Аз харесвам закръглени жени
Здравейте. Отворих Гугъл и така се запознах с този сайт. От дълго време ме притеснява един проблем. Аз харесвам закръглени жени. Задавам си въпроса дали съм болен, какво ми е? Казах проблем, защото при избор между мис свят и една закръглена дама бих предпочел втората. Моля ви да вземете отношение към моя проблем, защото аз не смятам, че върша нещо нередно. Точно това ме притеснява и то сериозно.
Благодаря ви.

Коментари

1-50 от 61

1.   Аз лично се отвращавам от пълни хора, вероятно те нямат вина за състоянието си, било заради начин на живот или заради заболявания, но не бих могла да си представя даже да съм до мъж с малко шкембе, камо ли да е дебел. Отделно като видя друга жена ( познавам няколко ) с някой такъв ми е ясно, че там става дума само за интерес и съжалявам подобни персони, които могат да правят компромис със себе си, да пипат подобни хора без да ги е гнус. Интереса е до време, душата е вечна и такива компромисли не завършват добре и никой не би те взел на сериозно ако знае, че си лягаш с такива.
Ти щом ги харесваш не виждам какво те притеснява, кое те тревожи?

2.   Моето мнение:
Мис Свят е... идеал за еманципираната жена... за жена, от която не се очаква да ражда деца. Тип "Барби".
Средновековният идеал за жена е бил т. нар. "рубенсов" тип. Тогава е имало масов недоимък на храна и само жените от сравнително по-богатите прослойки са могли да си позволят лукса да имат подобна фигура. За масовата прослойка подобен тип жени са били нещо като недостижим идеал, а също и биологична гаранция, че подобна жена ще роди здрави и многобройни деца (просто ще има телесния ресурс да го направи, без да се гътне). Повечето арабски нации, понеже ментално още пребивават в средновековието, имат подобни предпочитания и до ден днешен. Това не пречи на богатите шейхове да се целят вече в следващото ниво и да си канят манекенки от Европа и Америка.

Та нищо ти няма! И на мен никак не ми се нравят чирозите, които ежедневно ни навират в очите като ултимативните "красавици", ама тайничко им помпат циците и задниците, а на някои и джуките. Което в крайна сметка изглежда гротеско - в природата просто няма как хем да ти се броят ребрата, хем да носиш дисаги по 2 литра едната...
Има един здравословен оптимум за жената (а и за мъжа) - нито много слаб, нито пък прекалено "сочен", който движението на "миските" са съжаление не отразява.

3.   Аз също харесвам закръглени жени, с големи дупета и едра бедра, за предпочитане над 1. 65 високи. Всичко ти е наред. Просто може да ти е по-трудно да срещаш такива жени. Но те пък нямат и много обожатели, което ще те улесни да хванеш такава.

В момента дори излизам с жена висока 1. 77, която тежи към 85-90 килограма.

4.   Не, няма ти нищо, такива са ти предпочитанията.

5.   Не виждам нищо притеснително. Различните хора си падат по различни типове жени/мъже. Защо го отчиташ като проблем?

6.   Определено има много красиви закръглени дами, но не всички закръглени дами се обличат предизвикателно както го првят по-слабите дами.
Също има и много красиви слаби дами.

7.   Никой не харесва жени тип солета, споко. Мис свят може да изглежда стилно, не не и секси! Затова и природата е дала на жените по-голям процент подкожни мазнини, за да е нежна кожата им. А ти какво имаш предвид под дебели? Не мисля че една жена която е до 1. 70 висока например и е до 70 кг може да се нарече дебела.

8.   Няма нищо страшно да харесваш закръглени жени, както няма нищо страшно и някои жени да харесват закръглени мъже. Това си е въпрос на вкус и възприятия.
Разбира се има разлика мезду закръглени и грозно дебели...

9.   Нормално, важното е, че си наясно какво те устройва, масово са като теб, живеи си живота.

10.   Ми харесвай си ги, какъв е проблемът, че чак тема пускаш?

11.   До 2
Напротив масово се налагат вече някакви дебели с наднормено тегло като еталон за "красота". Гледай малко реклами по телевизията а и в брошурите на фирмите за козметика. Пълно е с дебели вече. Скоро "манекенките" ще са дебели масово и ще се налагат като еталон за красота. Както се налага ЛГТБ за нормално.

