Споделена история от Секс и интимност

Защо изчезна, без дори да се сбогува?
Здравейте, момиче на 22г. съм.
Преди година и половина се запознах с един мъж, семеен, без деца, на 43г. Писахме си няколко месеца, постоянно, след това се видяхме, вечеряхме, нямаше секс. Продължихме да общуваме по чата. След няколко месеца се видяхме отново, с уговорка да правим секс, беше незабравимо. Продължихме да си общуваме, но вече не чак толкова често. Отвреме-навреме се виждахме, за да правим секс.
Преди няколко седмици обаче спря да ми отговаря на съобщенията. Интересното беше, че не показваше никакви такива признаци, че нещо не е наред. Пишеше ми, отговаряше ми, разбрахме се да се видим дори и 2 дни по-късно - спря да ми отговаря на съобщенията. Писах му 2-3 пъти още, но нямах никакъв отговор. Как така в един момент всичко между вас е наред (аз му пиша, той ми пише, разбираме се да се видим, пращаме си снимки, споделяме си), а в следващия - изчезва безследно, без обяснения, без чао?
Сигурно съм му писнала, но ние имахме наистина много силна връзка, бяхме си големи приятели, освен всичко останало, затова се чудя защо поне не ми даде обяснение?

Коментари

1.   Взел е това, което иска и е избягал. Единствената критика, която имам към него е че е чакал да си пишете с месеци преди да се стигне до екшъна.

2.   Не сте имали силна връзка, само ти глупаво момиченце си си мислила така, а той е казвал това което искаш да чуеш, за да може да те бодне.
Семеен е, що изобщо ти минава през акъла че ти е длъжен за нещо?
Длъжен е единствено на жена си, другите може да си ги е** и зарязва както си иска.
Не се занимавай със семейни, освен секс, парички и комплименти друго няма да получиш от тях.

6.   Хванала го е жена му навярно. Сега не смее да ти пише.

7.   Пиши на жена му какъв курвар е и й разкажи как сте се срещали. Вгорчи му живота и ти.

8.   Това да ти е за урок да не се занимаваш със семейни мъже. Ще сте били и приятели си си мислела само ти, той иначе нямаше да изчезне. Ползвал те е за секс и е избягал. Не са ти нужни такива чичковци.

9.   Жена му е разбрала

10.   Свършиха ли младите самостоятелни мъже, че тругна чужд брак да рушиш?
Не знаеш ли, че жена, която руши чужд брак е смятана за курва.
Получаваш това, което заслужаваш. С поведение на курва - отношение към курва. Безплатен секс на повикване, когато и както господинът реши.
Ако искаш да си все в ситуация изчукана и изоставена, търси си все женени мъже.

11.   Вероятно не си получавала внимание от баща си като малка и търсиш вниманието на по - големи мъже или на по-зрели като поведение, за да имаш тяхната фигура като съветник, приятел, търсиш грижовността и закрилата му във връзката ви. Запомни това и наблюдавай за това. Повечето мъже са много отдадени в началото, но след 3 до 6 месеца започват да променят отношението си и тогава може да видиш как действително биха се държали във връзката ви. По принцип никой не е длъжен да се грижи за друг човек, освен ако не му е дете или болен роднина, така че няма как да искаш цялото внимание и отдаденост на друг човек и ако ти ги дава в големи количества love bombing значи иска нещо от теб, манипулира те и с такъв човек няма да имаш хубава връзка. Обичта идва постепено, затова недей да вярваш на такива типове като този, когато ти обръщат вниманието, от което имаш нужда.
Освен това, не се занимавай с женени и обвързани мъже. Не е добре нито за теб, нито за жените им. Постави се на мястото, на жена му, дали ще ти е хубаво, мъжът ти да ти изневерява? То си е негово решение, че иска, но ти взимаш решение дали да си легнеш с него.

12.   Не ми го побира да излизам със семеен мъж. Просто ми е гадно за жената отсреща. Имах един колега - обвързан и искаше да излизаме и една вечер ми каза че много иска да спим заедно и се отвратих от него, просто спрях да му отговарям. Уж щяхме да сме само приятели и такива ни бяха взаимоотношенията... Поставих се на момичето отсреща и аз ако бях на нейно място и бях разбрала, това е просто отвратително.

13.   А ти какво очакваше? Че ще бъде вечно с теб? Не ставай смешна! Такива зарибяват млади наивници като теб само с една цел- секс за разнообразяване на скучния семеен живот.

14.   На 43, да няма деца и жена? ! Вярваш ли си? Такива са рядко, дето на тази възраст нямат деца! Трябва сериозно, да е увреден, че да няма ни жена ни деца. Ти си била за разнообразие. Ти си на 22 години, той на 43 какво общо може да има между вас? Нищо, едно голямо нищо...

15.   Българката не се усеща, лесно се сваля един мъж, но трудно можеш да го задържиш!!!

16.   Ха-ха-ха, номер 11... Какъв задълбочен психологически анализ само. Ти сериозно ли си вярваш?
Авторката е същество с нисък морал и нулева емпатия.
Защо ние трябва да и съчувстваме и да я съжаляваме, затова че съвсем съзнателно спи с женени мъже.
Тя не е нито заблудена, нито измамена, а е била наясно със ситуацията.
Предпочетена ли се почувства?
Мда, точно като изтривалка, когато обувките са кални.
Утре, като отвори дупки пред друг женен, ще й мине

17.   Вероятно жена му е разбрала

18.   Какво приятелство, секс и забавления. Забрави го и си търси мъж за нормална връзка. На 22 си жена!!!

19.   Жена му е разбрала и сега я лъже, че няма нищо, а теб те игнорира.