Стана ли по-трудно да се намери мъж? (ж36)
Моето впечатление, че последната година стана невъзможно да се намери свестен мъж в България.

В големите градове дойдоха много украинки и рускини. Аз съм от София, доколкото знам във Варна и Бургас има повече. При това между 20 и 30 години. Да не говорим, че има и сайтове където мъже се запознават с беларускини, рускини и украинки, плащат им билета и си ги взимат в съответната държава.

Русия е загубила около 250 хил войници, Украйна около 100 хил. по данни на познати които се интересуват и това оставя много жени там без мъже. 5% от тях да дойдат тук и става много конкуретно за мъже. Отделно сме в ЕС и имаме близък език и ни прави много предпочитана дестинация.

Ако приемем и еврото тук ще дойдат още повече рускини и украинки.

От тази война едни от най-пострадалите са българските жени според мен.

Коментари

51-100 от 101

58.   То хубаво украинки и рускини, ама те искат мъже с кинти, а не като наш булгарище мачо, дето на един гол шкембак има чифте пищови...

59.   До №56. "" Вече мъжете изискват да бъдат преследвани, а жените да бъдат ловци. """ Но това, което описвате, вярно ли е?? Наистина ли жените преследват мъжете?? Интересно време, жалко, че съм възрастен, та го пропускам. Когато бях млад, всяко момче мечтаеше и искаше да гушне момиче, но бяхме като правило много срамежливи. Заминавахме за две годи в казармата, но само единици бяха целували момиче. При командировки в бившият Съветски съюз, може би сме били интересни на младите руски жени, но те бяха мили и внимателни, но чак да ни преследват -едва ли. Може би този интерес е дължал защото града, в който бяхме, беше от така наречените "затворени" за чужденците градове. Може би на това се е дължало вниманието към нас. Колегите бяха очаровани. В сравнение с руските млади жени, ние бяхме безлични и незабележими, носехме основно джинси и пуловери, а те облечени перфектно, с хубави мъхести блузи, хубави поли, ботушки на високи токчета. Като правило с течение на времето отношенията ставаха все по- топли, вече се познаваха по -добре и момичетата идваха редовно в бар-ресторанта на хотела, в който бяхме настанени, а той беше нещо като сборно място на местните "неформали". Нямаше много места къде да се ходи, нощите дълги, температурите към минус 18-20 градуса. Някъде след втората или третата седмица едното момиче предложи на един от инженерите, да И отиде на гости в петък. Младият мъж силно се притесни, но беше любопитен и силно развълнуван. Така, че връщайки от се степта в хотела, изкъпа се, смени си бельото, взе такси и отиде, в дома на момичето. Посрещането беше силно емоционално и топло, зарадва му се много. Беше се постарала да има нещо за хапване, с голямо количество черен хайвер и водка. След като леко хапнаха, тя му предложи, да си вземе топла вана, за да се отпусне. Това, което го изненада, но беше приятно - бяха свещите и ароматните соли. Само където не заспа във ваната. Беше му оставила чисто нова четка за зъби. Когато излезе от ваната, тя беше на всякъде изгасила осветлението и светеха само настолните лампиони. Звучеше тиха нежна музика, а тя беше в нещо като прозрачна нощничка и малки бикини и още с влизането в хола му се хвърли на врата и го поведе към спалнята. Нямаше време за дълга увертюра.. Въпреки това момичето с горещ шепот непрекъснато повтаряше "Милый, не спеши". Обгръщаше го с нежните си ръце, а той само където не се разплака от разнежване, от тези топли и нежни прегръдки, а може би защо беше далеч от семейството си и до момента се чувстваше самотен в емоционален план. Не може да се каже, че изобщо са спали, но следващите дни бяха събота и неделя. Знаят някои жени как да приласкаят, някой мъж, който е далеч от Родина и се чувства самотен. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

60.   56 Жена ми е с 20г. по-млада. По-младата жена ме зарежда с енергия, винаги е усмихната и в настроение. Не някоя кисела леличка и постоянно недоволна от живота. Само, че аз си я взех от балкана. Селско момиче с традиции. В нас винаги има три степенно меню на масата, секс по всяко време, че и на работа ходи и къщата ми свети. И не е с мен заради парите, защото в България си има и къща и апартамент, че и ниви и гори и спестени пари от баща и.

