Не мога да повярвам
Здравейте. С приятелката сме разделени от месец и направо съм откачил.. буквално.. опитвам се като цяло да се занимавам с нещо. Преди да се разделим обаче стана един филм. Започна да се държи студено, дразнеше ме, не ми отделяше никво внимание и с течение на времето (2 седмици) разбирам, че се занимава с бившия си. Обаче в периода в който се "занимаваха", уж да тръгват, се целуваше и натискаше с мене.. Теглих и една бърза разбира се.. защото то се е видяло, че нито към мене има истински чувства, нито към него. И ся разбрах, че е отново с него.. викам си тая е е*аси жалката история. Вие какво мислите по въпроса? Мерси предварително.

Коментари

1.   Всеки е изживявал подобно нещо. Едни мъже се пързалят на тая пързалка още, все объркани все с въпроси. Други стават по-силни, прощават, преглъщат и продължават.
Животът не е само веселба има и такива моменти. Не мисли за това тя защо е направила така, какво ли мисли, какво ли чувства. Тя има право в нейният си живот да има каквито иска филми, неин си проблем.
Ти не я съди, не ревнувай и не анализирай, няма смисъл. Преглътни, изтърпи тази болка колкото и да е силна и продължи живота си. Направи го достойно, защото един ден ще разбереш, че само това е смислено. Не рови да разбереш какво защо и как.

2.   Такива са поне 90% от днешните жени. Всички знаем как се казва на такива - к.... Свиквай.

3.   К... харесвате, к... избирате. Ако беше нормална, нямаше да те кефи.

4.   Хах, на мен ми се случва два пъти подобна ситуация, но с мъже.
Изобщо не опира до пола, явно. Има си жалки особи и сред мъжете и сред жените. Номер 1 добре го е казал - теглиш една и забравяш, няма смисъл от анализи и мъка. За такъв човек не си заслужава да губиш време. Като е лека жена и не те цени - блокираш навсякъде и край.

5.   Аз съм жена и също като на теб бившият ми спретна такъв курвенски номер и знам как се чувстваш. Отвратително е усещането някой да се е подиграл с чувствата ти, да те е използвал. При мен иронията беше, че той ми сваляше звезди и държеше да ме убеди, че ме обича, а аз бях резервирана в началото, явно съм имала интуиция още тогава, че нещо не е наред. Уж беше разделен с бившата си от една година, когато беше почнал да ме сваля и изрично го попитах дали не си прави психотерапия с мен, той държеше да ме убеди, че му е много далечно. Да, ама не, в един момент, също като теб го усетих емоционално отдръпнат от нищото, някакви странни лъжи ми пробутваше и в един момент директно го попитах, има ли нещо, има ли някой друг, той пак ме излъга че няма. Виждах, че на моменти все едно мислите му бяха някъде другаде, стана сприхав и си търсеше повод да се заяжда с мен. Явно е крил от мен, че е правил опити да се връща при бившата, за да не ме изгуби като резерва. В един разговор по тел. беше се напил отвори тема за нея от нищото, че била забременяла от друг, че не успял да й подари подаръка за рожд. й ден и на мен ми призля. Разбрах че му е било толкова гадно, че не се посвени да ме ползва за кошче за душевни отпадъци и то без явно да му пука, че всичките му приказки до момента ще лъснат като долна лъжа. След тази гавра го зарязах, той ме търсеше дълго време след това, но не му мина номера и си получи заслуженото-остана от два стола на земята. Изживях си огорчението, човек няма друг избор, трябва да продължиш напред и да си извлечеш уроците да внимаваш много с какви хора се свързваш и да не раздаваш доверието си лесно.

6.   Когато някоя жена се жалва от мъжа до нея, всички започват да пишат как тя си е виновна, това ѝ бил избора и т. н. За мъжете важи същото- авторът си е избрал такава, никой не му е виновен. Сега да мрънка тук и да го играе драма куин е безполезно.

7.   Да се застреля, хич не ти и трябва такава двуличница.

8.   Не ги разбирам такива боклуци. Лъжат те, усещаш, че те лъжат, хващаш ги в лъжа и им казваш, а те продължават... смешно е. Искала съм обяснение не на лъжите, а защо продължава да лъже, след като се знае и след като не може да ме излъже. Каква е логиката да лъжеш човек, който и без това не ти вярва? Наистина не ги разбирам тия хора. И не е до мъже или жени... просто има такива индивиди. Не си заслужават, това го знам със сигурност.

9.   Имаш право да си вкиснат, и същевременно нямаш. Видял си я каква е и все пак си стоял около нея. Може и да ти се иска да има нещо повече, но няма, теглиш чертата, преглъщаш обидата и продължаваш живота си. Може да е нечестно и некоректно, но никой не е длъжен да те обича. Всеки в тоя живот търси собственият си интерес.