Моят приятел ми посегна
Моят приятел ми посегна вчера за първи път. От 5 години сме заедно. Никога не ме беше удрял. Вчера се скарахме, защото той се опитваше да научи детето на чужд език. Детето не знаеше коя дума е попитал и се разплака, защото той каза, че трябва каже и да се концентрира. Аз се опитах да успокоя детето и се ядосах. Той каза, че е много късно и е лошо, че детето не спи. Каза, че баща му бил също възмутен, че нямам семейството под контрол. Аз му казах, че цялата стая мирише на бира. Той беше пил. Това го ядоса, дръпна ме към нашата стая и ме удари в главата. После ме блъсна от другата страна. Каза, че трябва да се извиня. Аз му казах, че ме е страх да не ме нарани. Опитах да избягам. Той ми хвана ръцете и не ме пускаше. После взе детето и каза, че си тръгва. Казах му, добре. Той прегърна детето и заспа. Мислите ли, че това ще се повтори. До сега не се е случвало нищо такова. Той е добър баща, ние нямаме брак, но се обичаме. И двамата работим много, изнервени сме. Не искам да се изкарвам жертва. Знам, че и двамата сме виновни, че се караме. Той прекали като ме удари. Да, аз го провокирах, но съм по- слаба и не мисля, че има право да ме удря. Какво мислите?

Коментари

51-56 от 56

60.   Алкохолът не прощава, пишат дали ще продължи да те бие, ако продължава да пие - да, ако спре - не се знае.

61.   Срещу него нямам шанс, около 30 кг повече, мускулна маса повече, 58 ако му бях отвърнала на боя, щеше пак да ме удари. По-добре да опитам с добро. Да му забият шише в главата ми мина през мисълта, но не го направих, защото знаех какво ще последва. Сега си имам едно наум. Втори път няма да простя!

62.   "До 55
Как да не можеш? Когато се ядосаш истински, не ти ли идва да му забиеш един някъде? Разбирам, че масово жените не изпитват желание за физическа агресия, само вербална? Аз съм жена, но нямам нищо против да скоча на бой ако се налага или ако ми се иска. Най-много да се избием взаимно. "

58, гледаш прекалено много холивудски филми, които са ти промили мозъка! В тях главният герой (който обикновено е жена) изпонатръшква по 10-ина яки мъже наведнъж с голи ръце, а ако недай си Боже е в перманентен цикъл, тогава сигурно ще изпонатръшка още 10 пъти по толкова, и то само със силата на мисълта си :))) В реалността обаче нещата стоят по друг начин. Никоя жена не може да забие един на здрав прав мъж, колкото и да е ядосана, защото той е многократно физически по-силен от нея и може да я спре, когато си поиска. По-добре ще е за жените да не ядосват мъжете, защото техният яд, за разлика от женския е подплатен с физическа сила и може да стане наистина страшно за жените, ако се мислят за равни с мъжете и надценяват способностите си като пол. Жените изпитват желание за физическа агресия към мъжете и то голямо и бъди сигурна, че ако притежаваха физическата сила на мъжете, щяха да ги бият също както мъжете ги бият сега, че и по-жестоко и гадно. Женската злоба удря много по-силно, отколкото мъжката сила и затова съм на мнение, че днешното насилие над жените е напълно заслужено, и даже им е прекалено малко. Жените вътрешно врят и кипят от завист по мъжкото превъзходство и винаги са искали да го притежават, за да могат да бият мъжете като мъже. Само че не могат, и от това им идва вербалната агресия срещу мъжете, с която отприщват мъжката физическа такава върху себе си. А, ти не бързай да скачаш на бой срещу мъж заслепена от гледането на феминистки филми, защото няма да се избиете взаимно, ами най-много той да те набие теб, а може и да те убие, както често са принудени да правят мъжете днес, омерзени от женската наглост и мръсотия!

63.   Ако трябва да сме коректни жените също посягат на мъжете. Жената, която най-много ми е посягала е майка ми. При нея шамарите не се пестяха. Разбил съм нечии зъби, ами веднага няколко шамара, разбили са моите -пак същото, набил съм някое мамино синче-пак шамари, не съм отстъпил, веднага място на възрастен човек или бременна жена в трамвая, след слизането и на тихо местенце-шамари, паднал съм с летните кънки и плъзгането по асфалта ми е свалило кожата като при одиране, пак шамар и чак след това дезинфекциране и превръзка. В училище седях до една Ева, една "дунда"-много коварна. Седя си кротко на чина, тихо и внимавам, а тя внезапно ми забива молив в ребрата. Изкрещявам и ритвам предният чин, става шумно, а аз се сдобивам с забележка "не внимава в час"-След това Ева ми обяснява защо се е случило, имал съм "сериозно" провинение, примерно говорил съм с Рени, или Юлия, или Валерия и т. н. Но пък бабата на Ева правеше хубави сладки. Другата, която ме тормозеше беше Клара, живееше наблизо до нас и често "Другарката ", често ни даваше общи задачи да направим някаква част от украсата за нова година, за пролетта, за 8-ми март, за 24-ти май, стен-вестник и т-н. Беше спортно момиче, не беше лоша по характер, хубава. Когато идваше винаги носеше паста, а ако имаше повече пари две. Ако е една, я делеше и по-голямото парче даваше на мен. Но и тя имаше тъмна страна-, винаги искаше да се борим, което ме ужасяваше, защо трябва да съм близо до нея, за да имам добър захват, а тя се ми се сърдеше и подиграваше, че ме е страх от нея. В значителна по-голяма възраст една колежка в момент на откровение и разнежване сподели :" Ние жените сме много емоционални и трудно прощаваме и забравяме. Ако бяхме по -силни от мъжете, трудно щяхме да се контролираме и много мъже щяха да бъдат жертви на домашно насилие"". Даже съпругата ми, ми казва, че ако имала половината от моята сила щяла да ме бие по два пъти на ден, но господ на бодлива крава, рога не дава. Колко пъти ми е скачала, когато съм се прибирал късно през нощта, а дрехите ми миришели на дамски парфюм Аз тогава съм бил към 86-88 кг, тренирал девет години джудо и две бойно самбо в десантен батальон, а тя налита със своите 55-58 кг, вярно понякога проявяваше креативност и използуваше готварски нож, голям смях и страх, да не се нарани, че белята става за миг, а тогава кой ще ми готви и чисти, кой ще носи повече пари в къщи. Никога не съм и посягал, ама никога, при никакви условия. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

64.   Не става въпрос за сила и килограми... става въпрос за агресия и да, жена може да отвърне на мъж, не с юмруци, а с тъп или остър предмет, което дори няма да е трудно, ако е доста по-ниска от него може да нанесе удар на нивото, на торса. Друг е въпросът какво ще последва ако засегне орган или артерия и дали й се лежи в затвора, но при самообладание и познаване на анатомията, не би следвало да има такива проблеми.
Ако пък жената е на височината, на мъжа, може да му нанесе удар с тъп предмет по главата, което е препоръчително, защото ще е по-лесна жертва когато е зашеметен, макар че така го лишавате от възможността да усети изцяло последвалата болка.
И друг вариант - приспивателно в храната, след което го обездвижвате, изчаквате да се събуди и провеждате разговор, което от личен опит знам, е най-мъчителното за един мъж, да седи и да ви слуша, без възможност да се покрие.

65.   Ужас 64, аз не съм садист и не бих причинила болка и страдание на никого. Случаят не е толкова брутален. Проблемите в семейството трябва да се решават с разговори!

51-56 от 56