Неуверен в себе си
Още малко и на 30, обаче разговорите с момичетата са като нещо немислимо...

Дайте съвет как човек да се отпусне, как да предразположи другия да говори..
Да ли ще е на живо да ли на чат само основни приказки мога да си лафя с някое момиче, всякаш не ми стиска или по точно не се стига до ситуациия как да и пиша примерно нещо по еротично первезно за да я накарам да прояви интерес..

Последното ми гадже от 2020 до 22г, преди да се запозная с нея бях тотално неадекватен, бях рязан и рязан и все от скромни момичета, две подред след като имах някакви симпатии ми заявивиха не си лошо момче ама си ми прекалено добричък, нещо от сорта бяха и двете, една ме търси в последствие за извинение но все тая.. бях се отчаял и оставих всичко да. върви ей така.. докато не се запознах с бившата която реално тя ме заговори в нета и пожела контакт, тъй като беше от майната си и казах, виж ако беше тук близо до мен щях да те поканя на среща още сега, ама по интернет и на стотици кн няма как да се получи... то взе че стана и реално тя ми даде шанс да покажа какъв човек съм. След тая връзка реално се върнах на предишното състояние..

Да не кажете че съм някой убит гном, нормален пичага съм, тренирам, ако трябва да съдя за мен като човек: не пия, честен съм, мразя лъжите, лицемерието, казвам истината в очите и съм добър човек.

Коментари

1.   И какво стана с бившата ти приятелка, че ми стана интересно?
Звучиш точно като този тип мъже, които са неуверени и комплексирани, но по някое време намират някое свястно момиче което им вдига самочувствието и решават след това да го зарежат като хванат бога за рога. :) Така ли стана и при теб? Вдигна ти момичето самочувствието и ти реши, че и без нея можеш, или?

2.   Добрите и възпитаните си седим сами, за съжаление.

3.   Уж се получили нещата с бившата, пък си сам?
Какъвто и съвет да ти дават хората, не вярвам да ти помогне и от захлупен и неуверен да станеш сваляч. Това качество да привличаш жените или го имаш или го нямаш.
А пък еротичното, че и перверзно говорене и писане още от началото на познанството може да постигне обратния ефект и вместо да ги привлече да те отрежат.
Тези дето са ти казали, че си добричък, просто са търсили по-мек начин да те отрежат, не са искали да те обидят.
Има и още нещо - по един начин се виждаш ти, по друг те виждат другите.

4.   От Автора до номер 1.

Не се е случило това, лични причини са не ми се коментира, най- лошото се случи с нея.. моля не ме питайте.

5.   Понеже съм имал същия проблем, мога да ти кажа от къде идва - от това че не пиеш.
Ако успееш да го преодолееш и нещата ще се пооправят. При мен личено не стана така (все още не пия) но попаднах на мацка, която ме хареса такъв какъвто съм и покрай нея преодолях притесненията си.

6.   Авторе, пуснах една (съседна) тема, в която съм съм дал няколко съвета по подобен на твоя въпрос:

http://spodeli. net/4/story-172076. html

7.   Просто имай чувство за хумор.
Няма как да говориш нещо извън общите приказки - доста жени са супер глупави и повърхностни, обикновено ги оставям да си бърборят как им е минал денят, те и без това търсят предимно внимание, егоцентрички са. Ако тръгнеш да говориш за наука или изкуство, или спорт, или политика, 80 процента от тях ще те гледат тъпо.
Да пишеш еротично или перверзно? Доста жени веднага ще те блокират, ако го направиш, трябва и те да са неморални или възбудени, за да ти отразят тези приказки. Ако търсиш само секс, става, но трябва да се пробваш със стотици жени и на живо, и онлайн, освен ако не си някакъв красавец, а за такъв минават доста малко мъже, особено на 30... Ако беше тийн или под 25, можеше да имаш шанс, тогава си още доста "свеж".
Въпросът е какво ще стане, ако свалиш някоя, която не е за теб нито като интереси, нито като манталитет и т. н. Затова не си струва да се занимаваш със случайни момичета, ако търсиш сериозна връзка, а с някоя като за теб, тоест трябва да я търсиш в кръга на собствените си интереси.

8.   От Автора
Нещата въобще не са окей,
За съжаление не виждам и как ще се оправят.
От към работа съм мн добре, развивам се изкарвам мн добри пари, мога да си позволя каквото реша, излизания почивки кола дори за апартамент си мисля да въпреки че имам голяма къща с моето семейство..

И като дете го знаех и така съм и научен парите не са от значение винаги, ето имам работя като вол, но пак не съм окей.. От към приятелите все попадам на използвачи или шишман хора които пият друсат..
Понякога дори излизам само и за да не съм в нас..

Добре че е работата да съм ангажиран постоянно с нещо и залата да се мъча като животно иначе съм жив умрял... След последното момиче просто не виждам смисъл в нищо...

Казвам си, ще преминеш през това но как като ти липсва а не можеш никога повече да я докоснеш или видиш, усетиш аромата.. , мъча се ужасно много вече толкова месеци и се ядосвам че съм такъв човек в тоя глупав свят..

9.   Авторе,
А какво работиш? С какво се занимаваш?