С дебела всеки може да е - ама с манекенка не са много хората които могат. Затова и са извиненията - тя гледа само парите (ако е дебела пари не и трябват тя само любов търси? ) /не е кеф със слаба/много е тъпа (викаш ако е дебела автоматично я прави умна) /и т. н. глупости от хора който никога не са били с такива. Просто е високо гроздето и затова дай да обясняваме колко е кисело ;)

Може да обяснявате и че жигулата и трабанта са супер коли кви са тия изгъзици ферарита/бугатита/мазератита - само някакви комплексари ги карат нали така? Пък истинските мъже дето разбират карат ладички жигули или 30 годишни голфове?

12.   По света мъжете хересват ЗАКРЪГЛЕНИ жени-мъжкарите, обиграните любовници! Само един... комплексар или нещо друго си пада по много слаби тела! Природата е напривала жената по-дебела, по-мека, с извивки-и ТОВА Е НОРМАЛНОТО! И мъжът е създаден ТОВА да харесва! Тук просто е пълно с... И мъжете и гжените не знаят кое е хабаво и правилно... тук няма почти нито един нормален мъж! Затова този закон на природата тук много, много не важи! Както и другите неща в тая държава са "леш"! ...

Дженифър Лопес е секссимвол, нали? Салма Хайек? Шакира? Бионсе? И много, мнооооого други! Едни от най-сексапилните жени-ПО-сексапилни много от която и да е "мис Свят"! Май светогледът ти е доста ограничен СЪЩО, нали? ...

17.   до номер 2 ОТНОВО

Още древните араби са харесвали тънки талия и женствени форми с широк ханш(но пък НЕ големи гърди)... не знам ти какво си мислиш, но вкъсът им си е БАШ на място! Всеки мъж(говоря наистина за МЪЖ)харесва такива жени! Разбират МНОГО ПОВЕЧЕ от теб от жени. И не само.

18.   И моя така. На мене чак ми е странно. Аз не се харесвам (не съм толкова дебела, но не съм и слаба) той се кефи.
Сегашния идеал за жена от кога е на мода? Имаше една статуетка с разплута жена(преди хиляди години) идеалът тогава. Символ на плодородие. В други времена пак са се харесали. В Мавритания угояват момиченцата(това е гадно) -харесват се дебелички.
Не бива да изоадаш в крайности. Ако жената е едра и стегната (не разплута с висящи паласки), да има цици и задник е добре. Да искаш жената да дебелее заради теб е също толкова гадно като да искаш да се мъчи с диети и да е кльоща. Иначе лошп няма

19.   Вчера се разминах с едни млади едри девойки с големи дупета опънати в клинове които ги правеше да изглеждат още по големи и целият настръхнах. Представих си ги на задна тези големи дупета как се клатят, като свиленградско малеби. Пич стегни се старите хора са казали "На голям тезгях се работи лесно".

20.   Мой близък също е така. Не харесвал да прегръща кокали. Няма причина да се притесняваш.

21.   Аз пък се отвращавам от хора с мисленето на номер 1. Това са очевидно хора с много зла природа, готови да дискриминират всеки, който не влиза в техните рамки за нормалност.

22.   хе хе колко по лесно е да си обясняваме невъзможността да сваляме красиви и стройни жени с това "аз харесвам пълни" Колко лесно е жените да си оправдавате мързела за фитнес спорт и по качествена храна с "може да съм пълна ама- знам как да обичам/раздавам се у секса/мога да готвя/то секса не е всичко оная мърла не може да те обича аз мога" и т. н. глупости.

Жените които са пълни не могат с един мързел да се преборят и да влязат във форма седнали да обясняват как живота с тях ще е невероятен при положение че не могат да оправят своя. Ходете с пълна - ако искате нон стоп да слушате женска злоба за "оная кранта/хърба/дъска" и т. н епитети към всяка с нормална визия. Пълните жени са като мъжете с малки пениси - яко комплексирани постоянно търсещи доказателства че стават. Ако искате постоянно да и обяснявате че я харесвате понеже тя сама знае че не е ок да си пълна давайте. Ако искате нон стоп да ви ревнуват пак по същата причина - давайте. Изобщо голям кеф е с пълни мани бягай. Неуверени комплексирани злобни ревниви във всяка виждащи конкуренция и т. н.

