Интересно ми е?
Бихте ли "пускали ръце" на жена, ако не искате да правите секс с нея? Въпросът ми е към мъжете.
С моя приятел сме на ниво "обарване" и не знам защо нищо повече не се случва от това, направо недоумявам. Постоянно ми омачква бедрата, стига и по-нататък, обаче нищо. Имал сега важен изпит, като минел, тогава... Започвам да се чувствам така, все едно ми има нещо.
Някой може ли да ми обясни т. нар. психология зад това "нещо"

Коментари

2.   Дразни те, не го възбуждаш, играе си с теб. Намери си истински мъж, който като усети желанието ти ще продължо докрай. От този не очаквай чудеса :)

3.   Не се чувства уверен в себе си, това е проблем, но ако го харесваш и искаш да се случат нещата му кажи че каквото и да се случи ще си с него, това ще му даде смелост. Прескочи ли бариерата, после ще те скъса от секс, но трябва да го укорожаваш. Ако искаш още съвети може на лична кореспонденция;)

4.   "Постоянно ми омачква бедрата"
Може това да му стига, а ти да си нимфоманка.

5.   Повечето хора правят нещата на база, опит, липса на опит или съвет( Другите така правят). Тоест той може да се притеснявай, че ако иска да правите секс ти можеш да си помислиш, че той е с теб само заради секса и тн...

6.   Не мога да разбера... ако не го възбуждам, защо инициира докосване?
Номер 4, не се смятам за нимфоманка, но не разбирам защо ще търсиш физически контакт с жена, с която нямаш намерение да доведеш нещата до края. В крайна сметка само ме раздразва и нищо. Започвам да си мисля, че има нещо в мен, което не е наред.

7.   Номер 3, къде ще я водим тази лична кореспонденция?

9.   Дай идея, не публикуват имейл или други подобни, как да се свържа с теб?
Номер 3