Без коментар
На 34 години съм и имам брак от 12 години, страхотен мъж, чудесно дете... Но колкото и да звучи добре, преди 1 година всичко в живота ми започна да се обърква.

Ето го и него... Бяхме просто колеги, той със 7 години по-малък от мен, кипящ от енергия, емоционален, авантюристично настроен. От "просто колеги" с течение на времето станахме близки приятели, които гледат по еднакъв начин на живота - миг, който трябва да се изживее пълноценно. Аз със стабилно, щастливо семейство, а той - красива, млада, умна приятелка... Всичко изглеждаше неразрушимо.

Но ето, че магия.

Предизвикателството беше и за двама ни. Преди година, прибирайки се от служебно Коледно празненство всичко започна. Ей така, уж на шега. Само докосване, изненадваща целувка, нежност и решихме, че ще е грешка да не опитаме нещо, което беше толкова сладко. Мислех си "може при секса да бъдем разочаровани и опита бързо да приключи, като останем "просто приятели"". Уви, никога не бях изживявала по-страстен, всеотдаен, взаимен и изпепеляващ секс. Предположението ми се срина.

Взе да става като наркотик. Но не беше само секса. Крадяхме минути в асансьора, леко докосване разминавайки се в коридора, погледи, страст, нежност, взаимност. Аз бях той, а той - аз. Сливахме се в едно. Никой не хранеше надежди за взаимно бъдеще, просто се наслаждавахме на времето. Той градеше планове за бъдещето си с приятелката си - кредити, жилища, съвместно съжителство, брак, а аз - радвах се на детето и на съпруга ми.

Но нещата станаха сложни - беше като филм.

Една лятна августовска нощ, седейки голи и прегърнати под звездите в една вила в планината, видяхме падащи звезди. Пожелах си той винаги да бъде част от живота ми.

И ето, оказа се, че съм бременна. Нямаше как да е от мъжа ми, бях го правила единствено с "другият" и то в онази нощ с желанието.

И така започнаха другите серии от моят филм... мъжът ми разбра всичко, "другият" се раздели с приятелката си и започна периода, в който и двамата не знаехме как да продължим.

Толкова го обичах, че бях готова да застана срещу мъж, дете, родители, приятели, но само да бъда с него. А той... той се луташе. Може би е трудно да се нагърбиш с този товар: 7 години по-голяма жена, едно дете, което ще страда по баща си, още едно на път (пък макар и твое), жилище на кредит. А може би просто любовта е била само в моята глава....

Накрая той избра нея - бившата си приятелка, а беше толкова сигурен, че имат големи различия в характера. За изненада на всички, моят мъж ми прости и каза, че би живял с мен независимо от това, че детето не е негово и ако аз не искам да се разделим, той винаги ще бъде до мен, защото иска да спасим семейството си.

"Другият" беше вече сигурен, колебанието го нямаше, но искаше да останем близки приятели.

Сега вече минаха 2 месеца, знам че имам най-верният приятел до себе си в лицето на мъжа ми, но съм тъжна. Няма я магията, страстта. Душата ми е самотна... и чакам дете, дете от друг мъж. Не мога да намеря спокойствие, още много го обичам. Но боли повече, защото всеки ден го виждам, а в очите му виждам облекчението, че е взел решението.

Коментари

1.   , , Абе, трудно ще ти повярвам, че това е твоята история. Мъжът й да й просто така лесно, че носи чуждо дете... Да, да... Бегай бе. Тоя твоя "страхотен мъж" е наистина страхотен п ьо...

2.   Ако това не е поредният фейк в тоя сайт, поредната провокация, която цели спор между мъже и жени, то.... направо съм без коментар.
Направо да те ожалиме, ама любов, ама докосвания, ама погледи....
Ама иначе нямаше проблеми да лъжеш мъжа ти нали, даже вече и като враг едва ли не го възприемаш. Типично мислене на жените. Да била застанала срещу всички, заради любовника. Наивни до безобразие.
А мъжът ти е още по-голям глупак, представям си отсега нататък колко цветущ ще му е семейния живот. Жена му бременна от друг, изневерила 100 пъти, а той я приел обратно.... направо идилия.

