Бременна съм от негър, как да кажа на мъжа си?
Здравейте! Аз съм жена на 37 години, мъжът ми е на 40, имаме 2 деца заедно. Мъжът ми си е наред и нямам никакви оплаквания от него, умен, мил, чаровен, красив, интелигентен, работлив, отговорен към семейството мъж, всичко добре, но... има малка пишка и не може да ме задоволява. Не чувствам изобщо кога ми го вкарва, и кога го изкарва. Поради тази причина спрях да му давам секс. Наскоро обаче се срещнах с един надарен негър с огромно мъжко достойнство (на 25) и моментално си хлътнах по него, като 16-годишна хлапачка. Почнахме да се срещаме в неговия апартамент и да правим секс тайно от мъжа ми, а когато се връщах късно посреднощ лъжех него и децата, че съм останала извънредно на нощна смяна, защото колежката ми е болна и е нямало кой да я замести. Известно време успявах да го залъгвам с това оправдание, но сега, когато съм бременна от черния ми любовник (направихме тест за бащинство, няма от кой друг да е, с мъжът ми не правим секс повече от 1 година) и коремът ми е видимо наедрял, няма как повече да го крия от него и трябва рано или късно да му кажа. Напоследък си крия коремчето с обемисти дрехи, за да не види и разбере, но знам, че не мога да го крия вечно и рано или късно трябва да му кажа истината, неизбежно е. Най-много се страхувам, че като разбере ще ме изгони отвкъщи и няма да си видя повече децата, обичам си децата. Исках да направя аборт, но негъра ме разубеди, каза ми, че абортът е убийство и като умра ще горя в ада за наказание... Е, успя да ме разубеди. Запазих детето, сега съм в 5-ия месец, бременноста е много тежка. Всяка сутрин гадене, повръщане, неразположение, зверски апетит, едвам вече се прикривам от него да не ме разбере. Моля ви помогнете ми хора, наистина не знам вече какво да правя, не искам да загубя децата си завинаги...

Коментари

51-64 от 64

67.   66- Всяко действие има противодействие.

68.   А не не мога, оплакваш се че хората ти казват че е измислена историята. Ами виж пак по-добре от колкото да те обиждат, първо ако е истина което не е: ние трябва да помагаме на една к***а за това че не си е държала гащите вдигнати. А второ май на мъжът ти не му е проблема размера ами мозъчния капацитет или е малоумен или не знам. Ти си в 5 месец и какво правиш в банята ли се преобличаш и изобщо като си лягаш до него и спиш по пижама или лятно време си с пуловер. Да добре просто нямам си на идея и още повече този негър ти казва задръж го ама няма да живееш при мен и ти ами да готова съм. Виж или е измислена или на всички ви ви трябва много добър психиатър. Ето ще ти помогна ще се поразровя за добри психиатъри

69.   Топ темата на Сподели! На никое писание не сме се смяли толкова!
Не е зле авторът да помисли за втора част. Как върви щастливият семеен живот? Бонго идва ли на свиждане и на ракийка с туршийка за укрепване на българо-африканската дружба? Не са ли се сетили да сформират творчески колектив за изработване на следващото чаве?

70.   Във влака. Дядо поп: Е, как така негърче със сини очи? Мъжът: Жена ми е сънувала как негър я гони.... Дядо поп: чудо, явно я е стигнал...

71.   Темата е писана от някоя 18 годишна феминистка без грам мозъчен капацитет като цяло. Освен обичайните глупости за тъпия Ганьо, за прекрасните чужденци, тук имаме и фетиш към негърски п***шки. Обаче финалът показва единствено детски наивитет.
Нищо, може би като порасне ще се научи, особено след определен километраж негърски инструменти

72.   Авторке, аз ще ти напиша нормален коментар, без злоба, подобен на номер 49.

Първо ще напиша това с презумпцията, че темата е истинска - защото по принцип в живота се случват много изглеждащи невероятно неща!

Освен всички негативни неща, които вече много хора ти ги повториха многократно, аз виждам и две позитивни неща:

1. Това, че не си направила аборт. Избегнала си по-големия грях - убийството! Защото абортът е убийство!

2. Това, че си се смирила и си се покаяла пред мъжа си! И си се осъзнала и си обещала пред него да се изправиш занапред!

