Сами си го правите!
Това е моята история за добри момчета, които си мислят, че жената трябва да си отваря краката само защото са се пресрещнали на улицата.

Три години имах връзка с мъж, който покриваше всички критерии за добро момче. Работеше като университетски преподавател и преводач на свободна практика. Живееше самостоятелно, макар и под наем (в един момент се нанесохме да живеем заедно). Държеше се уважително с всички, беше веселяк и всичките му приятели търсеха компанията му. С мен се държеше като царица. Водеше ме по планини. Оставяше ми мили бележки под чашата с кафе.

Чувствах се единствена, чувствах се обичана, чувствах се... удавена от скука!

Хора обичах го и наистина се опитах. Но накрая скуката изцеди и последната капчица любов. Омръзна ми да слушам постоянните му бръщолевения. Омръзна ми всеки ден от къщи в работа и после пак вкъщи. Не излизахме никъде по заведения. Омръзна ми от скучните му приятели. Та той дори нямаше кола! ходехме навсякъде с автобус или влак.

Еми зарязах го. Не става така. Скоро след това срещнах мъж, който добрите момчета вероятно ще определят като "лошо момче". Той работи като актьор в театъра и едвам свързва двата края. Имаше корем, татуировки и пожълтели от тютюн зъби. Но как кара кръвта ми да кипи! Няма два дни с него, които да са еднакви. Всеки ден и нов и различен. Седи, гледа ме в очите и ме обижда. И след две минути вече сме се сдобрили и аз не знам къде съм.

Та, за добрите момчета: сами си го правите! Никой няма да ви обича, само, защото сте добри. В този живот освен доброта трябва и характер!

Жена на 34

Коментари

1.   Ам фейк... Или потърси помощ, не е нормално да умираш от кеф когато те обиждат.

2.   Колко много връзки са се разпаднали заради лошите момчета..

3.   Тоест биполярен си си намерила.

4.   Това е провокация, не може да си толко тъпа.
Даже имам съмнения дали е писано от жена.

И все пак, жените точно така действат, но няма да си признаят, затова си мисля, че е лъжа. И за какви момчета ми говориш, като си на 34?

5.   Силна заявка за наградите Дарвин...
На планина никога не е тъпо - ако си се чувствала така, по-скоро ти си от хората, които не трябва да стъпват там.
Като почнете да се превземате с тия коли... Да не се раждаме с ключове в едната и шофьорска книжка в другата ръка?? Може да няма пари, може да не иска да си купува поредния трошляк на нафта да замърсява въздуха и влошава климата (особено ако не е необходимо за работа и има изградена и достъпна мрежа от обществен транспорт), може да има здравословна причина - но не, важното е, че ти нямаш лично шьофорче.
Нямал собствено жилище? Ти имаш ли? Колко хора имат? Колко от тях преподават в университет? Тяхно ли е или наследствено?
Успех с циркаджията, поне си избавила човека от това да се мъчи с теб. Само да не е след някоя година да почнеш да се описваш по форумите как системно те е манипулирал и изневерявал с друга и защо никой не те иска за нищо след 35г.

6.   Както те обижда, така и ще започне да те пребива и съвсем няма да ти е скучно.

7.   Заглавието трябва да е : сами си го правим (жените).

8.   надявам се, че темата е провокация...
това, че някой се е държал добре с теб и ти не си го оценила и си се хванала с някакъв изпошляк след това говори само за теб какъв човек си. хората не са клоуни да ти правят весело.
човека е имал късмет да се спаси.

9.   Имала, нашата, челен опит само с един "добър мъж", а обръщението ѝ е към всички останали. Мда... Темата поредната пързалка ли е (писана от някоя бабушкера или мъж), или просто се касае за поредната наистина залюхана жена, която преувеличава и прехвърля вината върху хора, които нямат никакво отношение към нейния предишен избраник?