23.   От 1 до 21. Имаш право да се чувстваш както решиш. Факт е че затлъстяването е сериозен проблем и все повече хора попадат в тази графа, за това и вече все повече фирми акцентират над дрехи за такива, защото е доходоносен бизнес.

Относно това кое е естетично и кое не, всеки сам си преценява. Аз дадох моето лично мнение и то е ясно.

Някой виждал ли е милиардер или друг успял мъж с пълна жена?
Някой виждал ли е успяла жена с дебел мъж?
Истината е че никой не би желал до себе си човек с много килограми, но е често виждано по нашите ширини по ред причини, които вече споменах. За това и се води този спор.
А и ако трябва да сме абсолютно безпристрастни и честни, коя нормална и умна жена ще се омъжи за дебел мъж защото имаш качества които другите нямат, кои са тези качества? Отделно да имаш дете от човек с наднормено тегло какво значи, че шанса това дете да има същите проблеми с теглото, от там със здравето и като цяло по-труден живот се увеличават многократно.
Какво говорим изобщо. На който му харесват такива хора да си живеят живота както им харесва, но чак да се убеждаваме тук че дебелите било по-по от слабите е меко казано смешно.

24.   Когато се оженихме, той беше само мускули и плочки, 80 кг. Аз- 47 кг. Родих двете деца, пак 47 кг. Той лека полека започна да вдига, и след 24г. семеен живот вече беше 120 кг със шкембе. Аз все още бях 47кг. За 38г брак нито веднъж не си помислих за раздяла заради неговите килограми. Те това е мъж, мечешка прегръдка, като те стисне, да ти спре дъха. Него вече го няма, а аз преди 5-6 г. вдигнах 3-4 кила и сега съм 52 кг, но вече съм сама и няма кой да ме прегърне, освен децата ми и внуците. Обичайте се, слаби, дебели, високи, ниски.... ЛЮБОВТА Е ВСИЧКО....

25.   Светът е пълен с хора и е оцелял, именно защото няма само един стандарт за красота, за всеки има място под луната и слънцето.

Звездичка

26.   до номер 2

Ти си НЕВЕЖ и затова ти бях написала някои неща... Аз съм номер 16, 17

Арабите не са в никакво "Средновековие"... защо да са? защото при тях има повече МОРАЛ и не може всяка да си показва онуй под полата на наляво и надясно? Защото са по-образовани, по-възпитани и с класа от теб? Защото си слагат хиджаб ли? Хммм-на някои жени ни отива така!

А ти знаеш ли къде са били арабите през Средновековието? На СТОТИЦИ ГОДИНИ ПО$НАПРЕД от европейците! Маврите-араби и чисто черни хора са владеели Южна Европа ДЪЛГО, ДЪЪЪЪЪЛГО време и те са извадили Европата от Тъмните Векове! те дала ТЛАСЪК НА РЕНЕСЕНСА!!! Повечето науки тръгват от арабите-алгебра-арабска дума, астрономия, архитектура, поезия! И много други! В Европа си изливали урината през прозореца на минаващия отдолу, а арабите имали БИБЛИОТЕКИ! В Лондон били кални пътечки улиците, а маврите имали ФОНТАНИ и и системи за вода от най-сложен клас! Това са били арабите през Средновековието! Живеели евреи, мюсюлмани и християни ЗАЕДНО и НИКОЙ не бил избиван илил гонен!

В училище на това много не се набляга.... искат да ни приобщават все повече и повече към бялата раса, но е абсолютно НЕреалистично! Белите казват, че направили това и онова, но НЕ е баш така! ...

27.   До 24
а да ти е минавало през акъла, че ако мъжа ти не се беше отпуснал а беше спортувал и подържал нормално тегло сега още щеше да е с вас?
Да си се замисляла че наднорменото тегло съкращава живота? Може ли пример за дълголетник с наднормено тегло?

28.   и пак съм номер 16, 17 до номер 1-ви

Жалко, че не мога да ти напиша какво си.... вече със сигурност няма да ми публикуват коментара! Щото мисля, че си мнго загнило човече, което трябва да бъде наречено с правилните думи! ....

Ти ли ми говориш за душа, бе? ! Тая дума ти е мноого голяма за устицата! Не я употребявай-ти НЯМАШ НИКАКВА душа!