Чингис Хан-Скандинавеца

61.   Скандинавеца, ти пишеше скоро, че си с азиатка. В един момент пишеше, че не работила, че нали патриархат трябва , после пишеше, че работила на две места. В някакъв момент пишеше, че ще й отваряш фризьорски салон. Моето мнение е, че нямаш жена и че обичаш да съчинителстваш.

62.   Стига с Тея кинти бе, сядайте си на задника и ходете на работа

63.   До 61, много ясно, че скандинавеца е тотално залюхан и не знае в коя тема какво лъже... Той е изцяло забравил.

64.   Доста хора май си нямат понятие от материята, по която пишат. Да твърдите, че рускините и украинките били висока летва за българина дори само за единия секс е повече от невярно.

Точно представителките на тези две националности може да се каже, че се самопредлагат (особено младите момичета по морето) за еднократен секс, а за девойките по украинските села наш "Ганьо" си изглежда направо внушително (говорим за млади мъже, не застаряващи чичовци шкембелии). Една кратка екскурзия по тия земи или няколко бурни вечери по родното Черноморие тотално ще ви променят мирогледа. В това число, разбира се, не слагам жените, избягали с децата си от войната.

Иначе меркантилни има навсякъде, даже на Запад грозноватите им жени са доста по-агресивно-натрапчиви в това отношение от източноевропейките.

65.   Ако можех да избирам бих избрал скандинавка, словачка или унгарка пред украинка или рускиня. Но Бог определя.

66.   По темата няма да говоря, просто е излишно и показателно защо. Макар, че едва ли е по начина по който повечето разписали се предполагат. Човек като чете повечето коментари с каква не чак дотам прикрита жлъч си изказват крайното мнение, стига до извода, че просто такъв ни е материала днешно време - всеки се е самоиздигнал на някакъв си собствен пиедестал и се оглежда за "достоен партньор". Всеки е "прекрасен, готин, уникален и си знае цената". И болшинството евентуални партньори изобщо не му е на нивото. Да де ама някак си все се получава така, че тези очаквания не се материализират накрая както се е очаквало. Което иде да намекне простичкия факт, че явно си правят сметката без кръчмаря. Странно защо повечето не го осъзнават и все си намират някакви абсурдни оправдания. Но никога не отправят поглед към себе си.

Както и да е, аз, като виден представител на масата "прости, необразовани, противни, дебели мъже, дето обичат да удрят по масата докато не им се сервира ракията и салатата", бих искал да попитам някои неща, ей тъй - от любопитство :

1. какво точно значи "Мъжът трябва да се бори за жената"? По мои скромни наблюдения това се изразява в целенасочено създаване на изкуствени проблеми и драми с цел да се тества меракът и търпението на мъжа и да се провери неговия "инстинкт на ловец", щото повечето жени се имат за големи психоложки и много добре разбират същността на един мъж.

2. И ако речем, че аз добровлно се подложа на това мазохистично занимение, шото някоя си е решила, че е принцеса и аз трябва да се отнасям с нея като такава, и трябва да яхна белия кон, да надена лъскавата броня, и да хукна да се "боря" с... "разни дракони", какво правим когато стигнем до неизбежното "В една връзка нещата трябва да са взаимни" с което повечето жени са съгласни, на теория поне. В какво точно би се изразявало "борбата на една жена" спрямо моята скромна особа? Или това вече е кофти въпрос и е извън обхвата на така модерната вълна на "феминизма" дето уж всичко трябва да е поравно и да се робува на такива остарели догми?

67.   За жените стана трудно да си намерят мъж.
За мъжете пък стана трудно да си намерят жена.
"Ако можех да избирам бих избрал скандинавка, словачка или унгарка... "
- не можеш.

68.   Порното проми мозъците на мъжете.
Гледат абсурдни сюжети и си мислят, че жените са си умрели за тях, а жена като ги види какви са залюхани и минава на отсрещния тротоар.
Социалните мрежи пък промиха мозъците на жените - всяка иска да "работи" инфлуенсър и да хване богат спонсор, без да осъзнава, че една на няколко хиляди може да има този успех.
Няма как тия дсе групи да имат пресечна точка, защото всяка от двете групи иска просто да използва другата.