Колкото до това какво точно е "добро момче", това е твърде разтегливо понятие и не е непременно свързано със скука и невинност. Случвало се е няколко жени да ме нарекат "добро момче" или да отбележат "Много съм лоша за теб! " и "Твърде си добър за мен! ". Само не разбрах как си го втълпиха, след като нито сме живели заедно в истински условия (единственият начин да опознаеш нрава на един човек), нито сме стигали до момента да хвана страстно гривата им и да им го набивам здраво на задна, да ги лижа и да пръскат като градински маркуч. Мога и да хапя (образно казано), ако някой ме предизвика, но предпочитам да не го правя, тъй като е въпрос на самовъзпитание и способност мъжа да не избухва за най-малките глупости.
Една бивша дори искаше от мен нарочно да заглеждам другите жени, да я ревнувам без причина, да пия алкохол и да пуша цигари, понеже не го правех и според нея това било крайно съмнително и уж щяла да е по-спокойна, ако и аз съм като "останалите мъже" (разбирай: като бившите ѝ, а не като всички останали мъже). В половината ми връзки жените до мен се скъсваха да ме ревнуват, без да съм им давал поводи за това, само защото съм нямал вредни пороци.
Общо-взето при много жени (не всички, но масовката) се получава като при това видео от YouTube:
"Chris Rock - Relationships are hard" (RIJavth0a9c)

- Кифлоприземител

10.   Ами не... Ти просто си смотана.
Такова хубаво отношение... и избрала жълтозъбия обиждащ тъпак.
Извинявай, но е добре да си излекуваш травмите преди да раздаваш съвети.

От жена, приблизително на твоята възраст.

11.   Ох, защо, Бе? ! Как си позволявам да говориш от името на всички жени, щом визираш всички мъже? !
Как, овца проста?
Дръж си го твоя с жълтите зъби и обиждащ те, но аз подобен не искам и на снимка да видя!

Жена!

12.   Фейк, та дрънка.

Но да речем, че не е. Когато ти хвърля една гора бой всяка вечер, тогава ще се разкайваш, че си зарязала първото момче.

13.   Поредният бисер, целящ да компрометира жените. А на всички, които обичат да им е гадно - нека посетят психотерапевт.
Ж

14.   Това е измислица. Макар че какви ли не хора има.

15.   Пък аз осъзнах, че трябва да уважавам мъжа до мен, който от ден 1 прави само хубави неща за мен, търпи ме и не ме е оставил.
Не се влюбих в него от пръв поглед. Не го харесах визуално, но му дадох шанс и си давам сметка, че много го тормозих, на подсъзнателно ниво, точно защото не съм го харесвала достатъчно. С времето обаче го заобичах и сега ще си изкупвам вините за лошото отношение, макар че времето няма да върна назад, нито лошите думи към него.

16.   По-добре се радвай че не си попаднала на някой като мене.. само като чета как разсъждаваш, и най-вероятно ще ти разнообразявам живота с бой от сутринта.. що за глупост

18.   """ Имаше корем, татуировки и пожълтели от тютюн зъби. Но как кара кръвта ми да кипи! Няма два дни с него, които да са еднакви. Всеки ден и нов и различен. Седи, гледа ме в очите и ме обижда. И след две минути вече сме се сдобрили и аз не знам къде съм. "" Все пак отидете на психиатър, защото според мен/ не съм компетентен/ имате наченки на Стокхолмски синдром. Може след някоя и друга година да установите, колко привлекателна е скуката, с онзи балъка, но както се казва "късно е либе за китка". Вече ще сте се наиграла, ще сте навъртяли километраж/е така се казва/ //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

19.   Така е! Жените сами си го правите да ви е максимално най-гадно без да има никаква нужда, и твоята история е живото доказателство за това! Надявам се тоя новия вече да те скъсва от бой и да проливаш крокодилски сълзи от съжаление, че си зарязала първия, абсолютно заслужено ти е!!!

