Защо той спря да ме търси?
Здравейте, ето и моята история. Запознахме се в интернет, бързо скъсихме дистанцията говорихме с часове по телефона на всякакви теми, страшно много си допаднахме то се усеща още преди да се видиш с човека, както се казва на една вълна сте. Предложи ми да се срещнем, видяхме се прекарахме няколко страхотни часа, на следващия ден цял ден също бяхме заедно, закараме до вкъщи и се разбрахме да се чуем. И той изчезна. Нито пише, нито се обажда, дори ме е блокирал в сайта където се запознахме. Защо един мъж ще изчезне без дори да каже дума при положение, че демонстрираше голям интерес към мен и си личеше, че ме харесва?

Коментари

1.   Авторке-а ти какво очакваше? ! Българските бай Ганьовци са такива-мислят само как да си направят кефа, да получат БЕЗПЛАТЕН секс от някое красиво, невинно и НАИВНО момиче и като си задоволят жалкия, мизерен, сексуален нагон, после бягат и се крият!
Предлагам ти хубаво да го сплашиш-направи си фалшив профил или пиши от профила на твоя приятелка или познат-с негово съгласие, разбира се, и пиша на тъпия негодник, който така те е зарязал-кажи му, че ще уведомиш полицията за сексуално насилие и т. н... оставям въображението ти да се задейства, просто го сплаши с нещо или че си бременна, нека се почувства гадно! Но бъди наясно, че почне ли да ти се мазни, то е за да отърве мизерната си кожа, тогава вместо -пак да му се връзваш на номерцата-прати го да върви по Дяволите и ти го блокирай!

2.   Щото не си му допаднала, губил е време с теб, може да има някоя, която чак сега му е обърнала внимание и е решил повече да не се занимава с теб.

3.   Друга жена, но няма топките да ти го каже.

4.   До уважаемата №1, може ли без генерални умозаключения. Не всички мъже са такива, даже повечето мъже не са такива, да има разни дегенератчета, лигльовци, живеещи в някакъв виртуален свят. Да има мъже, които не са идеални, но никога няма да постъпят като описания. Те винаги ще поговорят с момичето и ще споделят своята постъпка. Доколкото разбирам от авторката, те не са били в интимен акт, а просто не са допаднали като характер или разбирания, въпреки, че за три-четири часа, това не е възможно. Възможно е нещо във визията на момичето да не му е допаднало или пък тя да е на много по- високо интелектуално и образователно ниво от мизерника. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

5.   Само искам да кажа, че секс не сме правили, единствено прегръдки и целувки, той ми сподели, че му трябвало време да ме опознае.

6.   Може да си има приятелка, която го е надушила и е гледал да те блокира, да не го търсиш, за да не го издадеш.

7.   Блокирал те е, но ти е станал още по-интересен. Направо изненада...

8.   Ами аз лично си пиша поне с по 10 момичета. Да кажем 2-3 от тях са ми топ фаворитки, другите 7-8 са пълнеж и резервни гуми така да го кажа. Ако фаворитките не вържат си пиша с другите, ако някоя от топ нивото върже другите изхвърчат, пълнеж винаги се намира.

9.   Странно е ако поведението му е било наистина такова... нещо спестяваш. Не казваш подробности като колко време сте си писали. Какво сте си говорили толкова много часове. Къде се видяхте, за да правите секс? Подробности липсват, за да ти кажем какво е станало. Може само в твоята глава да е било супер, а в неговата не. На колко години си, ами той? Какво точно знаеш за него. Споделял ли ти е лични неща за себе си. Познаваш ли негови приятели или роднини? Изкарваш го супер близък и, че една ли не имате връзка, което значи, че нещо сериозно е станало, засегнала си го или какво?

10.   Щото една от порното го кефи повече

11.   Доста гейско поведение. Кой нормален мъж ще кара само на целувки и прегръдки. Вкъщи ли бяхте? Аз такива ги наричам импотентни. Иначе не въпроса ти - не му е харесало нещо в теб.

12.   Докато търсиш мъже в интернет ще е така. Нищо лично, просто не мисля че е вариант като цяло. Навън има толкова свестни хора. Спрете с нет зомбирането.

От мъж

13.   Някоя от другите 10, с които си е писал, му е вързала по-бързо и си станала излишна. Това е грозната истина в тези измекярски сайтове.

14.   Научи се да мислиш като мъж-долно, използвачески и измамно. Ако не си ти наивницата, ще е друга. Мъжете не търсят връзки, пък камо ли любов, това е заблуда на жените. Мисли като мъж, само така се оцелява в тоя живот.

15.   "Запознахме се в интернет"

Нека ти обясня нещо за интернет и мъжете. Никой мъж не пише на една жена в интернет. Не пише и на десет. Може да са 100, 200, 300... защото 99% просто няма да му отговорят. Така че там останаха само бройкаджии, и то отявлени. Много от тях си имат и "официална приятелка"... Повечето жени не се сещат, но мъж с елементарно самоуважение, няма да ходи да пише на стотици жени с надеждата да има някакво развитие с една от тях. Даже ако е свободен, по-скоро би ходил по барове, концерти, с компания, защото шансовете му да се запознае с нормална жена са много по-големи. Онлайн са останали най-вече "обвързани" мъже, които не могат да ходят открито да си търсят гадже, и затова се крият от приятелката и зарибяват онлайн в почивките.