"Решихме, че ще е грешка да не опитаме нещо, което беше толкова сладко. Мислех си "може при секса да бъдем разочаровани и опита бързо да приключи, като останем "просто приятели"
- Пичове, запишете си това изказване и си го сложете на стената, за да ви напомня как разсъждават жените и колко тъпи, наивни и ограничени са всъщност. Да ви напомня, че на жена вяра не може и не трябва да имате на 100 % никога и че във всеки един момент може да загърби всичко и да ви предаде, защото тя си е вкарала филмите в главата. Че една жена, с която имаш дете и живеете и градите нещо може да ти преобърне целия живот наопаки и да ти разруши всичко за секунди, защото тя решила, че не е лошо да се опита с малкия.
Щяло да бъде грешка да не опитат, ама в същото време очаквала да се разочарова... абе кой лъжеш бе скъпа? Кой лъжеш?
И себе си не можеш да излъжеш.
Внимавайте коя жена приемате в живота си, защото както виждате може да ви накара да съжалявате за всичко за последните 10 години.

Въпреки всичко, което написах, мисля че темата е фейк.
Ако не е... то " евала"

4.   Тази история доказва, че мъжете се интересуват от себе си предимно, дори и това, че чакаш дете не го е трогнало, но му е било добре с двете жени. Една жена с дете, мисли предимно за детето и ако има мъж, гледа там да вложи каквото може, за да вървят нещата, макар че трябва и от двете страни да става.

5.   Виждали сме всякакви съдби, живот шарен.
Опитвам се да се поставя на мястото на мъжа ти.

Ще ме зарежеш, ще се начешеш, ще мислиш за друг докато си до мен, а аз ще приема всички твои грешки да станат мой проблем само защото те обичам или защото искам да запазим семейството ни.
Колко романтично, зряло и човешко.

Занеш ли как бих постъпил аз на негово място?
Ще ти оставя всичко което имам, апартамент, кола, събирани пари, даже ще извадя всички джобни и ще ти дам и тях.
След това вероятно ще страдам заради твоите постъпки до края на дните си, вероятно ще те обичам цял живот, още по вероятно е да нямам бял ден до края си,
но никога, по никакъв повод не бих останал с теб.
В този живот човек може да е на дъното, даже под него, но никога не трябва да губи себе си, само това имаме от деня в който сме се родили, до смъртта.

6.   Мъжът ти знае ли че му натрисаш чуждо дете? Ако знае и е съгласен лошо няма.
Така е, мъжът си е гледал кефа. Не иска да се обвързва с дете, кредит. Да не е луд.
Поклатил е.

7.   Това все едно е написано от някоя 80 годишна баба пробваща се да пробие като писателка. Лошо няма, но има други графи в сайта, в които да си публикувате текста.

Няма жена на 34 години която да пише толкова старчески, съжалявам.

8.   Ако не е фейк историята -мъжа ти е мека Мара (ама Ко ти пука, в твой плюс е, второ- много ясно, че момченцето ще избере по-младата, по-красивата, умната пред какичката с багаж, макар и да носиш неговото дете).

9.   Хаха, поредната ИЗИГРАНА!

Да ти е честито! Ако бях на мястото на мъжа ти щях да си взема детето и да те зарежа, като публично разкажа на всички приятели и родини каква си!

Такива, които не сте се наживели не знам защо изобщо бързате с брака и децата, като се знаете що за долнопробна стока сте. Егати и лицемерието - да пишеш, че имаш страхотен съпруг, а същевременно да те помпи колегата.

От една жена, която ти е наборка!

10.   Няма мъж, който да преглътне нещо подобно, темата е супер фейк.

11.   Фейк, фейк... колко да е фейк. Типична женска история на застаряваща мадама която я сърби... оная работа, и някакъв чехльо който и търпи изневерите, и гледа чужди деца. Ще ми се да кажа, че историята е нещо невероятно, но сигурно описва доста днешни бракове. Все пак става дума за 34 годишни, та "мъж" в тоя контекст няма нищо общо с мъж от преди 50 години.