Дон Жуан

20.   Пичове, ако сте от добрите момчета, трябва да се запишете на актьорско майсторство.
Най- добре разберете къде е учил пичагата на авторката. С добрина доникъде не се стига. Трябва да се научите да сте лоши. Ма то това не е новина.
И непременно кола. Всъщност актьора каква има?

21.   Някой беше споменал (ще го цитирам):
Жената разбират само от пари, секс и бой. Ако и се дава в правилните пропорции ще е най- щастливата жена на света.

22.   Добри момчета, продължавайте да бъдете себе си, в противен случай ще се завъртите с някоя шматка като авторката, която оценява ниската хигиена, но не и доброто отношение.
От една съпруга на "добро момче"

23.   Авторке, и жълтите зъби на новия ви ще ви омръзнат. От лошите му номера след време не само ще ви се повръща, ами и ще страдате доста. Така че, защо не помислите малко за своето бъдещо аз?

24.   Пак измислица от някое отчаяно и скучно мъжле. Иначе е готино да има толкова отчаяни мъже. Вие сами си го правите и се радвам, че най- сетне си плащате цената за любовта ви към всякакви "лоши момичета", еднодневки, лъскави женици и подобна паплач. Като жените със семейни ценности сме к*рвите и кифлите, си стойте самички и си сърбайте надробенкото.

Black Sabbath

25.   Аз изглеждам добър, но съм си качвал порно в Интернета.

26.   Сабатке, разбрахме, че си най-най-, а мъжете сме - нали... Може да не се повтаряш във всяка една тема, че е депресиращо за четене...

27.   24, няма отчаян мъж в случая. Просто жените сте си наистина тъпи и правите погрешни избори за мъже, за които после постоянно вините мъжете, но не и себе си за вашият си лош избор. Ето, тази история е живото доказателство за това. Вечно търчите по лошите момченца, а после след като се опарите все ревете колко били гадни всички мъже, само на база на вашият личен лош опит с мъжете. Женската простотия няма граници.

28.   Общо взето и на теб ти се въртят общи работници в главата. Отдавна знаем, че жените си падат по арогантни типове, държащи се с тях дебилно. Няма какво да допълним. Ясно е, че добрите момчета не си го правят сами. :)

29.   Оф, пак тема пързалка от някой мъж, за да може и другите дърти ергени за пореден път да си изливат жлъчта по жените. Точно със жълтозъбко и пепелник ще се занимаваме, някоя друга по-оригинална простотия измислете…
Ж23

30.   Поредният фейк. Провокация, съчинена от болния мозък на някой фрустриран смотанак, за когото сексът е и ще си остане мираж.

32.   Измислици на някой неможко, нормална жена няма да се хване с нечистоплътен мъж смърдящ на цигари. Авторе, да не беше преувеличил в описанието можеше и някой да повярва.

33.   Някои жени ги възбужда да ги рогаеш псуваш и биеш. Не мога да ги разбера явно им хлопа дъската. Аз пък такива киселоци лелки като автора никога не бих си взел. Затова търся младо та по младо.. където са наивно но и усмихнати не такива

34.   Може и да не е провокация. Има много такива травмирани жени. Защото да израснали в много лоши семейства, където е имало бой, скандали, пиене, обиди. Повечето жени в България са такива.

35.   Може историята да е измислица, но не е нереалистична. Доста други истории споделени тук я потвърждават.
И аз съм наблюдавал подобни случаи измежду мои познати.
Един пич го беше оставила мадамата и доста се беше омърлушил. Отишла при друг който обаче понякога я биел. Постоянно мърмореше и се чудеше защо го зарязала заради онзи.

36.   Не е като да няма реални примери! Авторката е признала това, което 90% не желаят да признаят. Скучно им е с читави мъже, удобно им е да ги наричат смотльовци, стари ергени(нищо че са под 30 повечето и вероятно изглеждат по-добре от избранниците). Вижте с каква наслада пишат, че авторката е фрустриран смотаняк и нямало да види секс. Днес с 800 лв ще правиш секс с каквато си мацка щеш и то цяла вечер. Истината боли, но е по-удобно да цвърчиш за женомразци, стари ергени.. Това жените са толкова тъпи.. като знам как ми се слагат на мен на живо, а уж п... нямаше да видя.

