Споделена история от Семейство

Осиновена съм и търся биологичният си баща
Здравейте, представям на кратко моята история. Преди години разбрах по случайност, че съм осиновена. Изисках осиновителното си дело от съда и открих биологичната си майка и се запознах с биологичните си роднини от нейна страна. Тя обаче, не желае да ми каже кой е биологичният ми баща, каза само, че той не знае за мен и така ще си остане. Опитах всякакви методи да я убедя и нищо не сработи. Наскоро си направих генетичен тест 23 and me и се свързах с човек, който би трябвало да ми се пада втори братовчед по бащина линия. Той направи тест на своите родители и установихме, че роднинската връзка помежу ни е по линията на неговият баща. Даде ми имената на хората от родословието си по тази линия, за някои ми каза и коя година са родени, но до там. Благодарна съм му, че отдели и това време за мен, но явно мотоивацията му да ми помогне стигна до тук. Сега търся идеи как да открия въпросните хора, за да разбера кой от тях е биологичният ми баща. Пробвах да потърся в гугъл и по социалните медии, но за момента търсенето ми е безуспешно. Надявам се на някой тук да му хрумне друга идея и да ми помогнете

Коментари

1.   Защо трябва да търсиш човек, който не те иска. Разбирам желанието ти да го видиш но мисля, че е трудна задача. Може би е някой пропаднал тип.
Все пак майка ти не е искала знаеш кой е. Мисля, че прекаляваш със желанието си да го намериш. Радвай се на това, което имаш.

2.   1 Не пиши глупости! Не знаеш каква е причината, човека може въобще да не знае че има дете. Някога не е било искам, не искам. Взимат ти детето, спазват морал и порядки.
Отново се свържи с човека и го помоли за телефони и адреси, сближи контакта с него, покани ги на гости и те са ти роднини и все ще научиш. Пусни в социалните мрежи в търси се, от кой град са? Ако е малко населено място всички се познават.

3.   Толкова ли са стари, че нямат фейсбук?

4.   Към номер 1: Специално написах, че нямам нужда от житейски съвети

5.   Човека чукнал и бегал, ти след няколко десетилетия си тръгнала за баща да го обявяваш. Щом майка ти не иска да знаеш със сигурност има причина, може човека да е бил женен по времето когато те е правил.

6.   3 Ни всички имат фейсбук, това да не е нещо, като лична карта вече.

7.   Ми като нямаш защо пускаш тема.
Мое право е да си споделям мнението каквото и да е то.
То затова е този форум. Това ми е мнението и точка по въпроса. Освен това щом модератор го е публикувал значи не съм написала нищо обидно.
Е какво толкова споделила съм мнение.
Но о. к тогава ще коментирам по други теми.

8.   Аз съм израснала без баща но въпреки това не съм чувствала липсата му.

9.   Добре тогава ще си коментирам по други по- интересни теми.
Чао.

10.   Историята, която е в главата на някой и съди, е негова проекция, намери го и го изслушай.

11.   Нито ти ще бъдеш щастлива, нито той. Аман от. Какво ще промениш, дали няма да те заболи повече, той знае за теб най вероятно. не ае закачай там

12.   Т. е. бащата на братовчед ти и твоят баща са първи братовчеди. Виж кои са първите братовчеди от мъжки пол на бащата на братовчед ти - едва ли са повече от няколко. Опитай се да елиминираш тези, които очевидно не са познавали майка ти или са твърде млади. Или тези, които са се родили и живеят в отдалечени краища от майка ти. Предполагам знаеш майка ти на каква възраст те е родила, къде е живяла и къде е работила, по инфо от братовчед ти можеш да се ориентираш за евентуални съвпадения. Опитай се да издириш снимки на вероятните бащи във фб - обикновено има семейни снимки по балове на децата им или сходни събития. Виж визуално приличате ли си? Можеш да установиш контакт с децата им - с някое от тях си първа братовчедка.

13.   Сега се сетих, че и самата ти майка може да не знае кой е биологичният ти баща, ако твоята поява е плод на случаен акт или насилие.