Разочароваща първа среща
Писах си с една жена, аз съм на 30, тя на 25-поне така се представя. От един град сме. Поопознахме се малко, допадна ми и си уговорихме среща. Пълен потрес като я видях. Беше поне с 20 кила отгоре, кожата-неугледна, косата с черни корени и като се загледах мустак-фини косъмчета, но ги има. На снимките нищо общо - явно е пращала някакви от преди 10-15 години. А за капак с прилепнала къса рокля показваща кълки с целулит. Поне да се беше облякла подходящо. Не знам на какво се надяват някои жени-нито фигура, нито визия. Иначе с претенции по това, което сме си писали. Насилих се пихме кафе набързо. Много, много не обръщах внимание какво ми казва, просто гледах да мине и замине, като обещах да се обадя или пиша. Защо жените нямат реална представа за себе си? Че и времето ми загуби.

Коментари

1.   Ами по същия начин както вие ни губите времето с цел секс, а ние искаме сериозна връзка, която да премине към семейство.
Интересно, че тук пишете, че за жените е важно да са симпатични, с ху ава фигура и красиви ама нещо на живо по друг начин седят нещата. Пита се дали дамата има апартамент, кола, какво работи.... Преценяват ги по критерии, по които обикновено жените преценяват мъжете. Докато ги преценявате по това, няма да имат време да са перфектни. Като не ти е харесвала не я търсиш повече. Просто е.

2.   Ти нея я описа с цел да ти съчувстваме. Но ние не знаем ти как изглеждаш.
Напиши и, че на живо е различна от снимките, да си знае.

3.   Ти нея я описа с цел да ти съчувстваме. Но ние не знаем ти как изглеждаш.
Напиши и, че на живо е различна от снимките, да си знае.

4.   Нито е първата, нито ще е последната лицемерка. Повечето жени го правят, тъй като сами определят своята стойност по този начин. Според тях основното им "оръжие" срещу мъжете е външността им, а не се замислят дали са стойностни като жени: открити, земни, умни, верни, приветливи, грамотни, с добра обща култура, положително настроени, със смислени занимания и цели в живота.

- Кифлоприземител

5.   А ти манекен ли си? С мускули, тренирано тяло? Коремче имаш ли? Как са краката-тънки като съчки или тренирани? Облечен в Армани, Версаче ли отиде? Или отиди по джапанки, тениска и дънки? Риза сложи ли? Цвете купи ли? Плати ли сметката? Коса имаш ли, че доста мъже на твоите години плешивеят вече? Барна ли се за първа среща или отиде все едно до кварталния? Много мъже хич не се гласите за среща, и си личи. Напръскал се там и шляпа по дънки и с ръце в джобовете.
За да ти е пращала снимка отпреди 10-15 години, значи е пращала като тийнейджърка или дете. Е, ти не можеш ли да познаеш? Чак си се вглеждал в корени и косми, значи си бил доста близо до нея, направо си я целувал.
И твоите претенции са уникални. Другият път носи кантар.

6.   Защо си обещал неща, които нямаш намерение да изпълниш?
Защо да няма претенции по това, което сте си писали?
Приказките са празни, но написаното остава.
Смяташ ли, че само защото не се вписва в идеала ти за външна красота, няма право да изисква от мъжете да спазват обещанията, които са й дали?
Помисли върху тези неща и след това излизай на първи срещи.

7.   Закъсали пичове колкото щеш.
За какво им е да се стараят. Мъжкия сексуален нагон е силен- чукат всичко дето има дупка. Дори и да не е много чиста.
Кофти ама това е положението. Скоро няма да се промени.

8.   Никой не е перфектен. Освен това много малко жени на живо изглеждат като фотомодели.
Ако разчиташ само на визията за да харесваш някой - това е наистина губене на време. Помисли си все пак от нейна гледна точка, ти дали изглеждаш перфектен - дали снимката ти във ФБ е реална и актуална, без филтри. Дали всичко с което се хвалиш е истина и т. н.

9.   Като те чета... и ти си загубил нейното. :)

10.   Нищо и няма, просто не е твой тип. Имам поне 5-ма познати, които ще я хапнат... като топъл хляб. Нямам идея какво харесват в такива разпуснати дебелани, но... неведоми са пътищата...

11.   Има ги и такива - занемарени повлекани, със замазана израстнала коса... станали и излезнали навън...

Но за сметка на това имат 1028 изисквания към мъжО: да е силен, богат, красив, с къща, почти нова кола, вила, успешен бизнес и пр.

А ти какво? ! Огледало поне имаш ли у вас? ;)

12.   Готино е че, е имало среща, видял си каква е наистина, което е добре, защото знаеш с точност всичко.

13.   Ами и те лъжат, както и мъжете.

14.   Споко, все по-зле ще става.

15.   3 пъти съм имал среща с жени, които на живо все едно бяха други хора. Първите 2 бяха качили стабилни килограми. Ама не не закръглени, а дебели, затлъстели, а едната преди това беше страшна сладурана, щото се познавахме. На третата среща дойде толкова грозна жена, че целия изтръпнах. Никога не бях виждал толкова грозна жена, а на снимките съвсем друга.
Напълно те разбирам.

16.   До 1
"Пита се дали дамата има апартамент, кола, какво работи... "
- не се пита това. Пита се защо е с над 20кг наднормено тегло, замаскирано на снимките.
До 3,
"Но ние не знаем ти как изглеждаш... "
- автора се оплаква че мацката го е метнала. В случая не става въпрос как той изглежда. Преполагам че неговите снимки са съответсвали на текущото състояние.
"... много малко жени на живо изглеждат като фотомодели... "
- никой не очаква това, манипулираш (типично за жена).
Коментар 11 май е най- точен.

17.   Доста народ се оплаква от фейкнати снимки при онлайн запознанствата. То ако видиш че някоя е 100 кила когато ти си 80, няма смисъл от среща. Има и разкрасяващи филтри на фотошопа които работят само при жените. Въобще жените разчитат че мъжете са будали и много загорели. Явно не им пука при това изобилие от мъже. Тази поне можеше да си махне мустаците с една лепенка.

20.   Имам такава случка, само че мъж беше си сложил стари снимки. И ми се появява на среща с един 20 кг отгоре, че и с леке на якето. Косата немита от незнам кога. Направо ме погнуси да му подам ръка за поздрав.

После писа да се виждаме пак, но как да изляза с него на среща отново. Ужас!

Така че дами и господа, лъжата я има и при двата пола. И при двата пола не ми е ясно защо се прави.

Лола

22.   При онлайн запознанствата е така. Имах подобен случей, в лицето коркодил, обаче в тялото беше богиня. Още на първа среща можех да и го бутна от зад. В секса беше порнозвезда. Занимавах се с нея около три месеца заради готиния секс. Тя искаше и дете, но аз се празних само в устата и в задния и двор. Да не съм луд. След три месеца шутовете и така.

23.   Лошо е да се лъже като се изпращат преработени или стари снимки, НО с ръка на сърцето си признайте, че никога не бихте излязли на среща с човек, който изглежда нормално, или е с повече кг. Все залитате по някакви клонирани типажи.
Не знам за какви грозотии говорите, но всеки човек е с уникална външност, като височина, телосложение, цвят на очи и коса, облекло.
Днес докато се разхождах, забелязах точно това. По-старото поколение, над 40 годишните, изглеждат уникално всеки по своему, докато младите около 20 годишни са като клонинги. За всичко са виновни медиите и шоубизнес културата където всички са по калъп, с едни и същи дрехи, гледат да са с фитнес тела, с грим, пластични операции и т. н.