Аз пък предпочетиам по-дебел, дебел мъж пред слаб! Слаб не ми харесва! И това НЕ е компромис от моя страна.... то и аз за вас съм "дебела" де... И много "СТРАСТНО" ме интресува дали ти ще ме приемеш "насериозно" или "наужким"!!! То в действителност е ТОЧНО ОБРАТНОТО МИЛИЧКА-ако се избереш някой свестен човек, не непременно вписващ се в ОГРАНИЧЕНАТА и БЛУДКАВА предства аза "красота" ще бъдеш приет МНОГО ПО-НАСЕРИОЗНО!

Но виж като видя такива прекалено ТЪНКИ женички като теб ВЕДНАГА си правя изводите какво предстваляват! В повечето случаи е вярно това-особено тук в българия.... Празна откъм храна и пълна със злоба и простотия! От км си личите! Виж сега например-аз съм със сигурност много по-дебела от теб и го запомни добре-мноого ПО-ХУБАВА съм! Гаранция!

30.   Хахаха 28 дебеланата се обади. Каква любов струи от коментара и мале мале. Както казах всички дебели жени са яко комплексирани. Изпълнени със злоба към околните и най вече към нормалните жени. Защото знаят че всеки би предпочел нормално изглеждаща или слаба жена пред някоя дебела. Ето 28 сама показа колко е готино да си с дебела. Комплексирана нападаща вечно недоволно постоянно искаща доказателства че е значима и желана - ако ви харесва давайте с пълните. В секса е същата трагедия че и по зле - яко напъни да се доказва завършващи с фиаско.

Аз може да съм дебела ма душата ми е тънка хахах Аз може да съм дебела ама къв секс правя не кат ония слабите Аз може да съм дебела ма знам как да обичам не като ония с хубавата визия и дрън дрън самоизтъквания нямащи нищо общо с реалността. Нито е добра и мила нито е добра в леглото нито нищо. Човек който не може да пребори лакомията си и да покаже воля за режим какво остава да направи нещо повече. Айде рекламирай се другаде ако обичаш 28ми номер и всички като нея

31.   Отговор от 24 до 27 ::Мъжа ми почина от ковид усложнения, нямаше съпътстващи болести, само високо кръвно, което контролираше с лекарства, въпроса е, че човек трябва да се обича, такъв, какъвто е -висок, нисък, слаб, дебел...

32.   Спокойно, нищо ти няма. И аз харесвам такива жени от 20 годишен. Бил съм и с по-големи, и с по-малки, но всички до една са били с едри дупета и закръглени бедра. Такава комбинация често върви с едри, бели гърди, създадени да задоволяват мъжа и да кърмят деца. На жена ми й беше неудобно да ходи разголена, но аз съм я карал да носи деколтета и да не се притеснява, че я зяпат другите. След година- две ми сподели, че ходеното така облечена я възбужда и често ме караше да я чукам на почти обществени места. Закръглените жени са винаги мокри, когато са възбудени и като цяло са по-сексуални и по-умни. А като минат 30 те стават и почти неуместно палави. Закръглена жена не ми е отказвала секс и то във всякакви вариации след 5тата минута на възбудата си. Самият аз обиачам да гледам как дупето и циците се люлеят когато закръглената жена изпада в безпамтен оргазъм.

33.   Имаш прекалено ниско самочувствие за да искаш красива жена и за това си позволяваш да правиш компромиси с дебеланки. В природата дебелият човек няма как да е привлекателен, защото това издава лошото му здраве, никой не иска дете от жена в лошо здравословно състояние.

34.   31, високото кръвно си е съпътстваща болест както и да я погледнеш, а може да е имал и други, за които просто не се е изследвал. Съжалявам, но 120 кг не е здравословно тегло и 27 е прав, ако беше взел мерки навреме, мъжът ти можеше и още да е с вас.
И вместо да се самоуспокояват с хубави приказки от сорта: обичайте се и се приемайте такива каквито сте, е добре за самите дебели хора да се вземат в ръце и да си намалят килограмите. Оправдания за мързел винаги ще се намерят.

35.   Номер 30, аз съм друга "дебелана" поне по българските изкривени стандарти. По западните изобщо не се класирам. Говориш за воля, а не ти ли идва на акъла че дори някоя жена да има воля, мъжът с който е я харесва закръглена и не и дава да слабее. Като види кльощави лошо му става извърта си погледа.
31 Не се хващай на тия, познавам много слаби хора, които и кръвно имат и подагра и диабет, така че съпругът ти не е починал задължително от наднорменото тегло.