69.   Какво да ти кажа? Май всички става все по-трудно - да намериш мъж, да намериш жена, да спечелиш пари, да се реализираш професионално.

70.   Чак да са се засилили да идват едва ли но миналната година по работата си по морето често ми се налагаше да ходя по рецепции на различни хотели. В някои наеха рецепционистки украинки. С някои разговарях и останах изненадан от добрите им маниери.
Направи и впечатление е бяха изключително изискани и красиви и интелигентни жени. За съпоставка нашенките са невзрачни, нелюбезни, опростачени и гледат, като телета.
Според мен българките са много по изпаднали и долнопробни дори от ниската категория рускини и украинки.
Дано да дойдат повече от тези красавици даже ще е прекрасно и да изместят посредствените бг гъски в ъгъла, където им е мястото!

71.   70, те и да дойдат мечтаните красиви украинки - баш па с вас ще се хванат, да знаеш.
Те идват транзит, хращат някой чужденец с пари, а българските мъже подминават като малка гара.

72.   68 е изчерпал темата, това е положението и никой на никого не е виновен или пък длъжен, всеки си носи кръста. Ако си сам сигурно си има причина, ако не си сам, но си нещастен, то отново си има причина, да не виждаш и да не осъзнаваш причинно-следствените връзки - това е слепота, за която отново човек сам си е виновен...

73.   Аз съм на 35 с дете, да речем нямам тяло на манекенка даже много над нормата съм, в лице съм добре и си нмерих не съм търсила дори, та какви комплекси трябва да има жената да се страхува от разни украинки? Не е трудно, мъжете налитат на всичко, което мърда вече. Особено след пандемията, нещо им повлия.

74.   "красиви украинки - баш па с вас ще се хванат... "
Има и такива. Накои пичове вече топнаха чушката.
"идват транзит, хращат някой чужденец с пари... "
То в БГ май е фрашкано с чужденци с пари.

75.   Истината е, че обикновено точно хората, които нямат особени качества, нямат реална представа за това, имат завишена самооценка и съответно си мислят, че им се полага повече отколкото заслужават. Ефектът на Данинг и Крюгер се нарича, който му е интересно може да прочете за него. Именно поради това, че такива хора не могат да видят треските в собствените си очи, най-леснато обяснение е да кажат: "Ами, няма читави мъже/ жени". Защото далеч по-трудно е един човек като види, че не му върви с другия пол, да седне и да си направи един безпощаден самооанализ и да си асимилира къде бърка, в какво не е ок и да си вземе поуки какво да подобри в себе си и чак тогава да има претенции какъв човек очаква да го хареса. Иначе цял живот някой друг ще е виновен, в случая украинките, утре нещо друго.
Ж.

76.   Ми точно защото бг не е фрашкано с чужденци с пари тия жени минават само транзит от тук, а вас подминават като малка гара.
Топнали чушката, тия с парите може и да са топнали. Другите си живеете както досега с порното.

77.   Стана много трудно да си намерите топ мъж. Защото към конкуренцията ви се включиха не само други топ мацки, ами и всички останали - и обикновени жени, и дебели и всякакви. Надпреварата между вас е огромна. Иначе си има и обикновени и нормални мъже но вие не ги виждате...

78.   Като свестен и работещ мъж на 24 мога да кажа, че и при нас е така. Не можем да намерим свестни жени, защото са или обвързани или се крият. ;)

79.   76,
"... защото бг не е фрашкано с чужденци с пари тия жени минават само транзит от тук... "
Я обясни как така минават транзит и кой ги пуска да идат другаде без работна виза?
Пък и транзит да минават, все отнасят по някой кур през месеците които киснат тука. Да не мислиш че стоят на сухо?

80.   70-71 а защо да не се хванат. Ти ли ще им определяш дневният ред. Не всички са алчни за пари и чакат някой си педи-грипал на запад, че бил паралия или еди какъв си. Това е по-характерно за тукашните гъски ма и вас па хич няма да ви огрее. Както казах тези с които имах контакт бяха с класи над вас и като поведени и като маниери да не говорим за красота и излъчване!

81.   Да 80, точно украинките са известни с това, че не са меркантилни, да знаеш...
Личи си, че не си от най-умните.

