Жени бихте ли се обидили, ако партньора ви поиска тест за бащинство?
Здравейте, аз съм мъж, но ми е интересно какво мислят жените по този въпрос?

Ако партньора ви поиска тест за бащинство бихте ли се обидили? Колко сериозно би повлияло на връзката ви?

Ами ако обмисляте да си имате бебе, все още обсъждате нещата и той ви съобще, че ще иска тест за бащинство още преди да тръгнете да се мъчите да правите дете, как ще ви повлияе това негово желание?

Коментари

51-71 от 71

56.   Комунистите Леншн и Сталин казваха така:
"Доверието е взело огромни жертви.
Проверката висша форма на доверие"

57.   Колко много недоверчиви мъже с колко негативни, с много ниски оценки мнения за жените прочетох. Явно много сте лъгани през живота си, явно житейската мъдрост дето я ръсите тук не е стигнала за вас самите да отсеете сеното от плявата. Дядо ви все тест за бащинство е искал. Мислех, че дете се създава в семейство, а то вие сте искали да се възпроизведете и да сте сигурен, няма да ви излъжат в сделката. То тогава защо искате дете точно от тази жена. Намерете сурогатна майка и готово.

58.   Защо изобщо трябва да се коментира и още повече - да се търси съгласие като е ясно каква ще е нежеланата реакция... Взимате му едно косъмче с ножичка докато сте насаме и го носите за изследване. Толкова е просто! Спестете си драмите.

59.   50 до 55 Не ме интересуват твоите излияния и обременената ти психика, коя колко пъти те е лъгала, изневерявалаи т. н. Или пък как Пена от Горно нанадолнище излъгала Гошо че детето е негово. Има мъже, които изневеряват на съпругите докато са бременни, например. По този въпрос какво правим? И щом вие нямате доверие, защо една жена трябва да ви има? И пак ще ти го кажа нямам бъдеще с човек, който не ми вярва. Аз приличам само на майка ми ако е въпрос. От баща ми нямам абсолютно нищо. Едва ли е искал тест за бащинство когато съм се родила. С това мислене ще останеш бездетен. Проблемът си е твой.

60.   Номер, 54, скъпо жалко мъжленце, аз много внимателно съм си избирала съпруг, с който създадох дом и чудесна дъщеря, и с който смятам да изживея живота си. Морал в твоя речник е неясна дума, по-добре не я използвай и не слагай думи в устата на хората. Доказвала съм се многократно и той на мен също и в отношенията, които имаме, бих заключила, че е станал слабоумен, ако изведнъж реши да иска тест за бащинство. Но не, ти определено страдаш от болестно състояние, защото утре ще се хванеш с първата срещната лека жена, ще й направиш дете и ще искаш бащинство само и само, за да докажеш собствената си теория за жените. Хора като теб никога - ама никога! - няма да имат стойностни отношения по простата причина, че самите те не са такива. Слава Богу - все още не преобладавате дори и тук в Сподели да изглежда обратното.
От 49

61.   59, стига сте врещяли жените за доверие, досадни ставате вече. Доверието трябва да се ЗАСЛУЖИ от жената с честно, откровено, открито и лоялно поведение, никога да не крият тайни от мъжете и да не ги лъжат в очите, особено за такива долни неща. Никой мъж не е длъжен и няма да ви дава просто ей така от нищото съвсем сляпо, безвъзмездно и безрезервно вот на доверие само, щото вие се страхувате, че мръсната ви тайничка какви големи курви сте ще бъде разкрита наяве. Това просто трябва да го проумеете и да спрете нагло да искате от мъжете безрезервно доверие, което не ви се полага. Един мъж и да е спал с много жени, той винаги ще знае от коя жена е детето, защото тази съответната жена ще роди и няма да може да го скрие от него, че тя го е родила. Докато ако една жена е участвала в масова оргия с 10-ина мъже и всичките са свършили в нея наведнъж после ходи разбери, от кой точно мъж от всичките е детето. Така, че и да изневери мъжът на жена си ако тя забременее и роди, а не тази, с която й изневерява, значи няма как детето да е от друга, защото не някоя друга, а точно тя ще го роди, и няма повод за притеснение. Толкова по този твой въпрос. Никоя не ме е лъгала, нито изневерявала, това са си лично твои глупости и измишльотини по мой адрес, за да отклониш вниманието от темата върху моята личност. Просто констатирам обективната реалност, случваща се в обществото всеки ден. За твое сведение вече имам деца на 8 и 10, които много си обичам и съм сигурен и знам на 100%, че са мои, защото са ми одрали кожата и приличат не само генетично, но и по характер досущ на мен. Така, че не се безпокой, грижите ти за мен са излишни. Ти по-скоро погледни себе си, че с това твое тъпо и упорито спорене със сигурност ще си останеш самотна, злобна мома.

62.   50.

Скъпа женичке, опитите ти да ехидничиш на дребно може и да минават пред твоят съпруг, но не и пред мен. Посмях се доста на анализа за моята личност и ти препоръчвам да се насочиш към хумора и сатирата.

