Моля ви, помогнете ми да спася приятелката си
Здравейте, имам спешна нужда от съвет, защото положението е много тежко.
Имам приятелка от детските си години, която много обичам и до днес.
Така се стекоха обстоятелствата, че не живеем от няколко години в един град и се чуваме по-рядко.
Тя е омъжена, с детенце - много сладко и мило момченце.
Смятах, че е щастлива и че нещата при нея са наред, че си има мечтания живот.
Но уви, това не е така.
Общи приятели ми споделиха, че пише странни неща в профилите си в социалните мрежи и ми пратиха снимки на екрана (аз не ползвам социални мрежи).
Оказва се, че е вманиачена на тема ваксини и не спира да говори как мъжът ѝ е изгубил душата си, понеже е решил да се ваксинира срещу Ковид-19 и да говори колко я е страх, че нейната и душата на детето ѝ един ден няма да могат да почиват в покой.
Приятелката ми НИКОГА не е била религиозна.
НИКОГА не е била с толкова натрапчиво мислене... тя е мила, чаровна, добра, разбрана, креативна, интелигентна.... това сякаш не е тя.
Имам съмнение, че нещо се е случило в семейството (мъжът ѝ е контролиращ тип човек, малко обсесивен, може да я е обидил или засегнал по някакъв начин или да я накарал да се задушава в отношенията) и просто в неподходящ момент да е попаднала сред неподходящи хора.
Свързах се със семейството ѝ преди да се свържа с нея и да се опитам да помогна, за да ми разкажат всичко - изпаднаха в безсилие пред мен, раплакаха се като малки деца.
Разказаха ми, че отскоро общува с някаква жена от секта, която я настройва против цялото ѝ семейство, че не е на себе си, че само говори за тези неща с ваксините и погубването на душата...
Ходила е при психолог и при психиатър, дали са ѝ дори лекарства - нищо не помага, продължава да си говори тези неща, като дори понякога отказва да се храни, напоследък и детето неглижира изцяло.
Трябва да им помогна, хора.
Трябва да помогна на приятелката си, на семейството ѝ и на детенцето, най-вече.
Всички сме отчаяни и искаме да върнем това Слънце обратно.
Моля ви, ако ви се е случвало подобно нещо или можете да помогнете с някакъв съвет, направете го.

Коментари

1.   Според мен момичето е напълно нормално, просто е станала такава от разликата в мъжа и след ваксината. Аз познавам хора, които се ваксинираха и все едно не са те... все някакви проблеми със здравето имат от тогава и са по-мълчаливи.

2.   Ти ли ще й помогнеш? ! Заведи я на психиатър за спешна хоспитализация, това нейно семейство не осъзнава ли, че жената в момента е лабилна психически. Това е вече човек, който е тръгнал да изчатква, заведете я в болница, това ще е помощта ви.

3.   Каква приятелка ти е като ти чуваш за нея от трети хора, я се осъзнай и си гледай собствения живот. Тя какво ще прави с нейния си е нейна работа и нейн път по който си е избрала сама да върви. Като си натроши главата тъпа ще влезе в пътя.

4.   "Свестните днес считат за луди" - Ботев го е казал, не аз...

5.   Подай сигнал срещу въпросната жена от сектата. Поинтересувай се дали им дава пари.

6.   Пич, знаеш ли кое е Люк Монтание? Един от двамата откриватели на ХИВ, вирусът на СПИН, за което получава нобелова награда. През цялата Ковид истерия той обясняваше, че всичко това е нагласено, че ваксините са много опасни и хората трябва да не ги слагат. Той откри в тях 6 протеина на СПИН, които очевидно няма какво да търсят в "животоспасяващите" ваксини. Тези неща (освен всички останали гадости) СЕ ПРЕДАВАТ ПО ПОЛОВ ПЪТ! Т. е. човек, който спи с ваксиниран без презерватив със сигурност ще приеме тези неща в себе си. Което довежда до...? Имунен дефицит, който те убива бавно. Е, при някой не беше чак толкова бавно :Д

Знаеш ли за Владимир Зеленко? Друг нобелов лауреат, който беше убит през двугодишната истерия. Защо? Защото казваше истината. Същите неща като Люк Монтание. Много други доктори и учени ги споходи същата съдба.

Т. е., умнико, точно, както номер 4 ти написа, Ботев е бил прав, когато е казал, че "Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита".

7.   Брей, номер 1 и ти с това изказване само подхранваш психозата на много хора. Не били същите, а какви са? Близки ли са ти тия много хора дето станали други хора след ваксините? Или само разнасяш слухове? Аз знам хора, които са ваксинирани и са съвсем нормални хора на вид. Не съм им правила дисекция и анализ на кръвта, разбира се.

8.   До номер 2 - само ако човекът е доказано невменяем или опасен, може да бъде въдворен в психиатрично заведение от други хора против волята си.
Що за изперкали коментари? !
Единствено номер 5 е прав/а, хората от сектите са опасни и трябва да се проучи.

9.   Бог създаде човекът по свой образ и подобие.
До колкото разбирам ваксините са просто част от прекъсването на връзката с него.
Истинското коварство на злото, да се опиташ да обезглавиш тялото, докато твърдиш, че го правиш с най добри намерения за тялото(в смисъл, Бог е главата, християните сме тялото).
Промяната на ценностната система е друг елемент.
Храната е опасна също.
Живеем във времена, които могат да се оприличат с последните.
Приятелката ти не е луда. Това, че е започнала да мисли върху тези неща означава, че някаква сила я е накарала. Моля се да е добра, защото в момента тихомълком се възцарява антихрист.
Хората дотам са се откъснали от духовния свят, че правят всичко толкова лесно за злото да тържествува на земята.
Включвам се към тези хора.
Бог да ни е на помощ на всички, които ще останем тук в следващите 20-30 години.
Илюзията, че чрез технологии човекът може да стане Бог, ще рухне някой ден, важното е да не сме под пирамидата, когато тя се срути.
Така, че ви насърчавам плавно да се стремите да излезете от системите за контрол.
Пишете ме и мен за 4ти километър, ако искате.

10.   Ваксидиотите си го заслужават малко или много. Тези, които бяха принудени да го направят, за да не останат безработни, им влизам в положение донякъде, макар че по-добре да си жив и здрав на улицата, отколкото инжектиран с отрова и да си запазиш работата. Но имат семейства да хранят, поели са риска. Тези, които го направиха доброволно, обаче, сами са си виновни.

11.   8, кое му е изперкалото? Лекар ще определи. Жената се държи като в психоза. За мен по-изперкало е подобни сектанти да виреят около деца. Аз не знам що за хора са нейното семейство, и как й се позволява подобно сектантско мислене, на фона на това да се гледат деца? Да я види лекар и той да определи. Такава жена е опасна за себе си и децата си.