36.   35, ако имаш мъж с някакъв фетиш към дебеланите, си е твой проблем. Аз не мога д си представя, че мъжът ми "ще дава или няма да дава" да отслабна. А иначе вдигате вой до небесата, че някой мъж не бил харесвал жена си дебела и я карал да отслабва. Търсите си оправдание, това е цялата работа.
А слаби хора с болести естествено че има, въпросът е колко са. Иначе звучи като: аз веднъж минах на червено и не ме блъснаха, значи е безопасно да се пресича така.

37.   До 35. Еха как звучи, жена да се тъпче на сила и да качва килограми, защото някой я иска дебела. Пък него толкова го харесват жените и се редят на опашка, все кльощави и на него му прилошава чак. Ти сериозно ли? Изобщо вярваш ли си?

Срещал съм обратния вариант. Едно миньонче се хваща с един доста пълен пич, но много добре си я гледа човека, висока позиция, голяма заплата. Един ден я бъзикаха, тя казва че такъв секс в живота си никога не е правила като с него, бил уникален, 1 час държал без проблем, огромен му бил, изобщо без забележки. След малко този пристига, слиза от колата и едни 15 метра ги взима за 5 минути, едвам сяда, лошо му става, едвам диша и до там с теорията за едночасов секс, голямо достойнство и камасутра пози.

Та иначе си права, всеки може да говори каквото си иска, но реалноста е друго нещо.

38.   Големи сте философи, нищо не ви разбирам. Не се редят на опашка. Ако случайно погледне някоя кльоща на пътя му прилошава. Той ме ч*ка яко. 1 час нищо не е. Повтаря и потретя. Буди ме през нощта. Малко проблеми с недоспиването имам, но няма абсолютно щастие.
Като види някоя слаба вика тая мършава. Каза че ако заслабна няма да го възбуждам, но ако все пак държа да отслабна малко, няма нужда от диети и спорт ще ме скъса от с*кс и ще е здравословно отслабване(за в момента не живеем заедно, за това не съм отслабнла).
Не може всеки да харесва скелети плоски като дъски, това е истината.
За здравето случай 1 мъж на 40 спортува, жена няма да го трови, не пуши не пие по жени не ходи. Беше. в прединфарктно състояние на 35 някъде, после и сума ти операции, вече е за телк. Слаб, грижи се за фигурата, яде здравословно.
2 - слаб, вегетарианец, не пие, не пуши на 47 получи 2 инсулта.
Има и други, но това са. хората с най-големи проблеми за възрастта им които познавам, нямат пороци и нямат и кило излишна тлъстина. Нервите и преработването са по-пагубни. Затлъстяването може да нанася вреди десетилетия, от нерви, стрес и преработване човек де трупясва за няколко години само.

39.   Аз напълнях от стрес. Мъжът ми отдавна ме е заебал, оттам тръгна всичко. Проблемът е много комплексен. Не съм се предала съвсем, но почти.
Знам, че ще се оправя много бързо с тотално различно отношение към мен. Умирам от пренебрежение и смачкващо отношение.
Но ми се случва, без да го търся, да ме забелязват по-млади мъже, симпатични, приятни, интересни. Не е като да са забравени от Бога. Това ме ласкае, естествено. Но чакам да си поема по пътя, за да си позволя изобщо нещо.
Не ми е за единия секс, а за всичко останало.
Всичко има на тоз свят.

40.   39 Пълнееш от ядене, иди си изкарай стреса със спорт. Никой не ти е виновен, всичкоэе в теб, ти не уважаваш себе, искаш мъжът ти да те уважава.

41.   до номер 30

Номер 30, аз не съм никаква дебелана.... Казах, че съм просто сигурно по-дебела от онази там горе, имайки предвид коментара й.... не че я знам и тя каква е, но....

Аз имам тяло ала Дженифър Лопес и Шакира... не смятам, че имам от какво да се оплача! Още от малка съм си мачетаела задните чи части да бъдат такива.... Но няма значение това тук.... дори и да бях зебела, да бях незнам си какаво си-ти НЯМАШ ПРАВО да наричаш кОГОТО И ДА Е БИЛО "дебалана"!!!