82.   Оо, минават като бежанци, че и заминават. Много добре си се уреждат жените, хич не са толкова глупави като българките да се занимават с такива като вас.

83.   "точно украинките са известни с това, че не са меркантилни"
Кои са повече? Жените или богатите мъже?
Да не би за всяка жена украинка, българка или друга да има по един мултимилионер?

84.   53. - Тоя па го ревнували :D Изядах си жартиерите от мъка по Ганчо. Умрели рускини и украинки за него, млатят се по улиците да станат слугини на вулгарин. Пред църкви и общини жени леят сълзи, а Ганьо излиза важен, бракуван за украйнка. Ако някоя чужденка прочете това ще падне от смях

85.   До 81- Личи, че си някой русофоб, само че си далеч от истината.
Рускините и украинките са меркантилни на н-та степен, ма нали в споделито им сте поклонници, не можете да кажете нещо лошо за тях.
Да не сте на заплата при Путин и Зеленски? В страни от войните, тва са държавите с най-много предавани болести при полов път, нека си ги защитавайте, че са скромни, красиви, не ти искат парите и така...

86.   85, 81 е ироничен коментар към 80...

87.   До номер 43: Ами ти като изглеждаш зле, много ясно, че ще плюеш жените. Моят приятел пък е точно такъв - абсолютен плейбой, с БМВто, изглежда много сели, поддържа се и най - важното - много е сексуален и се държи с мен като с принцеса. Също така е на 27 години, а аз съм на 34, така че теорията ти отива на вятъра. Аз изглеждам на около 25, ама не съм. С цели 7 години съм по-голяма от нефо и това е новата мода - Зрели жени с по-млади мъже.
За всички, които влизат във форума, мога да каже, че в каквото вярваш, това ти се случва. Ако друга беше почнала да се занимава с него, ще си мисли, че той иска да я бройка и ще се откаже сама. Аз нямам такива ограничаващи вярвания и точно затова ми се е получило. Пише ми през 5 минути, виждаме се всеки ден, говори ми за бебета и обича децата.... Какво повече да искам от него. Ами достатъчно ми е.
И за протокола, запознахме се наскоро. Т. е. и след 30 има живот хахахах
Така че авторке, гледай да си най добрата версия на себе си, подобри външния си вид, ако не е перфектен, щото мъжете мниго гледат това в началото и бъди по уверена и пробвай с многооооо, ама многоо мъже инще намериш твоя. Аз моя си го намерих в сайт за запознанства. Хайде успех.

88.   87, и като се събуди пак кучето ти наръфало чехлите.

89.   Да, има такава тенденция с български мъже, но не са само украинки и рускини и конкретно в София, а въобще с български мъже, отишли на екскурзия или да работят в чужбина. Преди време един приятел ходи с една мацка от Загреб, аз съм бръмчал с една сръбкиня няколко месеца, а друг се ожени за туркиня. Имам колега с жена от Полша. Просто тукашните мъже търсим малко по-различни ценности и приоритети в жената. Щерката на ганя е твърде прозрачно парче

90.   80-81 добере че ти пращиш от мозък за да ни светнеш, какви са украинките. Или по-точно, какво било известно.
В Холандия и Белгия примерно пък българките са известни, като проститутки и жени с най-нисък социален статус.
Може и украинките да се нареждат в това число, но все пк са много повече като население освен това не разбрах ти какъв контакт имаш с украинци? Или така чу отнякъде.
Бракове между българи и украинки има много преди военните действия.

91.   Свестни мъже в България има само в дълбока пенсионна възраст, над 80 г. всички останали са голяма скръб.

92.   Намери си вибратор.

