Споделена история от Здраве

Подуване и посинен полов орган
Младеж в 20-те съм, преди 3 дни, през деня бях легнал да подремна за няколко часа. След около час сън се събудих с болки в областта на долната част на корема и стигаше около интимните части, като болките бяха умерени към слаби като сила. Помислих, че е главно, заради това, че съм спял по корем. Изпих един спазмалгон и след час болката отмина. Вечерно време започнах да чувствам отпадналост като при грип. Помислих, че съм настинал и изпих тайлол хот. През нощта треската стана по-силна и най-вероятно съм бил с висока температура. Едвам успях да заспя. На следващия ден бях по-добре. Случайно, като бях до тоалетна през деня, забелязах, че пенисът се е подул в областта над главата, а тя наред е посинена. Веднага го свързах с болките от предния ден и проверих в интернет за симптомите - в един сайт относно медицински съвети пишеше за различните видове контузии и единият вид симптомите съвпадаха с моите. Беше написано че ще отмине подуването и посиняването след няколко дни. Порових се още малко и видях че симптомите при мен ги има и при друг вид контузия, но при нея имаше и още няколко други, които при мен липсват - болките бяха изчезнали, нямал съм затруднения при уриниране, ерекция или мастурбация, нито зачервявания или сърбеж. Единствено подуване и средно посиняване. Май мисля утре да отида при личния леркар и да взема направление за уролог, но ме е срам до известна степен и се притеснявам.

Коментари

1.   Tрябва да отидеш на лекар. Състоянието ти е деликатно, специфично и притеснително. Не се притеснявай от прегледа, докторът е виждал много пациенти. Важното е да получиш квалифицирана помощ и евентуално, спешно лечение. Успех, пиши как си!

2.   Отиди на лекар веднага. Нямаш място за срам. Аз преди време имах някакви ситни пъпчици по главичката, отидох на преглед за венерически болести и бяха две сравнително добре изглеждащи лекарки на 40 и ми взеха натривки от пениса. Те по цял ден това правят. Нито ме е било срам нито нищо