Не мога да накарам мъжът ми да си премахне космите!
Здравейте, млада двойка сме. От скоро сме заедно, но той не иска да си бръсне космите по тялото, а е доста космат аз не харесвам космати мъже.
Това е проблема, че сексуално ме отблъсква иначе като човек много го харесвам. Моля Ви съвети как да не си разваляме взаимоотношения с него просто той да се възприеме без косми по тялото. На 26г. е, но тези косми са много наистина, а за брадата го прави по възрастен изобщо толкова ми се повдига от космати и брадати мъже, че не е истина. В начало нямахме проблеми, защото не беше толкова космат, но постепенно се окосми много.
Аз съм готова на всичко да се разберем, но това ме отблъсква сексуалното ми желание иначе като човек много го обичам.
Но като сме разговаряли по този въпрос той само ми се сърди и не иска да си говорим! Напоследък се заглеждам по случайни мъже без косми по тялото и без бради и започвам да се притеснявам, че за бъдеще връзката ни е обречена.
А мислех, в началото как ще остаряваме заедно, а сега не може да се разберем за нещо толкова елементарно!
Моля за съвети как да му обясня нещата, че да ги възприеме!
Една приятелка ми каза да потърсим семеен терапевт на крачка съм до тази стъпка, ако се наложи!
Благодаря за помощта, мили хора!

Момиче 24г.

Коментари

1.   Направо късайте, миличка. Заслужаваш да си с човек, който редовно се бръсне и епилира, и е с нежна, мека кожа. Нямаш работа с този космат МЪЖ.

3.   Аз не бих била с мъж който ме погнусява, но щом той не желае не може и не е редно да го принуждаваш. Явно така си се харесва.

4.   От моя гледна точка си незряла. Това са капризи на някоя незряла тийнейджърка. Нямаш никакво право да го караш да се бръсне. Явно си падаш по меки мъже тип обратни. Може би е по-добре да си търсиш такъв.

5.   Абе ти с мечка или с човек спиш? Много мъже си мислят, че като са окосмени това ги прави мъжествени. Незнайно защо. Вероятно бая, мъже ще ти скочат, готви се. Аз също не харесвам, дори ме отвращават окосмени тела, аз съм гладка навсякъде, и искам същото и от моя човек до мен. Както гледам, никой от вас не е готов за компромис, нито той би ги махнал за теб., нито ти, би приела космите му. Ако иска от теб, орална любов, съжалявам те.. По-добре се разделете, защото много напрежение, ще се трупа между вас по-добре от рано се разделете. Проблема изглежда глупав, но не е.. Хората не разбраха, че когато сме двама, трябва да се съобразяват и да правят компромиси..

6.   Подари му епилатор или тример за тяло.
Можеш да му махнеш космите с фотошоп на някоя снимка и след това да му покажеш разликата.
А за брадата не всеки мъж може да си оформи добре брадата и ако не ходи на бръснар да му я оформят по-добре да си я бръсне.

7.   Ако моята така ми говори до сега да сме се разделили, тва не е обич, отдавна си го разлюбила и се чудиш за кое да се захванеш.
В началото не бил толкова космат, тва ме разби, ако е бил на 17-18 когато сте започнали връзка възможно е, ма да е на 26 няма как изведнъж да са му поникнали.
Като не си харесвала космати да не си се захванал с такъв!
На терапевт ходя семейни с проблеми, не щото на няква кифла не й харесвала определени неща в мъжете, редно е ти да отидеш на психолог.

8.   Странно е как сте станали двойка, след като космите му те отблъскват.
Иначе малко вероятно е да го накараш да промени нещо - който си е мърляч си е такъв за цял живот, особено мъжете много трудно се променяме.

9.   Ха-ха, мъжът ти да не е педи, та да си бръсне космите? !
Към мен ако някоя ми предяви подобна претенция, направо я хващам за косата и я изхвърлям през балкона (на 20-ия етаж живея)!
Значи не гледаш що за човек, що за любовник е, що за характер е, и колко те обича, а огромният проблем, разбираш ли е... че не ще да си обръсне космите!
Има една хубава поговорка: "Ум умува, ум робува, ум патки пасе! ". Твоят ум явно прави последното...

10.   А, и още нещо, "Момиче на 24 г. " - на 24 г. майка ми е била семейна, с 2 деца, едновременно е рабоила и е следвала висше, въртяла е семейство и е живеела в чужда къща (тази на родителите на баща ми). И през ум не ѝ е минавало да иска от баща ми да си бръсне космите. И въпреки това е била щастлива!

12.   Викаш, на 22-24 години постепенно се окосми? ! Това не се ли случва по-рано?

13.   Когато си с даден човек, трябва да го приемаш такъв какъвто е. Не разбирам жените, които не приемат мъжете с тяхното окосмяване, все пак това е полов белег. Компромисен вариант за вас е да не се обезкосмява напълно, а да си ги скъсява с машинка. И не разбрах само как от скоро сте заедно, а се е "окосмил" толкова много?

15.   Прати го при мен, аз много обичам космати мъже. :)
Иначе ти кьорава ли беше преди да се съберете? Остави човека и не му губи времето.

16.   Готова си казваш на всичко за да се обръсне той, а сигурна ли си в думите си, на какво точно си готова заради еднни косми?
Чудя се ако той си махне космите ти би ли участвала в порнофилм с негър (те нямат косми) за да му върнеш жеста и да докараш хубав доход в семейството ви?