93.   На въпросът на авторката мога да дам отговор, но той ще е субективен и пречупен през персонални изживявания, случай и виждания, както за живота, така и за отношения по линията жени -мъже. Ясно е, че двата пола един без друг не могат да съществуват, разни глупости за за яйцеклетки, направени по някаква странна и перверзна технология от стволови клетки на мъж, е някакво изродско хрумване. Няма нормален мъж, който да не харесва топлината, близостта, на умна, честна, добре образована и възпитана жена. Същото се отнася за разни восокотехнологични разработки като биороботи или роботи, които до съвършенство имитират истинска жена. Как пък не, да спи до мен /ако изобщо спи/ , някаква сложна машина. Аз безкрайно харесвам женският пол. Мъжете, за които Вие питате, като правило са родени преди 1965-1966 година. Това са мъже, които като момчета са завършили, гимназии били те математически, политехнически, езикови или други, както техникуми. Пътят на развитие беше:, завършване на гимназия кандидатстване, във висши учебно заведение, малка почивка на море и влизане в родната казарма за две години. Стандартно момчетата с влизането в съответните поделения, слушаха със свито сърце песента на Емил Димитров "Сбогом Мария ", "аз ще се върна след 700 дни", дните са повече Те са карали тежка военна служба като артилеристи, десантчици, морпехи, танкисти, граничари, мотострелковаци и т. н.. Когато служеха, нямаше мобилни телефони, нямаше социални мрежи, няма на кой да се жалваш, че нещо ти тежи, . Комуникира се с писма или ако имаш късмет по някога, ама много рядко може да се обадиш на майка си. Тези момчета като правило, не бяха даже и целували момиче преди казармата, това няма да си го признаят. Всички тези момчета бяха на 18-20 години. При всички условия, при марш на скок, при наряд когато си бодърствуваща смяна в караулно, на лагери, момичетата винаги бяха в мислите им. Просто бяха здрави, силни, натренирани момчета. Възмъжаваха, но във физически смисъл, но вътре в себе си, оставаха момчета, за които момичетата бяха нещо желано и трудно достъпни, донякъде плашещи, защо имаха, чувството, че те не са на тяхното емоционално ниво.. На такива може да се разчита, но те са възрастни, няма да Ви подведат, няма да отстъпят. Един мастит бизнесмен веднъж ме попита, дали мога да му намеря 4-5 инженери по електроника, но били войници, да са завършили ВМЕИ , преди 1985 година и да са поне на 50 год. Това беше, ако не греша някъде 2011-2012 година. До авторката, но тези мъже не са за Вас, те са възрастни /стари, дърти/, не могат да щракат с пръсти в чалготека. Като правило голямата час слушаха парчета на :The Beatles, Rolling Stones. Doors, Deep Purple, Uriah heep, Foreigner, Alphaville и редица други. Танцува на купони с колежки, "натискаха "се с тях, понякога отиваха и по-далеч. Те ненавиждаха разни педерасти, а за джендъри да не говоря/тях ги нямаше/. Донякъде разпокъсано, не издържано стилистично, може би на места не добре формулирано, наравих някакъв опит да Ви отговоря. Те не бяха идеални и имаха всички човешки слябасти, както и правиха човешки грешки. //Fallschirmspringer//-- Десантчик--"Навсякъде, по всяко време"

94.   За теб вече да. Ще го срещнеш утре и след седмица сватба и след 2 седмици бременна ли? Сори ама ако се стегнеш малко може малко преди пенсия да хванеш бала на детето.

95.   Стана не трудно, ми невъзможно да си намерите мъж, защото искате само топ мъжете. Другите си ги има, но не ги забелязвате.

96.   94 Правилно даже даваш доста оптимистична прогноза! А какви според вас са шансовете на 42 годишна да намери мъж, да се опознаят, да поживеят заедно и тук е тънкия момент да успее да забременее, износи плода и да го роди???

97.   До 95
Това между краката не ви прави мъже. Не си схванал какво означава да си мъж. И престанете да се успокоявате с тези измишльотини за топ мъже. Не топ мъж, а добър мъж се търси. Такъв, който е хетеросексуален и не чука мъже когато не е с жена, не ходи по платени курви, не ходи по безплатни курви, не пие, не пуши, не залага пари, не тегли заеми, за да си купува коли, телевизори и други глупости, работи редовна работа, която харесва, гледа си семейството и си поддържа къщата, гледа старите си и болни родители, не рита бездомните животни пред блока... такива работи. Добър човек и мъж. Рядкост сте. Жените също са щета, но тъй като съм жена и нямам приятелки, нямам и толкова голямо наблюдение върху жените.

98.   97, с "редовната" работа ме изгуби, язък...