12.   Малки извадки от така нареченият Демократичен семеен кодекс::""Чл. 61. (1) Съпругът на майката се смята за баща на детето, родено по време на брака или преди изтичането на триста дни от неговото прекратяване.
Чл. 62. (1) Съпругът на майката може да оспори, че е баща на детето, като докаже, че то не е могло да бъде заченато от него. Този иск може да бъде предявен до изтичането на една година от узнаване на раждането. """ забележете съпругът на майката, "СЕ СМЯТА" за баща. Той може да е съпруг на майката, детето да не е негово, но държавата му натриса едно дете и му казва, че е негова. Тук няма, искам, не искам. Звучи забавно, но не и за потърпешият. Според статистиката в различните държави някъде между 17%-25% от децата отглеждани в семейство са от извън- брачна връзка на майката, но съпругът ги отглежда без да знае, че не са от него. 25% -това значи, че всяко четвърто дете, казва тате на мъж, който не му е тате, ами браво. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

13.   Сюжета е впечатляващ- някак скандинавски ала лято- зима. Има от всичко. Но това не са страсти по тези ширини. Тук популацията има по- семпли виждания и изпълнения за нещата от живота. Бълтарския мъж, ако разбере, че милата и отрудена съпрута е набъбнала от друг, лично ще извърши аборта. Без да има медицински познания и без упойка за съкровен спомен и ужас на пациентката. Такива авторски тестове са вредни- още не сме преодоляли ориента, догмите и предразсъдъците. Реагираме първосигнално и болезнено.

14.   Ами да, без коментар... любовника се бил лутал, а тя била готова на всичко. Той разбира се не се е лутал, просто си е изиграл театрото, за да се оттърве от теб. И огромна изненада-избрал младата, красива и умна приятелка, вместо теб, авторке, дето така лесно си вдигаш краката, а за бонус си готова да му доведеш да гледа чуждо дете. Да, ама не, явно не е балама любовника. Тука ситуацията с мъжа ти ми се струва подозрителна, и това ме кара да не вярвам на историята-познавайки манталитета на българските мъже не ми се вярва някой да се радва да отглежда дете, заченато в изневяра по време на брака. Има мъже дето приемат жени с деца от бивши връзки, но за такива като този случай не съм чувала.

15.   Номер 5, много си благороден, но излишно.
С теб си приличаме само по достойнството, никога не бих останала с човек, който ме е предал.
Бих взела детето ни и бих подала молба за развод по вина на съпругата. Това щях да направя, ако бях мъж.
Предателството й е предателство срещу семейството.
За съжаление има подобни истински истории.
Жалко за излъганите.

16.   Големи писатели в тоя сайт……..

Чингис Хан-Скандинавеца

17.   "" " Номер 13" *Такива авторски тестове са вредни- още не сме преодоляли ориента, догмите и предразсъдъците. Реагираме първосигнално и болезнено"" Най-доброто действие е развод, по вина на съпругата. Това е най-безболезнено и най-животоспасяващо действие, защо има вариант, ако съпругът е под въздействие на тази новина за 1-2 секунди да И счупи вратът или в по-кървав вариант, удар с нож в юголарната вена в хоризонтално положение, удря се под ухото, поне така ни учеха във при тренировките в батальона, също ефикасно, но мръсно, като и за двата случая се отива в затвора. Казват, че отмъщението е ядене, което се консумира студено и ако той има здрави нерви, може някога след години 2-3 тихо да я бутне от балкона, /ако живеят на по-висок етаж/. Какво да се прави човещина. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

18.   Това ако е вярно - егати и готиния мъж има авторката. Разумен, зрял, обичащ….
Омъжена съм, но ако бях сама, веднага щях да поискам координати на човека.

19.   До 18

Норнално е да искаш такъв мъж. Глупав, под чехъл, готов на всичко да не загуби принцеската, а тя може да си прави каквото си иска.
Няма никаква зрялост в това да прибереш жената, която се е подиграла с тебе и ти е изневерила 100 пъти, а на всичкото отгоре ти казва в очите, че не значиш нищо за нея
Това е пълен идиот

20.   Според мен няма такива мъже като описаният и не може да има. Ако това недоразумение, което кой знае защо го наричат мъж, в бъдещето трябва всички феминистки, да го предложат за канонизиране като светец - закрилник на феминизма и путь-вщината. Един нормален мъж трябва да обича съпругата си, но същото се отнася и за нея, тя също да го обича, а още и да го уважава, а не да го прави на жалък парцал и нещо като куколд-това е отвратително. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"