Споделена история от Секс и интимност

Търся съвети, трудно свършвам.
Имам си приятелка и страшно много се обичаме и никога не съм имал проблем да го вдигна, буквално ми трябва една гушка или целувка и съм готов. Обрязан съм но преди не беше голям проблем. Първия път като бяхме заедно го правихме даже само с презерватив и нямахме проблеми с това, после бяхме разделени за определено време и пак се събрахме. След това не сме го правили с презерватив и ми отнема между 1-2 часа и през това време тя вече е свършила 1-2 пъти. Постоянно иска почивка 2-5 мин. Много се радвам, че я задоволявам, но аз се уморявам вече. На 20 години съм, много възбуден, но трудно усещам удоволствието там долу (едвам едвам докато не свърша чак тогава усещам нещо). Какво да правя? Каква е логиката с презерватив да свършвам 40 минути, а пък без презерватив - 2 часа? Познавам приятели, които са обрязани също и нямат никакъв проблем. Не усещам удоволствието като преди, само се потя и се измарям.. Какво да правя?

Коментари

1.   Представяй си най-мръсните си фантазии, които те карат да свършваш. Аз например като правя секс с моята, си представям много отвратителни неща, които тя със сигурност ще откаже да прави с мен, но докато е на задна си затварям очите и си ги представям тези неща и направо изригвам.

2.   Решението е уролог, андролог!

3.   С грешния човек си. Няма страст, няма химия, няма нищо между вас.

4.   брадър не съм уролог но по-принцип с кондом би трябвало повече да издържаш, иначе според мен е на психична основа тфа - подсънзателно като си без искаш да не забраменее и един вид се стискаш докато с презерватива ти дава повече освободеност ако ме разбираш... един мой съквартирант беше обрязан и вика от свирка да свърша шанса е -1 не 0

5.   Приятелят ми е точно обратното на теб! Свършва за около 10 мин и повече не може да се държи! Като прочетох началото на историята и си казах, че точно такъв като теб ми трябва :)
Но от друга страна ми стана малко гадно, че не усещаш нищо, това е странно, трябва да отидеш на уролог. Според мен нямаш никакъв проблем, даже лекарят ще те похвали, просто трябва да се отдадеш на секса, не го приемай като задължение. Предполагам си млад, още ти се развива чувствителността ако го правиш от скоро и не си се отпуснал още както трябва. С времето чувствителността ще ти се засили, може би заради обрязването ще трябва малко повече време от обикновено.

6.   Кажи на приятелката си да не се самозадоволява клиторно, докато я чукаш. Това е причината тя да свършва, а ти не.
Освен това мисля, че номер 3 е прав.
С нея си, колкото да не си сам.
Ако свършваш по-кесно с презерватив, използвай презерватив.
На нея той няма да й пречи.

7.   до номер 5 - приятелко да ти обясня някои неща с риск и да наплаша малко автора. Така щом е обрязан с годините ще става по-зле тъй като най-чувствителаната част на пениса му постоянно се търка в плата на бельото му то тя неизбежно ще загрубява и ще продължава да има намалено усещане. И според мен също автора няма проблем.

8.   На мен ми трябва здраво ебане, за 10на минути. Свършвам експлозивно, но искам хуй прав, корав и работлив.
Не искам нито 40 минути, нито 2 ча̀са.
Обрязан или не, да е корав и деен, да ебе дълбоко и страстно, свършвам със скуирт докато ми се празни, няма такъв екстаз.
Но трябва да сме си тръпка, не да ме опипва час докато се подмокря.
Намираш си любимо гадже да е мокро от погледа ти само, после набиваш здраво и чукаш, жените обичаме да ни обладават и да ни го набиват дълбоко.
Аз обичам да ми го вкарва от раз и после да ме ебе яростно и напористо. Кеф ми е да удря с ташаци по задника ми, не ща нежности. Да стене и ръмжи от кеф, да крещи докато се празни, няма проблем. Свършвала съм след 5-6 тласъка само когато много ми се е ебяло, треса се в конвулсии и се разтичам, а той продължава да си ебе, но се отпуска и свършва по-бързо. После обичам да го смуча и облизвам, надървям си го за още, яхвам го, вкарвам си го надълбоко и тогава наистина ебе още по-здраво.
Но се иска тръпка. Не само да гледаш да си го сложиш на някоя, тя трябва буквално да приритва за тебе и ти за нея.
Като ти влиза, да си на камък от мерак, като й влиза, да е подгизнала от мерак…Какви два ча̀са? !

10.   Коментар 8 е написан от много загорял пич, браво.

11.   Грешиш, н 10, жена съм.
Никога не съм си лягала с мъж без взаимни тръпка и мерак, това е истината. И сексът при мен не се проточва, защото като си с точния човек, свършването е експлозивно и идва точно тогава, когато си трябва - мъж досега не се е оплакал.

от н 8

12.   Авторе или гледаш много порно и мастурбираш, или приятелката ти е широка.. и при мен с настоящата ми приятелка не изпитвам много удоволствие както със бившата..