Що се отнася до стойностните отношения и това дали ще имам такива - вече 15 години ги имам. 12 от тях в щастлив брак. Моята жена не е някаква долна шаврантия, защото аз избирам добре. Много се радвам, че си си създала домашният уют, за който най - вероятно си мечтала, но това не променя факта, че голяма част от жените лъжат най - безочливо. А за стойностният човек - други хора могат да кажат. Аз не обичам да се хваля.

Препоръчвам ти да спреш да правиш психоанализа на хората, защото анализите ти не струват пукната пара. Не мисля повече да се занимавам с празната ти личност. Със здраве.

От 54.

63.   50 знаеш ли съветвам те да не си тровиш нервите със празноглави мъже! Пък и защо приемаш всичко лично? ! Нека си говорят само стой гледай сеира и се забавлявай на простотиите им и смешните им съмнения които си имат! Пък и според мен семейни мъже дълги години вече с жена която са си избрали и й имат доверие са си създали семейство не е справедливо да изказват мнение по темата камо ли да започват конфронтация и да превръщат казуса в личен спор! Такова мъже нямат право да обсъждат чуждите жени! Те да си гледат своите и да бдят над тях че не се знае и не са застраховани никога! Една жена колкото се показва вярна толкова и скришом може да ти събира да ти има зъб да й прещрака и да си легне с друг за разнообразие и други неща!
Аз си казах мнението и мисля че е най точно и вярно! И сега само гледам сеир до куд може да стигне ми блата злоба защото е миналото си са били глупави ( и за в бъдеще си остават такива ) и си изливат негативните емоции насъбрани с времето върху всички жени!
Просто няма смисъл! 50 нали знаеш че с глупав не може да се спори и да се излезе на глава? ! Така че не се мъчи и да не ти влиза е душата!
Кой каквото иска да мисли и говори! Сл д като не те познавам лично ( и всички жени които включва е общият знаменател ) мека си говори органи небивалици! Ти бъди щастлива с човека който те пизна а има ти доверие и те обича! Какво ти пука? ! ;)

Жена на 25

64.   М49. За двете ни деца съм сигурен, че са мои, имат доста от моите черти. После жената взе да изневерява и забременя. Исках тест за бащинство. Не знам колко е обидно. Така или иначе направихме кюртаж. Чужди копелета не ми се гледат.

65.   За да не се налага да се правят такива тестове, могат да бъдат взети превантивни мерки. Един начин да се намали риска да попаднете в такава ситуация е да си изберете жена, която е по-малко вероятно да изневерява. Сигурни формули няма, но моят съвет е да избягвате жени, които:сами подчертават, че са изживели бурна авантюристична младост, такива, които ви карат постоянно да ги забавлявате или се оплакват, че им е скучно, такива, които с гордост признават, че са зарязвали гадже само защото не им е доставял достатъчно силни оргазми или са съветвали свои приятелки да го направят. Защото, ако някой ден се приберете твърде уморени от работа (с която издържате семейството ви! ) и не успеете да И доставите силен оргазъм, трябва да се замислите дали няма да хукнат, на там където ще И го доставят, внимателно с такива, които са като Месалина и са твърде опитни в леглото, такава квалификация се постига с дълъг и упорит труд в тази област, особено, ако започват фелациото от колелцата на дивана. Има такива, които с гордост си признават за твърде обширна сексуална история, или пък я крият и не казват нищо за нея, ерго значи явно има какво да крият, не спират с шит-тестовете -нормално е да тества от време на време, всяка жена го прави с цел поддържане на интереса, но да не прекалява.. Много до си внимава, ако повечето И приятелките са курви - с каквито се събереш такъв ставаш. И нека никой не се уповава на това, защото никой не знае какво се крие в главиците им, даже и да ги тестваш на детектор на лъжата. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време" //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

66.   Аз имам по-добра идея от на 65. Намирате си някоя много невзрачна и семпла женица, която не се гримира, но е страстна домакиня - знае само да готви, пере и да мие пода. Обича да ходи по домашен анцуг и няма желание да работи или да се социализира, гледа сериалчета вкъщи и кани съседката от време на време. За да сте още по-сигурни, че ще зачене от вашия генетичен материал, гледайте да е стара мома на 45 , за да е по-сигурно, че ще ви позволят инвитро процедура. Воаля!

67.   До 55: съществуват вече и пренатални тестове за бащинство, които са с огромна точност, практически идентична с класическите. Дали предполагаемият баща е наистина такъв може да се разбере още от някъде 12-13та гестационна седмица.

Иначе: темата предизвиква много полемика, тъй като въпросът има много интерпретации в зависимост при какви условия е поискан тестът за бащинство:

- преди изобщо да са започнати опитите за дете - че как няма да е обиди
- ако детето е заченато след месеци мъки в инвитро процедури - също
- ако детето е заченато в неясни условия, примерно жената и предполагаемият баща не са били заедно в и около датата на предполагаемата овулация - жената би следвало не само да не се обиди, а да иска този тест да се проведе, за да не допуска отровата на съмнението да им помрачи връзката занапред.

