Какво иска от мен?
Накратко - около година имах отношения с един човек. Изневери ми, разбрах и всичко приключи. Поне за мен. Разбира се, наранена съм, а това, че ме предаде вероятно никога няма да му го простя. В началото, след като разкрих изневярата му и вече не се чувстваше длъжен да се крие, демонстрираше по всякакъв начин отношенията си с това момиче. Аз реших за себе си, че не трябва да се крия и да си заравям главата, а да се изправя срещу болката си, поради тази причина не го блокирах в социалните мрежи. Просто не му обръщах внимание. Започнах да контактувам с други хора и да се връщам лека-полека към себе си. Докато в един ден той не ми писа. Даде ми да разбера, че ме наблюдава и в социалните мрежи. И въпреки, че по природа съм незлоблив човек, умишлено му отговорих грубо. В духа, че съм се заблуждавала, че притежава качества на истински мъж, и че повече няма да губя времето си за мъж като него и т. н. Виждам, че ме блокира и след известно време отново ме разблокира в месинджърите. Но аз и не правя никакъв опит за комуникация с него. Той обаче продължава да пише. Не зная какви са отношенията му с момичето, заради което се разделихме. Виждам че е изтрил общите си снимки с нея, махнал я е от приятели. Последно ми писа отново вчера, казах му, че съм му простила отдавна, но не можем никога да бъдем просто приятели. Не е тийн драма, и двамата сме +/- 30 годишни.

Коментари

1.   Първо, миличка, изглеждаш незряла за 30 плюс. 1 година не е кой знае какво да си във връзка с човек. Второ, и ти не знаеш, какво искаш. Като искаш да те е-е мърша, ше те е-е. Просто му се обади да идва при тебе. Но знай, че не си по-различна от него. В БГ има много материал за бракуване и от двата пола.

2.   Просто го е разкарала, ти си резерва. Блокирай го ти.

3.   Ами... типичната история. Почти всеки втори е като този хубостник.

4.   Иска да има къде да отиде. Жалкар.

5.   Е добре де, изложила си историята безстрастно и последователно. Вижда се, че човекът скача от една връзка в друга. Очевидно е какво иска. Не можем да измислим друга възможност, която да не е невероятна. За да не те тормози, блокирай и забравяй.

6.   Наистина ли се чудиш какво иска от теб? То е повече от очевидно.
От друга страна не мисля че си го преодоляла напълно, което е нормално. Само че като му отговаряш, дори злобно - ти му показваш че имаш чувства към него, независимо какви. Подобни лекета точно на това разчитат. Спри да му отговаряш и игнорирай съобщенията му, или направо го блокирай ако не можеш иначе.

Ако пък въпроса ти е дали може наистина да бъде толкова нагъл че да иска да се върне при теб след като те е предал по такъв начин - да, напълно е възможно. Подобни нахалници нито имат срам, нито съвест.

7.   Какво иска от теб...
Нека видим - спи с теб, намира си нова с която спи, ти го зарязваш, другата го зарязва... какво може да иска от теб? ... Хм... Ами не знам, може би да се върне да спи с теб? ...

"съм се заблуждавала, че притежава качества на истински мъж"
Шокиран съм, аз си мислех, че с невероятната си "женска интуиция", само на "истински мъже" попадате... Жената е най-добрият съдник за мъжките качества. Аз така знам... А той поне две ви е въртял, голям "мъжкар" значи... Не знам, объркан съм...

"Не е тийн драма, и двамата сме /- 30 годишни. "
Определено звучи като такава...

8.   Зарежи я тази история и карай напред.

9.   Мисля, че постъпваш добре, не го блокираш, но и не го допускаш отново в живота си. Явно е оценил какво е загубил.