Аз съм мноооого нахъсана срещу вас-предствана си нямаш даже!! Знаеш ли защо ги написах тези неща-НЕ за да се "самоизтъкна", а за да ЗАЩИТЯ ОНЕПРАВДАНИТЕ!!! Защото ВИНАГИ ВИЕ нападате "дебелаците"! Ясно ли ти е? ! Не за ад се самоизтъквам, но понеже вие ТОВА бихте направили и нещо по-великодушно и човечно НЕ ви е познато, казвате, че е самоизтъкване! Всъщност задникът ми много се самоизтъква ВИНАГИ-как само стърчи и привлича и хубави и грозни погледи... абе, привличам внимание с една дума, няма да се изтъквам сега тук в някакъв сайт, дори не знаеш как изглеждам! И.... ти изобщо НЕ ме интересуваш или нещо подобно-НЕ те броя....

42.   Номер 41, ти си прекрасна такава каквато си, заяви това пред тези токсични чичковци и пред себе си, приемай хората каквито са и себе си също, това е най- доброто женско оръжие срещу нарцисистите!

Такива мъже като тези в сайта, които само сипят отрова, са по- долу от прасетата. Пълен човек ако иска ще се оправи, но те няма да се оправят. Най- голямата им гарантирана загуба е да видят щастлива жена, на която не й пука какво пърдялниците мислят. Игнорирай драмата и заяви пред света своята красота! Най- близките ти знаят и харесват онова, което си! Ние сме прекрасни и благословени жени с чудесни хора около себе си, чичковците в сайта да духат супата! :)

Звездичка

43.   Всеки с предпочитанията си. Няма нищо лошо или ненормално в това, което харесваш, просто си търси жена според предпочитанията, защото слаба жена ще бъде разстроена от тях.

Black Sabbath

44.   До 41 ау голяма мечта да имаш големи задни части. Шакира като е толкова яка защо и изневериха и я натириха за по млада с по малки задни части? Дженито какво има един задник - ясно това и е най ценното в нея щом си го застрахова :) Аман от злобни дебелани криви на целия свят че не ги харесват. Кои са тия онеправдани? Дебелите които ги мързи да отслабнат? Единственото извинение да си дебел ако си на медикаменти които причиняват покачване на килограмите. Всичко останали глупости са само извинения. От стрес се пълнее? Да бе да. Или от ядене следствие уж от стреса? Може да грубо, но като се пълнее от стрес и всичко останало но не и от ядене защо в концентрационните лагери дебели хора е нямало? Или там стреса е бил малко? Айде обясни го това.

Много погледи привлича то може и присмех да привлича. Не се самоизтъкваш само се хвалиш уж колко си желана пък в същото време сееш злоба. Не ти пука а се пънеш да отговарящ що така? Нещо в реалния живот се заглеждат по други дупета май?

Номер 42 - каквато е? През целия си живот ли е била с дебел задник? Може би още от бебе? Може да се оправи ако вложи воля ама трудно. То вече жените пушите и пиете повече от мъжете. Каква воля какви пет лева. Няма как да си много красив отвътре ама видиш ли да си допуснал тялото ти да го запуснеш. Колко е по лесно да мрънкаме за разни чички вместо да се стегнем и да си оправим живота. Или пък да търсим фетешисти които си падат по дебели :) Много се харесвате и ала бала ама постоянно мразите другите жени ревнувате и умирате от страх понеже знаете че нормалните жени се котират повече :)

45.   Авторе,
Най-важно е ти как се чувстваш и какво искаш!
Закръглените и без това сме все на топа на устата, да знаеш, че се разтапяме като ни харесат!
Сигурно си наясно, че няма да е перфектна, тежък бюст, плътна талия, налети бедра, голямо дупе…
Но пък когато сме желани, сме много страстни и ебливи!
Любвеобвилни на макс!
Като си имаме тръпка, задръжките ни падат! Аз лично много бързо паля за мъж, когото харесвам, направо подгизвам!
С една моя голяма любов, помня как все бяхме преплетени - тела, ръце, крака, не можехме да се пуснем! Казала му бях, че ще правим любов докато му става. Не ме пусна цяла нощ тогава и това е. С него исках непрекъснато. Но знаеше как и му идвах тясна и гореща, а това го побъркваше. Не ме беше хич срам да не мога да стана от него, свършвах невероятно, защото ме караше да се чувствам желана.
Има предимство ако харесвате турска чикия; огромни розови ареоли и нестихващ мерак! Мъжкото желание към нас е най-страхотния афродизиак, свършвала съм, течейки, от няколко дълбоки тласъка само!
Това е, дерзай!
Пожелавам ти скоро да потънеш в една любвеобвилна и гореща, страстна пухкавелка! :-)