За съжаление има жени, които прекрасно осъзнават, че са били с двама около датата на овулацията си, но се правят на разсеяни. Може дори да не говорим за изневяра - може фактически да са били разделени с партньора си в този момент. Но когато разберат, че са бременни, си избират с кого да гледат детето и удобно пропускат да му споменат за другия. Какви черти имат този тип жени - гледайте дали спестяват истини и факти на други техни близки, примерно майките и бащите им. Ако да - значи спестяват немалко и на вас. Не се заблуждавайте, че вие сте им най-близкия човек и с вас единствено са напълно искрени.

69.   До №62 ЦИТАТ:::""Номер, 54, скъпо жалко мъжленце, аз много внимателно съм си избирала съпруг, с който създадох дом и чудесна дъщеря, и с който смятам да изживея живота си. Морал в твоя речник е неясна дума, по-добре не я използвай и не слагай думи в устата на хората. """ Тъй като съм мъж, то това е равносилно да съм "тъп", то бихте ли ми обяснили тестовете, при внимателният Ви избор на съпруг. На какво система бяха базирани, въпреки, че са аз имам предположение, че са нешо като шит-тестове, но има и предположение, че са нещо по-първично, като тест в хоризонтално положение= ERICH

70.   Жените дето казвате "ама това ще значи, че той не ме е опознал, че ми няма доверие, аз влагам 100% в отношенията си и т. н. ", разбирам ви. И ви вярвам, че сте честни! Проблемът е, че жените дето лъжат и правят такива мизерии ще те гледат в очите и ще ти говорят същите неща. Ние не сме екстрасенси, че да знаем. Реално не е недоверие към вас лично, а недоверие към хората по принцип, което е обяснимо, знаейки какви хора има по света.
Даже не е и недоверие, страх е. Човекът просто го е страх. Тоест, тези дето казвате, че бихте се обидили, реално вместо да се погрижите за страха на човека до вас, вие ще го съдите за това. Медно!

71.   До номер 69 - обяснявам веднага. Била съм с двама мъже, за втория се омъжих, така че предположението за хоризонталното положение можеш да го изключиш. След първата ми връзка си научих урока много добре и знаех какво не искам. По разни сайтове за запознанства никога не съм имала регистрации, разчитах само на живия контакт с мъжете, батки не харесвам, татуси не харесвам, алчна не съм, свалянето на звезди между буквално непознати ми прави лошо впечатление. Мъжът ми ми беше колега, общувахме неангажиращо 3-4 месеца в обедните почивки, успях да го опозная като човек - възпитан, интелигентен, надежден, забавен, откровен. Привличаше ме много физически, но без качествата, описани в предходното изречение, нямаше да стигнем до хоризонталното положение, за което говориш. На тестове не сме се подлагали, харесахме се, видяхме нещо повече в другия и нещата ни се получиха без напъване и излишни преструвки.
Та във връзка с всичко това и с трудностите, през които сме минали заедно в последствие, определено ще си помисля, че нещо се е чалнал, ако му хрумне да иска тест за бащинство. Никъде не съм казвала, че мъжете са тъпи, защото не са. Още по-малко пък моят - все пак е избрал мен :)))

72.   Поредната тема, която може да се класифицира като "Инструкции как да останем дърт ерген".

73.   Не, ще го пиша инвитро процедура от случаен донор. Иска да бъде татко- ще го ощастливим, като семката му е в джоба... а, ако той не може да ме направи майка, аз мога ли да поискам "помощ"? Тези въпроси са двуяки и ако някой има съмнения във възможностите си да го признае без плевенски драми!

74.   Много смешна тема, как да вярваш на жена, когато масово се изкурвят от 13-15 годишна възраст вече? Аз им нямам вяра, особено когато жените по принцип обичат да заблуждават и лъжат, когато имат изгода. Десетки жени по този форум съм виждал да пишат, че единствените свестни мъже били грозни, дебели, смотани и не знам си какви, за голяма част от тези жени можем да сме сигурно, че въртят тъпкачи покрай "смотания" си съпруг, който ги обгрижва.

75.   Баща те прави не само ако си собственикът на сперматозоида, оплодил яйцеклетката. Баща е мноого, много повече и доста мъже грешат точно в тази част от бащинството.

76.   Веднага бих направила теста, ако ми бъде поискан. Ясно е, че всяка жена би се почувствала обидена, но има ли такива притеснения най-добре, да бъдат опровергани на момента. После може да си на пост и молитви известно време, но ще мине :D Но в никакъв случай не трябва, да бъде коментирано пред детето след време, за да не се чувства наранено.

Вещица

77.   Ами, ако ви хванат в изневерява, след като сте родила дете и мъжът тогава поиска днк тест, бихте ли се обадили?

51-71 от 71