Аз не съм съгласен с мнението на тези хора, които не вярват че мъжът ти е могъл да приеме всичко това и да продължите.
Познавам две семейства, които минаха през взаимни изневери, дори бяха разделени(без да се развеждат), но в крайна сметка видяха, че заедно е по-добре, и "залепиха" нещата.
И повече от 20 години минаха оттогава и видимо са си съвсем нормални и задружни семейства! Е, сега, какво става в душите им - аз не мога да знам...

Имам и две пожелания(два съвета) към теб:

1. Пожелавам ти да удържиш на думата си и винаги да спазваш обещанието, което си дала на мъжа си, и да си съхраниш семейството!

2. Препоръчвам ти както си се смирила и си принесла покаяние пред мъжа си - да направиш същото и пред Бога! (Ако вече не си го направила! ) Тоест - да принесеш покаяние и да изповядаш греховете си! Имам предвид пред свещеник в Православната църква - ако си православна християнка, а ако не си - препоръчвам да приемеш Св. Тайнство Кръщение - в Православната църква!

Това е от мен. Надявам се, че съм бил полезен!

73.   Най-смешната измислена история в Сподели.

74.   Няма смисъл да обиждаме авторката на морал. Станалото - станало. Няма връщане назад. А и никой от нас не е безгрешен, за да хвърля камъни.

И аз се надявам историята да е измислена, но такива неща се случват. И у мен възникват редица въпроси, направо се чудя за много неща как е възможно, но... не съм аз на нейно място.

Сега по-важното е възможно най-бързо да каже истината на мъжа си. Какво ще направи той нататък е негово решение. Но да живееш в лъжа дори при такова стечение на обстоятелствата и да си трайкаш с очакването да се случи чудо, е безумно, грозно и наистина подло. Това е по-грозното в случая от изневярата.

Забрави, че семейството ти ще се запази, мъжът ти някак ще повярва, че е от него и/или ще се примири и нещата ще си продължат постарому! Едва ли ще ти "отнеме" децата, ако иначе си добра майка. Не сме в 19-и век. Предполагам, че те държат там не толкова децата, колкото финансовата подсигуреност, иначе отдавна да си се развела. Но такъв фарс като брака ти не може да продължава повече.

Любовникът какво мисли по въпроса? Каква роля ще има в отглеждането на детето?

С 3 деца ще има ли кой да ти помага?

Ето тези неща трябва да изясниш. Не да питаш как да лъжеш възможно най-дълго.

75.   ОТ АВТОРКАТА: НЕ, НЕ Е ИЗМИСЛЕНА ИСТОРИЯТА, стига сте повтаряли тая простотия!!! Когато падне на вашият ГЪЗ, тогава ще видите дали ще ви е до смях!

76.   до 75 - Авторката от 72

Авторке, напиши, ако не те притеснява, как си! Как се развиха събитията? Детето роди ли се, добре ли е? Вие как сте в семейството?

77.   №74, Не бъдете по-наивен и от мен. Цялата история мирише на фалш и гнилоч. Някаква безморална женица се представя като интернационална курва и развратница. Във връзка на това, че на България е отредена ролята на "сива" зона за задържане на мигранти, се прави проба, да е провери устойчивостта на обществото, /доколкото го има/ на такива безнравствени контакти и техните последствия. Погледнете реално, толкова тъпа женица, на която когнитивните И възможности са подчинени на "шората" И, в реалният живот няма. Такива "путьовци" като така нареченият съпруг -няма. В реалният живот първичната реакция на мъжът е, да И забие нож в шията, а ако това не стане веднага, огромна е вероятността, тя да се отзове в някои язовир с джанта привързана към кръста или някъде я в планина Плана", я на Витоша да се окаже заровена на метър дълбочина и посипана с негасена вар, а вече отгоре е пръстта. Това се реалностите, а не прегърнати, а върху тях е сипят листенца от рози държащи дете с цвят на патладжан. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

78.   Че те не роди ли вече бе, мадам? И да ти кажа-до моя ГЪЗ-крайно ми е неприятно че се изразявам така, но просто те цитирам-няма да падне никога, защото си държа гащите вдигнати и секс правя само със съпруга си

79.   Тия филми за възрастни побъркаха народа.

80.   Ако някоя омъжена прави секс с негри сама си е виновна.
С черен няма измъкване. С бял може да мине номера че е от съпруга.

51-64 от 64