99.   "Не топ мъж, а добър мъж се търси. Такъв, който е хетеросексуален и не чука мъже когато не е с жена, не ходи по платени курви, не ходи по безплатни курви, не пие, не пуши, не залага пари, не тегли заеми, за да си купува коли, телевизори и други глупости, работи редовна работа, която харесва, гледа си семейството и си поддържа къщата, гледа старите си и болни родители, не рита бездомните животни пред блока... такива работи. Добър човек и мъж... "

Драгоуважаеми господа, това би следвало да се разбира от вас по следния начин:

"Не добър мъж, а топ мъж се търси. Такъв, който е хомосексуален, нежно, бръснато педалче с гола кратуна, брада, оскубани вежди, дебел врат, 210 м. висок, да взима анаболи, да е целия надраскан с татуировки и да слуша чалга. Да е сексуално извратен, готов на перверзии, да е наебал най-малко поне 100-ина жени преди мен и да има поне по 2 деца от всяка една от тях, че да съм спокойна, че е опитен, готин, вървежен и желан от жените, и няма да се "мина" с някой "смотаняк". Чука се с мъже, с жени и с всичко, каквото му попадне и изобщо не подбира, ходи по платени, по безплатни и по всякакви курви, пие, пуши наргиле, друса наркотици, от възможно най-долната химия, играе хазарт, има милиони от залагания, далавери и измами, има Мерцедес последен модел 2023, четиристаен апартамент в центъра на Младост 1, да ми подари чисто нов 50-инчов плазмен телевизор, компютър, лаптоп и смартфон, и да ме води всеки ден да плюскам в изискан, скъп ресторант изцяло и само за негова сметка. Да има собствен бизнес (ЗАДЪЛЖИТЕЛНО незаконен и наследен от богатото му, мутренско татенце), с който да прецаква нормалните хора данъкоплатци, да ги мами, граби, краде и убива, и изобщо да прави лошо на добрите хора, това ме възбужда много, направо ме подмокря от кеф. Да е пълен непукист, егоист, плейбой и курвар и изобщо да не му пука нито за децата му, нито за жена му, нито за родителите му, нито за животните, нито за никой друг, освен за себе си, и коя ще е поредната курва, с която ще си задоволи нагона тази вечер. Да е насилник, да ме бие и ебе зверски, колкото по-силно може, безмилостно, безжалостно и без пощада. Колкото по-лош, гаден и с неуважително отношение, толкова по-добре за мен. Обожавам силни, властни и доминантни алфа диваци и зверове, които ми показват къде ми е мястото, не ме питат искам ли, не искам ли, и изобщо не им пука за тъпото ми, незначително мнение. Това е от мене, аз си търся лошото момченце бунтарче, добрите мъже за мен са смотани и скучни, и туйто. "

Оттам нататък, каквото и да четете от жена - четете го НАОБРАТНО!

100.   Психичноболни сте момчета и мъже в този сайт. Каквото и да ви се каже, нищо не разбирате.

101.   Прекрасен коментар на 99. И аз съм писал за това неколкократно. А иначе номер 100 може би да иска да поспорим? Да се видим на живо, да й обясня 2 плюс 2 на колко е равно? Но едва ли има както интелектуалния капацитет, така и моралния да застане срещу мене и да се обоснове.

102.   Жена да не може да си намери мъж!? Те такова животно НЕМА!
Мъж да не може да си намери жена е обичайно. Една жена даже да е дебела и грозна може да си намери мъж. Примери колкото щеш.
Има уникално грозни жени с много неприятна външност, които имат мъже. За един мъж обаче е много трудно да си намери жена, особено ако е нормален. През живота си НИКОГА жена не се е съгласявала да излезе с мен когато съм я канил. НИ КО ГА! Излизал съм само с жени, които са харесвали мен, не аз тях. За това и още съм без жена на 40 години. Нещата се случват АКО или КОГАТО жената реши.

103.   Само да имам шанс да съм с някоя симпатична украинка (не някаква уникална красавица а просто нормално симпатично естествено момиче) няма да се поколебая да взема за жена и да я гледам като писано яйце. Българките за нищо не ставате. Ще се утрепете да се слагате и да приставате на най-големите скапаняци.

104.   56 Аз съм мъж и още не съм срещал мъж да търси жена с кола, с голяма заплата и апартамент. Мъжа иска да му е чисто, да му е сготвено и жена му да не е вълк, който е все недоволен. Написала си брутални глупости.