46.   "Закръглени", "налети", "пищни", "рубенсови" и т. н. изчанчени простотии и лигавщини като чуя, направо ми иде да си изповръщам червата. Казва се ДЕБЕЛИ! Всякакви заобиколни думи, които си измисляте само и само да не използвате истинската дума, говорят, че се комплексирате и вътрешно много добре си знаете, че да сте дебели НЕ Е добре и нито другите ви харесват такива, нито вие се харесвате такива. Не е ли по-добре вместо да лицемерничите пред себе си и да се пънете да водите вътрешна битка с гласовете в главите ви, които ви казват, че да сте дебели НЕ Е ок (което си е самата истина) просто да приемете, че са прави и да предприемете някакви мерки да се промените, за да ви захаресат мъжете, а и вие самите? Шакира и Дженифър Лопес имали дебел гъз и всички им се кефели? Кефят им се само в извратения Холивуд, откъдето се прокламират всичките тия извратении, само там го мислят за готино и за нормално. В останалите части на света не им се кефят, а им се повръща от тях и си искат стройните мацки, с малкото дупе. Научете се да живеете ИЗВЪН Холивуд, и да спрете да давате примери от него, в желанието си да защитите някоя ваша си извратения, и да я изкарате "нормална".

47.   Авторе,
Преди време тук прочетох изповедта на млад мъж, много объркан, харесвал закръглени жени, невероятно много желаел да бъде с такава, но приятелите му страшно много го подигравали и затова ходел с пълната противоположност на това, което най-много желаел. Обаче не вървяло, не можел да се възбуди дори от слабата си приятелка, бленувал за съвсем друго. Пишеше тук, защото не знаеше как да подходи. Как да се справи с нестандартното си желание без да обира просташки подигравки?
Аз тогава си замълчах, но сега ще ти напиша следното - ако искаш закръглена жена, намери си такава и си я вземи! Но стой плътно до нея и я обичай такава, каквато си я избрал!
Без значение какво мислят псевдо-приятелите ти, които би трябвало да се радват на щастието ти!
Моя близка приятелка веднъж се изпусна, буквално “Ама откъде ги извади тези цици? ”, ми каза. Божи дар макар и тежки, си помислих. Но моят човек много им се радва по всички възможни начини, не се оплаквам. А тя, приятелката, си направи две пластични операции - липосукция на бричове, че й бяха комплекс и силикон в бюста.
Единственото, което пък аз правя, е да съм щастлива и да се радвам на човека до мен!
Просто отстоявай избора си, нека бъде най-обичана и желана от всички и бъди щастлив!

от н 45

48.   Винаги в такива теми дебели жени обиждат слабите от злоба. За мен не е нормално жената да е по- голяма от мъжа, все пак е жена. Би следвало да е нежна и фина, а не по- голяма от мъжа, освен ако самата тя не е по- висока (над 1. 75, даже 1. 70, понеже повечето ни мъже са дребни), а мъжа да е от порядъка на 1. 60 - 1. 70.
Може да имаш широк ханш и тънка талия, когато си слаба, даже тънката талия Е характерна за слабите жени. А всички тези споменати Бионсе, Салма Хайек и пр., тренират, спазват диети и не са дебели. Не знам защо обществото е приело, че е нормално постоянно да се обиждат слабите жени, особено от разни "истински" и "закръглени" жени, но ако кажеш нещо лошо за дебела жена, се почва с репликите като "Важна е вътрешната красота! ", "Не съди по външният вид! ", "Кой/ коя беше ти, че да съдиш! ". А, де! Спазвайте ги тези реплики, като ги приказвате, де.

