Често повтаряне на сън, какво означава?
От доста време ми се случва да сънувам подобни сънища с определен човек, с когото рядко съм разговаряла. Учехме заедно до 7 клас, но дотам. Нито съм го харесвала, нито нищо, но все го сънувам и в сънищата ми сме във връзка. Всякакви ситуации и все той присъства. Какво може да означава това? Или просто понеже от доста време вече съм сама, сънувам нещо, от което имам нужна и просто изниква човек, когото съм познавала в един етап от живота ми..

Коментари

1.   Ще намериш имане! На пари е!

2.   Може би сънят се повтаря, защото отделяш много време и внимание да го осмисляш, така той остава в краткосрочната памет и подсъзнанието, и се репрезентира чрез съня

4.   И аз искам да попитам за мой сън. Сънувала съм това нещо вече около 10 пъти, а може и повече. Той е за това как някой иска да влезе вътре в апартамента ми от входната ми врата. Единият път цигани искаха да ме измамят и да влязат. Това се е случвало и в реалният живот като бях дете между другото, мама и тате гледаха на шпионката как мъж и жена чукаха и чакаха да им отворим за да ни ограбят и помислиха, че ни няма и си тръгнаха. Друг път мъж искаше да ме изнасилва. Друг път някакви непознати искаха да влизат. Като цяло най-различни ситуации, но общото е, че някой отвът иска да влезе в апартамента ми и вратата е леко отворена и е голям стрес, защото аз бутам вратата отвътре, за да не влезе, той бута отвън и понякога малка част от него дори е влязла. И заради тези сънища имам вече дори страх от входната врата, страх ме е нощем най-вече някой да не я разбие, защото е дървена или да не ме причака или да не съм оставила отключено, като цяло ме е страх да не ме ограбят или наранят. Търсила съм информация в интернет, но никъде няма за това.