105.   "От тази война едни от най-пострадалите са българските жени според мен. "

Ако някоя 20-годишна украинка без гражданство, без език, без к'вото и да е те застрашава, смятай какво говори това за теб, муци. Именно: имаш само един отвор между краката, а такива бол (че и по-млади). Днес някои деца ще се събудят кръгли сирачета от тази война, а шафратнята му улична реве как ТЯ била пострадала, моля Ви се...

106.   102, това е така, защото живеем в един напълно феминизиран свят. Дали преди 1 век в България е било така? Жената да си прави каквото поиска, да к*рвее, сама да си избира партньорите, да пътува по цял свят сама... Защо според тебе дядовците ни едно време са пускали в чужбина само синовете си да учат и на гурбет? Защото им е било пределно ясно, че сама жена е бита карта - жертва! Въпрос на време е някой да я изнасили. Или да се омъжи за чужденец, което претапя нашия народ. В днешния правов ред обаче жените държат контрола над секса, съответно и над раждаемостта. И какво се наблюдава?

1) Безбрачие
2) Ниска раждаемост
3) К*рволък, надминаващ и най-смелите ФАНТАЗИИ на предците ни
4) Демографски срив
5) Денационализация на населението - раждането и отглеждането на бройлерчета, които не са РОДОЛЮБИВИ, които не изпълняват заветите на предците си. Хора, тотално скъсали с историята си. Т. е. тотално липсващ и погубен БАЩИНСКИ ПРИНЦИП. Следователно, рода и народа си отиват. Остават поамериканчена деб-лчета.
6) Навлизането в обществото на сериозни и смъртностни болести, които може да ти се предадат и без полов път - СПИН, хепатити и други венерически болести като ЧПВ, които са сериозен бич за безплодието. Обществените места като фитнеси, тоалетни, закусвални, градски транспорт са среда за разпространение на такива болести. Мръсните ръце могат да ти лепнат много неща.
7) Срив на моралния статус на обикновения гражданин. Както виждаш много мъже в България са демотивирани и обезверени и това е нормално да бъде така, когато всички виждаме как нашите български момичета и жени се продават вече десетилетия наред на уж "по-можещите" и "по-добри" чужденци. Това са същите онези чужденци, които едно време са ни разпокъсали страната и народа на 5 части. Същите онези, чиито дядовци са идвали да воюват с нашите на наша територия, същите онези, които заставаха зад Османската империя дълго време и подкрепяха робството на Балканите, същите онези, които продаваха оръжие на османците, за да ни убиват по-лесно, същите онези, които бомбардираха и сринаха София до основи, същите онези, заради които се случи геноцида и над евреите, същите, които решиха да превърнат източните народи в колониални държава, а жените ни в евтини проститутки. Наследниците им в днешно време консумират нашенката като гула к*чка.

Направи ли ти впечатление Зеленски какво каза, докато беше у нас? "Ние не знаем къде са 200 000 деца! ". Вероятно са повече. Тези деца ние българските мъже ли ги отвлякохме или западняците? Нали има Европейски съюз, НАТО, Интерпол. Ако се крадат деца, тези велики съюзи защо не разследват това? Това са същите красиви, умни, добри и интелигентни западняци, при които българката сама отива да им духа.
А за бройката на украинките, превърнати в проститутки от началото на войната, можем само да гадаем, колко е. Но лично аз не съм чул в България да има наплив на украински проститутки, та със сигурност не са у нас. Нашенката, обаче, хич не я бръсне тая подробност.

Имам чувството, че ако на нас ни се случи украинския сценарий, българката с радост ще отиде на запад да к*рвее и веднъж завинаги ще забрави за майка, баща, народ и Родина; езика си ще забрави дори.

А иначе на н. 56 мога да кажа, че ако тя едно време не си е мислила как на 20 ще бъде с някой 40-годишен, то сега за много наши момичета това е твърде желана "опция" - 40-годишният е далеч "по-улегнал", "стъпил на земята" и "перспективен" пред някой 20- годишен техен набор.

Такава е действителността.

От 101

107.   Номер 104 го описа перфектно с няколко думи. Мъжете сме елементарни искаме спокойствие, секс и храна.

51-100 от 101