37.   Чета и се смея... Темата е очевидна провокация, за да има повод пак да се солят жените в този сайт. Не ви ли омръзна?

Авторе, темичката ти звучи така: "Имах идеалния мъж до себе си, обичах го и бях щастлива, но го зарязах, за да се хвана с грозен, смръдлив, избухлив ненормалник с жълти зъби". Ок.

38.   И при мен няма 2 дни еднакви.
Един ден и го подавам отпред, друг отзад.
Трети не се знае може и в учите за изненада.
Много съм готин и артистичен хаха

39.   26, не, не може. Най- малко ме вълнува какво мисли съгражданин от противоположния пол. На мъжете не им пукаше как чувствам, когато ми се присмиваха, и на мен не ми пука как се чувствате, когато четете помията, която просто ви връщам обратно. :)

Black Sabbath

41.   Преподавател в университет отдавна е надраснал графата "момче", авторе. Опитваш да злепоставиш жените, но лесно се вижда какво междуполово леке си. Историята ти е съчинена идиотия, личи отдалече. Интимност никога няма да почувстваш, моли се на Бога само ръката с която се обарваш да не изсъхне. Вземи съвета ми насериозно и си помисли или за терапия, или направо за бръснач през вените.

Сабатке, отчаяно виждам се опитваш да ебаваш другия пол, явно защото никога не си имала и едно сериозно предложение за нещо повече от еднодневно ебане. Не знам кои мъжлета са те будалкали, но белезите по психиката ти личат: снизходителбост, умалителни фрази, заядливост, че и злоба. Това са все риторични похвати на грозните женици, душичке нежелана. Няма да е зле да спреш да мрънкаш и да се позамислиш защо ти е такова дереджето, че току виж един ден и ти се озовеш на мястото на авторчето, ревейки как никой дори и с насмешка не те поглежда.

42.   Винати има изклйчение от правилото. Те и овцете изглеждат еднакви но агнето никога не бърка майка си при хранене например. Дали е фейк- може и да е, но лековати момиченца продължават да живеят с мисълта за сладък и безгрижен живот. Няма такъв филм, ако това е радостта от живота да те наричат каква ли не, да те ползват за боксова круша и секс кукла- не е добра комбинация.

А, дали е актьор, футболист, застраховател или уредник на музей няма абсолютно никакво значение. По жълтите зъби и вплетената на клечки мазна коса подсказват достатъчно. Дамския състав по принцип са податливи на интриги и проявяват характер в изпитанията, но не винаги историята им приключва щастливо и за разказване....

43.   До 37- доста смешно наистина.
Имаше и една холивудска комедия с подобен мотив- "Секса и Живота" (sex life). Май беше смешен филм.

44.   Мен са ме зарязвали веднъж с подобни мотиви, както ти описваш твоите "сериозни" проблеми авторке, с разликата че имах свой апартамент и имах кола. Иначе и ние не излизахме по заведения, не правихме круизи, а тя умираше за тях. Когато бяхме вкъщи винаги си намирах хоби и нещо за правене, докато тя скучаеше, само турските сериали някак и задържаха вниманието.
И да, накрая ми стовари всичко това като мотив, като факт с който едвам се е съобразявала толкова години и разбира се не пропусна да се изкара жертва.
Не знам дали ме е третирала като добро момче, но е факт, че никога не съм и посягал, никога не съм и поставял ултиматум когато е излизала с приятелки и никога, ама никога не съм я обиждал.

След време разбрах че се е омъжила за "лошо момче", крадец на коли, с който обикалят по света точно както искаше. Има дете от 150 килограмов мъж, а тя няма 40 кила. Не знам дали е за добро или лошо, все ми е тая.