Приятелката на синът ми е транс момиче
Синът ми тази година има бал и е абитуриент. Той е много умно момче и има успехи с момичетата. Тази година си намери нова приятелка. Един ден я доведе на вечеря в нас да я запознае с мен и с баща му. Като се представи тя ни обясни, че е трансмомиче и е на хормонална терапия и за момента не е още решила да отстрани мъжкия си полов орган. Мъжът ми побесня и я изгони. Синът ми сподели че иска да отиде на бала си с това трансмомиче. Как да направим така че трансмомичето и синът ми да скъсат?

Коментари

1.   Ако беше в някоя по друга държава можеше и да ти повярваме. Въпреки, че следваме Евро атлантическите ценности транссексуализма у нас е все още сравнително рядко разпространен поради простата причина, че пропагандата му започна сравнително от скоро, следователно бъдещите масови транссексуалисти още са непълнолетни и не могат свободно да се поддадат на изкуствено втълпения им нагон. Другото което е, ако случаят ти е истински, то той щеше да е може би 1 на половин милион и не ми се вярва току така да решиш да го споделяш, камо ли пък да се сетиш да пишеш тук. Казват, че по празниците проблемите на хората с психични разстройства се обострят и по скоро си мисля, че твоят случай е именно такъв. Другият вариант е да си някакъв платен пропагандист или порно фантазьор.

2.   Защо да скъсат? Сега това е модерно, искаш синът ти да е консерва ли?

3.   Ох, колко мъка има на този свят. Това, че синът ви е с такива наклонности сте виновни вие. Като е доста вероятно да се дължи на това, че му се месите в живота(както е показателно от тонът ви в темата ви) и сте му казвали или натяквали дали няма да си намери приятелка, сякаш, че е длъжен да живее по вашите разбирания или трябва да става по учебник и по план. Така се развива в едно дете отвращение към родители(подсъзнателно е с трансмомичето за да ви накаже) и отвращение към жени. Соцът осакати умствено и душевно масово хората, които сега са родителите на зрели деца. Затова тук се пльоскат толкова много истории на родители с подобни проблеми. Пак като синът ви не е станал като Емили Тротинетката-нежен, чувствителен и дребен, но жесток и психарски лейдибой, пак сте късметлии. Със сигурност и той е такъв заради такива като вас. Разкарайте се от личният му живот и осъзнайте(ако трябва с помоща на психолог), че нямате място там, защото иначе със сигурност ще стане по-зле.

4.   Е*авате ли се с нас? Ако не, извън България ли живеете? А може и Вие да сте въпросното трансмомиче и сондирате мнения.

5.   Измислена история.

6.   Измислена история, или синът ви очевидно се майтапи с вас.

7.   Ми то идва от синът ви. Аз лично не искам патки в устата и други отвори.

8.   Очевадно измислена история.

10.   Вие с мъжът ти сте проблема, аман от консервативни родителите

11.   Оставете сина си на мира, не е Ваша работа с кого ще ходи на бала. Изключително ограничено мислене имате, длъжни сте, ако не да го подкрепите, поне да не му пречите!

12.   Престанете с тъпите теми - провокации!
Тук има един, който постоянно пуска теми за негри, расизъм, феминизъм и какво ли още не... предимно актуалните теми в деградиралата америка.
Някой определено му плаща!
Съмнява ме, че е платен модератор обаче и някакси удобно трие каквото го кефи и пуска собствената си помия. Ако не е модератора, моля вземетв се в ръце! Имаше една педофилска тема в тийн отдела... хора, моля ви!

13.   Хора не се поддавайте да отговаряте на подобни теми. Всичко е измишльотина за да можем да свикваме с новото нормално. Байпасирайте ги и въобще не обръщайте внимание на такива теми.

14.   Транс "момиче", когато почнат да раждат, тогава да се наричат момичета/жени!

15.   Не, не е модерно, изроди. Момчето е младо и без акъл както всички на младини. С този транс нито семейство ще стане да роди дете, нито нищо. Родителите трябва да му налеят акъл в главата. Най важното в една жена е да може да ражда, все пак за това е жена нали? А мъжът да има наследници и семейство. Любовта не винаги остава, жената след 10г я те обича още я не, но като имаш деца, си имаш семейство.

16.   Браво, транссексуалността е прекрасна, това е бъдещето на човешката раса! Синът ти е голям щастливец, че е с транс момиче!

18.   Поговорете със сина си и му обяанете, че е много объркан а оставете мъжът ви да свърши останалото.