ти е казала, че само за секса е.

3.   Търси си друга работа. Докато нейният не те е надушил да те потроши от бой, а нея да я изхвърли. Помисли си гледат ли ти се чужди деца? И каква перспектива имаш с тази? Годините минават, накрая ще останеш сам. Приключвай с пачата, търси си жена - по-млада или около твоите години.

4.   Използва те.

5.   Да, тя никога няма да зареже мъжа и децата си. Вашето не е любов, а плътски желания. Зарежи я веднага и си намери себеподобна.

6.   Ох, чудя се как е възможно. Да не си бил девствен или с 1 връзка преди това?
Не знам защо свободни мъже и жени се хващат с женени? Свършили ли са свободните?
Донякъде разбирам женен/ женена с друг женен/женена, които компенсират системната липса на секс, разбирам и женените, ба които им се услажда връзката с някой необвързан, но вас необвързаните не ви разбирам.
Мазохисти ли сте, ниско самочувствие ли имате, свръхзакъсали ли сте или искате да се чувствате предпочетени пред партньора?
Ако сам си отговориш на въпроса, защо се забърка в тази каша, ще можеш и да се махнеш от нея.
Колко тъжно и жалко изглежда всичко около теб.
Обслужваш сексуалните прищевки на някаква си разпльокана застаряваща жена и си губиш времето, вместо да си намериш млада жена, която да е влюбена в теб и ти в нея.
Не се ли чувстваш употребен?

7.   Сега ти е хубаво...
А когато тя ти се насити и спре да те търси, какво ще правиш?
Какво изобщо вършиш на работа, като мислиш само за тази жена.

Имах отношения с колега, беше обвързан.
Казваше ми "Как ми се иска да те бях срещнал по -рано"
Името ми като чуел, се разтрепервал!
Аз го обичах, а той добре имитираше чувства.
Сега сме само колеги.
Видя ли го, гледам през него.

Съветвам те, отдръпни се, защото ще страдаш.

10.   Дърта обиграна курва е тази. Ползвате за приятелка да си споделя с теб и за момче за всичко да и вършиш услуги, като ти пуска секс на час по лъжичка за да не и избягаш. А на теб вероятно жени никога не са ти обръщали внимание или изключително рядко и при първия по-засилен интерес се влюбваш. Разкаряй я тази дърта кукумявка нямаш бъдеще с нея. На 39г. с две деца, а и мъжа и може да е от ония тираджии дето отвърта до 25 номер гайки на ръка и да те сложи в инвалиден стол, ако разбере, че той до като яде консерви и спи в кабините по пътищата да изкарва мангизи за семейството му, някой друг чука жена му. Пълно е с млади жени необвързани, толкова ли сте отчаяни бе братче, че първата, която ви пусне, ако ще на сто години да е, започвате да и умирате в краката.

Чингис Хан-Скандинавеца

11.   Честито! Ппопаднал си на изпечена кучка, която толко добре те е обработила, че вече дори няма нужда да се старае. Ти толко си клъвнал, че си като болен. То от там идва изразът - влюбен загубен. Ти си се загубил тотално между истината и лъжата, а повярвай ми всичко тва е една илюзия. Даже не е и толкова изпечена, просто ти не можеш да я видиш отстрани каква е. Всеки друг на твое място щеше да я изчука и заебе и да си я върти, а не да чака на повикване.
Обичала го била, ама не иска да напуска мъжа си, тоя сценарии колко съм го гледал и колко жени го играят ти е бедна фантазията.
Типичната дето иска да се начеша малко, хванала някой като тебе лабилен психически, пуснала му 30 мин. секс и вече и е в кърпа вързан готов на всичко за нея.
Никога няма да го зареже, може и половината от нещата, които ти казва да не са истина. Не шравила 1 година секс, обаче като си дойде сигурно я разпуква. Зарязвай веднага и не се занимавай, лошото е, че сега може и мръсно да ти направи на работа, ако решиш, че не искаш да се занимаваш с нея. Въобще, насадил си се екстра.

"Правя всичко за нея и тя постоянно ме моли за някакви услуги, но в същото време сме максимално дискретни. Моля, дайте ми съвет преди да съм се побъркал. " - Айде прочети пак това изречение и си помисли хубаво дали толко те обича или просто те използва, щото си личи от километри какви са и целите. Викаш детето изведнъж реши да го водиш на лекар 15 мин преди да се видите, а не е знаяла преди това.
Бате, наивен си като за световно, а сме набори. Избистри си ума и я виж с други очи.

12.   Еми такава е реалността в България... 30 годишни, емоционално на 20, няма жена на техните години да им обърне внимание. Занимават се с незадоволени лелки.

Ти се радвай, че тя има достатъчно акъл да не си разваля брака, иначе изведнъж можеш да се окажеш "баща" на две деца... на по колко... 16-18 години... Т. е. емоционално зрели общо взето колкото теб...

14.   Я се научи да пишеш правилно и тогава пускай теми.

15.   На 22 години съм, имам подобна история на твоята, на 20 години като бях тоест преди 2 години, харесах млада майка с дете беше на 25 тогава но аз не знаех че имаше мъж и дете, беше много младолика, дори и си въобразих че е по-малка от мен и че е девствена