Black Sabbath

49.   Вас какво ви бърка в здравето ако някоя е дебела или някой харесва дебели. Моя ми каза че ако отслабна няма да го възбуждам.
Така като гледам на къде е тръгнало това е бъдещето. Като мина покрай училище, покрай група тинейжърки се чувствам фиданка. Смятайте на 16-17 как изглеждат, аз на 35 не съм манекенка, но в сравнение с тях съм добре, а това е едва началото за тях. Сутрин, обед и вечер тестени закуски и дюнери нагъват и за 2 спирки автобус хващат.
След 10-20 години ще станем като западна Европа.

50.   Въпрос на вкус е. Не проблем. И аз не харесвам клечести мъже с крачета и ръчички солетки. Предпочитам дори коремче да има. Аз самата съм пухинка - имам да сваля поне 7-8 кг. При ръст 163 съм 60кг. Интересното при мен е че на по-млади години бях по-пълна, като минах 26 почнах бавно да сваляп килограми. Не се ограничавам като ми се яде / пие нещд си угаждам. Гледам максимално да ходя пеша, тренирам със степер вкъщи, правя клекове с гири, но си имам бутчета и дупе.
Обаче мразя хора като 1-ви. Всеки може да напълнее заради болест. И да се подиграваш и смееш показва огромна липса на интелект и възпитание. Нищо колелото се върти и утре на нея ще се смеят. Както и ония кометиращ облеклото на пълните хора. Така им е удобно, така ще ходят.

51.   50, не си "пухинка", а си почти дебела. Моля ви, спрете с тези бебешки "изразченца" и се изказвайте като големи хора. Наричайки себе си "пухинка", "закръгленка", "пухкавичка" или че имаш "бутчета", все едно си някакво пиле, няма да те направи по- "мъничка". Нещата са такива, каквито са, независимо от умалителните думи, които ползвате. А това е масово при дебелите или почти дебелите жени.

Black Sabbath

52.   От един клечав мъж до 50.
Тежа 75 килограма на височина 182. Средна възраст, всички медицински показатели са ми са в идеален център. Обичам преходите, мога да ходя 50 километра без да се уморя кой знае колко. Преди месец един плужек, някъде 130-150 килограма реши че трябва да ме напляска, стандартна случка на комплексар. Търкаля се доста по земята доста време и рева като малко дете пред един куп сеирджии.
Не знам колко е клечав външния ми вид, но ме заглеждат доста, имам доста повече мераклийки в сравнение с доста по-млади мъжлета и то все стройки млади дами, не 60 килограмови, които не бих погледнал.
Нищо лично, просто мисля че е хубаво да гледате обективно на нещата. Мъж с малък корем е кофти, дебел мъж си е направо трагично.

53.   50 до 51 За свобода на словото чувала ли си? Откъде накъде ще се съобразяваме с твойте изисквания. Както си искам така ще се изразявам. Можеш да налагаш такива правила само у вас и само на мъжа ти.

54.   Номер 46 съм, и съм абсолютно съгласен с Black Sabbath. Няма "пухинка", няма "мухинка" и тем подобни бебешки лиготии. Дебела си, и точка. Като се наричаш с разни лигави бебешки умалителни, няма да умаловажиш огромната си дебелост, масивно тегло и нагънати, тресящи се като тесто паласки от сланини. Буквално сте топки от лой и мас, и почти винаги имате диабет, високо кръвно, висок холестерол (вредния), и купища други здравословни проблеми, съпътстващи голямото ви тегло. Ако в най-скоро време не вземете сериозни мерки за свалянето на излишните ви килограми, а вместо това продължавате да се правите на "мънички, милички и сладички", тези проблеми ще се задълбочат до такава степен, че да не можете да се надигнете от леглото и да отидете до тоалетната, без помощ от асистент, и няма да можете да минавате през вратите. Казвам ви го съвсем сериозно, ще заприличате на майката на Леонардо Ди Каприо от оня филм, не помня как му беше името.

55.   Пак съм аз, забравих да добавя още нещо към 53 - като толкова знаеш да се правиш на интересна с изрази като "свобода на словото", трябва да имаш предвид, че и другите не са длъжни да се съобразяват с твоите изисквания и имат право да се изразяват както си искат, а не както само на теб ти изнася. А това включва и да си ти викат ДЕБЕЛА, точно каквато и си, а не да се съобразяват с твоите "пухинки-мухинки" и т. н. простотии. Тая свобода на словото не е едностранчива и не важи само за теб, важи за всички хора. Стига вече с тия просташки двойни аршини, че ми призля от вас.

1-50 от 61