Не мога да се позная
Винаги съм била против изневярата. Пораснах и установих, че всеки го прави, но все още съм против. В същото време в нас не получавам почти никакъв секс, а много го обичам. Колега /също обвързан/ активно ми предлага секс, даже един път се натискахме малко. Дърпам се, а така ми се иска. Сигурно няма да го направят познавам се. Приятеля ми е твърдо против изневярата и не искам да го нараня ако разбере, а тия неща винаги се разбират рано или късно. А като не правим секс на 26, то кога?

Коментари

1.   Зарязвай приятеля и си намери необвързан.

2.   Защо просто не говориш с привтеля си какъв е проблем, защо не правите по-често секс, какво му се иска и тн? П

3.   Не мога да разбера защо не зарежеш "приятеля" си и да се натискаш с когото ти е кеф? Деца ли имате, общ кредит ли плащате или защото много, ама МНОГО го обичаш.

4.   Авторке,
Всички сме като теб. Много малко двойки си пасват в секса. При теб обаче е наопаки. Ама пак е по закона на Мърфи. Аз също рядко правя секс. Не съм против изневярата, но не мога да си намеря любовница. Дори вече не ме е страх и че ще ме хванат понеже не съм и против развода. Но остарях, станах на 50. И като млад не ми вървеше със жените, сега още повече. Сега се занимавам с мои си неща- различни спортове, хобита, гледам да се събирам с приятели когато има време. Жена ми я заплаших с развод та взе да дава веднъж на 10тина дни. Иначе преди пускаше веднъж на 2- 3 месеца. Въобще не познавам мъж който твърди че получава достатъчно секс. Жена ми гледа статистики че немците правели средно 3 пъти в месеца, та значи ние сме правили повече от средното. Тъй че- споко, трай си. Нищо ново под слънцето.

5.   Много вероятно е, след като не прави секс с теб, приятеля ти да прави секс с друга.
Повечето мъже под 30 свършват поне 3 пъти на ден. Дали и как ще участва жена му или приятелката му - си е нейно решение.

6.   Ами то въпросът, както сама виждаш, е не дали си "за" или "против", а е по целесъобразност - понеже понякога така се получава...
Щом си имаш "приятел", ти си лесна! Казваш му "Чао! " и се отдаваш на новата си връзка без абсолютно никакви скрупули! Виж, големият проблем и драма настава, когато след 10 години брак и 2 малки деца човек се озове на същия хал... И то се озовава, не защото е "За! ", а защото проблемите във връзката се натрупват бавно и неусетно, и в един момент... само да се намери някой да ти уйдиса на акъла (а то винаги се намира), и след това се скъсвате от "изневяра"!
Аз така 10 години се правих на примерен съпруг и баща, бях твърдо "Против! ", докато... не се случи.

7.   От авторката. Говорили сме го няколко пъти, казва, че има ниско либидо в момента /от няколко месеца/ и вината не била в мен. Ама тва не ме топли особено

8.   Не бих се занимавала с такъв мъж. Представи си, да си женена за такъв 40 години. Това ли е решението- да изневеряваш и да се криеш непрекъснато.

9.   Дай му да взима йохимбин, трибулус и други подобни. При мен яко вдигат либидото. Аргинина и цитрулина ми правят хуя на камък. Дори и на жена ми давам йохимбин- казах и че премахва целулита.

10.   Мастурбирай, по - добре е от нищо.

11.   Ти вече си изневерила!