18.   16, негрите имат косми.

19.   Коментарите са дъното!
Авторката

20.   До 19

Що да са дъното, щото не са на твойто мнение ли?
Сама се показа колко си незряла

21.   Жените трябва да са гладки, но мъжете могат да избират. Логиката, че едните се бръснат защото и другите, е логика на детски главици. Космите нямат общо с хигиената, но ти искаш да имаш общо с меки типчета, което си е за психолог

22.   19, какво толкова има да се коментира? Разкарвай го този косматия и си намери нормален мъж без косми! Тоест мъж който си маха космите, защото ако изобщо не му растат е още по-зле, значи е болен.

23.   След като много мъже имат огромни претенции как да изглежда жената, не разбирам защо се възмущават, че и жените имаме изисквания към партньора.

Или само жената трябва да е красива по вашите стандарти, а мъжът няма нужда да полага усилия?

Жената да бъдела слаба, поддържана, ако може вечно на под 30 години, с енергия да работи, домакинства, гледа деца, прави секс, нали?

24.   Хубаво си помисли за какво изобщо си с този човек. Заради космите му? Ти сериозно ли? Може характера да му е добър, да е чаровен, и ти да го зарежеш заради космите му? Ако не си пробвала секс с малко по-космат, поискай си. Току виж пичът може да те предразположи, да се отпуснеш и да забравиш за притесненията си.

25.   Жените не са желани с окосмяване, но мъжете са и даже говори за качествен ген. Познайте сега кои задължително трябва да махат космите. Защото аз не съм чул за окосмен мъж, който да не е имал жена, но съм чувал за окосмени и отритнати от мъжете жени. Мъжете са стабилни с космите. Е, има разни като маймуни обрасли, но те са рядкост.

26.   Има предостатъчно епилирани женчовци. Като не го искаш го сменях и толкова. Какво си се затюхкала?

27.   Попринцип е напълно нормално един мъж да има косми по тялото, не е нормално жената да има косми по тялото. Отделно е напълно прав да ти се сърди, все едно той да ти каже, че си нечистоплътна, примерно и няма да ти е приятно, нали, а ти не си. Така, че не знам какво очакваш фактически.

28.   Така, правите компромис и двамата. Той си намалява космите по тялото, ти го приемаш с НАМАЛЕНИ косми! Точка по въпроса, не слушай останалите повърхностни хора, виждайки не по-далеч от собствената си гледна точка по въпроса. Успех!

30.   Пише ти един космат мъж. Разбирам до някъде проблема, но този проблем го насложи един брой на Хю Хефнър преди много години, когато показа бръснатите катерички. Вярно много яко, точно две години след това дойде модата на метросексуалните. До 17 нямах никакви косми. Изведнъж избуяха по гърди, корем, ясно пубертет беше. Обаче на 19-20 вече си бяха същото количество и на гърба и рамената. Не ми е пречело с жените, имах 7 връзки до 25 годишен, свикваха. Мен ме притесняваше лятотo, на плажа тия по гърба. Какво ли не съм правил, кола маска, тример накрая спря да ми пука към 25. Само да кажа за хигиената. Да имаш косми под мишниците и на оная работа за мен е нехигиенично. Бая свят попъту, вах, обаче освен в България, другаде не видях да си бръснат мишниците, особено пък в САЩ и Западна Европа. Това поне си е нашо изобретение. Ако не го прави това, поне под мишниците за мен би било проблем. Другото е лятото поне ако има наиситна много по гърба, също за изпотяването не е ок. Миниму ги с един тример, да не му излизат от фланелката ако е мечок като мен. Две от дългогодишните ми гаджета са ми я правили тая процедура и се чувствах като бащата на Малкълм дори беше смешно понеже си бях взел да чета книга на стола. Сега сериозно, ако на човека не му пречат, и не се притеснявай проблем имаш само ти. Но чисто за хигиената е хубаво един път да го минеш поне лятото ( и тука не говорим за крака и ръце). Може би след време ако ме удари музата бих ползвал лазерна епилация за гръб единствено. А относно интимната област, да не се скъсва. Както той обича да лиже гладко, сигурно и на теб ти е по добре да... на гладък. Срещал съм и друго притеснение на жената " не съм си оправила малката на два дни е", няма никакъв проблем. Е след 2 седмици определено има. С патката същото предполагам. Да жулне топките му кажи, под мишниците и за другото си затваряй очите, ще свикнеш, не се разглезвай много.

31.   А нивото му на хигиена как е? Може би не е възпитан на такива, има мъже които си ходят редовно със скъсани чорапи, миризливи, немити зъби... За жалост, ако не се е научил в ранна възраст, трудно е в късната.

32.   Ти не го харесваш такъв какъвто е. Ами ако му беше голям носа, операция ли трябваше да си прави? Ами ако той има претенции към гърдите ти или дуето ти, тогава ще се нагаждате хирургично ли? Мъжете имат косми, поне повечето имат. Жена ми ме харесва с косми и през ума не би ми минало да ми създава проблеми с това. Като не го искаш така- ами моля, намети си някое гладко дупе с добри маниери и фалшиво поведение.

33.   Аз съм космат... много.
Никога не съм имал проблем, с която и да е.
Жена ми се кефи, а нейните приятелки и завиждат..
Относно гена... направил съм и три прекрасни деца...